mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 22:31 
 
Niektórzy już pewnie są gotowi nie spać w nocy hehe :D Nastawie sobie budzik na 6, ale znając życie to pewnie wyłączą serwery hehe

@marwluka: ja zarejestrowałem się gdzieś o 17 i dostałem maila o 22:30

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 22:32 
 
Slaneesh napisał(a):
Ja to tylko chcę zarejestrować klucz, nastawić patcha i isc spać żeby jutro sobie z rana pograć :)

Nie jestes sam ..
My tez tylko chcemy sie zalogowac na swoje profile i tylko zarejestrowac swoje klucze aby tylko sciagnac patcha aby pozniej tylko przetestowac gre.
Wydaje sie, ze to tak nie wiele .. ;)


_________________
Pozdrawiam

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 22:35 
 
Ja mam mniejsze wymagania, chce tylko sobie pograc. Konto, patch i inne gowna mi nie potrzebne... ja chce graaaaaac;D


Posty: 10
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 22:37 
 
W dniu premiery będzie porażka bo podejrzewam że wieczorem strona padnie. Sytuacja ustabilizuje się pewnie po kilku dniach - tak samo jak było z wowem :D


_________________
Tzeentch is coming....

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 22:38 
 
heh nie wiem co się dzieje, wpisałem keya i teraz każe mi potwierdzić no i standardowo error 414 więc akceptuję w kółko, ale gra już się patchuje tak jakbym już miał zatwierdzonego cd-keya :) I dość szybko idzie, po minucie jakieś 4%, może nawet doczekam do końca :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 22:39 
 
Ty chyba marzysz. GOA bedzie failowac jeszcze przez miesiac. Zaproejtkowanie porzadne strony dla kilkunastu tysiecy ludzi przeroslo ich mozliwosci a ty, mowisz teraz o setkach tysiecy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 22:40 
 
dobra, udalo mi sie wbic do gry. dodam tylko, ze jak do tej pory nie dostalem zadnego maila, a strona mi sie wyjebala na cd-key'u. /shrug

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 22:47 
 
Cytuj:
Folks,

I just got off the phone with senior management at GOA and I know you'll be getting lots of information shortly. I know it doesn't make today better but I can assure you that leadership is very aware of the situation and they are doing/going to do something about it. They are not at all happy about the situation either.

I won't say trust me on this because right now, our European fans have no reason to have any trust. I will say though to see what transpires before launch, during Open Beta and then, if we launch well, I hope we will regain your trust.

Mark

heh ...


_________________
Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 23:21 
 
Mam nadzieję, że Jacobs w końcu nie wytrzyma i podziękuje im za współpracę.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 23:27 
 
Update @ http://www.warhammeralliance.com/forums ... hp?t=76947 ;)


_________________
Pozdrawiam

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2008, 23:33 
 
Udało się. Kluczem okazało się olewanie wyskakujących błędów. Szkoda, że wcześniej na to nie wpadłem ;/

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 00:01 
 
Tak zeby juz nie psioczyc na GOA. Ingame lagow nie ma, gra sie komfortowo ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 00:03 
 
Tia bo was tam normalnie pelno lata, pelne obciazenie serwerow ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 00:06 
 
iniside napisał(a):
Ty chyba marzysz. GOA bedzie failowac jeszcze przez miesiac. Zaproejtkowanie porzadne strony dla kilkunastu tysiecy ludzi przeroslo ich mozliwosci a ty, mowisz teraz o setkach tysiecy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ty chyba marzysz. GOA bedzie failowac jeszcze przez lata. Nie nauczyli sie w DaoC nie naucza sie i teraz x)

Daje im 3 dni i kupuje US jak nie bedzie ok.

tomugeen napisał(a):
Tak zeby juz nie psioczyc na GOA. Ingame lagow nie ma, gra sie komfortowo ;]

serwer cap 1000 i ogolnie pustki na serwerach


Posty: 39
Dołączył(a): 13.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 00:11 
 
Sprawdzac maile chlopaki , ja dostalem naraz na dwa konta :)

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 00:18 
 
Ten 1k cap to na bete mam nadzieje tylko ?

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 00:30 
 
Cytuj:
Folks,

So, while today has been incredibly stressful for our European brethren, I have lots of good news to share with all WAR fans. Here are the early results from the first day of our North American + Oceania Open Beta.

Incredibly stable game experience:
- 47K total users playing concurrently. We're not up to where DAoC was at peak yet but we're off to a good start eh? When Europe comes online we hope to shatter DAoC's numbers before we launch.

- 27 servers deployed and running smoothly. We have 23 servers in NA, 2 in OC and 2 more Test severs.

- Client CTD's are very low on average (lower than PW). However, some people seem to crash more often, primarily when exiting or entering scenarios but we're hot on the heels of this one.

- Zero, none, zilch Tier 1 region crashes since Open Beta started this morning at 7AM. No total server crashes either.

Lots of top reported issues already fixed with hot patches (no server reboot):
- PQ completion tuning. As always, tuning for now, subject to continued tuning.

- Loss of hot-bar abilities on leaving scenarios. Let us know if this still happens though.

- RvR equipment pricing, power and availability. Whoopsie. Well, something always goes unexpectedly wrong.

- Pet UI disappearing. Like we needed more pet issues? Luckily it has been resolved (we hope). Let us know if it happens again.

We've fixed several of the top reported issues and they will go in tomorrow morning's patch unless those damn Dwarfs start singing again:

- Continued improvements to monster "lagginess" when being hit by a ranged attack. Monsters will respond much more quickly to aggression. Ranged monsters won't constantly pause at odd times without attacking.

- Fixed an issue in seeing loot sparkles in RvR that were unlootable.

And thanks to everyone's help, we're hot on the heels of two more:

- Crashing when leaving scenarios.

- Unattackable monster states. Hopefully we'll get this one locked down soon, it really is a pain in the butt.

So, that's the quick update. Having almost 50K players in the game currently and no game crashes makes this quite a successful start to the Open Beta. We'll open more servers as necessary and continue looking at all the major issues. Please keep reporting bugs and answering surveys that's how we get some of our information.

As always, thanks for your patience and hopefully soon your patronage.

Mark

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 00:31 
 
i jak tu sie nie wkurwiac?


Posty: 4
Dołączył(a): 7.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 00:51 
 
ale smiechowo

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 00:53 
 
No fajnie, że sobie grają chłopaki...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.