mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 02:41 
 
Oj Szerszen, doceniam intencje- ale ta zmiana powinna dotyczyc tylko picia flaszek, uzywania czarow itd. Wiesz jak uciazliwe jest teraz kopanie rudy albo granie na instrumentach? Czasem nawet do otwarcia glupich drzwi musze czekac... mam więc nadzieje, że to tylko rozwiązanie tymczasowe, i to cholerne opóźnienie zniknie wkrotce z wiekszości (chociaż tych nie wiążaćych sie z walką) czynności...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 10:48 
 
hehehe chwilowe i chwilowo usuniete, pracuje nad tym zeby tyczylo tylko picia potionkow :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 15:54 
 
Wobec tego zapytam: jak wygladają na SC kwestie związane z magią nekromancerską?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 16:28 
 
Widzialem pewnego npca, ktoren posiadal czary hmmmm... stricte nekromantyczne....

jakeis przyzywania trupow... i te sprawy...
ale zanim go wam podaruje w jakims zacienionym, ciemnym miejscu, do ktorego ciezko jest sie dostac, to musze go potestowac...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 19:19 
 
Wiesz szerszen. W sumie to jezeli nie chcecie zrobic tak jak na starym SC ze zamiana w jakas postac podwyzsza staty to chociaz po zamienieniu w szczura niech pisze ze jestem "The rat" a nie raistlin. Wtedy polimorphia miala by jakis ses

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 19:26 
 
Raistlin... ty to bys chcial nagle zostac wszystkim.

Nie, nie nie i jeszcze raz nie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 11
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 21:26 
 
taaaaa...

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 22:14 
 
ehh ale niestety ma racje:P po kiego grzyba komus polimorfia ?:P i to na tym kregu:P zwlaszcza ze chyba status crime na jej czas jest:P (gdzies tak wyczytalem ale tego pewien nie jestem:P)

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 22:15 
 
Ejjjjjjjjjjjjjjjjjj......... To po co jest POLIMORPHIA??? SKORO I TAK WSZYSCY WIEDZA ZE TEN DEMON TO NIE DEMON???????????????????

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 22:27 
 
Wlasnie? :razz:


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2002, 22:35 
 
Ej przyznawac mi sie od razu... skad macie te wszystkie kompletne ksiegi czarow wlacznie z 8 kregiem... i dlaczego z wykorzystania buga ze mozna je bylo kupic w sklepach?

Czy macie dzieci jeszcze jakies pytania?

Bo zglaszacie po tysiac razy majac wlaczona przezroczystosc niemoznosc rabania drewna ale za to ze gosc zglosil ze rybacy zarabiaja w 15 minut krocie, to goscie napietnowaliscie.

Nie zglosiliscie rowniez kolejnego buga kasowego...

Kochani albo sie kurwa bawimy albo robimy co robimy. Zaden z was nie zwrocil nam uwagi ze potworki typu smoki nie czaruja... dziwne... ale za to zajebiscie sie je zabijalo nie?

Zaden z was nie zwrocil uwagi ze na cholerna katane of ruin potrzeba inteligencji...(o przepraszam na to zwrociliscie uwage) ale nie zwrociliscie naszej uwagi ze np. takie berdysze od power juz tej inteligencji nie wymagaja... ciekawe kurka wodna ciekawe.

Powiem krotko - wykazaliscie sie mentalnoscia kalego i niczym wiecej. Wiec cieszyc sie z tego co macie, a my wracamy do swojej roboty i samodzielnego odkrywania bugow, bo graczy, ktorzy maja na tyle uczciwosci aby nam przekazac cos co dziala na wasza niekorzysc to mozemy na palcach jednej reki policzyc.

Skonczylem.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 00:17 
 
Wiec tak slonko. Czary mam z gazer glownie i z lichow. Ubilem je blade spiritem. To po pierwsze. A jesli chodzi o sens polimorphi to na wiele pytan o nia znajdujacych sie powyzej nie odpowiedziales ani razu. Chodzi mi o jej sens.......... Zmieniasz zawsze temat. Odnosnie magicznych broni to jak bys nie wiedzial to ja zglosilem ze smoki sa za slabe!!!!ze liche maja magiczne bronie itp.......(jak nie wiezysz popytaj GM-ow).I ze wszyscy sie paletaja z magiczna bronia. A odnosnie mozliwosci kupna scroli w kiosku to z kad mialem wiedziec ze to bug??????? Zglaszalem wiele bledow juz......glownie odnosnie magii bo wojem nie gram i nie mam jak szukac dla was tych bugow!!!!!!!!! Wiec nie miej do mnie pretesjii i odpowiedz na pytanie: JAKI SENS MA POLIMORPHIA oprucz sposobnosci do wystepowania w cyrku..........Aha no dobra powiem ci jeszcze bo moze tesz nie wiesz ze ludki z 50 alchemii moga robic deathly poisona......

