mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 11:32 
Cytuj  
Dokladnie to co napisal Goatus, minie hype to sie wam znudzi, ja sie wczoraj przelecialem ze znajmoymi na sile po tier 4, wyglada absolutnie tak samo jak wczesniejsze lokacje, nie ma muzyki, takie odwalone, w etapie beta closed.

Moze juz zapomnieliscie jak roznice krain w wowie uderzaly, czulo sie roznorodnosc, a tu bida jak w arcadowce.

Wiem,ze mythic wykupil licencje na WAR od jakiej firmy ktora robila gre 3 lata czy cos w tym stylu. Wydaje mi sie ze ta firma wtedy zrobila naprawde duzo, a mythic poprostu niedonoczyl. Zobaczcie jak dopracowane sa wszystkie obiekty typu steamtank, organki, czy te male kramy krasnoludzkie, wozy, taczki szubiennice, to jest poprostu super, identyczne jak figurki z bitewniaku. Reszta swiata natomiast jest kupiasta, textury ubogie, animacje wolne i bez zycia.

i jeszcze cos @ Huba


Cytuj:
Nie dla kazdego slownik to szczyt mazen.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 11:35 
Cytuj  
@ up: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sarkazm?redirect=no

Zony t4? Wlasnie zwiedzam, co odwalone lol. Jakto sie nie roznia, no litosci...

Roball prosze cie wywal ten thread, skasuj albo daj do flames. Jeszcze sie ktos zlapie i zacznie to g... czytac.

Dobra rada dla niekumatych: idzcie grac w to co wam sie podoba, i przestancie wypisywac swoje wybitne mysli na forum. Nie wychodzi wam to, naprawde.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 11:40 
Cytuj  
@Huba

Lol to nie jest zaden flame thread tylko dyskusja jak w topicu. To ze ludzie maja rozne zdania to juz Cie chyba przerasta.

Gdzie ta dyskusja bedzie sie toczyla bo to jest HOT topic, lepiej jedno miejsce niz 10 innych.

Poprawiasz innych, walnales byka, nie wziales tego w cudzyslow, i tera mi walisz linki do wikipedi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 11:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ja sie zastanowilem i hmmm.
ja mam fun z gry od tier1 poprzez tier2, mialem fun w t4 w cb.
wow mi tego nie zapewni. biorac pod uwage, ze gram 2-3h, to ile czasu zajeloby mi zrobienie levelu 70, zdobycie sredniego geara zeby pobawic sie w pvp?

Przyznam szczerze, ze tutaj mnie zamurawalo. Jeszcze kilka(nascie) stron temu pisales ze arena polega na tym, ze klepia sie ludzie ktorzy przez pol roku farmili sprzet; a teraz taka szokujaca zmiana.

Zakladajac topik liczylem na konkretne opinie (ktore sie pojawily, dzieki <3), a nie na wyliczanie czemu w war graja prawdziwi menszczysni. Troche smutno wygladaja wjazdy fanbojow, ktorzy musza wjechac na wowa mimo tego, ze nic nie wiedza o obecnym stanie gry (w/w Mendol, ktory quitnal gre kilka tygodni po stuknieciu 60 lvlu) albo maja ciezki kompleks neofity (czesc iniside, jak tam DDO).


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 11:43 
Cytuj  
Nie gram w DDO (narazie :E), tylko w WAR -;-.
Cytuj:
Troche smutno wygladaja wjazdy fanbojow, ktorzy musza wjechac na wowa mimo tego, ze nic nie wiedza o obecnym stanie gry (w/w Mendol, ktory quitnal gre kilka tygodni po stuknieciu 60 lvlu)

/faceplam.
Niektórzy tu uparcie twierdza, ze nie trzeba zobaczyc wszystkiego aby oceniac gre. Wystarczy troche leveli na poczatku.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 11:52 
Cytuj  
Przeciez w WAR od 1 do 40lvu chodzi o to samo. Na 40 lvl tak samo sie zajmuje keepy jak na 15.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:03 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Troche smutno wygladaja wjazdy fanbojow, ktorzy musza wjechac na wowa mimo tego, ze nic nie wiedza o obecnym stanie gry


Obecny stan WoW'a (juz z WOLTK w ktorego bete gralem) jest smutny jak skurwysyn.

Ciezko ta gre nazwac MMO wogole w tym momencie. Wiekszosc aspektow typowych dla gatunku zostala usunieta lub jest w stanie szczatkowym.

