mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 18:40 
 
Cytuj:
2002-02-03 18:18, Decado napisał:
Cytuj:
2002-02-03 17:57, lobo_17 napisał:
Decado a nie pomyslales ze PK to tez zawodowiec? PK maja jeszcze gorzej bo po udanej akcji nie moga do miasta wejsc i wszyscy ich unikaja bo sa naznaczeni nie to co zlodziej.


Jak juz kiedys napisalem. Pekas to zwykla postac ktora gracz sobie moze na stforki chodzic, pekowac, itp. I zrobic ja nie problem. A zlodziej to postac nastawiona na ta tylko profesje. Fakt mozna ja polaczyc z czyms tam jeszce ale nie bedzie to juz takie dobre wiec nad postacia zlodzieja czeba sie nameczyc a postac PKasa robi sie raz dwa. Takie moje zdanie. A z reguly pekasy maja swoje domki juz w lesie i bank maja w dupie, a teraz jest moongate do Buc Den i maja jeszcze latwiej.


Dobra. Taki bystry jestes to sproboj wycwiczyc sobie healing i spell resist w krotkim czasie. Jak zrobisz to raz dwa zaczynajac od 0 to ci przyznam racje. PK nie moze zostac ktos kto sie na tym nie zna. PK nie maja latwo. Jakby mnie zabili na cm to bym musial leciec do kapliczki a nie tak jak jakis zlodziej poczekac az minie cryminal i do miasta lub od razu do miasta jak nie ma cryminala. Wiec nie wmowisz mi, ze PK nie sa zawodowcami. Tak to mozesz mowic o tych, ktorzy zabijaja sie na poziomie niwicjuszy a nie o gmach(chodz sa wyjatki).

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 02:12 
 
Pytanie odnosnie zlodziejskiego fachu.
Dlaczego gdy podchodzi do mnie Decado, to od razu dopada mnie lag ? Czyzby zlodzieje mieli jakies fory ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 02:14 
 
A moze on ci cos robi wiecej:D Hmmm to teraz na to sie mowi... LAG.. rofl:)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 08:18 
 
Cytuj:
2002-02-04 02:14, Oyci3C napisał:
A moze on ci cos robi wiecej:D Hmmm to teraz na to sie mowi... LAG.. rofl:)



:lol:

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 10:39 
 
Jak by na to nie patrzec juchcisz kolesiowi jakis stuff koles sie kapuje i za toba biegnie a ty co ? wiksa do banku odkladasz i luzik,pierdoli cie to czy zginiesz czy nie bo do healera masz 60 sec drogi a i tak nic oprocz res robe nie stracisz,a PK zginie to musi biec conajmniej hmmm 5min w jedna strone i traci caly stuff swoj,PK wchodzi do miasta to GUARDS i PK nie ma nawet jezeli zlodziej do mnie podchodzi (z definicji) to co zrobie moge poczekac az mnie okradnie i dopiero sie bawic w guards o ile wogole...

*

Posty: 55
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 10:54 
 
Cytuj:
2002-02-04 10:39, Kirot napisał:
Jak by na to nie patrzec juchcisz kolesiowi jakis stuff koles sie kapuje i za toba biegnie a ty co ? wiksa do banku odkladasz i luzik,pierdoli cie to czy zginiesz czy nie bo do healera masz 60 sec drogi a i tak nic oprocz res robe nie stracisz,a PK zginie to musi biec conajmniej hmmm 5min w jedna strone i traci caly stuff swoj,PK wchodzi do miasta to GUARDS i PK nie ma nawet jezeli zlodziej do mnie podchodzi (z definicji) to co zrobie moge poczekac az mnie okradnie i dopiero sie bawic w guards o ile wogole...


Masz racje i przyznaje ci ja ale... Masz postac Pekasa to rownie dobrze mozesz nia isc na stforki jak ci sie znudzi pekowanie, z kumplamy na wyprawe itp. - poprostu wszechstronna postac tyle ze ty nia zabijasz. A zlodziej? A zlodziej to tylko pokrasc i nic wiecej. No gora na trolle se mozna isc i zadna z tego zabawa. O to wlasnie mi chodzi ze raz to trudna wytrenowac a dwa ze dobry zlodziej nie jest tak wszechstronny jak dobry PK. Dla mnie wniosek jest jeden -> Dobrym PK jest latwiej :sad:

