mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 19:49 
 
i w ratuszu albo czymś co robi za urząd pracy tablica na której można się wpisać kim jesteś :smile: Potem szukam stolarza.. patrze na tablice, notuje kilka imion i już wiem kogo szukam. A wojownika / maga chyba łatwo poznać po ubiorze ? trzeba dbać o swój image :grin:

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 19:55 
 
jestem za usunieciem tej komendy. Na poczatku z ciekawosci ustawilem sobie tytul a teraz sie go pozbyc nie moge :smile: Zreszta skad ja mam wiedziec ze dany gosc w todze to uczen rybak lub mistrz miecza. Jak gosc przed chwila od lekarza wyszedl :smile: Skasowac .setjob
A powyzszy pomysl mi sie bardzo podoba (jak ktos sobie zasluzyl to niech ma tytulik mistrz kowal itp.)

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 02:58 
 
hym fakt to jest dobry pomysl .. albo niech chociaz tytul sie sam niezmienia tylko ustawiam sobie ten sciemniajacy novice tamer
a jestem gm sword np.. co zmienie to cza kogs ozywiac i magery leci ponad 100 i znow arcymistrz mag ingrid ... bleah wogle mi sie to po polsku niepodoba ... niemyslelicie o kobietach:P
powinna byc opcja skosowania tytulu..

hmm na serverze ZuluHotell hyba jakis aurtlijski ponoc.. pobiegalam troche i znalazlam pana ktory dawal tytuly mowisz mu title i pojawia sie okienko i wybierasz jeden ze swoich skili ktory kcesz tam albo none

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 03:01 
 
Cytuj:
2002-01-20 14:26, Gadget napisał:
na razie cos takiego mozna osiagnac przez Gildie. Ustawia sie ttol goildiowy i sie go usoowa..
czy jakos tak


mhm .. wlasnie do niedokonca dziala misq... bo jakims cudem tytul mi zniknal po zalozeniu gildii blah blah i znow sie pojawil

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 10:53 
 
Tak w sumie to komenda stejob i tak dziala dosc orginalnie... juz kilka razy po przestawieniu profesji i udaniu sie na krotki polow rybek stawalem sie dosc szybko rybakiem... wlasnej profesji nie oszukasz :smile: to chyba jak z przeznaczeniem. Wspomnialem juz moze ze oczywiscie bylem z wyksztalcenia Skryba? :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 60
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 10:58 
 
tak.wlasnie tak...ustawiam sobie tamera(a jestem w miare dobrym tamerem) ide oswajac do lasu,a ze w lesie wyskakuja rozne paskudztwa ktore zabijam to z lasu wracam juz z tytulem swordmanship :smile:
tytuly moga zostac byebyla mozliwosc ich usuniecia i/badz ustanowienia jednego "na stale"


Posty: 7
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 23:38 
 
A ja uwazam ze opcja .setjob jest calkiem dobra. Z dosc prostej przyczyny Uo to niestety tylko gra. W prawdziwym zyciu, chyba nie trzeba miec tabliczki na czole by stwierdzic ze koles we bialym fatruchu upackany maka to kucharz nie gornik, a inny - z kilofem brudny od pylu to gornik.

Tak wiec, .setjob, jest opcja, ktora zastepuje wiele rzeczy ktore widac w normlanym zyciu, a ktore w grze nie zostaly umieszczone.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.