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 00:58 
 
Jestes niesprawiedliwy.
O tych magicznych broniach mowilam ze dwa dni temu. (temat - magiczne itemki) Sam mi z reszta odpowiadales.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 01:27 
 
Gazery rzeczywiście dają czary 8-poziomu jako łupy... więc proponowałbym podwyższenie ich statystyk. Dziś zatłukłem jednego koło moonglow na golasa (AR-2), młoteczkiem (mace-60%) i bez tarczy i czarów. Nie sądzicie, że troche za łatwo te czary 8 poziomu się będzie zdobywac?

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 08:43 
 
Raistlin z ciebie to faktycznie dupa nie czarodziej jak to ujal poetycko Szerszen :grin:
polimorfia jest do dupy , woj za silny , potworki gubia tylko rzeczy dla wojow,...... czy nie zauwazyles ze caly swiat sie przeciwko tobie obrocil
biedny maly Raistlinek nie moze zabic jednym czarem woja to straszne!!!!!!!
a tak powaznie to moze zacznij doceniac rady ludzi ktorzy w uo graja dluzej niz ty i miale naprawde dobrych nauczycieli :smile:
ale nie ty jestes madrzejszy


Posty: 23
Dołączył(a): 30.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 08:52 
 
Cytuj:
2002-01-04 00:17, Raistlin Majere napisał:
Wiec tak slonko. Czary mam z gazer glownie i z lichow. Ubilem je blade spiritem...

Ale wiecie, ze lich czy gazer blade spirita powinien po prostu zdispelowac :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 09:07 
 
Do raistlina:

Masz racje polimorfia zostala wymyslona dla magow, ktorzy maja ochote powystepowac w cyrku jako aktorzy tak pozatym nie ma zadnego sensu.

Do Karaniry:

O magiczne bronie to sie pytalas jak juz bylem po poprawkach w skryptach, bo sam musialem znalezc ze te "wieksze" drzewcowe nie maja dopisanych paru rzeczy (np. wymogu na INT). Ucieszyc Cie powinny rowniez pewne poprawki jesli chodzi o wymogi na DEX przy uzywaniu magicznych lukow i kusz ;-P

Do Raistlina jeszcze raz:

A zglosiles to na bugach... via mail? Bo nie zauwazylem aby bylo tam slowko o tym ze smoki wogole nie czaruja...(a nie czarowaly)


A i jeszcze jedno pytanie: Tego blade spirita to znalazles jak rozumiem na ulicy? :wink:
===========================
A co z kolejnymi bugami kasowymi... :wink:



_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-01-04 09:10 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 09:19 
 
Raistlin:
A jeszcze jedno... co ci przeszkadza deadtly poison u ludkow z 50 alchemy?

Czyzbys nie mial 50 alchemy?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 14:10 
 
Jezeli nie beda mogil zatruwac broni z 50 poisoning DP'em to wsyztko gra :smile: niech sobie je robia z 50 alchemii


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 15:38 
 
Szary wlasnie przyznales sie ze z dobrego czaru nad kturym pracowali ludzie tworzac ultime zrobiles cos bezsesownego > chyba dumny jestes co?? Mi sie jeszcze cos takiego nie przytrafilo. Wiec gratulacje oby tak dalej. Najlepiej niech jeszcze mag z 1 % magery czaruje se tak jak by mial 100%. No u alchemika tak prawie jest. Moze robic wszystkie miksturki. Fakt ze nie zawsze mu sie uda. I uwazasz ze nie jest mozliwe znalesc czaru blade spirit po kilku dniach grania??? Czemu? Jak juz zyskalem ten czar reszte zapelnilem bez problemu. A ze dalo sie kupowac tak wiele czarow w sklepie to nie moja wina tylko wasza. A wmawiasz mi to jak to ja bym byl za to odpowiedzialny. Chcesz zebym szukal bugow?? Dobrze zrob mnie GM-em to poszukam. Ale czytalem ze nie potrzebujecie GM-ow wiec czemu pretesje do graczy ze sobie nie radzicie? Zreszta czemu sprzedaz czarow do 8 kregu w sklepie ma byc bugiem skoro sa one i tak bezsesowne jak to mowiles.....Jestem pewien ze wielu ludzi mnie poprze a przynajmniej magikow. Zobacz ilu jest ich na tym serwie.... Moze z powodu ich tak malej ilosci nie obchodza cie czary z wyzszych kregow bo zadko kto takie ma. Wogule caly swiat jest nastawiony bardziej dla wojow niz magow. Dowodem moze byc brak magicznych rzeczy dla magow.......same miecze , zbroje .......No jedyne rzeczy dla magow to rozdzki ale one sa bezuzyteczne..... A na formulazu Buga odnosnie smokow nie zglosilem na forum bo pisalem tam juz kilka razy podawalem mojego maila i nie uzyskiwalem odpowiedzi wiec nie wiedzialem czy wogule cos dochodzi. Wolalem bezposrednio powiadomic przy okazji napotkanego GM-a. To wszystko mam nadzieje ze to przemyslisz i ze nie bedziesz chcial sie klucic ze mna tylko posluchasz glosu wiekszosci.........Aha i dziwnym trafem nie moge wejsc na forum.......po tych klutniach z Toba..........wiec wysle to za mnie moj ziom Taunis elo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.