mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 22:01 
 
W sumie nawet niezle ale ta kasacje data Base po 2 tyg. troche syf....


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2004, 08:50 
 
Pogralem chwile na tym Carnacu, i jest calkiem milo... Jest to czego brakuje na servach p2p - noobow... To tak urozmaica gre, gdy jest masa ludzi, ktorzy nie znaja ekonomi serva, ktorzy nie wiedza jak zrobic 40 lvl w 2 dni, ktorzy pytaja sie o podstawowe rzeczy, moze to czasami jest meczace, ale jednak urozmaica gre, czuc ze gra zyje, ze ciagle przychodza nowi ludzie... A na servach p2p generalnie brak ludzi z level ponizej 50... Noobow nie ma w ogule, wszytkie low lvl to chary ludzi, ktorzy maja 1 lub 2 high lvl postacie i wiedza wszytko o KO, i robia z tych low lvl bardzo szybko high, bo zazwyczaj maja od razu od swoich innych charow itemy...

Btw. Znalazlem filmik z chinskiej wersji pokazujacy rozne postacie w moradonie i walke klanow na arenie... walka wyglada super moim zdaniem... tu linki:

http://61.135.150.153/ko_movie.mpg

http://61.135.150.151/ko_movie.mpg

pozdrawiam


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2004, 16:01 
 
Nowy serwer KO! Od 17.08.2004 betatest.

www.knightonlineworld.com

Po instalacji nie odpalać gry skrótem (zepsuty) tylko z katalogu gry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 18:19 
 
Ktos wie skad sciagnac instalke KO, bo ta z www.knightonlineworld.com nie dziala :(


Posty: 37
Dołączył(a): 14.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 19:36 
 
dokladnie nie dziala ta pisze ze pliki corupted i nie instalowac directax ze stonki mi wyjeabalo polowe plikow systemowych qrwaa

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 19:55 
 
ten server jest dla graczy chcących testować knight'a :P
ograniczenia są na serverze np: maksymalny lvl to 40 :/,niema wielu krain itp :P

jednym słowem tak jakbyście grali w demo :/
SHIT



o www.knightonlineworld.com
SHIT


Ostatnio edytowano 23 sie 2004, 20:21 przez Adar, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 20:01 
 
Adar, ty gadasz o tamtym jakis free shardzie, czy o www.knightonlineworld.com??? po na knightonlineworld.com pisze ze to open beta...

Adar... wiesz co... Jak na mnie to pieprzysz glupoty. TA STRONA TO KUR** OPEN BETA NOWEGO SERVA (calkiem dobrze sie zapowiadajacego, gdyz kupili oryginalna koncesje :)), A TY GADASZ WLASNIE O 2 TYGODNIOWYM TRIALU GDZIE MASZ DO 40 LVLU... kurde, wiec nie gadaj glupot i tego nie obrazaj. :)

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 13:09 
 
Adar napisał(a):
ten server jest dla graczy chcących testować knight'a :P
ograniczenia są na serverze np: maksymalny lvl to 40 :/,niema wielu krain itp :P

jednym słowem tak jakbyście grali w demo :/
SHIT



o www.knightonlineworld.com
SHIT


Nachlałeś się to wyłączaj komputer zanim coś głupiego nasmarujesz.
To pełna gra, poziom jak w dniach zamknięcia bety malezyjskiej.

Sprawdź na przyszłość zanim coś palniesz bo niewiadomo ile osób swoimi wypocinami zniechęciłeś.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 13:40 
 
przykro mi bardzo ale Adar ma racje, czytałem troche na ten temat wiec wiem


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 14:02 
 
wkońcu jeden inteligętny i znający angielski :)
dhoro spróbój ty im wytłumaczyć! heh tylko najpierw pytanko : czy nie szkoda ci czasu?;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 17:29 
 
A JAK KTOS KURDE NIE DOSTAL E-MAILA OD E-GAMES A UMIE ANGIELSKI TO CO MA ZROBIC??? Adar, zamiast gadania lepiej zamiesc tutaj ten e-mail w ORYGINALE to wtedy nie bedziesz musial nikogo bluzgac a i ciebie nie beda obrazac.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 19:17 
 
Adar, jak jeszcze do Twojego móżdżka nie dotarło to wypowiadałem się na temat knightonlineworld, a nie serwa testowego carnac.

