mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 10:43 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Postać można mieć 1 czy więcej?

Więcej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 13:03 
Cytuj  
Gracie już troszkę więc powiedzcie proszę:
1. Warto?
2. Jaką klasę supportującą proponujecie? - idealna klasa to masa CC i w miarę przeżywalność w PVP:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 13:06 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Gracie już troszkę więc powiedzcie proszę:
1. Warto?
2. Jaką klasę supportującą proponujecie? - idealna klasa to masa CC i w miarę przeżywalność w PVP:)


masa cc to psionist ale w pvp to jak kazdy caster.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 13:23 
Cytuj  
ta psi ma piekne cc , to chyba jedyna w grze klasa co moze wylaczyc z walki 3 moby naraz , jest tez swietym kiterem , jego doty maja duze spowolnienie a iluzje generuja na wejsciu duzy threat i dobrze trzymaja aggro , w pvp to przezywalnosc srednia , ale mozna sie pobawic fajnie np mind control pet nekrosa :] , klasa raczej pod pve


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 13:38 
Cytuj  
dlaczego nie piszecie czy warto pograć?:) mam złe przeczucie...


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 13:54 
Cytuj  
warto o ile masz sprzet zdolny pociagnac te gre , inaczej komfort gry bedzie maly , frustracje duze i nie docenisz w pelni tego co gra moze zaoferowac a jest tego sporo , niestety w grze jest jeszcze sporo bugow jak np nieodpalajace sie eventy w dungeonach , napewno jest w niej potencjal , no i grafika jest przesliczna , niebo w lokacji kurashasa zrobilo na mnie duze wrazenie a widzialem juz wiele , i jeszcze jedno nie ogladaj statycznych screenow , te gre trzeba koniecznie zobaczyc w ruchu


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 13:57 
Cytuj  
warto, gra bardzo fajna, dla mnie nic lepszego na rynku nie ma z open pvp. Chyba nic ma innego :)
a ty alda grasz czy trail sie skonczyl?
A peta nacro chyba nie da sie mind controlnac tak samo jak rootnac snarnac mezznac.
Necro atm ownuje, schowa sie w inv a jego pet hituje za tyle ile w pve a nie da sie go targetnac, ni uciec.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 14:00 
Cytuj  
zagram jak upgradne sprzet , na tym co mam gra w grupach byla udreka mimo tweakow , nekrosa widze bufneli ostro :) ale z tego co pobieznie widzialem jest cos na ksztalt banish pet


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 14:02 
Cytuj  
Mój Komp:
P4 3 GHz
1GB Ram
i teraz hit sezonu czyli karta graficzna:) Radeon X550 256GB:)

jest sens czy lepiej odpuścić sobie?

BTW ma ktoś triala do użyczenia?
Necron - też chyba sympatyczna klasa - a co powiecie o BM?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 14:21 
Cytuj  
heh powiem tak , bez 2 gb ramu to udreka jest , ale gre mozesz sobie zobaczyc , w grupach bedzie chrupac niestety


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 16:58 
Cytuj  
Ja mam
Celeron D351 3,2GHz
2GB ram
Radeon 9550
i na highest performance dziala stabilnie 20 klatek około, i w miastach i będąc w grupie więc ram, ram, ram.
Za max miesiac wymieniam karte to wtedy zobacze czy rzeczywiscie jest tak piekna :)
I warto.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 17:00 
Cytuj  
Czy gra ktoś w Vanguarda z kompem podobnym do mojego.

AMD Sempron 2600 +
1 GB RAM 400 MHz
ATI Radeon 9800 PRO.

Wiem, że to straszny rzęch, ale ciekawi mnie czy ktoś z podobnym sprzętem gra i jakie mu działa VG?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 17:20 
Cytuj  
nie masz 2 gb ramu to gra bedzie ostro chaczyc , mozna pobiegac solo i wtedy mozesz pokusic sie o wyzsze ustawienia , robiac grupy do dungeona odczujesz mocno brak ramu , mnie sie hdd chcial wyrznac w sciane od swapowania :)

ale zachecam zebys zagral , twoj spec jest wystarczajacy zeby pograc w miare przyzwoicie z obnizonymi teksturami i bajerkami graficznymi
ale cudow nie bedzie niestety


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 09:39 
Cytuj  
guten morgen ;p

pytanko czy mozna gdzies kurna jego mac sciagnac patche z WWW przez http? bo u mnie w necie tak ze przez www mam 1.5Mb acala reszta 30kb/s :P

i juz mnie uj strzela od tego patchowania :P


_________________
Nauka jazdy w Tychach

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 15:19 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
nie masz 2 gb ramu to gra bedzie ostro chaczyc , mozna pobiegac solo i wtedy mozesz pokusic sie o wyzsze ustawienia , robiac grupy do dungeona odczujesz mocno brak ramu , mnie sie hdd chcial wyrznac w sciane od swapowania :)

ale zachecam zebys zagral , twoj spec jest wystarczajacy zeby pograc w miare przyzwoicie z obnizonymi teksturami i bajerkami graficznymi
ale cudow nie bedzie niestety


Dzięki Aldatha.

Niestety VG to w moim przypadku wydatek 330 zł. na 1 GB ramu + koszt gry. Obawiam się, że muszę poczekać kilka miesięcy do końca studiów. Wtedy może pokuszę się jednak o zmianę całej platformy.

W becie jak miałem okazję pograć to czułem brak ramu i odpuściłem grę.

Pozdrawiam Arvi.[/i]

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2007, 08:24 
Cytuj  
reassor napisał(a):
guten morgen ;p

pytanko czy mozna gdzies kurna jego mac sciagnac patche z WWW przez http? bo u mnie w necie tak ze przez www mam 1.5Mb acala reszta 30kb/s :P

i juz mnie uj strzela od tego patchowania :P

nie

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2007, 19:36 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Czy gra ktoś w Vanguarda z kompem podobnym do mojego.

AMD Sempron 2600 +
1 GB RAM 400 MHz
ATI Radeon 9800 PRO.

Wiem, że to straszny rzęch, ale ciekawi mnie czy ktoś z podobnym sprzętem gra i jakie mu działa VG?

Dajesz Arvold, tez sie przesiadam na Vanguard :d

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 22:02 
Cytuj  
Czy ktos ma rozwiazanie problemu z bugiem wyswietlania okienek interfejsu w grze ?
Chodzi dokladnie o to ze czesto okno otwiera sie z "posiekanymi" teksturami i wymaga wpisania /flush lub na slepo klikac i wtedy wskoczy okno juz poprawnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2007, 22:17 
Cytuj  
Hm, dziwne, od siebie moge dodac ze jeszcze nigdy mi sie taki bug nie przydarzyl o_O. No ale bede czujny...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2007, 00:10 
Cytuj  
embe napisał(a):
Czy ktos ma rozwiazanie problemu z bugiem wyswietlania okienek interfejsu w grze ?
Chodzi dokladnie o to ze czesto okno otwiera sie z "posiekanymi" teksturami i wymaga wpisania /flush lub na slepo klikac i wtedy wskoczy okno juz poprawnie.


kwestia sterownikow do karty
wymienialem na starej karcie tak dlugo az zniknelo :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.