mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 20:45 
 
Wiem, że wszyscy po mnie jeżdżą, że gram w Tibie ;-) Mimo, że żartujesz to masz rację ;-)

Pozdrawiam, proszę, umrzyj.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

joke :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 20:49 
 
Wlasnie za to kocham to forum

Jest tak swojsko i milo :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2004, 21:03 
 
Też na początku lubiłem jeździć po ludziach grających w Tibię, ale już mi przeszło. Niech sobie grają. Porównajmy ją może do takiego Sapera (oczywiście chodzi mi o gierkę), tylko że wśród gier MMORPG :lol: Niby jest wiele więcej super-hiper gier na kompa, a i tak ludzie w wolnych chwilach lubią w Sapera pograć :) Tak samo może być z Tibią :) Może to troszkę kiepskie porównanie, ale zawsze coś...


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 16:26 
 
No dobra jest spoks,założyłem nowego e-maila i nowe acc,gram i jestem podniecony :P .Doradzi mi ktoś jaką klasę mam wybrać :wtf: :-? ?


_________________
,,Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo."

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 16:48 
 
Mrocznego Elfa lub tez jak nie podoba sie postac Dark mozesz zagrac Capitanem Planeta.

Knight - Bedziesz siedzial dniami tygodniami i skillowal (tylko dla wytrwalych)
Rogue - To cos tam ala robin hood ale nie zaglebialem sie w ta tajemnicza postac
Sorcerer - Poziom Magii czy tam skilli czarow rosnie chyba od ilosci zuzytej many wiec chodzisz po miescie i pleciesz glupoty rzucajac co 4 min Swiatelko :)

Polecam goraco! :)

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 20:05 
 
Reeboq napisał(a):
Też na początku lubiłem jeździć po ludziach grających w Tibię, ale już mi przeszło. Niech sobie grają. Porównajmy ją może do takiego Sapera (oczywiście chodzi mi o gierkę), tylko że wśród gier MMORPG :lol: Niby jest wiele więcej super-hiper gier na kompa, a i tak ludzie w wolnych chwilach lubią w Sapera pograć :) Tak samo może być z Tibią :) Może to troszkę kiepskie porównanie, ale zawsze coś...


Ja preferuje porownac tibie do Mu online (no tylko tyle ze Mu ma leprza grafe, ale ogulnie o to samo chodzi: expienie i pkowanie).
Ale jest jeden + Tibi czego niema w Mu:
SKILOW :D (znaczy skilow bojowych a nie to ze co lvl dodajesz jakies punkty w sile czy w zrecznosc)


_________________
make LOVE not WAR


Posty: 8
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 23:29 
 
Reeboq napisał(a):
Też na początku lubiłem jeździć po ludziach grających w Tibię, ale już mi przeszło. Niech sobie grają. Porównajmy ją może do takiego Sapera (oczywiście chodzi mi o gierkę), tylko że wśród gier MMORPG :lol: Niby jest wiele więcej super-hiper gier na kompa, a i tak ludzie w wolnych chwilach lubią w Sapera pograć :) Tak samo może być z Tibią :) Może to troszkę kiepskie porównanie, ale zawsze coś...

LOL
Z tego ze porownales tibie do sapera wsrod mmorpg`ow wynika ze jednak jeszcze ci nie przeszlo
Sam w tibii spedzilem 4 miechy mialem sorca 23 lvl, i nie uwazam ze to byla strata czasu. Moim zdaniem obowiazkowe przed zagraniem w powaznego mmorpg powinno byc pogranie w tibie, zeby oduczyc sie noobostwa (szczerze mowiac jak zaczynalem grac w tibie sam bylem perfidnym noobkiem, ale przez ye 4 miechy sie oduczylem). Chociaz pewnie niektorym 4 miechy na oduczenie sie noobkowania niestarczy

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 15:28 
 
Morda napisał(a):
Z tego ze porownales tibie do sapera wsrod mmorpg`ow wynika ze jednak jeszcze ci nie przeszlo


