mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 20:18 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
NO wkoncu gra gdzie postacie nie poruszają sie jak drewniane kloce. Patrzac na filmik az chcialo by sie zagrac :>

Co do grafy jest na plus, nie probuje nasladowac rzeczywistosci tak jak aoc to robi.

AoC nie nasladuje rzeczywistosci. AoC jest ciezki taki europejski. Aion wyglada pedalsko :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2008, 13:54 
Cytuj  
Wygląda hmm.. przyjemnie , nie wiem tylko dlaczego ale mam przeczucie że będzie to tylko kolejny krzaczkowaty grinder z p2p opcją zamiast sklepiku..


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2008, 14:26 
Cytuj  
Ta gra n awielu forach jest widziana jako nastepca Lineage2, a ze graczy tych jest bardzo duzo to przyciagnie ich, mozliwe ze nawet z pirackich serwero l2 beda sklonni zaplacic za cos takiego.
Tu sporo odegraja wymagania sprzetowe i "dostosowanie" do zachodniego kliena.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 08:22 
Cytuj  
jakby zliczyć WSZYSTKICH graczy L2- a więc i tych co grają na prywatnych ( pirackich ) serwerach to uzbiera się dobre kilka milionów graczy i spora grupa z tych graczy czeka na Aiona

co do grafiki to jednym się podoba a innym nie , bo im podoba się grafika WOW-a- kwestia gustu - ale niektórzy daliby sobie spokój z pisaniem o pedalskiej ( gejowskiej ) grafice , bo cos za bardzo to podkreślają - to nazywa się ( u psychologów) :
WYPARCIE :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 16:57 
Cytuj  
Jak ja kocham wypowiedzi ludzi co nie maja pojęcia o temacie. Aion nie będzie grind festem. Zapowiedzieli to sami devsi na dowód tego nieustanne bicie tych samych mobów będzie skutkowało mniejszym xp.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 19:46 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
jakby zliczyć WSZYSTKICH graczy L2- a więc i tych co grają na prywatnych ( pirackich ) serwerach to uzbiera się dobre kilka milionów graczy i spora grupa z tych graczy czeka na Aiona

co do grafiki to jednym się podoba a innym nie , bo im podoba się grafika WOW-a- kwestia gustu - ale niektórzy daliby sobie spokój z pisaniem o pedalskiej ( gejowskiej ) grafice , bo cos za bardzo to podkreślają - to nazywa się ( u psychologów) :
WYPARCIE :D

Gejowska grafika to jedyne co pasuje do tego doskonale wypiszczonego, rozwego swiata bez skazy jakim jest Aion.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 20:46 
Cytuj  
iniside napisał(a):
lordyp napisał(a):
jakby zliczyć WSZYSTKICH graczy L2- a więc i tych co grają na prywatnych ( pirackich ) serwerach to uzbiera się dobre kilka milionów graczy i spora grupa z tych graczy czeka na Aiona

co do grafiki to jednym się podoba a innym nie , bo im podoba się grafika WOW-a- kwestia gustu - ale niektórzy daliby sobie spokój z pisaniem o pedalskiej ( gejowskiej ) grafice , bo cos za bardzo to podkreślają - to nazywa się ( u psychologów) :
WYPARCIE :D

Gejowska grafika to jedyne co pasuje do tego doskonale wypiszczonego, rozwego swiata bez skazy jakim jest Aion.


Dobrze juz dobrze wiemy, a teraz idz grac swoim klocem


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 paź 2008, 21:34 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Gejowska grafika to jedyne co pasuje do tego doskonale wypiszczonego, rozwego swiata bez skazy jakim jest Aion.


sam jesteś wypiszczony i rozwy :D

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 19:57 
Cytuj  
Ja nie wiem co wy macie z tym pedalstwem...idzcie pograjcie w gre gdzie nic nie widac i sama ciemnosc...

akurat Aiona sledze od pierwszej prezentacji na E306 i na prawde zapowiada sie gra przelomowa.
Pozostaje nam teraz zobaczyc jak wyjdzie OB w Koreii i czekac na Prieview Events w NA/EU ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 20:03 
Cytuj  
gra przełomowa jak na azjatyckie standardy czy w ogóle przełomowa?
Nie będzie roku grindfestu zanim się zrobi max lvl?
postacie na maxlvl już nie będą wyglądały jak clony bo będzie istniał tylko jeden set armor-a?
co oprócz tego w tej grze będzie takie "przełomowe" ?

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 20:07 
Cytuj  
Pewnie skrzydła i macanie się w locie.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 20:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
gra przełomowa jak na azjatyckie standardy czy w ogóle przełomowa?
Nie będzie roku grindfestu zanim się zrobi max lvl?
postacie na maxlvl już nie będą wyglądały jak clony bo będzie istniał tylko jeden set armor-a?
co oprócz tego w tej grze będzie takie "przełomowe" ?


