mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 15:12 
Cytuj  
Przypomnijcie sobie co sie dzialo jak wyszedl wow, czy byl pozbawiony bugow, czy bylo super polaczenie klienta z serverem itd...


_________________
Copied by many, equalled by none

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 19:04 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
przygotuj sie na nadciagajaca ludzka dobroc:
Dam ci maly hint, naduzywanie w postach ";]" - oznacza, ze traktuje sie cos z _pewnym_ przymruzeniem oka.


Naduzywanie to raczej swiadczy o czym innym ;)

A on top: Gra sie zajebiscie mimo bugow, ktore sie zdarzaja, to tu, to tam, mimo tego, ze synchro troche posysa przy wiekszych starciach i mimo tego, ze animacje i grafika nie sa na poziomie AoC.
Gra ma klimat i dostarcza wreszcie rozrywki na plaszczyznie tak mocno zaniedbanej przez WoW. I daj boze, zeby likwidowali bugi szybko, a na pewno WOTLK nie spowoduje wtedy jakiegos znacznego odplywu ludzi i ustabilizuje sie community o "dodatnim przyroscie naturalnym".

Grac, a nie narzekac :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 19:08 
Cytuj  
super olek.
ale nie mozesz isc mruzyc oczu gdzie indziej? jestes naprawde w chuj meczacy ze swoim ciaglym narzekaniem, i wykazywaniem nam jaki to wow jest zajebisty.
grasz w war'a jak w single playera, nie masz pojecia o rvr, pvp, grze w teamie i oceniasz.
chociaz w sumie teraz juz jasne dlaczego tak ci sie nie podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 19:14 
Cytuj  
Tak mi przyszlo do glowy, ze olek = rage, bo:

- obie postacie potrafia niezle poslugiwac sie jezykiem polskim w formie pisanej

- obaj maja sklonnosci masochistyczne, lubia byc w opozycji do wszystkich i jak ich nikt nie lubi, wyzywa od debili itp

Jedyny zgrzyt w mojej teorii to to, ze rage nie znal sie na mmo i przychodzil tylko flameowac, a olek sie troche zna (szpanuje nawet ze w UO gral).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 19:29 
Cytuj  
moze duzo czyta. to, ze posiada ogolna wiedze, nie znaczy, ze gral ;-)


ladnie zmiany widac juz na pierwsze oko.
nie mozna dac need jesli item nie jest przeznaczony dla klasy, ktora aktualnie gramy.
pojawil sie zajebisty przycisk Join All przy zapisywaniu do scenariuszy

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 19:48 
Cytuj  
Rage nie spamował uśmieszków.

Olek to Ojciec !

Teoria spiskowa 4tw ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 20:23 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Rage nie spamował uśmieszków.

Olek to Ojciec !

Teoria spiskowa 4tw ;)


no na pewno, kurwa.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 21:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
super olek.
ale nie mozesz isc mruzyc oczu gdzie indziej? jestes naprawde w chuj meczacy ze swoim ciaglym narzekaniem, i wykazywaniem nam jaki to wow jest zajebisty.
grasz w war'a jak w single playera, nie masz pojecia o rvr, pvp, grze w teamie i oceniasz.
chociaz w sumie teraz juz jasne dlaczego tak ci sie nie podoba.


Mendol - w ktorym miejscu Olek wykazuje jaki to WoW jest zajebisty? Nie cierpisz czasem na syndrom Embego? Z tego co obserwuje, to Olek zajmuje sie glownie robieniem z Ciebie i kilku innych fanbojow, idiotow (nie musi sie nawet specjalnie wysilac bo raczej mu tego nie utrudniacie - wrecz przeciwnie).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 21:19 
Cytuj  
w kazdym, poczytaj to moze zauwazysz.
ciesza mnie twoje obserwacje, aczkolwiek idiota moze ty jestes, ja sie nim bynajmniej nie czuje :-)

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 21:21 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
przygotuj sie na nadciagajaca ludzka dobroc:
Dam ci maly hint, naduzywanie w postach ";]" - oznacza, ze traktuje sie cos z _pewnym_ przymruzeniem oka.


Naduzywanie to raczej swiadczy o czym innym ;)


No ba, nawet moge Ci powiedziec o czym, tylko znowu polowa forum obrazi sie, ze traktuje ich jak niepelnosprawne dzieci, ktore i pojedynczego i podwojnego ";]" dostrzec nie potrafia.
Wiec na wszelki wypadek jednak sie powstrzymam z wyjasnianiem....:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 21:28 
Cytuj  
od 'wiec' to raczej zdania nie zaczynamy :-)

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 21:31 
Cytuj  
Za to najczesciej zaczynamy je z malej litery, cheers!

Swoja droga, skoro juz chcesz blysnac, to dawaj, wyjasnij nam wszystkim
czy zasada o ktorej mowisz wywodzi sie z zasad gramatycznych czy tzw. estetycznych i jakie sa od niej wyjatki.

