mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 16:51 
 
Ja nie krytykuje innych gier i nie lubie jak ktos to robi, bo jak ja mam sie czuc, czlowiek ktory gra w tibie od kilku lat. Dla mnie tak samo inna gra moze byc do d... Popatrzmy to ze w tibii wszystkie servery sa oficjalne i nie ma mowy o resecie accountow(co zdarzylo sie chyba w ragnarok), jak ma sie czuc czlowiek ktory gral kilka miesiecy (zeby nie powiedziec lat) i nagle okazuje sie ze wszystkie acc zostaly zresetowane. Tak samo mu w ktorym da sie zrobic 100+ lvl w 40 godzin(przynajmniej tak twierdzi kolega ktory gra w mu)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 00:59 
 
Cytuj:
Nic dziwnego, ale w sumie MNÓSTWO wiary krytukuje Runescape, ze shit, ze grafa słaba - a mi sie podoba - ma jednak w sobie to coś. A co do strony graficznej tibii to mi sie bardziej Magi Knights podoba :lol:

Toz to chyba grafika z Pokemon Blue na game boy'a jest lepsza...huehue. Bez przesady, ale mnie sie nie podoba (grafika z Tibii :P ).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 08:15 
 
Grałem kiedyś, dawno temu w Tibie... zrobiłem chyba 14lvl... ogólnie ciekawie się grało...

A za co Wy tak w ogóle besztacie tę biedną grę?

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 08:51 
 
za wszystko :wink:


Posty: 8
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 13:51 
 
tentacle napisał(a):
za wszystko :wink:


Konkretnie proszę...

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 20:45 
 
Wiatrak napisał(a):
tentacle napisał(a):
za wszystko :wink:


Konkretnie proszę...


Za sens jej egzystencji, za bycie takim badziewiem jakim jest, za grafikę, za community, za debilnego clienta...hmmm... nic mi wiecej do głowy nie przychodzi.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Posty: 3
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 23:16 
 
Cytuj:
Za sens jej egzystencji, za bycie takim badziewiem jakim jest, za grafikę, za community, za debilnego clienta...hmmm... nic mi wiecej do głowy nie przychodzi.


wrzuc sobie na luz, gra ma bardzo fajny klimat jesli wtopisz sie w spoleczenstwo i trafisz na wlasciwych ludzi. No chyba, ze jestes aspoleczny, ale to juz inna bajka :wink:

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 19:59 
 
taaaaaaaaa a najlepsze tam sa wojny gangow _-_
to prawie jak w Polsce wojny dresow z roznych podworek :har:
roznia sie tylko jednym... te prawdziwe sa bardziej emocjonujace :]
( ehhh ta szybkosc poruszania sie i efekty graficzne w tibii ) :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 20:52 
 
Nie wiem... to co piszecie to są raczej jakieś wasze skrzywienia albo jakieś uprzedzenia powstałe z jakichś waszych prywatnych powodów.

To co podaliście jest śmieszne, coś w stylu 'jest słabe bo... jest słabe i koniec mam rację!'

Grałem masę czasu (parę ładnych lat) w MUDy (aktualnie czekam na player wipe w Killerze) i z tego co wnioskuję po tych ładnych latach to:

- nie ważna jest grafika
- nie ważna jest jakość graczy

Rozwinę

- grafikę można zastąpić zawartością, możliwością rozwoju postaci ogólnie grywalnością... czemu nie lubię grać w ładne M&MIX a wolę pograć w brzydkie M&MVI ?
- podam przykład Killer-MUDa, gra tam masa ludzi z Dobrego Miasta, ogólnie ciecie... 70% MUDa to właśnie oni, gówniarze w wieku od 10 do 15 lat, znajdzie się u nich może 5 osób które są na poziomie, reszta ludzi jest z poza DM i mają klasę... jeśli dobrze się dopasujesz na starcie, masz poukładane w głowie to te 70% MUDa będziesz gnębić, męczyć, plewić...

