mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 21:32 
Cytuj  
Cytuj:
kto odbije piłeczke?

Ja. :D :D
I to z mila checia.

Do tego sie przyczepie:
Cytuj:
Total 35198


słownie trzydzieści pięc tysięcy sto dziewiedziesiąt osiem osób naraz !!!!!!
Tyle to gra u mnie na JEDNYM serwerze w WoW'ie (ale ja nie o tym bo to nawet nie ma co porownywac).

Na oficjalnych serwerach Tibii (bo innych zreszta nie ma bo po co) gra NARAZ (jak to dumnie okresliles) 35198 osob.

Tylko ze przecietnie na jednym serwerku jest 500 -1000 graczy a to jest porownywalne z free shardami.

Cytuj:
( bo o l2 ciezko powiedziec rpg)
A o Tibii mozna ? buuuhahahahahah......

Cytuj:
a co do grafiki bedą robić clienta 3d ( nie bede mowil ze niedlugo ale w wywiadzie tak napisali [ dokladniej modele 3d nalozone na mapki 2d (jak w MU])
a wtedy niewierne psy przyjdą w łaski

Sadzac po poziomie artyzmu grafiki 2D w Tibii watpie czyte 3D modele beda lepsze niz w Quake 1 a co dopiero mowiac o MU gdzie wlasnie wyglad postaci swego czasu powodowal u mnie opad szczeki. Co dopiero mowiac o L2, ktore jest robione na (bardzo dobrym) engine Unreal Tournament. Nie ta klasa zdolnosci i artystycznych i developerskich niestety.

Cytuj:
ale czemu tyle ludu w to gra?
Miliardy much nie moga sie mylic... slyszales cos takiego ?? A czemu tyle osob w Polsce jezdzi maluchem skoro jest maly, niewygodny i ogolnie do dupy ??


_________________
Obrazek

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 22:16 
Cytuj  
3d, to może będzie porównywalne z runescape`m? w co wątpie :] Bo sprite`y każdy może w paincie narysowac, a 3d to już dla nich za dużo :]

Caly czas ta ****** tibia tu jest -_- i musze o niej czytac -_-. Zychoo może założysz na głónej stronie taki wątek o tibii, żeby tam ją sobie wychwalali, ale nie rozłazili się na wszystkie topici -_- fani tibii mnożą się jak muchy <_< a miliony much nie mogą... a zresztą...

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 22:45 
Cytuj  
Evar napisał(a):

wiecie co tibia jest pod kazdym wzgledem zjebana a ja w nią gram
widac tez jestem zjebany xD

najwidoczniej

Evar napisał(a):

Kurde... sam juz nie wiem w co grac
gralem w KO , RO , DE , Tibie, MU, GW, AO, MS, RE i CO kuźwa .... w co pograc? bosze tyle gram i gówno z tego mam ......

wyproboj L2, ciagle sie o niej wypoiwadasz a nawet jej nie widziales

Evar napisał(a):
Total 35198
słownie trzydzieści pięc tysięcy sto dziewiedziesiąt osiem osób naraz !!!!!!

slabo sie usmialem jak czytalem Twojego posta ziomus :DD ...kret..

Evar napisał(a):
no i co? wy nazywacie shardy l2 mmo? 200 osob to mmo? LOL

heh znajdz mi multiplayera w ktorego gra 200 osob [CS tyle ma? uhhh dawno w contera nie gralem, duzo sie pozmienialo]

jak szpilalem na ultimaro to gralo grubo ponad 1000osob jednoczesnie

Evar napisał(a):
[ dokladniej modele 3d nalozone na mapki 2d (jak w MU])


dla Twojej wiadomosci MU ma pelne 3d tylko ze ma widok kamery z rzutu izometrycznego
-era of faith ma 3d postacie w 2d otoczeniu

//a tak po za tematem - evar wydaje Ci sie ze masz odj**ane teksty? one sa zalosne - cos jak te smolika z offtopic


Ostatnio edytowano 30 mar 2005, 23:13 przez oxidize, łącznie edytowano 4 razy
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 22:48 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tyle to gra u mnie na JEDNYM serwerze w WoW'ie (ale ja nie o tym bo to nawet nie ma co porownywac).


