mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 23:54 
Cytuj  
Proponuje jeszcze odblokowac Caps Lock. Krzyczenie jest w zlym tonie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 13:16 
Cytuj  
Szykuje z kumplami powrot do KO. Niestety, musze zaczac od poczatku (stare konto sprzedalem za 4 czekolady :lol: ). Mamy zamiar grac Karusami. Wiec:
-na jakim serwerze teraz najlepiej zaczynać?
-gdzie sa najmniejsze lagi w tej chwili?

Jakby ktos mial ochote na male party to walic do mnie - Mysle ze moj Shamanik bedzie biegal i buffowal juz dzisiaj. :wink: .

PS. Ktos w ogole jeszcze gra w KO?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 09:44 
Cytuj  
Ja chyba rozpoczne


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 12:16 
Cytuj  
Ogolem nie polecam. KO totalnie zeszlo na psy od kiedy wprowadzili KE. Zajebiscie duzo bledow, pedalsko elficka Piana Village (nie pamietam jak to sie nazywa teraz), problemy z polaczeniem... Chetnie bym na jakims piracie pogral w wersje sprzed KE, bo na globalu jakimkolwiek - do dupy.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 12:21 
Cytuj  
Aha :/ No trudno i tak zobacze bo juz prawie sciagnelem a za duzy client nie jest. Ale jest bardziej rozbudowany od MU ? Bo jak nie to lipa na maksa( na obrazkach widzialem zakladke quest wiec mam nadzieje ze jest lepszy)


_________________
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 12:29 
Cytuj  
No napewno bardziej rozbudowane od MU.
Questy niby sa, ale w stylu "collect x items for y" i taki item ci wypada powiedzmy z co 10 mobka :] .

KO mialo swoja miodnosc ktora IMO utracilo wraz z wejsciem KE.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 14:17 
Cytuj  
Mi sie milo gra...

Jakby co ksywka Kozan na servie Xerion2(czy cos takiego pamietam ze na X). Gram jakims orkopodobnym czyms i nawet milo sie sieka... Akurat mozna godzinke popykac dla odprezenia a nie ma sie czasu na cos powazniejszego.


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 14.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 22:33 
Cytuj  
no knight umarl pzynajmniej dla mnie
zostal zownowany przez horde wscieklych turasów :(
na cypher i olimpia nie da sie grac na poważnie
na pk gdzie nie wyjdziesz to zaraz jakis turas przywali ci z 5x az sie plakac chce
(jęki kolegów na ts *** **** ****** * * *)
dla niewtajmniczonych 5x to taki skil łucznika 5 strzał kture normalnie powinny leciec w kosmos :) ale dzieki chinskiemu czitowi kosp wszystkie w ciebie trafiaja no i jeszcze koles se strzlea podczas biegu , co ten czit daje nie bede wymienial ale tak jakby mozna zmienic wiekszosc funkcji w grze , robisz co chcesz poty same sie wciskaja samo cie ulecza z klątw , ludzik nie zuzywa many - zgon po 3-4 strzalach niewazne ile potów zdazysz wcisnac
i jak tu takich do europy wpuscic no istna masakra
ludzie co graja na aresie z 2 lata kilku naexpilo 70M a na kospie 2 miechy i sru.. sami łucznicy mozna se to nawet teraz zobaczyc bo zrobili taki ładny clan ranking
najlepsze ze k2 team nic se z tego nie robi a przynjamniej nie daje zadnych sygnałów ze cos robi - strone wylacyli - forum zablokowane ze wzgledu na za duza ilosc skarg
chodzi im wylacznie o kase
bum jest nowy serw - gram se - tydzien czasu jest gm - zbanowal z 505049398 turków za kospa i nagle wsiakl - chyba jakas zemsta alkaidy
co najlepsze kosp ma tylko 3 dni za darmo !!!!!! dalej trzeba placic abonament :D za czita ... no w sumie ma czestsze aktualizacje i lepszy customer service niz sama gra
nie polecam KO tym kturzy chca w grze cos osiagnac
niech aga baba swýft pls bedzie z wami

3 dni darmowego kospa sie skonczyly i tylko ci z abonamnetem go uzwyaja wiec jest duzo lepiej


_________________
Cannot connect to server.
--==Too many turks online==--
Press any key to kick/ban random turk !!


Posty: 2
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 10:27 
Cytuj  
jest jakiś polski klan na diez2 ?? bo chciałbym dołączyć i podpytać się o kilka rzeczy ??


Posty: 6
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 14:12 
Cytuj  
sebeq napisał(a):
jest jakiś polski klan na diez2 ?? bo chciałbym dołączyć i podpytać się o kilka rzeczy ??


Przerzuc, sie najlepien na "Ares" jest duzo polakow !


