mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 16:02 
 
Shadhun napisał(a):
W sumie dobre rozwiązanie dla ludzi chcących levelować przez PvP, co nie zmienia faktu że nie znosze takich sztucznych featursów.

No ale cos w tym jest że te obecne gry które powstają/powstały, powoli można nazywać już tylko 'mmo' na 'rpg' to trzeba zasluzyc ;).

No jak. Rozwoj postaci jest. Clikers-bind skile sa. Staty sa. RPG jak sie patrzy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 55
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 00:44 
 
Witam. Mam pytanie do tych, którzy aktualnie są w becie. Wiem, że teraz grafikę macie na LOW, ale czy sprzęt na którym w AoC na HIGH miałem 1-12 FPS (na LOW niemal tak samo...) będzie dawał radę przy intensywniejszej akcji w WAR?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 00:46 
 
Cytuj:
No jak. Rozwoj postaci jest. Clikers-bind skile sa. Staty sa. RPG jak sie patrzy.


Dobra może źle sie wyraziłem, mmo jest, rpg jest, ale dla mnie mmorpg to cos więcej niż połączenie tych dwóch elementów ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 11:42 
 
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
No jak. Rozwoj postaci jest. Clikers-bind skile sa. Staty sa. RPG jak sie patrzy.


Dobra może źle sie wyraziłem, mmo jest, rpg jest, ale dla mnie mmorpg to cos więcej niż połączenie tych dwóch elementów ;)

Zależy co komu sie KOJARZY gdy słyszy "mmorpg". Ja np. mysle: wieczny grind, wieczne levelowanie, kupa random ludzi z czego spora częśc to 12o letnie dzieci pokrzywdzone umysłowo przez kod genetyczny etc. wiec w moich oczach nie ma na co "zasługiwac" :P. Sam zwrot "rpg" jakos budzi we mnie wiecej szacuku (jako gracza i fana table-rpg).

Btw. ten system podciągania levelu imo idiotyczny. Jesli ktos jest slaby to jego wina, niech sie nie pcha pod nóż komuś silniejszemu i sp***a jak najdalej. To pewnie dla tych ktorzy chcą levlowac tylko przez pvp ale nie zmienia to faktu, ze rozwiazanie jest dosyc niefajne (imo ci ktorzy decyduja sie na taka droge rozwoju postaci by sobie poradzili i tak, sa wystarczajaco hardcore'wi :P).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 13:11 
 
Bierzgal napisał(a):
kupa random ludzi z czego spora częśc to 12o letnie dzieci pokrzywdzone umysłowo przez kod genetyczny etc.

WoW (szczegolnie na Burning Legion) i Tibia nie sa wyznacznikiem w tej kwestii.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 13:33 
 
Narazie nowy klient do sciagniecia.
Beta faza 3 tuz tuz.

Ludzie dostaja kociokwiku powoli :)


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 15:20 
 
http://www.businesswire.com/portal/site/google/?ndmViewId=news_view&newsId=20080711005087&newsLang=en

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 16:09 
 
Bad news.

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... 041/page/3

Cytuj:
Choppa (Greenskin)
Hammerer (Dwarf)
Blackguard (Dark Elf)
Knight of the Blazing Sun (Empire)

This means the removal of two tanks and two melee DPS classes.

“I wish we didn’t have to do it,” Mark said, “I really do. Unlike the capital cities [which provided a silver lining in the end], I can honestly say that I really wish we didn’t have to cut them out, but it’s better for them to be cut out than to have classes that aren’t great and that we would spend more time trying to make them great post-launch than we should have to.”


Zawiodlem sie. Bardzo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 16:17 
 
senti napisał(a):
Narazie nowy klient do sciagniecia.
Beta faza 3 tuz tuz.

Ludzie dostaja kociokwiku powoli :)

Uh od poczatku ssac trza?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 16:22 
 
Cytuj:
Zawiodlem sie. Bardzo.


Szlag mnie trafil. Napewno nie kupię WARa w dniu premiery...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 16:27 
 
Dana napisał(a):
Cytuj:
Zawiodlem sie. Bardzo.