Nie przesadzaj :)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 22:52 
Cytuj  
po pierwo :
czy ja obrazam WoW? do WoWa czuje szacunek ktorego nie czuje do mu i L2 i innych rąbanek




Masz ochote jesc to jedz i sie nie chwal bo nie ma powodów :P
co do malucha .... jest tani w eksplotacji ma napęd na tyle koła i możesz bez problemu przycinać nic bączki i palić gume .... ale co do Kuźwy nędzy ma maluch do mmog?

Sniegu:
Cytuj:
Lepiej grac na piratach dobrych gier niz na oficjalach gownianych gier

WEZ DZIECIAKU KUP ZYŁKE WĘDKARSKĄ ZAWIAŻ NA SZYJI i wszelkich przeszczepach jakie posiadasz zawiąż na supelek do Pylona mostu Swietokrzyskiego i skocz z niego.... Twoja śmierc podwyzszy średnia krajową IQ.....


Posty: 30
Dołączył(a): 14.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 23:17 
Cytuj  
Cytuj:
WEZ DZIECIAKU KUP ZYŁKE WĘDKARSKĄ ZAWIAŻ NA SZYJI i wszelkich przeszczepach jakie posiadasz zawiąż na supelek do Pylona mostu Swietokrzyskiego i skocz z niego.... Twoja śmierc podwyzszy średnia krajową IQ.....


przesadzasz

Cytuj:
jak szpilalem na ultimaro to gralo grubo ponad 1000osob jednoczesnie

Total 35198.... cyferka w ta czy w tamta... co za roznica ? ;(

Cytuj:
( bo o l2 ciezko powiedziec rpg)
A o Tibii mozna ? buuuhahahahahah......

obydwa to hack&slash-e

Cytuj:
3d, to może będzie porównywalne z runescape`m? w co wątpie Bo sprite`y każdy może w paincie narysowac, a 3d to już dla nich za dużo
do jutra czekam na sprite'y wykonany przez ciebie ktore beda w stanie chociaz po czesci przypominac te z tibi... kcesz kredki?

Cytuj:
Na oficjalnych serwerach Tibii (bo innych zreszta nie ma bo po co) gra NARAZ (jak to dumnie okresliles) 35198 osob. Tylko ze przecietnie na jednym serwerku jest 500 -1000 graczy a to jest porownywalne z free shardami.
maxymalny limit darmowych kont grajacych na 1 serverze wynosi 850 ... serverow jest 40 pare i wszystkie sa dosyc mocno zapelnione , to tez mozna porownac z jakims free shardem ?

Cytuj:
ale czemu tyle ludu w to gra?
Miliardy much nie moga sie mylic... slyszales cos takiego ?? A czemu tyle osob w Polsce jezdzi maluchem skoro jest maly, niewygodny i ogolnie do dupy ??
a wiesz ze jak pomyslisz to w 2 pytaniu znajdziesz odpowiedz tego 1 ?

Cytuj:
Caly czas ta ****** tibia tu jest -_- i musze o niej czytac -_-. Zychoo może założysz na głónej stronie taki wątek o tibii, żeby tam ją sobie wychwalali, ale nie rozłazili się na wszystkie topici -_- fani tibii mnożą się jak muchy <_< a miliony much nie mogą... a zresztą...

moze dlatego ze jest nas miliony i rozlazimy sie ... a zreszta... ten topic zdecydowanie wystarczy , ja tu niejestem zeby przkonywac czy namawiac do grania a chce tylko uswiadomic ze nalezy miec wlasne zdanie a nie drzec sie na cale gardlo "tibia sux" bo ktos wczesniej tak sie wydarl ;(

dalej niewidze powodu dlaczego tibia sux ;( moze zaloze topic ze DE or WoW sux a jako powod podam to ze DE jest slabo wybalansowany a WoW sux bo... bo sux co bede sie rozpisywal niemam co na niego napisac to napisze ze sux i banda owiec mnie poprze ....

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 23:42 
Cytuj  
Cytuj:
jak szpilalem na ultimaro to gralo grubo ponad 1000osob jednoczesnie
Total 35198.... cyferka w ta czy w tamta... co za roznica ? ;(

kllos nie czepiaj sie, chodzilo o porownanie serwow
500-850osob na raz - tyle ludzi gra na 1 serwerze tibi
czyli na 1 serwie tibii gra mniej osob niz na 1 pirackim serwie l2

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 23:58 
Cytuj  
Szkoda slow do co niektorych. :D


TIBIA SUXXXXXXXXXX !!!!!!


