mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 3.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 10:19 
Cytuj  
Prosze o pomoc. Od 2 dni wysyłam na podany adress e-maile z podaniem o konto ale nic nie otrzymałem. Czy ktoś ma może na oddanie konto? Jeśli tak prosze o kontakt ze mnom przez gg 8757378.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 10:39 
Cytuj  
Laila co do tego twojego pytania a klasy magiczne. Wiec jest bardzo duzo klas magicznych nie pamietam jakich ale duzo. Ja gram magiem wiec reszta mnie nie obchodzi, ale sadze ze wszystkie magiczne klasy pod tym wzgledem sa do siebie podobne. Oczywiscie czarujac zdobywamy skile i mozemy rzucac coraz to "lepsze" czary, niestety mankamentem jest to, ze trzeba czry kupowac :sad:. Kiedy tworzymy postac magiczna to wybieramy jej rowniez jakby specjalnosc, pierwsza i druga, chodzi mi tutaj ze od tej specjalosci zalezy jakie czary bedziemy rzucac. Np: summoning, shamanic itd. (nie wiem jak to jest z innym klasami i jakie maja szpcjalizacje).

PS:Laila ja też jestem fanem NWN, może kiedyś poexpimy razem?? :razz:
PS2:A w NWN kim grałaś bo ja czarownikiem.
PS3:Aha i jeszcze jedno, ci co czekacie po 6 dni - wyslijcie jeszcze kilka mail'i :grin:

_________________
"I'm your dream, make you real
I'm your eyes when you must steal
I'm your pain when you can't feel
Sad but true"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dhoro dnia 2004-08-03 11:41 ]</font>


Posty: 3
Dołączył(a): 3.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 10:44 
Cytuj  
A ja mam takie cos: Wlaczam instalke laduje sie i zawiesza sie na configuring windows installer pomozcie!!

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 10:57 
Cytuj  
__________________________
2004-08-03 11:44, Zolnierz Szatana napisał:
A ja mam takie cos: Wlaczam instalke laduje sie i zawiesza sie na configuring windows installer pomozcie!!
__________________________

Nie zawiesza sie tylko sie dalej rozpakowywuje, ja też tak miałem, poczekaj jeszcze troche i dojdzie do końca. Jakbyś przeczytał poprzednie posty to byś o tym wiedział bo ktoś (chyba nawet ja :razz:) już o tym pisał.

_________________
"I'm your dream, make you real
I'm your eyes when you must steal
I'm your pain when you can't feel
Sad but true"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dhoro dnia 2004-08-03 11:57 ]</font>


Posty: 15
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 11:05 
Cytuj  
Dhoro, zazwyczaj klasy czarujace. Ostatnio gram na serwerze gdzie jest 40 nowych klas prestizowych :smile:, wiec jest w czym wybierac.
Wole jakos uzywac magii niz miecza czy topora i taki sam mam zamiar w ROE, o ile uda mi sie wogole zagrac.

A jesli chcesz pograc w NWN to moge podac namiary na serw na ktorym gram.

A swoja droga jest dostepny gdzies opis czarow, skilli czy innych umiejetnosci ?


Sorki za maly offtopic.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Laila dnia 2004-08-03 12:06 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Laila dnia 2004-08-03 12:14 ]</font>

*

Posty: 51
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 11:22 
Cytuj  
jeżeli ktoś ma problem z dostaniem konta to nic dziwnego bo do jutra (środa)powiększają server i nie przyjmują nikogo.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 11:37 
Cytuj  
wiecie moze gdzie moge znalesc screenshoty z tej gry? <google nie pomaga> 2./jak Rubies of Eventide bedzie dzialal na laczu 128kb?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: oxidize dnia 2004-08-03 12:39 ]</font>