No to jak chcesz, może to być Pasjans (joke :P ). Chodziło mi o to, że Tibia jest taką właśnie podstawową, dla wielu pierwszą grą MMO, która może pokazać na czym MMORPG polegają (no może nie do końca). A zresztą czy ktoś kiedyś powiedział, że Saper jest zły? SAPER RULEZ!!! :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 16:02 
 
Gra wprowadzającą do MMORPG moze a nawet musi byc Ultima. Tibia tylko odstraszy gracza


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2004, 17:29 
 
Uwierz, jeśli ktoś jest naprawdę nowy w mmorpg, to Tibia będzie mu się bardzo podobać. Na start zobaczy mnóstwo ludzi którzy gadają, handlują etc. Potem już tylko lepsze gry ;-)


Posty: 5
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2004, 16:19 
 
No to dobra ja biorę knajta :P .Mam siódmy levelik postać nazywa się Medivo i śmierdzi kałem :wink: .

Ostatnio był św.uptade i wprowadzono pewną nowość:oczekiwanie w kolejce do podłączenia w świat(niedotyczy pacc) tyle że to kurewstwo jakos mi nie dziala bo czekam i jak mialem dziesiate miejsce w kolejce to nagle sie zrobilo 125 :D .A pozatym spoks bo lepsza grafa np.:pająki i studded shield.

P.S.Zna ktoś Bubble(Janice) bo muj kumpel z budy ma z nią chate i mu itemy daje :).


_________________
,,Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo."


Posty: 1
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 11:18 
 
Miszczu Volt napisał(a):
P.S.Zna ktoś Bubble(Janice) bo muj kumpel z budy ma z nią chate i mu itemy daje :).


LOL, koles takie kity to se pociskaj nOObom i komu ty chcesz sie pochwalic ? :-?

Szczerze mowiac nie chce nikogo potepiac ze NP: ale cwel gra w MU przeciez Tibia wymiata i na odwrot . Ale nie biorac pod uwage grafy i muzy w tibi to jest ona ciekawsza od nie jednego MMORPG w MU moza by usnac kiedy sie Expi a kazdy death to dla nas nic nie ma questow z powodu czego gra nie dostarcza takiej dawki dobrej zabawy jak Tibia.. Ale za to w Mu sa znowu prv servy na ktorych warto pograc ale prv servy szybko padaja. Tibia ma ciekawy klimat Expowanie to frajda (no moze nie dal magow i drutow :P) ale Hunty dostarczja duzej dawki adrenaliny. Trza myslaec na kazdym huncie NP: gdzie ustawic zeby mnie nie walnol o ku*** bloker padnol, itp :P

btw: Ktos powiedzial ze Tibia to jeden wielki Bug i sie z tym nie zgodze - owszem sa programy do oszukiwania ale napewno Tibia nie ma tyle bugow co Mu albo L2. Pozatym Cipy caly czas robia nowe Updaty aby zwalczac wszelkie bugi itp. Aco robi WebZen ? LOL oni nic nie robia :P

Ktos pisal ze w Tbie graja tylko 10 -13 latki LOL szkoda mi sie chlopie ze musiales sie obracac w takim towarzystwie .

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 11:21 
 
Ciemnogrod panowie, ciemnogrod.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 14:10 
 
Obrazek TIBIA


n/c

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 15:18 
 
Zgadzam sie z powyższym(i) - Tibia shitem jest (nie wiedzieć czemu, cholernie popularnym) i (prawie) nic tego nie zmieni. Osobiscie zamiast Tibii polecałbym Runescape, KO i oczywiscie Ultime (ale na dobrym shardzie)


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 16:20 
 
Ja bym dodal jako zamiast tibi RoE i Ryl1 i nowy ryl2 :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 3
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 11:52 
 
I ja dołoże swoje dwa grosze tibia kiedyś była znośna nawet ale teraz to G przez duże G :)


_________________
Zabić można wiele razy,
ale zginąć tylko raz..
Pamiętaj o tym

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 12:11 
 
Śmieszni jesteście :o

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 13:28 
 
dzięki :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2005, 14:11 
 
Panowie nie odbiegajmy od tematu, smieszna jest Tibia. :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.