mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 17:49 
 
hmm koodi ile masz inta bo slyszalem ze powyzej 100


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 17:54 
 
kloodi
powiem jedno: LOL
Dwukwiat rzucal zaklecia takze, mindblast zadaje maximum 40p. obrazen (roznica miedzy najwiekszym i najmniejszym statsem musialby by byc bardzo duza zeby tyle zadal). Nie rzuciles (ani ty ani on) zadnego spella zmieniajacego statsy wiec wielkiego unbalace'u nie mialem.
Ja wtedy mialoem okolo 70hp a statsy takie ze mindblast moglby mi zabrac kolo 20hp zapewne. Jestes smieszny mowiac takie rzeczy. Jakby dwukwiat tylko uciekal to napewno bys mnie nie zabil sam. Jezeli wtedy byles taki dobry to dlaczego jak cie na harpiach soptkam to uciekasz?

A slowami ze bym sie nie wstydzil smierci i nie wypieral wbijasz sobie kolejne gwozdziki do trumienki. Nie lubie jak ktos tak mowi. Znakomicie pamietam ta sytuacje. Zaatakowalem Dwukwiata. On na swojej lamie uciekl kawalek i zaczal rzucac jakies ofensywne czary. Ty robiles to samo. Wtedy sam bys mi gowno zrobil.


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:01 
 
a ja tak dla przypomnienia... wieczor sie zbliza

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:06 
 
To moze jakis turniej zrobicie :razz:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:07 
 
a ja ci powiem ze jak Szerszen tego posta pisal to to bylo juz po godzinie dwunastej w nocy czyli byl juz 22.02
Napisal ze serv bedzie jutro wieczorem czyli... :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:09 
 
Sqwa jak juz pisalem moja postac nie jest do takiej walki jaka bylaby na ewentualnym turnieju.


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa


Posty: 9
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:16 
 
jesli nudzi wam sie wejdzcie na te stronke i zalozcie konto bardzo szybko odpisuja http://www.suo.prv.pl Zapraszam!!!!

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:17 
 
Aplegatku hehe widze ze bronisz sie jak mozesz... inni moze w te twoje opowiadania uwierzą ale ja nie :grin:
Co do harpi: jak sie magowi mana skonczy to co ma robic? patrzec sie na ciebie? Pomysl moze troszke :smile: Jak ty dostajesz w d... to sie chowasz, a mag spier... i to chyba normalne. Ale mow co chcesz. Znalazl sie kurde bajkopisarz hehe :grin: :grin: :grin:


Posty: 2
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:22 
 
jesli nudzi wam sie wejdzcie na te stronke i zalozcie konto bardzo szybko odpisuja http://www.suo.prv.pl Zapraszam!!!!

--------------------------------------------
Hehe - moze i szybko odpisuja ale i warunkow do gry nie zapewniaja zbyt ciekawych
ping ok 500 - 800
dla porownania z sc mam 20-100

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 18:23 
 
kloodi bajki to ty chyba piszesz bo Xiver tez cos ci nie wierzy w jednej sprawie.

Spoko magowi sie mana konczy to ucieka. A widziales mnie kiedy uciekajacego?
Eeee z naszych spotkan (sam na sam) tylko ty uciekales. Wiec nie wiesz co robie jak sytuacja jest nienajlepsza.

A co do tego ze inni uwieza w moje ehem "bajki" a ty nie to juz twoja sprawa. Nie wiem czy jest ktos kto uwiezy ze padlem po dwoch mindlastach ktore zadaja maxkimum 40 obrazen i to w najlepszym przypadku (najpeszy przypadek= statsy 100/100/25 lub niewiele sie rozniace)
Wiec prosze, bardzo prosze nie pierdol o tych mindlbastach i o tym ze dwukwiat tylko ucielak mowiac ze bedzie zle jak sie nie uspokoje. Przeciez ty byles tak silny ze sam mnie zabiles... :grin:

P.S
A co do tego ze bronie sie jak moge to poszukaj sobie na stratics ile mindblast zadaje obrazen. Podaje ci czysta informacje.

_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aplegatt dnia 2002-02-22 18:28 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.