mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 19:51 
 
Niedlugo wszyscy 14-latkowie beda mowic, ze zaczynali grac mmo od pierwszej ultimy (choc oczywiscie wow jest najlepszy), bo tak jest fajnie.

Oczywiscie wszystko to miedzy jednym a drugim lezakowaniem w przedszkolu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 19:55 
 
mrynar napisał(a):
Niedlugo wszyscy 14-latkowie beda mowic, ze zaczynali grac mmo od pierwszej ultimy (choc oczywiscie wow jest najlepszy), bo tak jest fajnie.

Oczywiscie wszystko to miedzy jednym a drugim lezakowaniem w przedszkolu.


No pewnie, że od ultimy, jakby inaczej. :)
Wow nie jest najlepszy, ja tak nie twierdzę, jest po prostu dopracowany i atm lepiej grać w coś co się trzyma całości niż w zabugowane nowości.
Zresztą teraz war jest na topie i kto nie jest w kółeczku wzajemnej adoracji jest be, nawet Zychoo ex wow'owicz strzelił focha i przestał grać. ;)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 20:50 
 
Atherius napisał(a):
Z mmorpg zacząłem przygodę, kiedy ty na gówno mówiłeś papu, więc nie szczekaj tyle beju. :)


przeciez 10 lat temu byles 15 letnim szczylem :)

.
.
.
.
w sumie teraz tez jestes szczylem jak dla mnie.

Prawdziwi Pro gracze zaczynali od ZX-81 i Bajtka, wiec splyn.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 20:59 
 
Huragan napisał(a):
Atherius napisał(a):
Z mmorpg zacząłem przygodę, kiedy ty na gówno mówiłeś papu, więc nie szczekaj tyle beju. :)


przeciez 10 lat temu byles 15 letnim szczylem :)

.
.
.
.
w sumie teraz tez jestes szczylem jak dla mnie.

Prawdziwi Pro gracze zaczynali od ZX-81 i Bajtka, wiec splyn.


A czy ja napisałem, że zacząłem grać w ultime od razu jak wyszła ? L2read, wow przed tyle czasu zrył ci beret nieźle. :)
Wiesz, dla ciebie mogę być kim chcesz, twoje zdanie mam wiesz gdzie, w naszych sercach pozostaniesz zawsze klaunem mmorpg.pl (albo jeszcze lepiej, jak to ktoś niedawno napisał "drama queen z rozdwojeniem jaźni". :)

---

Żeby nie drażnić roballa. :)

Zobacz sobie na mój profil x jeszcze raz, w czasie jak ty nolifowałeś w wow ja przetestowałem chyba tyle mmorpg ile masz lat, a dużo tego będzie. :)


_________________
@polygamia


Ostatnio edytowano 15 paź 2008, 21:33 przez Atherius, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 21:12 
 
Atherius napisał(a):

A czy ja napisałem, że zacząłem grać w ultime od razu jak wyszła ?


to nie pisz glupot, ze "Z mmorpg zacząłem przygodę, kiedy ty na gówno mówiłeś papu" bo to, ze zaczales swoja przygode z grami mmo (3 lata zaledwie temu) na darmowym gownie jakim jest Ferentus nie czyni z ciebie zadnego mmo gracza.

http://img234.echo.cx/img234/7999/ferentus323du.jpg

Wtedy wiekszosc juz grala w WoW a ty sie biedaku uczyles grac na darmowkach dla plebsu.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 21:29 
 
szczerze to chcialbym miec tyle lat co Huri :) , generalnie facet im wiecej ma lat tym wiecej rzeczy ktorymi sie przejmowal jak byl mlodszy ma w dupie :]

anyway , wracajac do tematu

WaR pve ma wiele smaczkow ktore mozna odkryc kiedy sie ma dosc sprawne oko :) , szczegolnie utkwil mi w pamieci 3rd stage Tar Pits gdzie jak nekromanta wychodzi to smola zajmuje sie plomieniem

oczywiscie PQ to nie jest poziom instancji WoW jesli chodzi o fabule czy rozmach ale w zalozeniach nie miala takimi byc , co nie znaczy ze taki Tower of neborhest nie jest ciekawie zrobiony i wymaga sporej grupy (i mozgu zamiast papki)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 21:35 
 