Co do Tibii, grałem tam może ze trzy/dwa lata temu, grałem ponieważ miałem wolne strasznie łącze... ogólnie? Całkiem miłe i przyjemne wrażenia.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 15:47 
 
Przypuszczam że 90% osob na tym forum patrzy przede wszystkim na grafikę a potem na inne sprawy(grywalność itp.). Sam też pogrywalem w MUD-y ale nie wiem czemu strasznie się w nich gubiłem.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 15:53 
 
up 'rzypuszczam że 90% osob na tym forum patrzy przede wszystkim na grafikę a potem na inne spraw'

a czego sie spodziewasz po dzieciakach ktorzy na komunie dostali p4 3ghz ht, ge force titanium, 2 giga ram?

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 16:28 
 
Zap napisał(a):
up 'rzypuszczam że 90% osob na tym forum patrzy przede wszystkim na grafikę a potem na inne spraw'

a czego sie spodziewasz po dzieciakach ktorzy na komunie dostali p4 3ghz ht, ge force titanium, 2 giga ram?


:wtf:
Grafika (jak dla mnie) nie musi być ładna, byle przyjemna dla oka. W tibii to oczy bolą po 10 sek. Dużo ciekawiej niz tibia prezentują np. w pokemony na gameboya. Co do dzieciaków co na komunie dostali kompa - to oni własnie grają w tibie i zachwycają sie nią jako najlpeszym mmorpgiem.
W sumie ten topic zaczyna przeradzać sie we flame - proponuje zmiane kierunku dyskusji.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 18:14 
 
to zrób cos w tym kierunku zbey ten temat zmienil kierunek -,- ja probowalem juz...

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 21:26 
 
jak flamy sie zaczna to juz nic nie da sie zrobic... niestety
kazdy z forumowiczow (jezeli kogos obrazilem to sorki) ma swoje racje i probuje wcisnac je innym :]
normalka


Posty: 15
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 22:39 
 
Ja aktualnie gram na swiecie Secura... Jeżeli ktoś na nim gra to bardzo prosze o kontakt na nr gg 8610711 lub poprostu odpiszcie tutaj :)


Posty: 2
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 22:10 
 
ehhh Tibia, to były czasy. Grałem i to długo nawet i nawet bardzo długo. No ale było mineło, postać poszła za 108zł hyhy...

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 11:27 
 
W tibie grają dziesiątki tysięcy graczy z całego świata i tego nie zmienicie. Bo ta gra wciąga. Jak ktos potrzebuje eq na Danubi, Isary lub Eterni niech da mi znać.

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 11:37 
 
ktos tu cos mowil o jakiejs zmianie?? :o
jedyne co trzeba by bylo zmienic to nasz rzad :lol:


Posty: 2
Dołączył(a): 6.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 22:22 
 
hmmm
przeczytalem caly ten topic, z dziwnym uczuciem...

wiele osob tutaj narzeka na to, ze w tibie graja "10-15-latkowie"

teraz chcialbym przejsc do dania wam pretekstow dla ktorych zapewne mnie "zjedziecie", a mianowicie:
-mam (prawie) 14 lat;
-owszem, gram w tibie;
-nie bede uzywal tutaj wulgaryzmow w rzadnym z ezykow (chybaze zupelnie nieswiadomie)

wiec, swoimi wypowiedziami typu:
"za debilnego clienta", "tibia sux" itp. itd. nie reprezetujecie wysokiego poziomu inteligencji, otoz nie jest nazbyt pawdopodobne, ze client jest debilny, poniewaz nie wyglosi swojej opini, nie posiada mozgu, wiec bardziej debilna jest osoba, ktora to napisala. wulgaryzmow i opin typu "tibia sux" nawet ni mam ochoty komentowac...

wiele sob narzeka, ze w tibie graja 10-15 latki (tak jak ja), wiec wyjasnie, ze te "10-15latki" maja chociaz troche rozumu i wiecej kultury od doroslych graczy mu i innych mmorpgow.