WAR jest tym na co czekalem gra z anciskiem na gre w grupie, bez instantow, bez farmy, nie jest gear based az tak jak WoW.

Tak wiec panowie WoWowcy idzcie do swojego dzialu chwalic ta smutna jak pizda gre. PLZ.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:03 
Cytuj  
Jesli ktos gra w WoW i podoba mu sie to nie rozumie po co szuka na sile info o WAR, niech poczeka spokojnie kilka miesiecy, zobaczy czy gra upadnie czy bedzie to hit.

Nie ma sensu spamowac po forum i udowadniac ze ludzie popelniaja blad grajac w WAR i ze powinni grac w WoW bo jest najlepszy, naprawde spora graczy w WAR potrafi sama myslec i zna inne gry, z czego wiekszosc zna WoW i ma swoja opinie.

Ja juz pisalem, dla mnie WoW to byla swietna gra, dwa trzy lata temu, teraz juz jest to tak zalosne ze szkoda kasy i czasu na cos takiego jak na rynku pojawiaja sie inne gry, nie podpisuje cyrografu z producentem gry ze ma obowiazek grac przez rok czy dwa, jak WAR znudzi sie za pare miesiecy to beda inne gry, a jak nie to bede gral nadal.

Wielu graczy, ktorzy potrafili nolifowac np w WoW teraz szukaja czegos innego, czegos z mniejsza iloscia obowiazkow, farmy, ciezkiej pracy, trafiajac na WAR-a dostaja wlasnie to co chca i bawia sie super, a czas pokaze co z tego wyjdzie i komu bedziemy placic za rozrywke.

endryu, jestes bardzo aktywny na forum WAR, w jakiej jestes gildi, co teraz ciekawego robicie wspolnie w grze, duza to gildia, jak wam idzie w RvR ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:09 
Cytuj  
Cytuj:
Ciezko ta gre nazwac MMO wogole w tym momencie.

WoW powinien być za darmo. Tak jak GW -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:12 
Cytuj  
cypis a ty utraciles umiejetnosc czytania ze zrozumieniem?
jesli tak to w sumie nie dziwie sie, ze cie zamurowalo.
w war'ze moge sie bawic w pvp od 1go levelu. podobal mi sie daoc po zrobieniu levelu 50, tym bardziej podoba mi sie war.

nie udzieliles rowniez odpowiedzi na pytanie ile czasu musze spedzic farmujac pve i gear w wowie, wiec sorry ale albo skoncentruj sie na tym co piszesz albo wracaj do wow'a.

rozmawialismy o wowie wiele razy i nikt do tej pory nie byl w stanie mi podac konkretnych argumentow co jest takie zajebistego w obecnych instancjach pve?

i fanbojem to niestety ty jestes probujac wmowic wszystkim, ze nic nie wiedza o zajebistym wowie, ze nie mamy pojecia o tym jak ta gra wyglada w tej chwili. a jesli chodzi o jej ogolne zasady to nic sie nie zmienilo.
2 miesiace zeby zrobic 70, 4 miesiace na robienie zajebistych, super, wypasionych instancji pve, potem moge ew. bawic sie na arenach.

i tu wychodzi niestety twoje oslepienie produkcja blizzarda. bo nie wjezdzam na wowa, tylko stwierdzam, ze jest chujowa gra w tej chwili.
ale dla mnie. nie namawiam nikogo zeby gral w wowa, nie namawiam zeby gral w war'a.

chce tylko pokazac roznice, ktora jakby na to nie patrzec jest widoczna na pierwszy rzut oka:
wow - pve (obojetnie jak by nie bylo zajebiste to jest ciagle tylko PVE mmo)
war - rvr (bez zajebistego pve, za to z pvp zrobionym od poczatku do konca).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:15 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
cypis napisał(a):
Troche smutno wygladaja wjazdy fanbojow, ktorzy musza wjechac na wowa mimo tego, ze nic nie wiedza o obecnym stanie gry


Obecny stan WoW'a (juz z WOLTK w ktorego bete gralem) jest smutny jak skurwysyn.

Ciezko ta gre nazwac MMO wogole w tym momencie. Wiekszosc aspektow typowych dla gatunku zostala usunieta lub jest w stanie szczatkowym.

WAR jest tym na co czekalem gra z anciskiem na gre w grupie, bez instantow, bez farmy, nie jest gear based az tak jak WoW.

Tak wiec panowie WoWowcy idzcie do swojego dzialu chwalic ta smutna jak pizda gre. PLZ.


Rabid fanboyism. Nic osobistego, tylko zauwazam fakt.