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 06:49 
Cytuj  
Evar napisał(a):
WEZ DZIECIAKU KUP ZYŁKE WĘDKARSKĄ ZAWIAŻ NA SZYJI i wszelkich przeszczepach jakie posiadasz zawiąż na supelek do Pylona mostu Swietokrzyskiego i skocz z niego.... Twoja śmierc podwyzszy średnia krajową IQ.....
Wlasnie twoje wypowiedzi sa na poziomie 10 latka i nie robia na mnie zadnego wrazenia, pokazujesz tylko jakim jestes debilem. Temat do zamkniecia.


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 08:00 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Szkoda slow do co niektorych. :D


TIBIA SUXXXXXXXXXX !!!!!!



jak juz obrazac to inteligentnie


Sniegu lepiej grac na pirackim servie niz na oficjalnym
mhmhm wiesz co? lepiej wcale nie grać No wiesz po twojej wypowiedzi cięzko nie dostać bólu głowu.
bedą bronić tibii do końca istnienia tego forum

chciałem konkretna rozmowe konkretne argumenty ale widac niektorzy nie potrafia dotrzymac poziomu reszcie....
teksty typu tibia sux.... nie wznosza nic w tą dyskusj...
mozna to nazwac brakiem śladów inteligencji albo jak ktos woli nabijaniem postów

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 09:29 
Cytuj  
Evar napisał(a):
teksty typu tibia sux.... nie wznosza nic w tą dyskusj...


czlowieku zrozum, wszyscy maja gdzies ta twoja tibie, nikomu juz nie chce sie czytac jaka to tibia jest wspaniala
* tibia suxxx! <osobiscie nic do gry nie mam, po prostu nie podoba mi sie> gdybys nie wyjechal z l2 to nie udzielal bym sie w tym topiku

Evar napisał(a):
niektorzy nie potrafia dotrzymac poziomu reszcie.... [...]
min. Ty!

<-----
Evar napisał(a):
[...] mozna to nazwac brakiem śladów inteligencji albo jak ktos woli nabijaniem postów

hmmm.... :lol: no co ty


[co do ilosci graczy w tibii] ..i nie tylko

popularnosc tej gry wynika z niewiedzy graczy
ludzie graja w tibie bo nie wiedza ze istnieja inne mmo
..ale to przeciez dzieci w wieku 6-12lat
[choc osobiscie znam starsze osoby, ktore mysla ze np. KO jest jedynym mmo]

ach...gdyby pokazac takiemu l2 (na free ofkorzz)

*nie kumam tylko ludzi, ktorzy obczajeni sa ze scena gier mmo,
znaja tak dobre tytuly jak wow, e2, l2 itd..a pykaja w tibie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 12:26 
Cytuj  
@up

Osobiście?

Grałem w wiele gier przez sieć...

Niestety tylko i iwyłącznie free.

Grałem też i w Tibię na premium account i wiesz co? Powiem Ci stary, że logując się na server dla takich kont masz super gre! Przyjemnie sie gra, można inteligentnie porozmawiać z ludźmi. Można nawet zostawic lup na ziemi wiedzac, ze gdy lezy on przy Tobie nikt Ci go nie zakosi.

A tutaj mam zapytanie dlaczego ludzie obeznani ze mmo grają w MUDy?

Po prostu kwestia gustu i przyzwyczajenia. Piszesz, ze Tibia jest sux i obrzucasz blotem kolege ktory rzeczywiscie napisal cos konstruktywnego. Poprzyj to, dlaczego Tibia jest slaba? Bo jest slaba i tyle? Stary to jest Twoje zdanie a o gustach i kolorach sie nie dyskutuje i nie dyskryminuje.

Podejdzcie do tego jak ludzie dorosli. Nie kazdy musi lubic WoW bo Wy lubicie, nie kazdy musi grac w L2 bo jest super grafa. Niektorym sie podoba Tibia i koniec, widocznie taki maja gust (prosze bez zgryzliwych notek, ze to bezguscie). Osobiscie? Tibia ma cos w sobie. Nie wiem dokladnie co ale cos w sobie ma. Moze dlatego, ze wychowalem sie na grafice gier kasetowych... nie wiem.

