mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 08:52 
Cytuj  
JA znow bede gral chyba (no bo to juz koniec i niema juz nic...wakacje) gunerem albo swordmasterem, mi wydaje sie ze wampiry(faceci nie baby) chodza w takich bardziej sukienkach:D bo im te cienkie nozki widac a maja takie wielkie suknie;P a jak widze slayera calego ubranego na swiecacy roz wolam do niego gej:D.


Posty: 23
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 09:34 
Cytuj  
Czepiacie sie....Ja tam sie smieje bardziej z niektorych potworow, najbardziej w pamiec zapadl mi.....Swiety Mikolaj!!! Gosciu mocny, heada mu nie zabierzesz ale rzuca (calkiem) dobrymi itemami. Ale res, na blood jest (chociazby w gradzie), nie ma jedynie na innate/innitiate-ja tam nie wiem, wampirem niejestem, chyba ze na grade2 :P
A duzo PL to u slayerow tez spotkalem. Co do rozu i innych paradoksow widzialem rozowego wampira tez, a ty tu na slayerow najezdzasz. Zreszta jaki normalny czlowiek (lub potwor) chodzi w plaszczu przy pieknym sloneczku??? Co oni meteorologowie? Wiedza ze na deszcz sie zanosi, czy co, a co do trumien lepiej by se wampy kupily pozadna krypte.


PS:Do czego jest ten Blue Drop ???


Posty: 5
Dołączył(a): 17.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 10:20 
Cytuj  
to ja mam pytanie do slayerów , mam 12-13 lv i expić moge tylko w nocy jak gra mało ludzików , gdzie nie pujde to jakis vamp mi zaraz pieprznie i tyle z mojego expienia a ciężko się dogadać z innnymi (nie polakami) aby iść w grópie .. jacyś zadufani czy co .. :har: gdzie można w miare bezpiecznie poexpić ??


Posty: 6
Dołączył(a): 29.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 11:07 
Cytuj  
Blue Drop sluzy do polepszania itemkow... np masz pierscien +1 dex uzywasz blue drop i masz pierscien +2 dex (niestety szansa na to ze sie uda jest znikoma i przewaznie taki item sie psuje...)

co do rozowych armorkow... ja osobiscie bardzo chcialbym miec rozowy armor, dla niewtajemniczonych to rozowy(sa 2 typy rozu :) ) oznacza ze armor jest z dodatkiem blood rezistance(drugi typ rozu to chyba hp+ )

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 11:19 
Cytuj  
szczurus..jak chcesz to ja i viracom i moze ktos jeszcze bedziemy chyba dzis wieczorkiem grac w godzinach 16-22(ja pewnie nawet do 1-2 w nocy)wiec mozesz sie z nami umowic. Wal do mnie na gg 710969..jak ktos chetny jeszcze to porsze o kontakt na gg to w grupie polskiej polatamy i poexpujemy


Posty: 23
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 11:21 
Cytuj  
Jak juz nie mozesz w treningu expic szczurus to exp w peronie idz w prawo od miasta, tam na serio jest malo wampow, a nawet jezeli, to obok mozesz respawna se ustawic, uzywajac duzo skilli mozna tam na luzie do 30 sie poexpic, bez stresow, a na low lvl party sie nie oplaca, wiecej expa dla ciebie.


Posty: 19
Dołączył(a): 28.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 11:58 
Cytuj  
wiecie co jest najfajniejesze wszyscy mówią że to na wampiry a drudzy że to na slayerów jest dobre ok wszystko jest w grze trzeba tylko to miec :D he he to jest taka śmieszna walka kto jest lepszy ale można pośmiać przynajmniej.
Co do trumien to krypty nie schowasz do kieszeni a trune tak, co do płaszczy ale jak pada śmieg albo deszcz to łowcy w metalu biegają (polecam hamerajd)
--->Szczurus polecam bicie poziomów w tunelach pod gildiami ja tam napiłem 20blade'a (a co do tego skasowało komuś postacie? bo mój wampir i blader poszli się paść!!!)

Czy jakiś wysoko poziomowy wamp i slayer poradziłby coś w sprawie gradów(te co można tylko jeden wybrać). Jakie to są mniej więcej bonusy itp. z góry dzięki(obstawiam że nie tylko mnie się to przyda :D)

P.S
Co daje Luck ???


_________________
Children Of The Damned!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 18:53 
Cytuj  
Cytuj:
Jakie to są mniej więcej bonusy itp.


O ile dobrze wiem to tam pisze :)

Cytuj:
Co daje Luck ???