_________________
In the absence of light, darkness prevails

Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:42 
Cytuj  
Najlepiej zaczynac na Olimpii. Najnowszy serwer, nie ma jeszcze AZ TAK wielu wysokolvlowych graczy, stosunkowo niewielkie lagi podobno.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Posty: 2
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 21:31 
Cytuj  
zobacze może się przerzuce khoga macie tam jakąś gildię ?? ewentualnie czy zbieracie kasę na jakąś ??

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 11:39 
Cytuj  
Ja nie gram bo od kiedy wprowadzono KE moje style gry staly sie niemozliwe/bezuzyteczne. Pogadaj na www.knightonline.kom.pl


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2005, 20:05 
Cytuj  
Osobiscie polecam server ares, najwiecej pro graczy, i jak sie doczlapiecie do 60 to sie zaczyna zabawa. KO to gra nastawiona tylko na PK, wojny i colony zone to najwieksze atrakcje tej gry. Sporo cheatow, to fakt, ostatnio patch uniemozliwil dzialanie wiekszosci, ale pare dni temu wyszla podobno nowa wersja cheatow :/

Wracajac do pvp, to znam wiele osob, ktore z WoW wrocily do KO, bo KO ma naprawde dobrze zrobiony balans klas w pk. Sporo ludzi narzeka, ze tak nie jest, ale to wszytko kwestia odpowiedniego polaczenia stylu gry, levelu i itemkow, kazda klasa dobrze prowadzona moze ownowac.

A co do turkow itp, trzeba szybko sie skumac z jakims sensownym klanem, gdzie wszyscy mowia po angielsku, uzywaja ventrilo/teamspeak, i na pewno nie trafimy na "selam baba, turk musun?" i innych rozkrzyczanych noobow...

Pozdrawiam,
Kalais


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 10:03 
Cytuj  
NO POPROSTU LOL. Wczoraj, kolo 18 chcialem pobiegac sobie po arenie w Moradonie. Loguje sie, wszystko ladnie. Przy probie polaczenia z serwerem wyskakuje komunikat "Only users with premium account can be logged in on this time" czy cos takiego :har: :har: . Mam wrazenie ze to moze byc wstep do wprowadzenia oplat za gre, co bedzie koncem tej gry, bo kto chcialby za to placic? :har:

EDIT: oO ale belkot mi wyszedl. Pozniej to wyedytuje..


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 10:34 
Cytuj  
niom, zrobili taka akcje, ze jesli servery z numerkiem 1 sa zapelnione w ponad 80% to moga sie logowac tylko placacy uzytkownicy... reszta serverow normalnie dziala...
czyli kiepsko to wyglada dla nie placacych bo cala zabawa jest na serverach 1 bo tam sa wojny, colony zone i delos.

ale spam click na connect podobno pomaga... heh


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo


Posty: 20
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 16:39 
Cytuj  
Nie jestem pewien czy to dotyczy jedynie serwerów nr 1. Jak dzisiaj chciałem się podłączyć wyskakiwał mi ten komunikat za każdym razem niezależnie od tego jaki serwer wybrałem :/


Posty: 6
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 22:50 
Cytuj  
to dotyczy, wszystkich serverow.... nie tylko "1"


_________________
In the absence of light, darkness prevails

Obrazek

*

Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 21:41 
Cytuj  
no ta gra idzie w strone p2p coraz bardziej...

btw. gra ktos moze TERAZ w malezyjska wersje? jak tak, mam pare pytan:

1. duzo tam graczy pochodzenia tureckiego?
2. czy duzo ludzi po cz biega?
3. jak sie ksztaltuja ceny romow, rocow i roli?
4. czy duzo cheaterow?
5. jak lagi?

wiekszosc ludzi poszla do usko kiedy myko bylo p2p, teraz jest f2p i sie zastanawiam ze moze warto tam grac...

pozdro,
Kalais


_________________
Shakes & Fidget | Knight Online | Torchlight 2 | WarCraft 2 | Diablo


Posty: 1
Dołączył(a): 7.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2006, 18:26 
Cytuj  
Ja np. gram w MyKO
no i:

1. Mniej niz bylo, ale ciagle za duzo ;) W wiekszosci gracze z poza turcji (przynajmniej ja na takich trafiam :P).
2. ...Nie rozumiem pytania ;) 'cz' ? (gram tylko dla zabicia czasu, wiec zapalonym graczem nie jestem :P, juz nie te lata ;) )
3. Z cenami to zalezy na jaki dzien trafisz. Niektorzy wolaja kolosalne pieniadze za wszystko, a nieraz za grosze idze kupic.
4. Caly czas na nich i tutaj nazekaja, i w wiekszosci na postacie Rogue (jakis czit czy bug jest taki co pozwala im wyciagac przedmioty z potworow bez ataku). Ale chyba duzo ich nie ma.
5. Kiedys bylo gorzej (jakies 3 miechy temu). Teraz, od 2 tygodni 1 d/c mi sie zdarzyl (a gram prawie co dzien), i lagi takze rzadko. Ale takze zalezy od pory grania...

greetz


_________________
Glupi ten, co glupio robi - Forrest Gump

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.