mialem zamiar sprobowac roznych mmorpgow, ale jezyk i styl jakim posluguja sie na tym forum gracze tych gier mnie calkowicie zniechecil (czego nie zauwazylem u graczy tibi, byc moze dlatego, ze to wlasnie 13latkowie). mozliwe, ze czlowiek glupieje po 18 (nie bede rozwijal mysli, zeby nikogo bardziej nie obrazac, bo nie to jest moim celem). rowniez mozliwe jest, ze te gry robia cos takiego z ludzi (rowniez nie bede rozwijal)
i moziwe, ze jedynie takim ludziom te gry sie podobaja (tak jak ostatnio).

jedna z wazniejszych zasad etyki jest to, ze WSZYSCY sa sobie rowni, tak wiec zaden 18-20 latek nie jest lepszy od 5-latka. tak samo jest z grami.
otoz ludzie roznia sie inteligencja, sila, modroscia, talnetem plasycznym, muzycznym itp. itd. , a gry grafika, muzyka, grywalnoscia, klimatem, uczuciem jakim darza je tworcy (sa gry robione tylko po to, zeby zarobic i sa gry robione dla satysfakcji tworcy) itd. itp, ale w przypadku ludzi jak i gier nie ma gorszych i lepszych.

ktos napisal, ze bola go oczy jak patrzy "na piksele w tibi". otoz baaaaardzo sie dziwie, ze nie boli go glowa, oczy itd. jak patrzy na piksele, z ktorych sa litery na tym forum (wszak piksele tutaj sa owiele bardziej widoczniejsze).

ktos inny napisal, ze nie wie jak moze sie komus podobac expienie na "chodzacych ikonkach", otoz rowniez ktos napisal, ze od tibi sa lepsze warcaby, ale w warcabach sa tylko 2 rodzaje ikonek - biale i czarne, a w tibi sa minotaury (kilka rodzajow mino), dwarfy (tez kilka rodzajow, praktycznie prawie wszystko ma kilka rodzajow), elfy, cyklopy, trolle, wilki, szczury, demony, faraonowie, pajaki, zuki itd. itp.

co do klimatu w tibi:
w tibi jest klimat, ktory przytrzymuje na dlugo graczy, aczkolwiek przewnicy gry (tak jak wiekszosc tutejszych forumowiczow) specjalnie robia postacie na tibi, zeby ten klimat zniszczyc (to prawda, niestety)

jesli chodzi o muzyke to kazdy ma prawo wyboru, w wiekszosci mmorpgow muzyka jest narzucona i nieda sie jej zmienic (jesli sie nie podoba, to jedyny sposob - wylaczyc glosniki), w runescape'ie jest motywacja - zdobedziesz lvl - bedziesz mogl zmienic muzyke na trochelepsza, w tibi tego problemu nie ma, kazdy przeciez moze sobie wlaczyc winampa i swoja ulubiona muzyke, to duuuzy plus, a nie tak jak wiekszosc osob podtrzymuje minus.

na koniec chcialbym jeszcze powiedziec wam ludzie i Ludzie (choc tych drugich jest owiele mniej), zebyscie mysleli nad tym co piszecie, bo sami sie "zjezdzacie".

ps. ktos napisal cos o rzucaniu tanim winem, no coz IN VINO VERITAS

Amen.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 22:28 
 
Powyzsza notka zostalem wlasnie nakloniony do probnego, nastepnego podejscia do Tibii.

Uklony w twa strone Filozof.

Shador von Dal, ten który ześwirował po 18...

edit

Aha ludzie... dajcie sobie spokój z najeżdzaniem na Tibię. To jest temat w którym można o tej grze porozmawiać, zadać pytania itp. Chcecie dyskusji jakie to piksele są brzydkie i w ogóle Tibia jest be? Załóżcie sobie oddzielny temat...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.