Shador von Dal.

edit

Po glebszym zastanowieniu wedlug mnie gra tak duzo osob w Tibie bo:
  • jest mala
  • latwo mozna poznac swiat
  • gra w nia duzo ludzi
  • jest portatywna (Tibia na komorke)
  • jak na mala gre jest dosyc rozbudowana (swiat, gildie, przedmioty)
  • przede wszystkim... jest bezplatna
  • male wymagania (uwierzcie mi, sa jeszcze ludzie ktorzy graja na 486dx100)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 12:35 
Cytuj  
Większość graczy Tibia gra w tą grę z bardziej prozaicznych powodów. Po prostu nigdy innego mmorpga nie widzieli, nie mają z czym tej gry porównać więc w to grają i uważają, że gra jest extra. Bezpłatność Tibii to raczej znak zapytania niż pewnik - nie na darmo nawet przez allegro jakieś cwaniczki sprzedają premium account dzieciakom pogrywającym w Tibię, których przerasta proces płatności. Sądzę, że znaczna większość która gra po kilka miesięcy buli kasę.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 13:43 
Cytuj  
big lol

no fajnie grałem w l2 grałem w mudy.... nawet w Ulitmke na kilku polskich shardach .... Clairs Lair i Moongate..... i wiele innych produkcji podobnych do KO ..... i one wszystkie sie nudzily po jakims czasie.... czego o tibi nie powiem.....
nie ja nie chce was zachecic do gry tylko wkurwia mnie to ze mowicie ze jest do dupy a gowno o niej wiecie.... to tak jak mowic o kims a wogole go nie znac .....

co do tekstu bo tylko to znają

gówno prawda .... przykladem jest kafejka w ktorej czasem dorabiam
w Mu grali pozniej KO , i dark eden teraz graja w RoseOnline i tibie .... i nikt jeszcze z tibii nie zrezygnowal

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 13:46 
Cytuj  
Shador von Dal:
Mądrze prawisz zacny człowieku





Ja se żyły wypruje a i tak wszscy bedą jechać tibie

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 13:48 
Cytuj  
no właśnie i tak jak napisał Evar a o czym ja zapomniałem - gra jest bardzo prosta, więc każdego wciąga bo inne gry potrafią być dla nich za trudne.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 14:06 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
mylic... slyszales cos takiego ?? A czemu tyle osob w Polsce jezdzi maluchem skoro jest maly, niewygodny i ogolnie do dupy ??

Bo nie stac ich na nic innego. A ktory jest bardziej godzien pogardy: ten, czy ten ktory jezdzi kradzionym mercedesem? To juz kwestia osobistej oceny.

Koniec flame, jak rowniez koniec postow, ktore nie podaja zadnych argumentow, a oznajmiajacych tylko ze "Tibia suxxxxxx".


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 14:18 
Cytuj  
Cytuj:
Szkoda slow do co niektorych.


TIBIA SUXXXXXXXXXX !!!!!!


Jak dla mnie za takie posty powinni dawać jakieś Bany. Nic konstruktywnego a jednak musiałeś to napisać? I jeszcze fragment "szkoda słów do niektórych" co chcesz rzez to pokazac??
...
...
...
Głupotę?
Bo ja w tym nic więcej nie widzę

Cytuj:
już dla nich za dużo


Ci panowie zrobili więcej niż ty...

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 14:28 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
Cytuj:
Szkoda slow do co niektorych.


TIBIA SUXXXXXXXXXX !!!!!!


Jak dla mnie za takie posty powinni dawać jakieś Bany. Nic konstruktywnego a jednak musiałeś to napisać? I jeszcze fragment "szkoda słów do niektórych" co chcesz rzez to pokazac??
...
...
...
Głupotę?
Bo ja w tym nic więcej nie widzę

Cytuj:
już dla nich za dużo


Ci panowie zrobili więcej niż ty...



Nie trzeba im dawać banów..... oni sami siebie karzą takimi postami


na świecie są ludzie stołki i taborety..... i wszyscy musza zyc w harmoni

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 16:14 
Cytuj  
zrozum evar, Ty nigdy nie zostaniesz tygryskiem, do konca swojego marnego zywota bedziesz prosiaczkiem ...wracaj do zaczarowanego lasu. :wink:

/nie chce mi sie juz rozmawiac o tej pseudo grze

pozdrawiam
oxi


Ostatnio edytowano 1 kwi 2005, 00:36 przez oxidize, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.