mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 17:26 
 
Ultor suke moze masz w domu ale nie mow tak na kobiete.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 17:27 
 
Ultor, ja jakos bylem jednym z tych trzech i nie gonilem nikogo czyba ze mi zagladal w plecak. To ze mialem status murdera nie upowaznia nikogo do zagladania mi do plecaka a pozniej uzalania sie jak to ja mam zle bo mnie bija. Zadnego NB nie zabilem bez powodu, no moze raz ale to bylo na zlecenie i dostalem kase za glowke bo byl to zlodziej. A co do dresow to wnioskujac z twoich soczystych wypowiedzi jestes do nich podobny jesli nie jednym z nich. Co do kobiety, to nie masz szans z nia, nawet ja nie mam bez butli.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 17:31 
 
Lobo ladnie to ujales :smile:) Zreszta on gada o jakiejs niby klasie. Ze PK musi miec klase. Zastanawiam sie czy on takowa posiada

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 17:34 
 
Eeee.. wy chyba mylicie pojecia, ja nie jestem, ani nie staram sie byc PK. Czasem kogos zabije, ale nie zyje tylko po to. Po prostu, jak mi sie nudzi to podnosze sobie adrenalinke :smile:. Mialem co prawda okres soczytego zabijania, newbisow tez paru utluklem, ale albo sie prosili, albo mieli GM fisherman :smile: No bo skad ja mam wiedziec czy pod 100% fishering, nie ukrywa sie 95% magery, albo sword... :razz:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 17:40 
 
Ultor, mozesz powiedizec kogo miales na mysli nazywajac suka? Bo jezeli moje podejrzena sie sprawdza to zacznij sobie kopac grob....

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 17:44 
 
Mial na mysli chyba Carille, przez nia Raist juz mnie nie kocha tak mocno jak kiedys :sad: Ale szanuje wybory Raistlinka... *pochlipuje w kacie*

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-01-17 17:46 ]</font>

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 18:55 
 
To ty jestes takiej samej plci jak Carilla ze probujecie rywalizowac? :wink:, jak to jest z waszymi stosunkami (khe, khe...) :wink:

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 20:04 
 
Cytuj:
Ja wiem jak podbic sile i to sporo :smile: ale narazie nie mam czasu na to :razz:

A czy możesz zdradzić ten sposób nabijania siły?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 20:14 
 
Ultor: zwazaj na slowa bo zle skonczysz, mam urlop na SC ale kurwa nienawidze jak jakis palant uzywa takich slow wobec szczegolnie kobiet. Wiec uwazaj cieciu, bo w kazdej chwili moge z toba inaczej pogadac.

_________________
Mmogspot & Cybernacia - we create new reality.
http://www.imgroup.com.pl/mmogspot

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Oyci3C dnia 2002-01-17 20:18 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 22:24 
 
Cytuj:
2002-01-17 20:04, kloodi napisał:
Cytuj:
Ja wiem jak podbic sile i to sporo :smile: ale narazie nie mam czasu na to :razz:

A czy możesz zdradzić ten sposób nabijania siły?

A niemozesz sam dojsc do tego ?

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 03:34 
 
Ultor, wez prosze cie nie rob Scen jak cos nie pasuje ci to prosze idz do Vesper tam dziwnym trafem tez jest cmentarz! Super nie? pozatym wyrazaj sie miej szacunek do kobiet pozatym watpie czy bys tej kobiecie/dziewczynie dal rade sam na sam :wink: zreszta zalosny jestes idz sie wyplacz do kogos Zadzwon na Niebieska linie czy jak to sie nazywa i powiedz ze cie bija w uo...
Pozatym do wszystkich ktorzy placza bo ich bija pk zrobcie wlasna Gildie AntyPK nawet zrobcie Gildie Orderu (Bedzie miec szpanerskie tarcze ze HoHo!) :wink:
Ide spac bo zaraz wyjezdzam do Poniedzialku ... pozatym ledwo zyje i niewiem co tu pisze jakby byly jakies bzdury pozwalam mozecie mnie poprawic :> ;P
Paps :>
Pozdr. Ogr


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 07:27 
 
I mam na dzieje Ultor ze temat sie skonczyl, a teraz za nazwanie Carilli s... to pewnie jeszcze nie raz umrzesz i dobrze ci tak, bo zal mi takich jak ty, debili skonczonych

