mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 14:37 
 
jasne ze by zrobili :smile:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 14:46 
 
Nie no to był przecież żart.:grin:
No ale trzeba coś zrobić żeby ludzie zaczeli myśleć!!!
Bo inaczej zostanie tak że będzie można grać tylko po północy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 14:48 
 
QRWA dajcie se siana.
LUDZIE POBIERZCIE TE PLIKI Z WWW SC i zainstalujcie a najlepiej reinstal UO i dopiero.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 16:30 
 
Dokladnie.
Od poczatku akcji "swiatecznej" w kazdym zalozonym koncie, a tylko ja je zakladam w chwili obecnej, leci notatka o tym ze nalezy czytac:

uo.netla.pl i mmorpg.pl

tylko... coz z tego skoro sporo z tych co zakladaja konta to polanalfabeci i czytac czytaja, ale nie rozumieja.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 9
Dołączył(a): 26.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 16:46 
 
Czy GM mogl by zrobic cos z animal taming u zadnego NPC nie da sie tego nauczyc ?

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 16:48 
 
Szerszen--> no to moze wprowadzcie taka rubryke jak na CL (tylko bez urazy), w ktorej kandydat opisuje swoje doswiadczenia z RPG. Pozwoli to przynajmniej czesciowo odsiac polinteligentow i analfabetow.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 16:55 
 
a ja to juz kiedys mowilem.
co ma gra komputerowa do RPG ?
moze ktos chce sobie tylko demony zabijac ?
moze to lubi i cale RPG ma gleboko w dupie ?
albo chce wykozystac UO jako chata graficznego ?
zabronic mu tego ???
UO jest po to, zeby laczyc ludzi, a nie wybierac sobie rodzynki.


Posty: 9
Dołączył(a): 26.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 16:56 
 
przynajmniej zeby stajenny mogl nauczyc 5% "Animal Taming",bo tej umiejetnosci Nie da sie nauczyc a przydalo by sie ;D

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 16:58 
 
evs uwazam że jest to niesprawiedliwe że jak ktos nie grał w prawdziwego papierowego RPG (bo chyba o takie miałeś na myśli) to jest gorszy. Gówno prawda ktoś mógł nigdy nie grać w prawdziwego RPGa a może być w stanie wczuć sie dużo lepiej w realia fantasy od wielu osób grywających w RPGi. A to że na CL sobie takie rzeczy wymyślają to ich piprzona sprawa to nie jest CL i uważam że GM wiedzą co robią i sie nie sugerują takimi faszystowskimi pomysłami :smile: :smile:

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 17:02 
 
Toll--> juz mowie o co chodzi. Widziales glupka grajacego w RPG? Chodzi o to, ze jezeli za wiekszosc padow odpowiadaja malolaty i tacy ktorzy nie chca sie wysilac to wypelnienie okienka (jakiegokolwiek) moze ich albo odrzucic albo zachecic do glebszego przemyslenia. Moze to byc rownie dobrze opis/wizerunek postaci, ktora chce grac. Jak sobie juz taka postac w myslach wypiesci to moze zacznie mu bardziej zalezec na zagraniu i dostosuje sie.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 17:06 
 
Dobrze, nie mowie, ze zagranie w prawdziwego RPG powoduje, ze ktos jest lepszy czy gorszy. Kazdy zanim zagra w cokolwiek jest tym, ktory w to nigdy nie gral i wcale go to nie dyskryminuje. Probuje znalezc tylko jakis sposob na to zeby bylo lepiej.


Posty: 9
Dołączył(a): 26.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 17:13 
 
I jeszcze jedno stworzylem nowa postac ma 50%
Tamingu I kiedy chce przejac krowe nie moge wyskakuje napis ze nie moge tego przejac ?
Umie ktos mi to wyjasnic? Zwierze nie bylo przejete i bylo zaznaczone na szaro.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 17:21 
 
Cytuj:
2001-12-27 17:02, evs napisał:
Toll--> juz mowie o co chodzi. Widziales glupka grajacego w RPG? Chodzi o to, ze jezeli za wiekszosc padow odpowiadaja malolaty i tacy ktorzy nie chca sie wysilac to wypelnienie okienka (jakiegokolwiek) moze ich albo odrzucic albo zachecic do glebszego przemyslenia. Moze to byc rownie dobrze opis/wizerunek postaci, ktora chce grac. Jak sobie juz taka postac w myslach wypiesci to moze zacznie mu bardziej zalezec na zagraniu i dostosuje sie.


Widzialem paru ludzi grajacych w RPG, nie majacych bladego pojecia o komputerach i ich konfiguracji.

Czy taka odpowiedz wystarczy?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 17:24 
 
tak


Posty: 44
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 17:45 
 
Cytuj:
2001-12-27 16:55, Toll napisał:
a ja to juz kiedys mowilem.
co ma gra komputerowa do RPG ?
moze ktos chce sobie tylko demony zabijac ?
moze to lubi i cale RPG ma gleboko w dupie ?
albo chce wykozystac UO jako chata graficznego ?
zabronic mu tego ???
UO jest po to, zeby laczyc ludzi, a nie wybierac sobie rodzynki.

ta, to parwda, ja odpoczatku traktowalem UO jako zabawe , a nei jako meczenie sie, lubie oszukiwac, bo to mi sprawia przyjemnosc, ultima online, otworzyla mi nowe drogi do oszustw, poniewaz wszystkie wczesniejsze sposoby do gier single-player nie dzialay, ze wzgeldu na wlasnieznajdowanie sie serevra hen daleko , za morzami za gorami :smile: A to ze sobei laza jakies demonki i inne takie glupotki to nawet jest fajne :smile: DLa mnei moglyby lazic roboty i tesh byloby fajnie:) gra komputerowa sluzy tylko do rozrywki :smile:


_________________
Faris Sherwitz

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 17:52 
 
Nieznajomy.
zeby przejac krowe :smile: musisz posiadac skill animal lore.
poza tym nie wiem, czy 50% to nie za malo na biedna krowke :smile:

*

Posty: 78
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2001, 18:22 
 
Cytuj:
2001-12-27 17:45, faris napisał:
Cytuj:
2001-12-27 16:55, Toll napisał:
a ja to juz kiedys mowilem.
co ma gra komputerowa do RPG ?
moze ktos chce sobie tylko demony zabijac ?
moze to lubi i cale RPG ma gleboko w dupie ?
albo chce wykozystac UO jako chata graficznego ?
zabronic mu tego ???
UO jest po to, zeby laczyc ludzi, a nie wybierac sobie rodzynki.

ta, to parwda, ja odpoczatku traktowalem UO jako zabawe , a nei jako meczenie sie, lubie oszukiwac, bo to mi sprawia przyjemnosc, ultima online, otworzyla mi nowe drogi do oszustw, poniewaz wszystkie wczesniejsze sposoby do gier single-player nie dzialay, ze wzgeldu na wlasnieznajdowanie sie serevra hen daleko , za morzami za gorami :smile: A to ze sobei laza jakies demonki i inne takie glupotki to nawet jest fajne :smile: DLa mnei moglyby lazic roboty i tesh byloby fajnie:) gra komputerowa sluzy tylko do rozrywki :smile:



Faris ni pocieszaj ludzi ze lubisz oszukiwac bo to troche dziwny zwyczaj sie do tego przyznawac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.