mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 19:10 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mnie sie nawet pve w WAR podoba , jest moim zdaniem wygodniejsze od WoW w sensie ze nie musisz wlasciwie szukac grupy , naciskasz jeden guziczek i dolaczasz sie do grupy na PQ :) , poniewaz sety pvp ssaja kule mocno , niestety trzeba czasem zrobic chapterek , generalnie farma inf jest srednio oplacalna w grupie , lepiej wysolowac i zgarniac 100 inf/mob niz jakies sladowe ilosci , wyjatkiem sa takie pq z Lordem jak Neborhest w MoM tu rzeczywiscie randomiki moga failnac i to niezle . Nie jest tak zle z tym pve questy sa na moje oko rowne WoW , czasem ciekawsze czasem mniej
No i fajnie sobie poczytac historie , unlocki i takie tam pierdolki

Nie moge sie zgodzic. Najszybciej Inf farmuje sie we dwie/trzy osobe (masowe AoE + heal). Tak samo w ten sposob najszybciej sie leveluje.
Solo idzie to dosc slamazarnie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 19:17 
Cytuj  
simo napisał(a):
Moim zdaniem WAR jest na pewno gra, ktora przyciagnie bardziej dojrzale, starsze community. Tak chodzilem po topicach recrutacyjnych roznych gildii zarowno z Destro i Order, na forach najwiekszych serwerow na warhammeralliance (K8P, K Azgal itp) i co rzuca sie w oczy, to wiek wiekszosci graczy dominujacy w danej gildii. Czesto sa to gildie +20, +25 lat, a prawie zawsze +18.

Nie liczylbym na to. Jest/bedzie to raczej community podobne do tego z WoW. Kultura osobista nie zawsze idzie w parze z wiekiem. WoW to masowka, wiec oczywistym jest, ze przyciagnelo takze spory procent osob mowiac delikatnie "niedojrzalych". Jesli WAR zblizy sie do podobnej liczby grajacych to pewnie takze przygarnie duzo ludzi psujacych zabawe innym.
Obym sie mylil oczywiscie. Paradoksalnie chyba pod tym wzgledem najlepiej wygladaja MMO stricte niszowe, w ktore graja tylko najwierniejsi fani danego tytulu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 20:11 
Cytuj  
baaa welcome to EvE Online :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 14:46 
Cytuj  
W odpowiedzi na pytanie topicowe: na razie nie warto. Gra cierpi na multum technicznych niedorobek, ktore po pewnym czasie zaczynaja naprawde wkurwiac. Np. lagi na scenariuszach, kompletnie spieprzona synchronizacja klient-serwer, zanikajace animacje spelli, teleportujacy sie ludzie w scenariuszach (bug istniejacy ponoc od czasow DAOCa - po prostu zeanada), i inne tego typu rzeczy.
Niestety jak ktos chce robic rerolla, to tylko i wylacznie teraz - za pare tygodni zony 1-30 beda prawdopodobnie wyludnione, co oznacza brak mozliwosci zrobienia Public Questow czy scenriuszy.
Takze reroll teraz i uzeranie sie z technicznym bagnem przygotowanym przez Mythic/GOA, albo reroll za miesiac, dwa i levelowanie w pustym swiecie :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 14:48 
Cytuj  
dobrze, ze dodales prawdopodobnie.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 14:49 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
W odpowiedzi na pytanie topicowe: na razie nie warto. Gra cierpi na multum technicznych niedorobek, ktore po pewnym czasie zaczynaja naprawde wkurwiac. Np. lagi na scenariuszach, kompletnie spieprzona synchronizacja klient-serwer, zanikajace animacje spelli, teleportujacy sie ludzie w scenariuszach (bug istniejacy ponoc od czasow DAOCa - po prostu zeanada), i inne tego typu rzeczy.
Niestety jak ktos chce robic rerolla, to tylko i wylacznie teraz - za pare tygodni zony 1-30 beda prawdopodobnie wyludnione, co oznacza brak mozliwosci zrobienia Public Questow czy scenriuszy.
Takze reroll teraz i uzeranie sie z technicznym bagnem przygotowanym przez Mythic/GOA, albo reroll za miesiac, dwa i levelowanie w pustym swiecie :evil:


Gra nawet nie ma jeszcze miesiąca więc nie pisz bzdur, że świat będzie pustawy :evil:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 14:58 
Cytuj  
No coz, juz teraz niektore zony sa puste, biega w nich po 5-10 osob, wystarczy wpisac /who. I mowie tu o serwerze, ktory ma populacje Full/Full wiekszosc czasu. Pod tym wzgledem sytuacja bedzie sie tylko pogorszac.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 15:06 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
No coz, juz teraz niektore zony sa puste, biega w nich po 5-10 osob, wystarczy wpisac /who. I mowie tu o serwerze, ktory ma populacje Full/Full wiekszosc czasu. Pod tym wzgledem sytuacja bedzie sie tylko pogorszac.


