mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 22:19 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
raggnarok napisał(a):
W odpowiedzi na pytanie topicowe: na razie nie warto. Gra cierpi na multum technicznych niedorobek, ktore po pewnym czasie zaczynaja naprawde wkurwiac. Np. lagi na scenariuszach, kompletnie spieprzona synchronizacja klient-serwer, zanikajace animacje spelli, teleportujacy sie ludzie w scenariuszach (bug istniejacy ponoc od czasow DAOCa - po prostu zeanada), i inne tego typu rzeczy.
Niestety jak ktos chce robic rerolla, to tylko i wylacznie teraz - za pare tygodni zony 1-30 beda prawdopodobnie wyludnione, co oznacza brak mozliwosci zrobienia Public Questow czy scenriuszy.
Takze reroll teraz i uzeranie sie z technicznym bagnem przygotowanym przez Mythic/GOA, albo reroll za miesiac, dwa i levelowanie w pustym swiecie :evil:


Gra nawet nie ma jeszcze miesiąca więc nie pisz bzdur, że świat będzie pustawy :evil:


W dupie mam ile ma gra, póki co zaoferowali nam bete za kasę, już w wowie to przerabiałem.


Gówno prawda. Bete to zaoferowali w Age of Conan. Tutaj masz przynajmniej to, co obiecał Mythic i w dniu premiery nie dowiedziałeś się, że RvR jeszcze w grze nie ma :lol:

Btw. nikt Ci grać nie każe! Mało tego - jeżeli miałeś pre-order wersji standardowej to do 1 października nie musisz wbijać kodu z retiala więc go away to www.allegro.pl or www.ebay.pl


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 22:27 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
DirectC napisał(a):
W dupie mam ile ma gra, póki co zaoferowali nam bete za kasę, już w wowie to przerabiałem.


Zmusza cie ktos do grania ? Wracaj do disneylandu.


http://static.mmo-champion.com/mmoc/ima ... anas_3.jpg


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 22:29 
Cytuj  
Cytuj:
Szczerze? To gra jest zajebista i wogole. Ale klient i serwery mnie zaczyanja wkurwiac. Nie dosc ze po jednym dniu spokoju wrocily kolejki na K8P bo nikt sie nie przeniosl to na scenario i jakimkolwiek RvR sa takie lagi ze grajac Witch Hunterem najczesciej ogladam "Target is too far Away" (koles zaraz przy mnie), teleportacje, kolesi biegnacych w miejscu, postacie meele bijace mnie z odleglosci 30 yardow, zycie skaczace z 50% na 70% a potem na 30% samo z siebie, itd, itp....

Dotego gra wyjebuje do windowsa losowo jak sie jej podoba. Aniamcja i synchronizacja klient-serwer nawet przy biciu jednego moba jest tragiczna. Poprostu zal na to patrzec jak to sie rusza i wogole.

Wogole od strony technicznej to zal jak skurw..... czuje sie jakbym gral w Alphe.

Nie da sie grac normalnie. Nie wiem czy to wina Mythica czy GOA, czy chuj wie czego ale jesli tego do konca darmowego miecha nie poprawia to szkoda bedzie Warhamera.

Wszystko mi siada w Warze, klimat, tematyka, RvR, PvE nawet tylko kurwa szkoda ze sie nie da grac.


@@@@Z innego tematu, ale skoro narzekanie tutaj sie przenioslo wiec :@@@

Wez nie wypisuj takich bzdur Kabraxis, zaraz wpadnie Tobuś, udowodnic Ci, ze jestes glupi, przewidzialo Ci sie, tylko Ty tak masz, wlasciwie to powinno tak byc ... bo to taki ruleset.
Gdyby jednak powyzsza argumentacja nie przeszla to pomarudzi, ze w AoC bylo gorzej - tylko kogo to obchodzi, ze w AoC bylo gorzej.

Skupili sie na tym pvp i rvr ..a nawet tego nie mozna spokojnie rozegrac. Ot takie malutkie bugi, gdyby moj samochod mial takie malutkie bugi to pewnie wsteczny powodowalby ruch w bok a spryskiwacze szyb spryskiwalyby mi twarz zamiast szyby.