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 09:33 
 
Cytuj:
2002-01-17 16:27, Ultor napisał:
Ja tam nic niemam do PK, o ile jest to gosc (lub kobiet)z klasa, a nie jakis debil tkory gra w Ultime bo mu zimno w dresie podczas zimy stac przy monopulu i napierdalac przechodniowa z tego typu PK sie juz spotkalem, byla wsrod nich nawet jedna suka (jak cie kiedys dorwe to ostard cie tak zerznie ze hoho)

Twoja wypowiedz jest bradzoooo blyskotliwa swiadczy w wysokim poziomie intelektualnym jaki reprezentujesz swoja osoba.
Zastanawiam sie czy sytulacja o ktorej tu piszesz jest ta o ktorej ja mysle.
Zapewne twoja przygoda zwiazana jest z byciem zlodziejem - jak zapewne zauwazyles zlodziej to dosc ryzykowny zawod. Zwlaszcza jesli prubuje sie okradac graczy ktorzy maja status murder. Zapewniam cie ze gdyby nie instant kill u straznikow i bezkarnosc jaka sie cieszycie w miescie wspolczynnik zgonow wsrod zlodzieii bylby znacznie wiekszy. Bo zeby daleko nie szukac ja zabijal bym w zasadzie kazdego zlodzieja ktory istnieje tylko po to zeby "zarabiac" kase dla glownej postaci na regi czy co tam.
Sam zostalem okradziony w bezczelny sposob i nie odpuszcze zlodziejom - jest tyle zawodow zwiazanych z mozliwoscia wypracowania kasy na regi czy inne duperele bez koniecznosci kradziezy - mam tylko nadzieje ze szybko wam sie skoncza sloty na wolne postacie bo w chwili obecnej chyba polowa brit to zlodzieje
1 dniowi.
Na szczescie lub wasze nieszczescie wy leniwi naciagacze na SC wyswietlana jest nazwa profesji.
Wszystkim zlodziejom zycze duzej liczby zgonow, czestego bycia lotowanym i stalych strat w posiadanym majatku. Czestego criminala i ciaglych spotkan z PK.
Od siebie moge dodac tylko tyle ze jesli w koncu pojawi sie zlodziej z klasa i umiejetnosciami wycwiczonymi na poziomie GM
bedzie niwatpliwie posiadal sporo klijentow i wyciagal niezle zyski - a cena za jego glowe bedzie wysoka - ale coz ryzyko zwodowe.

I mam prosbe do graczy z jakim takim doswiadczeniem i wiedza - nie pomagajcie im i nie informujcie jak rozwijac profesje zlodzieja - niech sami szukaja i sami sie ucza

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 09:44 
 
Dobra jak to sie mowi pojde na reke, o czym zreszta z jednym z was rozmawialem juz.

Od tej chwili, aby miec murderera trzeba zabic 2 (slownie dwie) osoby.

Wiem, podniesie sie larum ze PK beda mordowac bezkarnie... tyle ze jak zwykle cos - za cos.

Murderer zchodzi po 4 godziny za jedna zabita osobe... (polowa tego co na OSI) zdaje sie.

A "normalni gracze" nie PK beda mogli poradzic sobie ze zlodziejaszkami w miescie.

ZE pojawia sie naduzycia - nie mam watpliwosci... tylko z drukiej strony jak juz ktos zarobi murderera to ma zabawe na 8 godzin, a powinno to tez zakonczyc "przypadkowe" murderery typu - nie trafilem w tego licha tylko w kumpla itd...

=======================
Milej zabawy - Evil GM

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 09:52 
 
Szerszen gdybysmy sie znali poza SC to bym ci postawil chyba skrzynke or keg browca :wink:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 09:57 
 
Nigdy nie wiesz... czy sie nie znamy.
A pozatym rozumiem ze oferta jest aktualna jak sie poznamy kiedys hihihihi :wink:

A jeszcze jedno... zamotalem w configu troche... dajcie znac czy sie da chodzic po plamach krwi... moze sie dac... ale nie musi.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 10:01 
 
O ja pierdziejewale!!!
MOZNA CHODZIC PO TYCH JEWALONYCH PLAMKACH!!!!

Szerszen nasz mistrzu, dziekujemy :grin: :grin: :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 10:05 
 
ale musze sie pozbyc tego nawyku omijania ich :grin: :grin: :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 10:10 
 
Da się? Już wpada sprawdzić...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 10:48 
 
To poprosze piwo.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.