PQ to kapitalne rozwiazanie. Powinno byc stosowane na szeroka skale i byc jedyna droga do osiagniecia high-end gear dla graczy przy asyscie Open PVP co dodatkowo dodaloby smaku.

Swojego czasu najbardziej podobaly mi sie w WoW wlasnie out door bossowie pre-TBC jak smoki czy Kazzak gdzie czesto i gesto alliance vs horde ostro ruchali sie o killa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 21:37 
 
Cytuj:
PQ to kapitalne rozwiazanie. Powinno byc stosowane na szeroka skale i byc jedyna droga do osiagniecia high-end gear dla graczy przy asyscie Open PVP co dodatkowo dodaloby smaku.

Kiedy zaczynami robic zrzutke zeby napisac mmo ? Jakies 1mln $ i mozemy kupic licencje na caly silnik 0o. :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 21:38 
 
Huragan napisał(a):
Atherius napisał(a):

A czy ja napisałem, że zacząłem grać w ultime od razu jak wyszła ?


to nie pisz glupot, ze "Z mmorpg zacząłem przygodę, kiedy ty na gówno mówiłeś papu" bo to, ze zaczales swoja przygode z grami mmo (3 lata zaledwie temu) na darmowym gownie jakim jest Ferentus nie czyni z ciebie zadnego mmo gracza.

http://img234.echo.cx/img234/7999/ferentus323du.jpg

Wtedy wiekszosc juz grala w WoW a ty sie biedaku uczyles grac na darmowkach dla plebsu.


Odezwał się rose online player, hehe. :D
Z mojej strony koniec off'a, roball mnie przeraził. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 21:39 
 
dokladnie tak PQ to jest przedewszystkim rozwiazanie daleko bardziej uczciwe niz instancje WoW gdzie wymiernych korzysci moglo sie spodzwiwac tylko ci co mieli DKP i szczescie reszta - w plecy . PQ - w najgorszym przypadku wynosisz inf , gold i exp w najlepszym to co wymienilem i epixa
nie licze items z corpsow i ze scavenge , rowniez titles i kolejne unlocki WaR history (piekna sprawa te kompendium)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 21:41 
 
No niestety PQ ma tez swoje wady.

Nie raz udalo mi sie wpasc do III stage PQ gdzie boss mial pare % HP, dotknalem go 2 razy, uleczylem tanka i wygralem blue loot z bonusem 0 bo wylosowalem 0980, a goscie +500 ponizej 0200..........

To smierdzi strasznie.

EDIT.

Skoro jest to WAR vs WoW to:

viewtopic.php?t=31464&start=140

No nie moze byc, bugi? Hehahehahehaeh.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 23:11 
 
Oj ojciec, ojciec.. a ja myslalem ze ty ostro po 30tce masz :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 23:24 
 
Nestor napisał(a):
Oj ojciec, ojciec.. a ja myslalem ze ty ostro po 30tce masz :)


No na szczescie jeszcze nie. Bo to dopiero bylby przypal jak coponiektorzy z Koziej Pipidowy co wykrecaja 1.5 sredniej krajowej.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 07:16 
 
Oyci3C napisał(a):
PQ to kapitalne rozwiazanie. Powinno byc stosowane na szeroka skale i byc jedyna droga do osiagniecia high-end gear dla graczy przy asyscie Open PVP co dodatkowo dodaloby smaku.

Swojego czasu najbardziej podobaly mi sie w WoW wlasnie out door bossowie pre-TBC jak smoki czy Kazzak gdzie czesto i gesto alliance vs horde ostro ruchali sie o killa.


hmmm,

tekst na poziomie gracza WAR...


