mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 21:36 
Cytuj  
Cytuj:
Eee nie możliwe, 1 i 2 edycję WFB znam na pamięć


Sa tylko w bestiariuszu w podreczniku do 1ed WHRP nie pamietam ktora strona.


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 21:47 
Cytuj  
W bitewniaku byli w trzeciej edycji. Cieszyły się małym zainteresowaniem, więc w czwartej już ich nie dali.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 23:44 
Cytuj  
WB tylko do 3 edycji, później zaczęli robić na siłę zabawki dla dzieci. Ale jak znam życie będą pewnie opierać się na piątej :/


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 05:55 
Cytuj  
Mi osobiscie najbardziej podoba sie edycja 6. Jest mrocznie i 'brudno'! Bretonia i Imperium maja tam zdecydowanie najfajniejsze figurki. Krasnale sporo stracily bo nie ma juz tylu metalowych figurek co kiedys.. Ale od czego jest allegro? :-)

I z tego co widzialem na filmikach, to wlasnie bedzie to 6ta edycja. I bardzo dobrze ;-)

Swoja droga ciekawe czy w grze bedzie mozna spotkac znane postacie ze swiata WoWa. Ja chetnie zamienil bym pare slow z Felixem i Gotrekiem :D

Jak myslicie, czy w WH bedzie mozna bawic sie w RP? Bo narazie RP jest prawie w ogole nie obecne w grach MMORPG (troche paradoks).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 06:50 
Cytuj  
Znalazłem bardzo dobre FAKU na temat Warhammera, dużo fajnych ciekawostek o których osobiście niewiedziałem a które sprawiają że jestem jeszcze bardziej zainteresowany tą grą :)

Np. Kary za śmierć postaci. Każda postać kiedy zginie będzie tracić Fate Pointy, kiedy skończą się jej wszystkie FP będzie zbierać Insanity Pointy które będą dodawać różne negatywne efekty (coś ala Rez Sick z WoWa tylko troche inne, lepsze :) )

System rozwoju postaci z podziałem na dżoby/elite dżoby i różne ścieżki rozwoju.

Taktyki które wybiera się przed walką.

Walka z mounta.

Kampanie !

I jak już nieświadomie zgadłem pojawią się najemnicy czyli niesławne Psy wojny :)

System questów ! Public quest i Branching quest. Branching - dostajesz questa żeby znaleść i zwrócić kolesiowi miecz ale po zdobyciu go stwierdzasz że go zatrzymasz :)

"Rewolucyjny" crafting system ? Mhmmh

Pojawi się Lord Malekith ! Zapewne w towarzystwie swoich Hydr :D

Tylko żeby EA nic nie zjebało :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 09:16 
Cytuj  
Nowe Screenshoty z WHO.


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 14:55 
Cytuj  
moze sie czepiam szczegolow ale pomysl "Alliance of Destruction" ?
Czyli np. beda druzyny zlozone z rycerza chaosu, dark elfowej wiedzmy i powiecmy, goblinskiego szamana ? co oni chca z tego na sile WoW'a 2 zrobic ? Przeciez allience tych trzech ras to absolutnie nie jest warhammer... ale moze rzeczywiscie czepiam sie szczegolow :P


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 15:00 
Cytuj  
Dark Elves z Chaosem jeszcze ujdzie (jest nawet armia Cult of Slaanesh). Tu przy okazji warto wspomnieć, że nie byłoby głupim pomysłem, gdyby grając chaosem można było wybrać czczonego przez siebie boga, co dawałoby jakieś buffy i debuffy.
Ale Greenskins to rzeczywiście poroniony pomysł.


Ostatnio edytowano 25 sie 2006, 15:03 przez GilGalad, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 15:03 
Cytuj  
tylko ze wsrod Dark Elfow Cult of Slaanesh jest tempiony tak samo jak wsrod ludzi kultysci chaosu...