Na standardy Zachodnie rowniez. Ma byc latanie swobodne (ograniczone czasowo ale zawsze cos) Walki w powietrzu. Sadze, ze to spora nowosc. Cale pvp nabierze innego wymiaru. Kazda klasa ma byc zdolna do solowania i dojscia do max lvl bez ciaglego proszenia sie o party. System questow ma zapewnic szybsze dojsce do max lvlu niz grind. Armory beda przerozne od tych zwyklych po te Abyss armory. Atak klonow ? nie sadze. Z tego co mowia devowie latwiej trafic w totka niz spotkac tak samo wygladajaca postac (mowie tu o tworzeniu postaci wyglad itd.) Co do armorow to bedziesz mogl je pokolorowac na roznorodne kolory (rozne czesci armoru).
Caly system PvPvE. 3 sila w grze jaka jest NPC ktory raz pomaga a raz przeszkadza. Na prawde sporo smaczkow bedzie w tej grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 20:16 
Cytuj  
Czyli na zachodnie standardy to zadnych nowosci tam nie ma. No moze ewentualnie walka w powietrzu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 20:20 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Czyli na zachodnie standardy to zadnych nowosci tam nie ma. No moze ewentualnie walka w powietrzu.


no to powiedz mi co nie jest nowe tak bedzie latwiej z wami dyskutowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 20:50 
Cytuj  
Deli napisał(a):
iniside napisał(a):
Czyli na zachodnie standardy to zadnych nowosci tam nie ma. No moze ewentualnie walka w powietrzu.


no to powiedz mi co nie jest nowe tak bedzie latwiej z wami dyskutowac.

Wszystko oprocz walki w powietrzu chyba, sie dosc jasno wyrazilem ?
Wszystko co wymieniles bylo w grach od 9 lat wstecz.
Jak sie przez ostatnie 9 lat grało tylko azjatyckie crapy to faktycznie Aion, moze sie wydawac objawieniem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 21:14 
Cytuj  
widze, ze jest z rodzaju czarne i biale.

No nic nie bede dyskutowal o grach mmo 9 lat wstecz, bo niewiele wiem i nie ma co tu sciemniac.

Uwazam, ze Aion bedzie produktem, ktory bedzie zawieral wlasnie te lepsze cechy gier mmo ostatnich lat. Na rynku sa gry, ktore maja jedne rozwiazania bardzo dobre a zaraz inne beznadziejne. Mam nadzieje, ze wiesz o co mi w tym chodzi.

Latanie to nie wszystko. Sama idea Abyssu jako miejsce RvR i od razu miejsca glownego watku gry jest bardzo dobra. Nie bedzie sie czekalo albo robilo specjalnych wypraw pvp. Wchodzac do Abyss a bedzie trzeba tam isc, od razu trzeba byc przygotwanym na nieustanne pvp.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 21:16 
Cytuj  
widze, ze jestes osoba, z rodzaju czarne i biale.

No nic nie bede dyskutowal o grach mmo 9 lat wstecz, bo niewiele wiem i nie ma co tu sciemniac.

Uwazam, ze Aion bedzie produktem, ktory bedzie zawieral wlasnie te lepsze cechy gier mmo ostatnich lat. Na rynku sa gry, ktore maja jedne rozwiazania bardzo dobre a zaraz inne beznadziejne. Mam nadzieje, ze wiesz o co mi w tym chodzi.

Latanie to nie wszystko. Sama idea Abyssu jako miejsce RvR i od razu miejsca glownego watku gry jest bardzo dobra. Nie bedzie sie czekalo albo robilo specjalnych wypraw pvp. Wchodzac do Abyss a bedzie trzeba tam isc, od razu trzeba byc przygotwanym na nieustanne pvp.


Ostatnio edytowano 27 paź 2008, 21:24 przez Deli, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 21:17 
Cytuj  
DAoC miał RvR dawwwnooo teamu. Teraz ma Je WAR. Nie ma sie czym podniecać jak dla mnie.
Nieustane PvP to jest w AoC. Gankuja sie nawet w strefe startowej (white Sands Islands, albo Tortage Underhalls).
Ziew :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 21:20 
Cytuj  
Azjaci nie sa debilami. Czasy grindfestow i zabijania milionow mobow juz minely.

WoW zmienil swiat mmo (nie we wszystkich aspektach na lepsze niestety) i napewno tworcy Aiona tez conieco z niego sciagneli.

Mysle, ze gra bedzie warta uwagi o ile ktos nie ma alergii na specyficzna azjatycka grafike.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 21:27 
Cytuj  
Inside jestes osoba uprzedzona i tyle ;)

Nie bede Cie do niczego przekonywal, bo i nie dam rady!
Zobaczymy jak gra wyjdzie wtedy mozna pogadac.


mrynar nie wiem co Ty masz do grafiki. Swiat fantasy to grafika i fantastyczna...

co do sciagania to fakt gra czerpie sporo z innych mmo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.