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 12:06 
Cytuj  
co do samej gry to ja mam kilka uwag:
1. crash pomiedzy loadingami- gm sie tlumaczą że to winna slabego sprzetu (min. 512 ram karta 128 no i procek przynajmniej 1.5) gowno prawda mam lepszy komputer i crashe sie zdazaja a i na slabszym sprzecie mozna spokojnie pograć
2. Co do lacza - gm powiadaja ze wystarczy modemik :smile:
3. Gra jest w fazie testów jakby na to nie patrzeć ludziki którzy tworzą tą gre chcą ją kiedyś wydać jako płatną. Na dzien dzisiejsdzy jestem pewnien że mają jeszcze duzo pracy przed sobą, ale jest to na dzien dzisiejszy jedyna taka gdzie jest tyle ras skilli itp. Gra nie zachwyca graficznie a wymagania są dosyć spore. Server przy 50 ludzi online sie sypał (lags..connect losty :grin:) no ale zobaczymy co to wykombinowali gms dzis jak serwerek wstanie. Co do czarów sprawa wygląda następująco :
każdy char. może uczyć się magii a ta jest dzielona na kilka skilli (sorcery, shamanic, summoning i tam jeszcze kilka :grin:) kazdy skill odpowiada za inne czary np. shamanic głownie za leczenie i ochrone summoning za przywołania itd :grin: gra mocno rozbudowana lecz troszke jej brakuje to porządnego mmorpg :grin:

*

Posty: 51
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 12:29 
Cytuj  
jeżeli chodzi o loadingi to przez 2 dni przed wyłączeniem servera RoE chodził mi wpsaniale:
zero lagów
żadnych crashy

a mam kompa:
Athlon 2200 xp, 256bm ram, Radeon 9200 cl. 128 mb, łącze 1 mb a transwer ok.100 kb


Posty: 15
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 12:42 
Cytuj  
Dziekuje slicznie Panie Adarze za konto.
Wiec mam teraz juz gre zainstalowana, mam konto tylko brak serwerka :sad:.
Mam nadzieje ze serwerek niedlugo wstanie i bede mogla do Was dolaczyc.
Boje sie tylko tych wszystkich bledow, disconectow o ktorych pisaliscie.
Moze bedzie dobrze, zobaczymy :smile:.


Posty: 4
Dołączył(a): 3.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 12:53 
Cytuj  
Hmmm tak patrzę na Nicki ludzi którzy piszą o tej grze i z gry kojarzę tylko Adara ( grasz wogóle jeszcze leszczyno ? :razz: bo nudzi mi się samameu i brakuje bratniej duszy do polowań ... :razz: . Jak powróci server mam nadzieję ,że inni się do mnie zgłoszą - będą mie widziani w party ze mną ... :razz: Lvlem nie wymiatam bo to jdynie Barbarzyńca na 10 , ale gwarantuję milą zabawę :]

*

Posty: 51
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 12:56 
Cytuj  
przydał mi by się ktoś z zdolnościami magicznymi (chodzi mi głównie o uzdrawianie)
więc mam nadzieję Lailo że się spodkamy

w gdze jestem:
Darkonius-krasnolud-górnik-4 lvl


Posty: 15
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 12:59 
Cytuj  
Miczi ja przed paroma chwilami dostalam konto od Adara. Wiec on chyba juz nie pogra, chyba ze ma inne konto :smile:.

JEsli uda mi sie zagrac to napewno moja poostac bedzie z klasy czarujacej ale dokleniej jeszcze nie wiem na co sie zdecyduje bo na dobra sprawe nawet nie mam pojecia jak to wyglada.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 13:00 
Cytuj  
Jak cos ta ja mam 4 lvl, i mam umiejetnosc uzdrawiania, ale wiadomo kobieta lepsza :razz:.
Z tego co mi dzisaj mowil Gevaar to serwer ma wsatc kolo wieczora, albo pozniej. Dzisaj chcemy zalozyc w koncu te gildie wiec postarajcie sie wszyscy byc tak w godzinach 20-22. Patrzcie na kanal /ooc tam znajdziecie wszystkie informacje, a jak cos to piszcie na priv do mnie lub Gevaar'a (komenda /w nick wiadomosc).

PS: Tak przy okazji poczebuje jakos woja do party, zeby szybcej expa nabic, co do itemow to chcem tylko te bezposrednio zwiazane z magia tzn. rozdzki, czary itd.
nigdzie nie znajdziecie lepszych waronkow :grin:

_________________
"I'm your dream, make you real
I'm your eyes when you must steal
I'm your pain when you can't feel
Sad but true"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dhoro dnia 2004-08-03 14:04 ]</font>


Posty: 15
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 13:09 
Cytuj  
Ja niestety bede miala dziwne pory na granie.
Bede rano powiedzmy do 14:30, a pozniej dopiero w nocy gdzies od 1-2 godziny.

