mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 46  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 19:37 
Cytuj  
Fajne trampki


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 19:48 
Cytuj  
Trampki jak trampki ;)

Teraz nosze... MOKASYNY! :)

Zdjalem z jakiegos Pana ktory dziwnym trafem umarl gdy tylko mnie zobaczyl ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 21:13 
Cytuj  
3 posty wyżej SvD pisze, że grał na trialu... :roll:

Ja mam jeszcze pytanko, czy ta gra to mmorpg czy strategiczna ?


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 21:17 
Cytuj  
Martilius napisał(a):
3 posty wyżej SvD pisze, że grał na trialu... :roll:

Ja mam jeszcze pytanko, czy ta gra to mmorpg czy strategiczna ?

od 20 stron piszemy ze to mmo :roll:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 21:46 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Martilius napisał(a):
3 posty wyżej SvD pisze, że grał na trialu... :roll:

Ja mam jeszcze pytanko, czy ta gra to mmorpg czy strategiczna ?

od 20 stron piszemy ze to mmo :roll:


Aha dzięki, bo nie chciało mi się czytać, wolałem zapytać i poczekać na odpowiedz. :*


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 08:34 
Cytuj  
Kleiv napisał(a):
Jak mogę miec 75 baliscitc nic dając nic w INTa? z samego PERCA? to jest tylko 25% wartości tego statu.
Aktualnie dałem raz w INT, reszat poszla w meele ,rifle, dexterity.


Percepcja sama wystarczy. Pamietaj, ze co level zwiekszaja Ci sie minimalne wartosci skilla. Atrybuty, ktore sa odpowiedzialne za dany skill maja wplyw tylko na jego wartosc maksymalna (ktora notabene tez sie zwieksza co level).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 09:42 
Cytuj  
Kleiv napisał(a):
Cytuj:
3. Jesli chcesz craftowac ammo i boostery to spokojnie wystarczy postac bez INTa. Craftuj belty do kuszy, a pozniej Heavy Ammo do pierwszego rifle'a. Na 75 Ballistic zrob sobie ksiazki do Efficency Ammo, a na 120 do Economic. Do robienia prochu musisz miec 45 Science. W science sa tez boostery i dragi.

Dzieki Sparth za rady, ale:

Jak mogę miec 75 baliscitc nic dając nic w INTa? z samego PERCA? to jest tylko 25% wartości tego statu.
Aktualnie dałem raz w INT, reszat poszla w meele ,rifle, dexterity.


No wlasnie wczoraj tez sie dopytalem jak dziala ten system... no i troche mi sie rozjasnilo.

Jezeli skill wymaga 75% X statystyki i 25% Y statystyki to dając 2x X statystykę uzyskujemy możliwość nauczenia się o 1 skilla wyżej. To samo dzieje się gdy podwyższymy statystykę Y 4x.

Ale i tak mnie boli, ze nie ma respeca ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 09:55 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Ale i tak mnie boli, ze nie ma respeca ;)


W PvE brak respeca nie boli bo i tak 90% contentu jest solowalne. Co innego w PvP, gdzie wydanie kilku APkow w niepotrzebna mutacje moze sie zemscic na 45.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 16:38 
Cytuj  
Co mnie serdecznie wkurza, to to że przed każdym uruchomieniem gry muszę wyłączać antyaliasing bo się sam załącza po każdym restarcie. Bug ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 17:25 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Co mnie serdecznie wkurza, to to że przed każdym uruchomieniem gry muszę wyłączać antyaliasing bo się sam załącza po każdym restarcie. Bug ?


Zerknij czy przez przypadek nie sa one wlaczone w opcjach w Launcherze, wylacz je tam i wylacz tez w grze, wyloguj sie i wlacz znow gre. Mi to pomoglo :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 20:36 
Cytuj  
Rozwala mnie craft w tej grze :)