Btw ten miesiac na wpisanie kodu to zaden fjuczer tylko tez cos sie im rypnelo. Kilku znajomych nie musi wpisywac a kilku innych (w tym ja) dostalo stosownego maila, zebym sobie go wklepal bo jak nie to game over. Mail nie zartowal bo weryfikacji logowania juz client nie przechodzil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 22:45 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Huragan napisał(a):
DirectC napisał(a):
W dupie mam ile ma gra, póki co zaoferowali nam bete za kasę, już w wowie to przerabiałem.


Zmusza cie ktos do grania ? Wracaj do disneylandu.


http://static.mmo-champion.com/mmoc/ima ... anas_3.jpg

Jak poprawia wszystkie modele w grze to zaczniemy rozmawiac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 22:46 
Cytuj  
Nestor napisał(a):


Przykro mi Nestor, ale twoja wowowa panienka ma mniejsze cycki :)

http://mythicmktg.fileburst.com/media/i ... ress_s.jpg


_________________



*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 22:53 
Cytuj  
Typowe.

Najpierw, ze wow to disneyland, Nestor dal oficjlanego screena z wotlka, to teraz, ze cycki za male i photoshop.

Zreszta to samo bylo z AoC, sety pvp gniolty ta beznadzieje z wowa na 4 suty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 23:00 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nestor napisał(a):


Przykro mi Nestor, ale twoja wowowa panienka ma mniejsze cycki :)

http://mythicmktg.fileburst.com/media/i ... ress_s.jpg

Co tam cycki. Bump-mappingu nie ma.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2008, 23:11 
Cytuj  
ale kogo tutaj interesuje wow i wotlk? tzn. spadac z tym stad :-)

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 00:49 
Cytuj  
No ja tez nie rozumiem... Wiekszosc sie swietnie bawi, wystarczy popatrzec na fora realmowe na WA, klimat gry powala, czuje sie jak 3 lata temu kiedy 1 raz gralem w WoW-a.

A malkontenci zawsze sie znajda... Kazdy ma prawo do wyboru, jak komus sie nie spodobal WAR to przeciez nikt nie kaze w niego grac, skoro WoW jest taki swietny to po co przychodzicie na to forum ?

Ale zrozumcie, ze ogrom ludzi ma w WAR swietna zabawe i dajcie ludziom w spokoju cieszyc sie ta gra, bo jest czym.

Trzeba tez pamietac, ze inaczej gre beda oceniac ci, ktorzy z Warhammerem w jakiejs postaci juz sie wczesniej zetkneli - ten swiat jest rewelacyjnie przez Mythica odtworzony i zapewne wiekszosc tych ludzi zostanie na dluzej.
Natomiast osoby, ktore cos gdzies slyszaly, ze istnieje cos takiego jak Warhammer, albo tez slysza o nim 1 raz, patrza tylko na kwestie techniczne, nie odnajda w swiecie, klasach, atmosferze tego czegos.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 05:28 
Cytuj  
No ja tez nie rozumiem... Wiekszosc cholernie narzeka, wystarczy popatrzec na fora realmowe na WA, ilosc bugow powala, czuje sie jak 3 miesiace temu kiedy 1 raz gralem w AoC-a.

A hype-rsi zawsze sie znajda...

Ale zrozumcie,...

Tja, ja nie rozumiem, wiec zrozumcie za mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 07:23 
Cytuj  
my cie rozumiemy. masz nawet specjalny temat zeby narzekac. bo poza tym, ze ciagle szukasz dziury w calym to nie widzialem jednego posta napisanego przez ciebie olek, ktory odnosilby sie bezposrednio do samej rozgrywki/gry.
skoro jestes taki nieszczesliwy to po co grasz?

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 08:19 
Cytuj  
odniesienie sie do samej rozrywki? a nie dosc masz takich postow na forum?
jesli sie z czyms zgadzam to nie mam w zwyczaju jak niektorzy cytowac kilometrowego postu i dopisac ponizej "masz racje" - bo, who cares.