A wiesz co ja Ci na to odpiszę? W WoW'a gram od premiery, od jakiegoś czasu robię nową postać. Jakieś było moje zdziwienie, gdy dziś się zalogowałem i dosłownie musiałem czekać na respawn mobków, bo tylu graczy było w pobliżu.
To, że teraz zony są "puste" (jakoś nie miałem problemu znalezienia ludzi do PQ w czasie tworzenia drugiej postaci) to nie znaczy, że tak będzie za tydzień dwa. Po prostu w tej chwili każdy gna do przodu jak tylko może. Po drugie obecnie grę ciężko dostać, przynajmniej wysyłkowo.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 16:00 
Cytuj  
@Tobi

Niestety jest to prawda, zobaczymy czy przyjdzie kolejna fala graczy ktora ozywi swiat, ostatnio zrobilem sobie alta jest na rank 9 i PQ nawet nie ma szans ruszyc, 2 stage to max.

Robilem maina to szla cala horda graczy i PQ sie robilo super, bo poprostu ilosc graczy > PQ, ale teraz jest naprawde pustawo.

Wrazenia z serwera full/full

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 16:29 
Cytuj  
Super, a ja mam Maraudera na 7 na Karak Azgal i masa ludzi biega obok mnie... I tak sobie mozna mowic. Wszystko zalezy od serwera, pory dnia itp

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 16:52 
Cytuj  
endryu jestes bardzo wytrwaly i aktywny w dziale WAR, ja widzialem dzisiaj brak tekstury pod kamieniem i chyba rezygnuje z gry bo jak pod kamieniem nie bylo tekstury to co bedzie dalej ?!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 17:27 
Cytuj  
@ UP

skonczy sie jak w AoC B-)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 18:10 
Cytuj  
endryu napisał(a):
@Tobi

Niestety jest to prawda, zobaczymy czy przyjdzie kolejna fala graczy ktora ozywi swiat, ostatnio zrobilem sobie alta jest na rank 9 i PQ nawet nie ma szans ruszyc, 2 stage to max.

Robilem maina to szla cala horda graczy i PQ sie robilo super, bo poprostu ilosc graczy > PQ, ale teraz jest naprawde pustawo.

Wrazenia z serwera full/full


To straszne. Idz skoczyc z okna bo w grze nie ma w kazdej sekundzie warbanda graczy na twoje zawolanie. To naprawde straszliwa tragedia. Jak wiadomo w kazdym innym MMO wystarczy ze wpiszemy /summonraidX i natychmiast pojawia sie X graczy gotowych spelniac kazde nasze zachcianki, jak pvp, instance czy grindowanie golda.

Ergo Mythic failed again:(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 18:17 
Cytuj  
karak azgal-ludzi masa praktycznie nie ma problemu z inf grind grupami czy scenario , keepy przechodza z rak do rak regularnie , jest ok z populacja
strona [order] wiec pewnie nie jest to bez znaczenia jesli chodzi o liczbe celow :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 18:30 
Cytuj  
imo niektorzy juz niemaja sie do czego dojebac -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 19:08 
Cytuj  
Raggnarok, endryu - dajcie juz spokoj biednym fanboiom bo im pompki w tym zacietrzewieniu powysiadaja ;)

Mysle, ze za jakis miesiac, kiedy minie hype bedziemy mogli sie zapoznac z pierwszymi obiektywnymi opiniami i wtedy wlasnie powinien powstac ten topic (nie teraz, kiedy Mendol&Tobi zamiast farmic w WARze te swoje PVP epaxy siedza i czekaja na kazdy, nawet najdrobniejszy, przejaw braku wiary w swietlana przyszlosc WARa). Poki co, proponuje dac chlopakom spokoj, niech zajma sie graniem zamiast pluc na niewiernych ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 21:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
endryu jestes bardzo wytrwaly i aktywny w dziale WAR, ja widzialem dzisiaj brak tekstury pod kamieniem i chyba rezygnuje z gry bo jak pod kamieniem nie bylo tekstury to co bedzie dalej ?!


Niesmialo zaproponowalbym ze twoja stara.. :) :D


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 21:28 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
raggnarok napisał(a):
W odpowiedzi na pytanie topicowe: na razie nie warto. Gra cierpi na multum technicznych niedorobek, ktore po pewnym czasie zaczynaja naprawde wkurwiac. Np. lagi na scenariuszach, kompletnie spieprzona synchronizacja klient-serwer, zanikajace animacje spelli, teleportujacy sie ludzie w scenariuszach (bug istniejacy ponoc od czasow DAOCa - po prostu zeanada), i inne tego typu rzeczy.
Niestety jak ktos chce robic rerolla, to tylko i wylacznie teraz - za pare tygodni zony 1-30 beda prawdopodobnie wyludnione, co oznacza brak mozliwosci zrobienia Public Questow czy scenriuszy.
Takze reroll teraz i uzeranie sie z technicznym bagnem przygotowanym przez Mythic/GOA, albo reroll za miesiac, dwa i levelowanie w pustym swiecie :evil:


Gra nawet nie ma jeszcze miesiąca więc nie pisz bzdur, że świat będzie pustawy :evil:


W dupie mam ile ma gra, póki co zaoferowali nam bete za kasę, już w wowie to przerabiałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 21:33 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
W dupie mam ile ma gra, póki co zaoferowali nam bete za kasę, już w wowie to przerabiałem.


Zmusza cie ktos do grania ? Wracaj do disneylandu.


_________________



******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 21:38 
Cytuj  
Nie podoba się? A w ryj chcesz?
:D


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.