Szlag mnie trafil. Napewno nie kupię WARa w dniu premiery...


Zycie stracilo dla mnie sens , fuck you mythic!

Napewno nie kupuje WARA wczesniej niz Dana...............................

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 16:32 
 
Dana napisał(a):
Cytuj:
Zawiodlem sie. Bardzo.


Szlag mnie trafil. Napewno nie kupię WARa w dniu premiery...

Tylko preorder?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 16:38 
 
Pytanie czy to ostania rzecz jaka Mythic wywali do dnia premiery...


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 16:38 
 
Cytuj:
Zycie stracilo dla mnie sens , fuck you mythic!

Napewno nie kupuje WARA wczesniej niz Dana...............................


Nie wyszedł Ci ten sarkazm, za słaby jeszcze jesteś.
Jak chcesz kupywać i płacić za nieukończoną grę to droga wolna, ja się szlachtać nie zamierzam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 16:49 
 
No nie chce "kupywac" w ciemno dlatego obadam bete jeszcze dokladnie.
Ale to ze wywalaja te klasy nie ma dla mnie jakiegos wielkiego znaczenia.
I dla mnie to co robia wyglada wlasnie na chec wydania dokonczonej w miare gry bez niedopracowanych klas z ktorymi pozniej by sie meczyli pol roku "naprawiajac je".
W wow zdaje sie ze hunterom dali talenty jakos zaraz przed wydaniem gry i do tej pory nie udalo im sie naprawic pewnych idiotyzmow zwiazanych z graniem ta klasa (zdaje sie ze do konca uda im sie to dopiero w wotlk)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 17:02 
 
Cytuj:
W wow zdaje sie ze hunterom dali talenty jakos zaraz przed wydaniem gry i do tej pory nie udalo im sie naprawic pewnych idiotyzmow zwiazanych z graniem ta klasa (zdaje sie ze do konca uda im sie to dopiero w wotlk)


I ? Czy to jakoś zachwiało popularnością tej klasy czy całej gry ? Nie sądzę. Whine oczywiście leciał, ale to w końcu mmorpg.

Wolałbym by dali zbugowane klasy i fixowali je w trakcie, niż nie dali ich wogóle. Chociaż najlepiej jakby przesunęli premierę na Q1 2009, no ale oczywiście EA chce zdążyć przed/na premierę Wotlk.

No a tak wogóle to chyba precedens jest, czy się mylę ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 17:05 
 
lol a wy znowu swoje.
lepiej jak w aoc najebac klas a potem miesiacami czekac az naprawia.
albo whinowac jaka to moja klasa jest slaba.
wyjasnili dlaczego tak postepuja i tyle.
biorac pod uwage koncowe mozliwosci tworzenia postaci pod nasz styl gry i tak nadal mamy troche mozliwosci.
zreszta i tak nie mialem zamiaru grac zadna z nich wiec ubolewam na faktem, ale jednoczesnie go rozumiem i nie mam zamiaru przekreslac gry tylko dlatego, ze mythic usunal cos jednoczesnie wyjasniajac dlaczego tak postepuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 17:08 
 
Cytuj:
ale jednoczesnie go rozumiem i nie mam zamiaru przekreslac gry tylko dlatego, ze mythic usunal cos jednoczesnie wyjasniajac dlaczego tak postepuje.


Pff, ja też nie przekreślam. Poczekam po prostu aż uzupełnią grę o wszystkie brakujące featuresy i wtedy kupię.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 17:11 
 
Dana napisał(a):
Cytuj:
ale jednoczesnie go rozumiem i nie mam zamiaru przekreslac gry tylko dlatego, ze mythic usunal cos jednoczesnie wyjasniajac dlaczego tak postepuje.


Pff, ja też nie przekreślam. Poczekam po prostu aż uzupełnią grę o wszystkie brakujące featuresy i wtedy kupię.


Znając życie, już za niecałe trzy lata będziesz mógł kupić


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 17:16 
 
a czego brakuje? questow? pvp? rvr? czy miliona epikow do farmowania.
bo nie bardzo rozumiem :-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.