Zreszta na poczatku juz to stwierdzilem, gra ma fajny potencjal ktory bardzo fajnie pieprzy sie przez mase bugow. Info, ze firma nie potrafi sobie z niektorymi poradzic od czasow DaoCa - takze nie nastraja optymistycznie.

Po co i w co ja gram, to moja osobista sprawa. Bugi i niedorobki w grze zas dotykaja juz nas wszystkich.

Nieszczesliwym czyni mnie tylko fakt, ze po 2h gry GoA zapierdzielila mi zbugowanego kota, potem oddala z adnotacja ze zablokowano mozliwosc uzywania imiona "stalker" ;]
kij im w oko teraz chodze z kotem "world of warcraft" ;]

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 08:37 
Cytuj  
Ja po kilku dniach grania w WAR i kilku miesiącach grania w WoW sądzę że póki co w ogóle ciężko porównywać te gry.
Jeśli chodzi o klimat to WAR>>WoW i to bez dwóch zdań. No ale co tu porównywać... gra oparta na systemie role play funkcjonującym ciągle i niprzerwanie od 25 lat czy tez gra oparta na lore z... poprzedniej wersji tejże gry. Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to cóż, ma takie prawo...
Jeśli chodzi o ilość bugów i niedoróbek to WoW>>WAR. A kto twierdzi naczej znaczy że w jedną z tych gier po prostu (jeszcze) nie grał. Ale ponownie, co tu porównywać? Ile było patchy do WoW? Może porównać by się dało 1 tydzień WoWa pre TBC z 1 tygodniem WARa. Jestem przekonany że za pół roku WAR technicznie dobije do WoWa. Póki co wygląda to jeszcze nie bardzo źle, ale jednak dość mizernie.

Ja sądzę że jednak zostawię za sobą 2 x 70 w WoW i przeniosę się na Maraudera lvl 12 (póki co :roll: ). Zobaczymy co będzie po wyjściu wotlka...

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 09:36 
Cytuj  
Nie żebym sie czepial ale..
Co do Lore jednak wowa bardziej mi sie podoba . Lektura książek + wowiki naprawde wiele daja - czesc graczy ino ledwo pamieta story line z w3 i na tym ich pojecie o lore sie kończy, a szkoda. Co do Bugow tez marne porównanie , bo z tego co ja pamietam jesli były bugi to nie były az tak rzucające sie w oczy a tym bardziej nie irytowały podczas gry . A pamietasz przynajmniej co te patche dawaly ? Bo z tego co pmietam to poszerzaly gre i usprawnialy pewne aspekty , nie zajmowaly sie tylko i wylacznie naprawianiem problemow technicznych. Ba nawet dodawali Instancje czy tez na koncu cala wyspe ( mala co prawda ) oczywiscie za darmo ( SOE juz by pewnie kase za takie drobiazgi by chcialo) .

Zas sam Warhammer ..hm jesli ktos juz naprawde czuje ze nie daje rady grac w wowa ( przejadl sie ta gra maksymalnie ) to warhammer jak narazie dobrym rozwiazaniem - w innym wypadku .. bedzie tylko marudzenie na bugi i takie tam.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 10:25 
Cytuj  
Ludzie grający w WoWa mają naprawdę wybiórczą pamięc albo zaczeli w niego grać 6 miechów po premierze. Tak się składa, że ja grałem w WoWa od "Day 1" i bugów była masa lagi, kolejki ja akurat nie miałem neo ale ludzi z neo diskowało na potegę. Pare razy serwer się wysypał bo 100+ ludków chciało zaatakować miasto. Sry panowie ale jeśli marudzicie na bugi w War to jestescie co kolwiek dziwni. A najlepsze jest marudzenie, że są lagi na scenariuszach, no są i przeszkadzają gram healerem i zamiast 3 sec cast heala mam 6-7 sec, no trudno napewno to naprawią, ja tylko chciałem przypomnieć, że coś takiego jak BG i PvP w WoWie dodali po około 3 miechach ale co tam.

Anyway War jest zajebisty, wystarczy tylko go doszlifować.

