mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 21:18 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
(zabawa w modka jest bardzo zabawna)

Ale rowniez bardzo ryzykowna.
viewtopic.php?t=8317
Punkt 11.

@ Darth_Beliar
Wprawdzie wykroczenia nie popelniles niemniej pierwsze kroki powinienes postawic wlasnie z jednym z dwoch zaproponowanych tematow.


ps. Co do tematu. AFAIR musisz zastartowac gre ze skrotu wlasnie do Anty-hack toola lub cos w tym stylu.


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 21:38 
Cytuj  
ściągnąłem klienta i zarejestrowalem się. Wszystko szło pięknie do momentu gdy uruchomila się gierka i chcialem się zalogować. Wyskakuje mi "No such registered ID" :/. Zarejestrowalem się na www.knightonlineworld.com czy ktoś miał podobny problem?


Posty: 37
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 10:15 
Cytuj  
Ja mam takiego problema: jak wypełnie wszystkie panele w rejerstracji, i nacisne przycisk "create" pisze mi : Account creation failed. Please check that you have filled out all fields marked required and try again.

Chociaż wszystko wypełniłem... :/ help.....:C


_________________
XD


Posty: 10
Dołączył(a): 14.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 16:08 
Cytuj  
mozesz zalozyc konto tylko jako amerykanin bo chyba nadal jest ten bug
i ogulnie teraz sa problemy z kontami no ale przynajmniej cziterów ubylo bo 3 dni darmowego czita sie skonczylo i tylko kilkunastu przygłupków placi abonament za czita :)


_________________
Cannot connect to server.
--==Too many turks online==--
Press any key to kick/ban random turk !!


Posty: 37
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 18:02 
Cytuj  
hmm
Wpisałem, że jestem amerykaninem, jednakże nic to nie pomogło :( napiszcie mi na gg 1091105 , bardzo bym prosil o założenie konta.


_________________
XD


Posty: 20
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 18:09 
Cytuj  
Kiedy mi wyskakiwało "Account creation failed. Please check that you have filled out all fields marked required and try again. " po prostu zmieniłem nick czy tam ID i proces rejestracji przebiegał bez problemów. Spróbuj z innym nickiem bo twój może już być zajęty.


Posty: 6
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 13:55 
Cytuj  
albo poprostu zmien maila, na ktory sie rejestrujesz... i bedzie gittens pooozdro :)


_________________
In the absence of light, darkness prevails

Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 13:58 
Cytuj  
szakadimas napisał(a):
mozesz zalozyc konto tylko jako amerykanin bo chyba nadal jest ten bug
i ogulnie teraz sa problemy z kontami no ale przynajmniej cziterów ubylo bo 3 dni darmowego czita sie skonczylo i tylko kilkunastu przygłupków placi abonament za czita :)


Niby tak.... Ale jak ktos chce to i tak, ale jak koles chce to i Tak bedize uzywal czita.... Pozatym nie tylko KOSP jest darmowy... Polowa Gildii "ruh.........." na Diazie uzywa czita produkcji jej Guild Mastera.... wiec wiesz... Na takich grach, nigdy nie przestana CZitowa....


_________________
In the absence of light, darkness prevails

Obrazek

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 20:58 
Cytuj  
ale ja sie rozpisuje jedno pytanie w 3 topicach o KO ;)
tak wiec: po patchu mowia ze niektorzy nie moga sie zalogowac... mi wyskakuje (jak uruchomie) message o maintence timach (ok, ok, juz wieeeem) no i potem pokazuja mi sie lista servow (pierwsze sa Odiny). z doswiadczenia przed KE wiem ze takich serwow nie ma... connectuje do ktoregos serva...lacze....lacze...lacze (pol godziny minelo) i cic... HALP!


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 2
Dołączył(a): 28.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 11:32 
Cytuj  
Zacznę od tego, że nie znalazłem na forum odpowiedzi na moje pytanie.

Gram sobie w KO od 3 dni, nabiłem sobie 36 leveli, a dzisiaj loguje się, wybieram server, kilkam connect i błąd :
"Non-Premium users are not allowed to login this game. We are sorry for incovenience. Please try again later"

Co mam z tym zrobic, bo nie mam zamiaru płacić za konto.
HELP:P

PS: Zauważyłem że moderatorzy na tym forum są bardzo pomocni :/


Posty: 44
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 13:56 
Cytuj  
Serwer jest pełny.


_________________
BiteFight
http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=24769

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 14:09 
Cytuj  
Banana Killer napisał(a):
PS: Zauważyłem że moderatorzy na tym forum są bardzo pomocni :/

Tu sie zgodze. Gdyby nie oni na tym forum bylby za przeproszeniem "burdel ze hej". AFAIK twoj problem wynika z tego ze serwer jest pelny i wbic na niego moga sie tylko uzytkownicy z premiowanym kontem. Sproboj o innej porze (np wtedy gdy w Turcji jest noc - moze chociaz wtedy jakas czesc tureckich dzieci spi zamiast grac).


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.