OT: (ktory i tak jest OFF w tym watku)
to, ze jestem wielbicielem wowa, jak slusznie ktos zauwazy to sobie ubzdurales. Podejrzewam, ze macie z kolegami syndrom oblezonej twierdzy - i nie tylko ;]
Robicie podzial "my" "wy" "oni" - kazdy kto sie wylamuje, jest wrogiem, ktorego trzeba szybko skatalogowac i zaszufladkowac - wtedy latwiej do niego wzbudzac niechec u innych oblezonych.
My wielbiciele who jestesmy zagrozni na tym forum przez maniakow wowa. Maniakiem WOWA jest kazdy komu nie podoba sie jakis aspekt who i glosno o tym mowi. Rozkradna nam forum, rozkradna nam polske, zdeprawuja nasze dzieci. Musimy wspolnymi silami odeprzec ten szatanski atak. Moje drogie sluchaczki, dzieci boze, owieczki nieskalane. Musimy bronic, powtarzam, bronic sie przed wowem, zydami i cyklistami!
a teraz zalozcie moherowe berety i na poczcie przeslijcie mi troszke pieniazkow.


Ostatnio edytowano 10 paź 2008, 21:46 przez srodkowy_olek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 21:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w kazdym, poczytaj to moze zauwazysz.
ciesza mnie twoje obserwacje, aczkolwiek idiota moze ty jestes, ja sie nim bynajmniej nie czuje :-)


Musialbym spojrzec okiem fanboja, czego niestety nie jestem w stanie zrobic (Ty i Embe widzicie to w kazdym poscie).
Co do idiotow, prawdopodobnie umknelo to Twojej uwadze, ale nie nazwalem Cie idiota - napisalem tylko, ze ktos takiego z Ciebie robi a Ty mu to ulatwiasz - odrobine wiecej myslenia przy czytaniu postow a z czasem nauczysz sie poprawnie je interpretowac ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 21:41 
Cytuj  
co mu ulatwiam? bo nie zgadzam sie z nim ze wow > reszta? prosze cie.
fanboj? poczytaj moje posty to moze cos zrozumiesz.
nie chce mi sie juz tego pisac po raz 10.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 21:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
co mu ulatwiam? bo nie zgadzam sie z nim ze wow > reszta? prosze cie.
fanboj? poczytaj moje posty to moze cos zrozumiesz.
nie chce mi sie juz tego pisac po raz 10.


Odpowiedzialem Ci troszke wyzej w "edit". Choc pewnie ... jestes zbyt pochloniety szukaniem wszedzie wow-fanboi, zeby cos z tego zrozumiec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 21:56 
Cytuj  
naprawde nie wiem czy probujesz zablysnac, szukasz kolegow czy tez chcesz cos sobie samemu udowodnic.

nie ubzduralem sobie nic. wszystkie twoje argumenty i porownania odnosza sie do wow'a. piszesz, ze masz wieksze doswiadczenie w mmo od wiekszosci z nas. mowiac szczerze zupelnie tego nie widac.

podoba ci sie wow? ok, naprawde nic mi do tego.
ale jesli nie masz pojecia o war'ze to po prostu nie wypisuj glupot, wowa wychwalaj w temacie do tego przeznaczonym i nikt nie bedzie mial pretensji.


Ostatnio edytowano 10 paź 2008, 22:06 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 22:04 
Cytuj  
Chyba ci sie cugle za bardzo poluzowaly ;]
Napisalem wyzej ze nie jestem maniakiem wowa, wczesniej pisalem, ze mam nadzieje iz w who da sie pograc bo wowa z powodow (...se poszukaj...) mam dosc.
Gdyby jeszcze to bylo nie zrozumiale, to popros kogos, zeby ci to brailem na czole wypisal.


pytasz czy ok, hym..
nie, nie ok!
ok?

cheers! :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 22:11 
Cytuj  
ok

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 01:21 
Cytuj  
Czy mi się wydaje, czy po dzisiejszym patchu w apothecary nie można już robić golden core/essence ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2008, 07:08 
Cytuj  
Cytuj:
One of the things we’ve been hearing from players is that our Talisman making system was a bit more time-consuming than we wanted it to be. So, in an effort to make Talisman making more accessible to lower/mid-range crafters, our Items team changed Gold Essence (originally a product of Apothecary) to Gold Dust and added Gold Dust to crafting merchants to eliminate the need for a third crafter to level their skills. Unfortunately, this change was released slightly ahead of schedule and Gold Dust had no sell price. Rather than change everybody’s character, we decided to leave the change live. However, in order to avoid an impact on our economy, we have made it so that Gold Dust, that had been purchased prior to server restart cannot be sold but it can still be used. This item can still be traded. So, since Gold Dust could previously be bought for no cost, well, you haven’t lost anything.
Players who previously had Gold Essence will notice that it has been converted to Gold Dust, which can be used in all recipes that previously required Gold Essence.
As a result of this change, Goldweed, which had previously been an ingredient used to create gold dust, has now been converted to a stabilizer for Apothecary. This is a boon to Cultivators, who could not previously create a stabilizer and it will help make tie Cultivation and Apothecary more tightly together.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.