A co do postaci to z tego co udalo mi sie wyczytac, to moja czarodziejka prawdopodobnie bedzie opierala jednej ze szkol magii dark - necromancy albo sorcery.

Wiec jesli sie pojawie w nocy i serwerek bedzie dzialal to juz bedzie pelnia szczescia :smile:.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Laila dnia 2004-08-03 14:12 ]</font>


Posty: 4
Dołączył(a): 3.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 13:12 
Cytuj  
Jak potrzbujesz woja to już znalazłeś :P A co do gildii to jak bys chciał ja nazwac , jakie zasady itp. ? :] A co do klas mgicznych dla pięknej kobety jak ty polecam Summoning i Na początku np Sorcery zeby mieć jakieś czary atakujące , mozesz też zainwestować w "buffy" np. druidic ,lub (lepsze na niższym lvlu ) Shamanic. :] Jak jakieś pytania dotyczące gry to możecie śmiało na GG 127756 ,co prawda sam jesten noobem , ale co nieco wiem .... :P
Aaaaa BTW czy jest ktoś z wyższym lvlem niż ja ? 10 , bo tak głębiej patrząc dziwna będzie to glidia w której najwyży lvl ma pajac ze świnoujścia ,który ledwo wymawia swoje imię i mysli że jest dobry z 10 lvlem ... :P( nie ma to jak samokrytyka)


_________________
Można być skurwysynem , masohistą i złodziejem , ale biedna twoja dupa jeśli Kurwa jesteś Gejem ! :]

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 13:19 
Cytuj  
Słuchaj pajacu, wsród nas są sami pajece klauni itd. czyli bedziemy jedną wielką rodziną :razz:(taki joke jak ktos nie załapał)

A tak serio, na przywodce najprawdopodobnej wybierzemy Kornika gdyz jest on najbardziej w tej grze obeznany i bodajze ma 18 czy 19 lvl wizardem, co do gildi i nazwy patrz LISTA GRAJĄCYCH W RUBIES OF EVENTIDE tam wszystko jest.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 13:25 
Cytuj  
Miczi a czy znasz szkole necromancji ?
Czy jest sens wogole w nia inwestowac ?
Zawsze to byla moja ulubiona szkola magii, tylko sie zastanawiam czy bedzie sens wybierac ta szkole.


Posty: 3
Dołączył(a): 3.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 14:05 
Cytuj  
ma ktos konto do odstapienia bo nie moge czekac >X


_________________
A wiec cierp jako dobry Zolnierz Szatana


Posty: 4
Dołączył(a): 3.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2004, 14:22 
Cytuj  
Tak nekromanta w tej grze to bardzo fajna profesja ,gdyż przywołuje bardzo silne potwory ,ale niestety dopiero na wyższym lvlu ,choć na opczątku ma słabe czary atakujące i z tego co kojarzę to tylko z bliska (dotyk) to sam się nie zastanawiam czy nie zmienić teraz profesji (zresetować skile) , zmienił bym na 100% na nekromante/shamana lub coś co leczy + nmała domieszka sorca żeby walić na odległość. Ale polecam ci nekromante ,bo z tego co mi w grze pokazywali znajomi to bardzo fajna profesja. A co do kornika to też jestem za ,bo już nim rozmaiwłaem ,tylko on mi wsponimał o nazwie - "mmorpg.pl" a jak na gildię to ta nazwa coś mi nie pasuje :P Ale to już się ustali ... Ok idę grać w AmericasArmy ,co prawda nie jest to rpg ,tylko fpp ale zajebiste ,darmowe i.. wyjebane :P BTW ,kocham zabijac arabów :P Ooo jak by ktoś wyczytał na forum RoE o zmianie skilli na 10 lvl u( jest możliwość ,jak sosiągniesz 10 lvl zmiany klasy opstaci u jakiegoś maga [ale ylko jak masz 10 lvl] ) to proszę o napisanie ,najlepiej na [email protected] lub na GG ( 1277756 ) tutaj też może być ,ae wolał bym jak podałem wcześniej ... Więc ludzie ... zabierać się do roboty i szukać dla wójka Miczi 'ego wiadomości o zmianie skilli na 10 lvlu :P


_________________
Można być skurwysynem , masohistą i złodziejem , ale biedna twoja dupa jeśli Kurwa jesteś Gejem ! :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 467 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.