Obrazek


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 21:28 
Cytuj  
W FE wycrafcic lub znalezc da sie wszystko. Jesli jestes cierpliwy, to zlamanego sztona nie zaplacisz vendorowi.Poza ksiazkami do nauki,ktore kupisz na AH. Jednoczesnie za craft i zbieranie smieci leci calkiem niezly exp.Mysle ze na upartego da sie levelowac bez zabijania mobow (choc czesc skladowisk jest oblezona).Questy na AP sa dobrowolne - pozwalaja szybciej i bardziej zrobic postac, ale obowiazkowe nie sa.Same questy sa raczej standardowe, ale sporo z nich rozwija sie w trakcie, lub wymaga utrzymania jakiegos punktu. Niby wszystko bylo, ale nudne nie jest.
Obecnie meele ma spora przewage nad pistol i rifle - bardzo podobny dps, brak ammo i brak debufa przy meele fight (to rifle, pistol tego nie ma). Ale. FE ma kilka pozycji toonka - mozna sie czolgac i zaden meele cie nie wypatrzy.A ty jego glowe przez lunete i owszem. Skoro przy mozliwosciach toonka jestesmy to mozna zatanczyc kilkanascie tancow, z kilkoma wyrazami twarzy. A przy okazji pokazac kilka mniej lub bardziej obscenicznych gestow.
Skile tez sa wazne, tak jak mutacje. Podczas walki nie ma mozliwosci "klikania buttona", wiec dobra konfiguracja klawiszy i wybranie tych wlasciwych (a jest ich duzo) czyni walke latwiejsza. Kazdy moze byc lekarzem, bufferem. Resetu "talentow" nie ma,nie wiadomo czy,kiedy i za ile beda, ale nie da sie stworzyc postaci zlej. Mozna stworzyc imba craftera/meele ale mozna tez zrobic craftera/mutka/pistol/rifle - moze nie tak uber, za to dobrego we wszystkim. Co wiecej dodatki i nowe APeki sa juz w planach (niedawno "wyciekla" mapa 4 sektora, a nie od dzis wiadomo ze celem jest Lost Angeles).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 22:10 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Rozwala mnie craft w tej grze :)


Polecam craftowanie na 20-22lvl motor biodisel, tona expa, a wczesniej buggy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 22:45 
Cytuj  
embe napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Rozwala mnie craft w tej grze :)


Polecam craftowanie na 20-22lvl motor biodisel, tona expa, a wczesniej buggy.


Motor to must have w tej grze dla mnie :) Dzisiaj sobie wycraftowalem nowe ubranko ;) Rzecz jasna wrzuce niedlugo screena. A ten buggy to nie bardzo przypadl mi do gustu... jakis taki... ble jest ;)

Obrazek
czerwona bandanka, ciemno czerwony t-shirt, gruby pasek, kowbojskie spodnie, czerwone buty i plaszczyk, wszystko sam zrobilem ;) Robi wrazenie.

A obok... Old Nag ;) Tutorialowy konik :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 23:11 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A ten buggy to nie bardzo przypadl mi do gustu... jakis taki... ble jest ;)

Najlepszy model moze miec zamontowane dzialko na dachu, serio :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 23:56 
Cytuj  
A ja biegam z kosą i łomem na plecach. W gumofilcach. Na bialym koniu - jak Rokossowski. Jak dotatd nie znalazlem mozliwosci nawalenia sie czyms mocniejszym niz przedwojenne piwo, ale nie ustaje w staraniach - science na 200! I moze wtedy...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 00:33 
Cytuj  
Karghoul napisał(a):
A ja biegam z kosą i łomem na plecach. W gumofilcach. Na bialym koniu - jak Rokossowski. Jak dotatd nie znalazlem mozliwosci nawalenia sie czyms mocniejszym niz przedwojenne piwo, ale nie ustaje w staraniach - science na 200! I moze wtedy...


Wtedy to pewnie wykonasz jakies atomowo-jadrowo-obco-planetarno-wymiataczo-paliwo ktore bedzie pasowac jako "karma" dla motorkow i napitek po ktorym nie bedzie kaca ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 01:00 
Cytuj  
A tam, promy na stary kontynent otworza, przedre sie przez muslimow i dotre do ziemi obiecanej. Gdzie kazdy ziemniak zmnienia sie w plyn zrodlany (z domieszka wisni, bo nie znosze ziemniaka bez wisniowego posmaku).Poki co - nazywajcie mnie La Machete

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 02:26 
Cytuj  
Jak wylewelować Scavening I Nature poza 29 ? Trafiłem na jakiś cap.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 03:55 
Cytuj  
nie cap, zbieraj smieci i reszte pokazujaca ze wymaga 25 skila


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 908 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 46  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.