mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Czy Polacy w grach Online są pomocni ?
Tak 51%  51%  [ 64 ]
Nie 49%  49%  [ 61 ]
Liczba głosów : 125
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 13:45 
Cytuj  
O lol jesteście wsyzscy martwi 9ja pewnie tez za tego posta :P) za takie topiki jak wyżej "ass przez dwa s"


EDIT do dwa posty ponizej (chyba do tego oxi...): Wiesz jakoś nie mam PL przy nicku bo to wygląda idiotycznie


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK


Ostatnio edytowano 23 cze 2005, 09:40 przez Marciol, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:23 
Cytuj  
nie nazywajcie swoich postaci z PL na końcu bo to debilizm.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:53 
Cytuj  
nom, marciol pewnie uzywa taka koncowke :wink:

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 17:02 
Cytuj  
Eee z tym assem to mi sie przypomnial kolo ktory tak mowil

;s:s::S

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 19:24 
Cytuj  
STOP OT.

Shaver - krecha za probe wywolania flame (wycieczki osobiste).


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 02:46 
Cytuj  
IMO polacy sa tak pomocni jak inni ;] Jak nie ma kasy to wiele nie pomoze. Jak o pomoc poprosi babka to sie zlatuja jak psy :wink:

Ja ostatnio doszedlem do top 10 pod wzgledem kasy na serwerze linage 2 ( katsu ) i teraz jak ktos prosi o kase to rzucam bez zastanowienia :wink: Z drugiej strony jak bym nie mial tyle kasy to bym nie mogl pomoc nikomu :D

Moze polacy w grach mmo sa biedni i dlatego nie pomagaja?:P


a nick to w ogole osobna sprawa;] nazywanie sie z malej litery lub jakies SexyBoy czy 007 i inne wlacznie z PL itd jest dla mnie smieszne;] Wyobrazam sobie sesje RPG gdzie mistrz gry rzuca koscmi i.... -=PKKILLER=- dostajesz 10 obrazen! :lol:


_________________
Obrazek

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 21:51 
Cytuj  
Ja głosuje na ""NIE""
Grając 1wszy raz niektóre mmorpg spotkałem sie z totalnym olaniem przez polaków. Nigdy nie prosiłem o przedmioty czy kase ale raczej o klawiszologie albo miejscówki npców skile itd albo charakterystyke postaci(profesji) ... i 98% polaków nie potrafiło poswięcic mi 5 minut.

Predzej łamana Angielszczyzną dogadałem sie i wyciągnełem wiecej informacjiod jakiegoś Angola niż od polaka (choć zdarzały się wypadki - nieliczne) dlatego jestem za ""NIE""



Pozdrawiam


Posty: 1
Dołączył(a): 23.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 00:02 
Cytuj  
Siemka wszystkim gralem w pare MMOGPRG-ow i powiem tyle. Jest wielu polakow grajacych normalnie ale sa tez takie masakryczne noby (ktorych niestety jest stanowczo za duzo).Polacy nigdy niebeda grali dobze poniewaz nie sa graczami polacy graja zle poniewaz polacy podciecaja sie: wodka,piwskiem,faja i podniecaja sie trym ze zabijaja innych graczy (masakrycznych nobow)
i mysla ze sa dobzy ale tak niejest .Polacy cieko znaja angielski i graja w MMORPG-i na pale bez robienia questow napierdalaja tylko krity. POLACY TO OGOLNIE NOBY i wole grac z ludzmi z zagranmicy bo latwiej mi jest sie dogadac z kims kogo nierozumiem za dobze niz z POLAKIEM :)

Ps.POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH GRACZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niech moc bedzie z wami :P

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 06:19 
Cytuj  
proponje edycje posta, wylacz pogrubienie i popraw bledy ortogragiczne, jes li chodzi o tresc to sie zgadzam


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 08:19 
Cytuj  
Cytuj:
noby

8)

zrozumiałem tego posta za 3 razem, aczkolwiek jak juz zrozumiałem to uznałem ze koles ma racje. :wink:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Posty: 14
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 08:25 
Cytuj  
W Knight Online spotkałem polaka. Ten sam do mnie zagadał, zapytał mnie który mam lvl i powiedział że może mnie "troche" podciągnąć. Te "troche" to z levelu 10 do 24!!! Jestem mu bardzo wdzięczny i głosuje na TAK.