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 07:28 
 
Mendol napisał(a):
n
zdziwilbys sie, w niedziele w trakcie walk w t3 walczylismy w keepie 1.5h.
i nie bylo problemow z fpsami. nie bylo ich 120, ale bez problemu mozna bylo grac.
przykro mi, ze dotykaja was takie nieszczescia.
proponuje jednak zebyscie wrocili do jedynej slusznej gry, ktora gwarantuje wam 200 fpsow, brak bugow i zajebisty fun :-)


Wiesz Mendol my się wszyscy cieszymy razem z tobą , tylko jeżeli Crysis Warhead mi śmiga na full + full AA + full Af to dlaczego w WAR mam czasem -2 fps ?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 08:08 
 
Skoro na Oyca nie ma co liczyc to moze Mendol sie pofatyguje ?

Mendol co ty na to ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 08:27 
 
bartek_b napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
PQ to kapitalne rozwiazanie. Powinno byc stosowane na szeroka skale i byc jedyna droga do osiagniecia high-end gear dla graczy przy asyscie Open PVP co dodatkowo dodaloby smaku.

Swojego czasu najbardziej podobaly mi sie w WoW wlasnie out door bossowie pre-TBC jak smoki czy Kazzak gdzie czesto i gesto alliance vs horde ostro ruchali sie o killa.


hmmm,

tekst na poziomie gracza WAR...


Widze drogi Bartku, ze nadal starasz sie postowac jak wyrafinowany troll, a tym czasem wychodza Ci farmazony.

Jesli dla Ciebie 1d18h played time to gracz WAR to gg.

Twoje uszczypliwe komentarze, bo nie mozna tego nazwac postami, sa na poziomie polglowka ze smarkiem wokol szyi.

Jesli juz tak bardzo chcesz wnosic cos do topicow na tym forum czasami nawet powodujac flame czy rozrzut swierzego miesa to terapie polecalbym zaczac od wypracowania sobie innego nicka, Bartku_Be, ktory o Tobie tak naprawe mowi wszystko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 08:43 
 
jakiego miesa? ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 08:44 
 
Oyci3C napisał(a):
bartek_b napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
PQ to kapitalne rozwiazanie. Powinno byc stosowane na szeroka skale i byc jedyna droga do osiagniecia high-end gear dla graczy przy asyscie Open PVP co dodatkowo dodaloby smaku.

Swojego czasu najbardziej podobaly mi sie w WoW wlasnie out door bossowie pre-TBC jak smoki czy Kazzak gdzie czesto i gesto alliance vs horde ostro ruchali sie o killa.


hmmm,

tekst na poziomie gracza WAR...


Widze drogi Bartku, ze nadal starasz sie postowac jak wyrafinowany troll, a tym czasem wychodza Ci farmazony.

Jesli dla Ciebie 1d18h played time to gracz WAR to gg.

Twoje uszczypliwe komentarze, bo nie mozna tego nazwac postami, sa na poziomie polglowka ze smarkiem wokol szyi.

Jesli juz tak bardzo chcesz wnosic cos do topicow na tym forum czasami nawet powodujac flame czy rozrzut swierzego miesa to terapie polecalbym zaczac od wypracowania sobie innego nicka, Bartku_Be, ktory o Tobie tak naprawe mowi wszystko.


za to twój nick mówi o wiele więcej , i naucz się czytać ze zrozumieniem proszę,
a jak chcesz zobaczyć półgłówka to spójrz w lusterko,

tylko uważaj żeby nie pękło

a BTW jak mam katar to wycieram nos, i nie musisz mi dawać rad co robić , jak lubisz jak ci smark wisi wokół szyji to nie staraj się na siłę przekonać innych że to fajnie,

:wink:


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 08:46 
 
What? :O

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.