Pojąłes inteligencie dostający angielskie maile? ;)

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 19:48 
 
i popraw swój avatar, ten biały pasek możesz wyciąć chocby w paint, poproś kogoś ładnie zamiasty wszystkich obrażac i się zdziwisz jak Ci ktoś odpowie :)

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 19:49 
 
Już sie nie kłućcie ...

Mam kilka pytań odnośnie Ko .
Dzis sobie zsciągneła mi się gra ... zainstalowałem wszystko tak jak powinno byc tak jest odpalilem gre zalogowałem .. i dalej wybieram sobie rase ... czy są jakies róznice między poszczególnymi rasami oprócz wyglądu ??
Czy jesli przypuszczalnie cze zrobić Rouge (łucznika) to mam mu dać max na Dexa i staty dawac na dexa?? czy mam rozplanowywać dodawanie statów ...?? jak jest z magami?? bo wiem ze itemy daja bonusy + str dex int ....
Na servie spotkałem kilku polaków ale chyba czasu nie mieli poswiecić mi 5 minut ... żenujące ale kij z tym ...
W postach wyzej ktos napisał ze mozna w 2dni 40lvl strzelic ...

Prosił bym o pomoc z góry dziekuje! :)

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 19:52 
 
a ps . gre sciagnełem z www.knightonlineworld.com i na tym servie gram.. to tak z innej beczki!

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 19:57 
 
a powiedz mi czy sciagnales tego clienta z ko world czy z tego badziewnego serwa???

A tak poza tym to i ja mam pytanie. Po wypowiedziach adara troche sie pogobilem. Wiec ktos moze mi wyjasnic, czy ko world to jakis badziewny serv bez koloni i eslant czy moze open beta jakiegos nowego serva czy co to tam jest. Ja juz nic nie wiem, wiec byl bym wdzieczny jesli ktos to pouklada w calosc. Z gory thx!!!

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:00 
 
GeFunk napisał(a):
Już sie nie kłućcie ...

Mam kilka pytań odnośnie Ko .
Dzis sobie zsciągneła mi się gra ... zainstalowałem wszystko tak jak powinno byc tak jest odpalilem gre zalogowałem .. i dalej wybieram sobie rase ... czy są jakies róznice między poszczególnymi rasami oprócz wyglądu ??
Czy jesli przypuszczalnie cze zrobić Rouge (łucznika) to mam mu dać max na Dexa i staty dawac na dexa?? czy mam rozplanowywać dodawanie statów ...?? jak jest z magami?? bo wiem ze itemy daja bonusy + str dex int ....
Na servie spotkałem kilku polaków ale chyba czasu nie mieli poswiecić mi 5 minut ... żenujące ale kij z tym ...
W postach wyzej ktos napisał ze mozna w 2dni 40lvl strzelic ...

Prosił bym o pomoc z góry dziekuje! :)


No jasne, powinno się grać Elmorad i tłuc Karusów ;) A poważnie to różnica jest taka, że każda z ras ma swoją prywatną krainkę gdzie spokojnie expuje - reszta jest taka sama...
Nie grałem Rougem to dokładnie nie wiem, najważniejszy jest DEX, niektóre przedmioty (zbroje) mogą wymagać trochę siły, ale zanim się połapiesz ile nie inwestuj w to punktów. No i HP, ale to później...

Pecha miałeś widać do graczy albo zajęci byli strasznie, ja tam czasem noobom pomagam :) Daj znac jak się nazywasz a jak bedę w grze to Ci jakoś pomogę.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:01 
 
z tej oto stronki pobrałem gre http://www.knightonlineworld.com/
lagów nie miałem jak narazie ...

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:02 
 
Armagin napisał(a):
a powiedz mi czy sciagnales tego clienta z ko world czy z tego badziewnego serwa???

A tak poza tym to i ja mam pytanie. Po wypowiedziach adara troche sie pogobilem. Wiec ktos moze mi wyjasnic, czy ko world to jakis badziewny serv bez koloni i eslant czy moze open beta jakiegos nowego serva czy co to tam jest. Ja juz nic nie wiem, wiec byl bym wdzieczny jesli ktos to pouklada w calosc. Z gory thx!!!


Adar się pogubił, wcześniej była mowa o carnacu, czyli testowym serwie ne e-games, a reszta rozmowy jest o KO WORLD - nowy pełny serwer. Za minutę rusza open beta :)

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:03 
 
a mam jeszcze pytankmo np. w Ko zakladajac 1 postac tworze ja po to by nia grac dłuzszy okres czasu czy np woja dla itemów dla innej profesji??
bo tak tez w niektorych grach jest ....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.