Szczęście wpływa m.in. na szanse zadania ciosu, użycia skilla czy wypadnięcia jakiegoś przedmiotu z potworka.


Posty: 19
Dołączył(a): 28.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 19:21 
Cytuj  
wiem co tam pisze ale czy to sa bonusy % czy poprostu +50HP; czyli Luck to bardzo przydatna gadzina 8)


_________________
Children Of The Damned!

*

Posty: 88
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 19:58 
Cytuj  
Ma ktoś plaszcz z dodatkiem na sell. Jest mi naprawde potrzebny. Kupie także inne itemki ale jakieś dobre :] . No i jak z tą gildią jeste jakiś vamp który może ją założyć??Mój nick w grze to MENOpl.


Posty: 5
Dołączył(a): 17.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 20:32 
Cytuj  
thx za porade , spróbuje w peronie bo pod glidiami miałem największy ból dziś przez 3 godziny jebany vamp rozpierdzieał dziesiątki ludzików i nie dało się nic zrobić pod każdym wejsciem stało ich troszke ... najgorsza w grze jest pomóc od rodaka ... :-) nie trafiłem jeszcze na zyczliwego ;)
pogram do 1-2 mam nadzieje że kogoś spotkam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 21:01 
Cytuj  
@Van'Zan

To co pisze to dostajesz :)


Posty: 19
Dołączył(a): 28.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 22:41 
Cytuj  
--->Dana:ALE NIE PISZE W JAKIEJ ILOŚCI! (co będzie lepsze hp czy prot??)
Ja mam szate do sprzedania def 10 prot 5 +1 do prot. i jakas taka z dwoma bonusami ale wsumie kiepskimi,siedze popoludniu(15:00) i wieczorami, nick taki jak tu :D


_________________
Children Of The Damned!


Posty: 17
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 10:53 
Cytuj  
Czy w tej grze sa jakies questy ??

*

Posty: 88
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 12:45 
Cytuj  
Dzięki za 10d 5p ale ja potrzebuje lepszą tą z 30d 15p + dodatek i jeszcze jakies itemki na niższy lvl niż 44. Oczywiście na vampa. Może ktoś pomoże podnieś lvl :] ??


Posty: 23
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 13:18 
Cytuj  
Questy??? sa oczywiscie.......4. Masz po mapie porozrzucane lairy
Clon Tepes/Tepes i Bathory/Clon Bathory. Lejesz go i bierzesz quest item. wymieniasz na dobre przedmioty. chyba jeszcze jest jakis quest z Holy land of Adam, ale nie slyszalem jeszcze.
Tyle questow znam, ale niestety wszystkie na high lvl (nie wiem na jaki dokladnie)


Posty: 19
Dołączył(a): 28.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 15:08 
Cytuj  
Z tego co czytałem w Adam's Lair(tego adama od Ewy i Lilith) są 4 zamki w każdym są krwawe biblie i strażnicy(zabic pozbierac i wpasc do Adama na kawe ale ile z tego prawdy to samemu trzeba sprawdzić...

P.S
przypomniał mi się kawał:
Przychodzi wampir do baru i mówi:
- poprosze wżątek
Wszystkie vampy się na niego patrzą a on wyjmuje tampon i mówi:
- no co? ja dzisiaj pije ekspresówke

--->MENO na północ od Perony jest jakis obszar na D tam po lewej jest gość co sprzedaje płaszcze tylko że nie wiem jakie po byłem tak naście razy i naście razy zapominałem do niego iść

WIDZIAŁEM NA WŁASNE OCZY JAK DÓWCH SLAYERÓW BYŁO NIEWIDZIALNYCH CO TO DO CHOLERY MA BYĆ???


_________________
Children Of The Damned!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2004, 17:50 
Cytuj  
Cytuj:
WIDZIAŁEM NA WŁASNE OCZY JAK DÓWCH SLAYERÓW BYŁO NIEWIDZIALNYCH CO TO DO CHOLERY MA BYĆ???


Jeżeli byli to gunnerzy to posiadają oni skill zwany "sniping"(lub coś w tym stylu) co daje im chwilową niewidzialność.


Posty: 4
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 08:01 
Cytuj  
Jak by co to ja mam troche ekwipunku dla vampa na sprzedaż.
Jestem też chętny na wspólne expowanie jak by co :-)
Mój nick to: Pustelnik lv 62


Posty: 42
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 13:16 
Cytuj  
Ej jakim rodzajem broni sie najlepiej strzela SP, AR SM czy S ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.