(Nie, nie bede tego ciagnal dalej, bo obiektywne opinie na forum obydwu gier sa rownie czeste i mile widziane jak dziewczyny w bikini na glownym placu w Teheranie..)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:17 
Cytuj  
nestor masz racje nie ciagnij bo z cypisem nadajecie sie tylko do jednego dzialu - wow.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:23 
Cytuj  
Mnie w WAR zastanawia jedno - czemu ludzie ze soba nie rozmawiaja?

Na PQ czasem ktos sie odezwie w warbandzie, w miastach nie widac zeby ktokolwiek sie odzywal, na polu dokladnie to samo. Nie ma general chatu, i troche zabija to community.

Gdybym nie mial gildii to ta gra by serio byla jak miasto duchow :)

Nie mowie ze w wowie jest super zajebiste community, albo ze ludzie rozmawiaja ze soba za pomoca haiku, ale tej komunikacji jest poprostu jakos wiecej.

Zeby nie bylo, nie zarzucam nic grze, poprostu ciekawi mnie powod takiego stanu rzeczy, i ewentualne konsekwencje.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:25 
Cytuj  
Nie dziw sie ze ludzie z WoW, ktorzy maja super gildie i widza jak ubywa ludzi to przychodza do dzialow innych gier i spamuja w nadziei ze moze paru sie zniecheci do nowej gry i wroci do nich robic "progress".
W WoW masowo od kilku miesiecy padaja dobre gildie z braku ludzi, lacza sie, przenosza na zaludnione serwery, teraz dodatek znowu przyciagnie miliony i na kilka miesiecy beda miec robote ale dla i tak beda przychodzic na inne fora walczyc z niewiernymi.

Nestor, wydaje mi sie ze w WAR jest zdecydowanie wiekszosc graczy skupiona w gildiach, ktore od dawna maja vent/ts i tam jest zycie i zabawa, mi nawet nie chce sie czytac chatu, jaka ewolucja poprostu chyba, w WoW gra masa dzisciakow, ktore generalnie mniej siedza na vent/ts.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 27 wrz 2008, 12:27 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:26 
Cytuj  
wiesz trudno pisac na general skoro na /gu przelatuje ci co chwila kilkanascie linijek.
u nas w warbandach ludzie nie maja problemu z komunikacja.
a to, ze nie ma general chatu to nie jest jakis wielki problem, szczegolnie jak przypomne sobie wow'a, czy aoc.
jedyna gra, ktora trzymala poziom w tym przypadku bylo ddo, i vanguard 2 miesiace temu.
poza tym jak sam zaczniesz rozmowe to nie ma problemu z odzewem.
i nie bardzo rozumiem jakie konsekwencje masz na mysli?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:27 
Cytuj  
Cytuj:
Nie ma general chatu, i troche zabija to community.

owned.
Probowales kiedys
Enter
/1 bla bla
?
Chyba nie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:29 
Cytuj  
jemu chyba bardziej chodzilo o to, ze nikt na nim nie pisze.
bo w WOW'ie to non stop prowadzili tam dyskusje na poziomie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jemu chyba bardziej chodzilo o to, ze nikt na nim nie pisze.
bo w WOW'ie to non stop prowadzili tam dyskusje na poziomie.

Dla mnie jak ktos pisze ze nie ma to rozumiem ze tego nie ma.
To ze nikt tego nie uzywa to nie znaczy ze nie istnieje taka mozliwosc.

Najbardziej wkurzajace sa te rolle i masowy spam tego na chacie. Jak sie nie rozbi nowego okienka to chyba nie ma sposoby na wylaczenie tego -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:31 
Cytuj  
@nestor

Tez mnei to ciekawi, poprostu nie ma po co, idzie sie przed siebie i sie bije, questy zaznaczone na mapie to tez nie ma po co pytac, przedmioty malo istotne to tez nie ma spamu na trade.

@embe
http://realmwar.warhammeronline.com/rea ... server=181

mam 20 lvl, strasznie powoli mi idzie level, bo poprostu sie zmuszam do gry, ale gram bo chce zobaczyc co tam daja na koncu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 12:34 
Cytuj  
endryu to nie zmuszaj sie. wroc do wowa.
albo daruj sobie swoje komentarze bo nic nie wnosza do tematu poza tym, ze co chwila probujesz nas sprowokowac swoimi idiotyzmami.


btw. calkiem serio proponuje zalozyc temat w dziale wow:
reroll z war'a do wowa - czy warto i dlaczego.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.