Posty: 43
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 10:45 
Cytuj  
Ja w KO każdego polaka/nie polaka windowałem do min 30 lv ... z 10 dziennie :| zresztą jak w wszytskie inne MMORPG :|

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 22:47 
Cytuj  
Grałem sobie w Knight Online i na ogólnym chacie pisałem do Polaków.
Po 1 - nikt nie odpowiedział.
Po 2 - na prywatnym chacie tak se rozmawiałem, raptem 3 osoby odpisywały.
Po 3 - spotkałem jakiś turków i od razu pogadali po angielskawemu, dołączyli się do drużyny i takie tam.
Na pytanie czy Polacy są pomocni kliknąłem na tak bo lubie Polskę.
Znaczek _pl nosze z dumą, bo chce.


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 22:59 
Cytuj  
Najpierw przeczytałem 1 stronę postów i postanowiłem napisać, ale teraz po przeczytaniu reszty KREW się we mnie gotuje. Polacy muszą się jakoś odróżniać od reszty to chyba logiczne. I od razu wszyscy z '_pl' to nooby (ciekawe co to znaczy ale chyba coś w rodzaju cioty). Samo np. Zawisza Czarny nie mówi o narodowości. Taki Angol może se pomyśleć że to jakiś Czech czy Słoweniec.


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.


Posty: 14
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 09:05 
Cytuj  
Nightclawie napisałeś że ci co piszą sobie końcówkę _pl są "noobami" czy jakoś tak. Ja ci powiem że ciotą nie jestem chociaż mam taką końcówkę.



Zychoo sorki za SPAM.


P.S To jak mają sie nazywać polacy wg. ciebie Nightclawie?? Skoro ci co piszą końcówke "_pl" są ciotami, a ci co piszą np. Zawisza Czarny mogą być uważani za inną narodowość.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 09:23 
Cytuj  
radagast_pl napisał(a):
Nightclawie napisałeś że ci co piszą sobie końcówkę _pl są "noobami" czy jakoś tak. Ja ci powiem że ciotą nie jestem chociaż mam taką końcówkę.


ciota nie jestes moze, ale noobem na pewno :)


_________________



***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 11:23 
Cytuj  
Nightclaw napisał(a):
na ogólnym chacie pisałem do Polaków.
Po 1 - nikt nie odpowiedział.
.

dziwisz sie?
Cytuj:
Po 2 - na prywatnym chacie tak se rozmawiałem, raptem 3 osoby odpisywały.
bo pewnie mieli tylko wlaczone merchanty i nie bylo ich przy kompie
Cytuj:
Po 3 - spotkałem jakiś turków i od razu pogadali po angielskawemu, dołączyli się do drużyny i takie tam.

taaaa zwłaszcza to ich "y z kreską" zamiast "i"
Cytuj:
Znaczek _pl nosze z dumą, bo chce

tak samo jak znaczek "polska" na dresie?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 11:26 
Cytuj  
Zrył mi się Knights Online. Najpierw moja postać wstaje ze swojego tronu chyba z pół godziny. Potem nie moge na nic kliknąć (AGRESJA). Następnie pokazuje się ekran ładowanie chwilkę poczekam i resetuje mi się komp (WIELKA AGRESJA). Co zrobić ???? Mam komp, na którym przed formatem systemu, Knights chodziło bez problemu.


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 17:33 
Cytuj  
Udaj sie z tym problemem do odpowiedniego tematu. Tym o KO. Jesli Twierdzisz, ze to jest temat o KO to sie mylisz.
Jesli nie wiesz gdzie szukac tematu o KO to idz do FAQ a potem do nawigatora.


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 19:23 
Cytuj  
ja tam kiedy swego czasu gralem w KO to spotykalem samych ,,przyjaznych" Polakow i dwoch co mi pomogli ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.