A co do Lore to jeden woli pomarańcze a drugi brzoskwinie.....


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 10:42 
Cytuj  
srodkowy_olek, pewnie gildia sie rozleciala w wow bo ludzie poszli grac wczesniej w aoc, teraz graja w WAR-a i nie ma kto raidowac, a random ludki w WoW to generalnie 12-14lat i mimo ze nolifowac moga to ciezko ucza sie klikania na instancjach pve.
Nie placz bo dodatek do WoW-a wychodzi i wielu konkretnych graczy bedzie wracac do gry i spokojnie dobijecie do max lvl, zaczniecie grac hero, insty, repa, za pre miesiecy dostaniecie free epaxy i nerfa trudnych instancji, wiec znowu bedzie co robic, potem patch z kolejnym nerfem i epaxami za badge.

srodkowy_olek stara sie caly czas nam wytlumaczyc ze popelniamy blad i ze nie powinnismy grac w WAR, ktory jest zabugowany i nie ma grywalnosci, nie oferuje tego co ma WoW, a my upieramy sie na sile i meczymy sie w tej grze, poprostu straszne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 10:43 
Cytuj  
Dyskusja na temat lore faktycznie nie ma sensu, bo obie gry prezentuja bardzo wysoki poziom.

Co do oczekiwan, mysle ze troche za duzo oczekwilem od wara, 5 lat grania w WFRP, 2 lata podlgadania jak graja kumple w bitewniaka + sprawdzanie codzienne podcastow Paula Barnetta strasznie mnie napalily na ta gierke i poprostu... dostalem za malo.

Duzo osob gralo w wowa od day one i byly problem z lagiem oraz serwereami, moze nawet wieksze niz teraz w warze, ale nie bylo problemow z gameplayem takich jak tutaj, np. z synchro.

Dyskusja wygasa, czekamy na patch zobaczymy w jaka strone mythic chce isc.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 10:53 
Cytuj  
Problemy z synchro byly non stop przez pierwsze pol roku, a w przypadku warriora zdarzaja sie i nadal przy charge...
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 11:00 
Cytuj  
Nadal sie zdarzają.
Oczywiscie nie sa tak nagminne jak w war. No ale coz.. Maja w ciagu 4 miesiecy dac pierwszego duzego patcha. Zobaczymy co z niego wyjdzie :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 11:03 
Cytuj  
embe: nie prawda, toc ja sam gram w who (zwiedzam sobie krainy) a nie w wow aktualnie.
Nikogo do niczego nie namawiam ani od niczego nie odciagam ;']

Za to masa ludzi probuje ukazac swoja wyzszosc intelektualna...
nie dla tego ze maja zrobione doktoraty, albo super prosperujace firmy, czy inne nikogo nie obchodzace bzdury ;] Oni sa lepsi ..bo nie graja w wowa ;]

Ja tez nie gram, ale i nie tworze fantazji na ten temat. Wow znacznie lepiej wywiazuje sie z zalozen jakie mieli tworcy.

Nie obchodzi mnie liczba patchy i ile czasu uplynelo od wydania.
Tak jak _powtorze_ gdy kupuje samochod to oczekuje ze kierownica bedzie tam gdzie byc powinna a nie w bagazniku zas kola beda okragle a nie szescianowate. Tutaj zas, wlasnie przed chwila, przebieglem za flag carierem cala plansze scenariusza, siedzialem mu na plecach, tluklem toprem powietrze czytajac "cel poza zasiegiem".

To jest w duzej mierze niegrywalne - no chyba, ze sie ma oczy fanboizmem przesloniete.

Ps. przed who robilem sobie daily pvp w wow, nadaje sie na przyklad bo gralem wspomnianym przez was warriorem. Na 1-2h gry nie bylo ani jednej sytuacji jak te przedstawione na przykladzie who - w ktorym to jest nagminne.

Sami sie zreszta dopominacie by to porownywac do wow, gdy tylko uslyszycie "sa bugi" to z miejsca krzyczycie "w AoC/Wow tez sa/byly" - tylko co to zmienia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.