Pozdrawiam


_________________
Give It To Me or I'll Take It Myself
Don't Be Afraid, Death is Your Friend

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 12:57 
 
Decado tak szczerze to jak masz zlodzieja tylko do kradziezy, to kiepskiego masz. Pozadny zlodziej powinien jeszcze umiec sie obronic. Zlodziej ma 5 skilli potrzebnych, a wlasciwie to 4: hidding, stealth, snooping i stealing(piatym moze byc lockpick). Czyli zostaja jeszcze 3 skille. A to moze byc fencing, tactics i anatomy(chociaz lepszym byloby fencing, poisoning i alchemy zeby atakowac zatruta bronia). Jak widzisz, zlodziej tez moze byc wszechstronna postacia. I nie mow mi ze zlodziej bedzie za slaby bo nie musisz byc wcale superhuman inteligenti i szybki, mozesz byc silny i szybki a na intelygencje przeznaczyc 25. Jak pomyslisz to kazdego ubijesz.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-02-04 13:04 ]</font>

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 13:27 
 
lobo ---> Owszem zlodziej moze byc skrytym morderca... A to juz morderca a nie zlodziej, zlodziej jak sam a nazwa wskazuje powinien krasc :smile: I wtedy jest zlodziejem :smile: I sorry ale zlodziej nigdy nie bedzie mial szans z dobrym wojem czy magiem

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 13:29 
 
Sluchaj Oyci3C, to wcale nie jest smieszne.
Mam laga ok 30.sek, a pozniej juz jest po sprawie. Plecak przetrzebiony, a zlodziej juz zmyka.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 13:35 
 
Cytuj:
2002-02-04 13:27, bloob napisał:
lobo ---> Owszem zlodziej moze byc skrytym morderca... A to juz morderca a nie zlodziej, zlodziej jak sam a nazwa wskazuje powinien krasc :smile: I wtedy jest zlodziejem :smile: I sorry ale zlodziej nigdy nie bedzie mial szans z dobrym wojem czy magiem


eee bloob ja nie pisalem, ze zlodziej ma byc morderca. Mowilem tylko ze moze sie obronic. I wbrew pozorom moze dorownac wojownikom. Jak juz powiedzialem nie musi ladowac w inteligencje tylko w sile i zrecznosc tak jak wojowie. A w starciu to ma rowne szanse jak zacznie cwiczyc fencing, anatomy i tactics bo tych skillow uzywaja wojowie(za fencing moze byc co innego u woja), a zlodziej jak wali ze spear moze zamrozic przeciwnika i miec szanse ucieczki w razie niepowodzenia.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 15:24 
 
Cytuj:
2002-02-04 13:29, Karanira napisał:
Sluchaj Oyci3C, to wcale nie jest smieszne.
Mam laga ok 30.sek, a pozniej juz jest po sprawie. Plecak przetrzebiony, a zlodziej juz zmyka.


Karanira, pociesze cie - Zlodziej tez ma wtedy laga (jeden sie mi skarzyl) obawiam sei ze to wina wielkosci pliku ze swiatem (znajdz jeden rpzedmiot w 25 megowym pliku txt) ale na razie nie mam pomyslu co z tym zrobic.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 15:48 
 
Cytuj:
2002-02-04 12:57, lobo_17 napisał:
Decado tak szczerze to jak masz zlodzieja tylko do kradziezy, to kiepskiego masz. Pozadny zlodziej powinien jeszcze umiec sie obronic. Zlodziej ma 5 skilli potrzebnych, a wlasciwie to 4: hidding, stealth, snooping i stealing(piatym moze byc lockpick). Czyli zostaja jeszcze 3 skille. A to moze byc fencing, tactics i anatomy(chociaz lepszym byloby fencing, poisoning i alchemy zeby atakowac zatruta bronia). Jak widzisz, zlodziej tez moze byc wszechstronna postacia. I nie mow mi ze zlodziej bedzie za slaby bo nie musisz byc wcale superhuman inteligenti i szybki, mozesz byc silny i szybki a na intelygencje przeznaczyc 25. Jak pomyslisz to kazdego ubijesz.



Alez lobo ja sie umiem bardzo dobrze bronic :smile: Jak chcesz mozemy to sprawdzic. Wiec nie mow mi ze jestem kiepski bo to nie prawda a prwda jest taka ze jestem fajny :grin: :grin:


_________________
Give It To Me or I'll Take It Myself
Don't Be Afraid, Death is Your Friend

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 16:06 
 
najfajniej jest jak zlodziej sie pyta dlaczego go wszyscy atakuja i wogole nikt nie lubi.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 16:56 
 
Decado ja powiedzialem, ze zlodziej co nie umie sie obronic(czyt. ucieka jak go bija bo nie umie nic innego) to jest do dupy.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 17:26 
 
Szerszen -> Jesli tak jest, to trudno - sila wyzsza. Trzeba bedzie wykombinowac jakis inny sposob na zlodziei (moze samodetonujacy sie prezencik ?). :smile:

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 17:56 
 
Jest takie magiczne zaklecie... magic lock albo co - fajnie dziala na takich, szkoda ze zlodziej ma prawdopodobnie ponad 20 str... ale jakby tak zostawiac to dla takiego Raista, ktoremu sie jeszcze kilka razy ucielo to w sumie fajna rzecz...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.