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 15:06 
Cytuj  
A tam od razu tępiony. Przecież nawet w army booku High Elfów przy historii Tyriona i Teclisa stoi napisane, że DE sprzymierzyły się z Chaosem i razem zaatakowały Ulthuan.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 15:48 
Cytuj  
Pytanie. Pamietam że Warhammerze magia nie była zbyt powszednia (znaczy liczył sie standard duży miecz albo jeszcze wiekszy topór najlepiej postrzępiony). Jak to sie ma w grze. Będą do wyboru jakieś postacie Czarujące. Takie nub pytanie ;]

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 16:53 
Cytuj  
Magia jest powszechna. W imperium sa nawet uniwersytety na ktorych wykladana jest magia. Tylko, ze magia jest blisko zwiazana z chaosem. Dlatego tez wielu z dystansem i strachem odnosi sie do magow. W Bretonii raczej nie przepadaja za nia... No i magia powoduje powolna degeneracje ludzi.. Niszczy sily witalne.. Generalnie niebezpieczna sprawa ;-) Nie wiem jak to jest u Elfow, ale one duzo czaruja wiec pewnie uzywaja innej magii. Ale nie wypowiadam sie, bo nigdy mnie jakos oni nie interesowali ;-) Orkowie tez uzywaja magii, tyle ze szamanskiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 17:03 
Cytuj  
UUueee to ja jakieś stare informacje miałem. W sumie nic dziwnego dawno nic o warhammerze nie czytałem.. Tak czy inaczej mnie martwi tylko jedno logo EA i ich burdne łapy..

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 17:17 
Cytuj  
W Warhammerze RPG było tak, że Elfy nauczyły magii ludzi. Ludzie zbudowali 8 kolegiów magii w Altdorfie. Sami magowie z nakazu imperatora traktowani są jak szlachta :o


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 17:30 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
Nie wiem jak to jest u Elfow, ale one duzo czaruja wiec pewnie uzywaja innej magii.

HE Army book napisał(a):
While lesser races must study magic in its corrupted, broken form, our Mages harness its power as pure mystical energy. Our minor spells, those Lores taught to the humans by mighty Teclis, are but a pale reflection of the power that can be wielded by an Asur fully trained in the magical arts at the White Tower.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 18:27 
Cytuj  
No czyli tak jak myslalem ;-)

Ciekawe jednak czy wsrod ludzkich klas znajdzie sie mag. Bo z tego co wiem to przypadaja klasy 4 na rase.


A i jeszcze jedno. W trailerze jest pokazany zabojca trolli, a w grze go nie bedzie (przynajmniej narazie). Troche glupio, bo to jedna z bardziej klimatycznych klas. Mam tylko nadzieje, ze nie dadza takiej plamy z kaplanem Sigmara, bo wtedy bym sie naprawde wkurzyl ;p

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 20:32 
Cytuj  
Imho taka średnia do odgrywania w WFRP ;) Max na 1-2 sesje bo zawsze ginie ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 20:48 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
Orkowie tez uzywaja magii, tyle ze szamanskiej.


A dokładnie, ta magia nazywa się "wielkie zielone" albo częściej WAAAGH! Szamani czerpią tą moc z szału bojowego walczących orków i goblinów. WAAAGH ! jest też okrzykiem bojowym :)


(ja wiem że ty to wiesz ale tak gwoli ścisłości :) )

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 23:40 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
A i jeszcze jedno. W trailerze jest pokazany zabojca trolli, a w grze go nie bedzie (przynajmniej narazie). Troche glupio, bo to jedna z bardziej klimatycznych klas. Mam tylko nadzieje, ze nie dadza takiej plamy z kaplanem Sigmara, bo wtedy bym sie naprawde wkurzyl ;p


Głupia sprawa jak ktoś będzie chciał grać kobietą, bo o kapłankach Sigmara nigdy jeszcze nie słyszałem :]

Tak samo nie ma chyba męskiego odpowiednika dla Dark Elfickiej wiedźmy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 23:44 
Cytuj  
Bylbym bardzo za restrykcjami zwiazanymi z plcia. RPG to swiat, a swiat to jakies zasady i ograniczenia; imho nie ma miejsca na poprawnosc polityczna nawet w grze mmo ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.