mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 14:46 
Cytuj  
wnioskuje ze kkkk20 nigdy w zyciu nie gral w uo tylko na emulatorach/pirackich serverach gdzie pewnie byl molestowany przez gmow i pewnie z tego powodu te leki i pomstowanie hehe
zatem idz sobie daleko i nie mow o rzeczach o ktorych nie masz pojecia
uo ma duzo wieksze mozliwosci od praktycznie kazdej gry online ktora jest teraz na topie a od wow to w szczegolnosci...
oczywiscie nie mowie o grafice bo to zalezy po prostu co kto lubi osobiscie sie mi bardzo podobalo 2d ultimowe a co najwazniejsze bylo zajebiscie grywalne i malo sprzetozercze

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 20:07 
Cytuj  
Poprostu trzeba sobie wyobrazic uo 3D vs WoW :wink:


kkkk20 pier... strasznie bez sensu zwlszcza piszac "sie nie wraca". Tutaj nikt nie ma do czego wracac! Ludzie graja w UO ciagle, a nie trzymaja gre na polce jak ty comodore w piwnicy ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 20:13 
Cytuj  
Osobiscie jako niby-fan MMORPG moge stwierdzic ze w mojej karierze, a byla dosc dlugo i gralem w wiekszosc platnych tytulow pare miesiecy jedyne MMO ktore mi sie podobaly to byla wlasnie stara Ultima Online i Shadowbane.
Ciagle szukam, dalem takiemu WoWowi 3 szanse, FFXI dwie, AO chyba juz 4:) (nie wspominam o reszcie gier ktorym ponownej szansy juz nie dam) i zadna nie zapewnila mi takiego funu co UO - w ktore zagrywalem sie pare lat.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 21:30 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
niemam pytan powinnes zostac na poziomie c64


Temu panu juz podziekujemy, skoro nic lepszego nie mozesz wymyslic tylko to, to prosze nie dyskutuj... czy ja mowie ze ty jestes na poziomie przedszkolaka or something like that... czlowieku to wolny kraj i mam prawo sie wypowiedziec ale oczekuje madrych odpowiedzi... ehh szkoda slow


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 21:40 
Cytuj  
Co do reszty, hmm wiec ja mam zaczac ok: moze jednym z glownych powodow sa ludzie (a wlasciwie ich liczba), nie oklamujmy sie UO umiera, jak jeszcze nie umarlo, po drugie xanth wow ma lepsza: grafike, muzyke, miodnosc, grywalnosc, swiat jest wiekszy... wiecej roznorakich stworzen i swiat jest o wiele wiekszy, wiecej klas do stworzenia i profesji, przy tym nie popada w paranoje i nie przenosi real live do gry... UO to w sobie mialo i naprawde cenie za to te gre.. Zaznaczam nigdy nie powiedzialem ze UO jest do dupy a cio poniektorzy zachowuja sie tak jakbym im matke obrazil, i to swiadczy tylko o waszym poziomie (nie wszystkich), xanth to glownie do ciebie kieruje moje slowa bo wydajesz sie najrozsadniejszym z tej cale szajki cio "mnie napadla" i obsmarowala jak sie tylko da... Powiedzialem ci powody dla ktorych "JA" zaznaczam slowo - ja, uwazam ze wow jest lepszy, oczywiscie kazdy ma swoje poglady, swoich faworytow itd. Czy jak ktos kibicuje LEgii to ja tez musze ?? Bo to jest jedyna slusznosc, my sie spieramy co jest lepsze. Ok ale spierajmy sie na poziomie, a nie co poniektorzy umieja walnac jedno zdanie i mysla ze blyszcza. Dyskutowac mozna o wszystkim jendo sie podoba tym a drugie tamtym na milosc boska, pozatym wiedzialem piszac tu swoja opinie ze bedzie odzew i na to liczylem, wiedzialem tez ze beda buraki kotre odpowiadaja jednym zdaniem, i sa tez madrzy fani UO. Swiat idzie na przod, gry takze jezeli pojawi sie cos lepszego od wowa za powiedzmy 5 lat, wejde na forum wowa powiem co mysle ze jest nowa gra, LEPSZA - czuje ze za te 5 lat jakas garstka fanow wowa obsmaruje mnie tak jak wy teraz, niestety taka jest kolej rzeczy... Sa gry wiecznie zywe, ale tylko w naszej pamieci. Po prostu wszystko!!!! ma swoj poczatek i koniec a niektorzy nie moga sie z tym pogodzic ze UO po prostu umiera - jak jeszcze nie umarlo... przykro mi ale taka jest prawda.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 21:55 
Cytuj  
Cytuj:
swiat jest wiekszy... wiecej roznorakich stworzen i swiat jest o wiele wiekszy


Super, duzy swiat to jest to! Tylko ze sa pewne wymiary ktore sa "wystarczajace" i z tego co sie orientuje to swiat Sosarii jest wystarczajacy dla wiekszosci graczy ;) Tak samo ilosc mobow itp itd.

Sa poprostu rzeczy na tym swiecie ktore sa fajne ale sie nudza ( wow ) ale sa i takie ktore... sa fajne ale sie nudza duzo pozniej ( uo ). I tutaj niestety nie ma sie nad czym spierac bo ja nawet nie grajac w wowa ani nie majac o tej grze pojecia duzego slysze na kazdym kroku ze sie komus znudzila ;) Widocznie nie ma tego "czegos" co ma stare dobre UO :wink:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 22:27 
Cytuj  
Wiesz zalezy jak by na to popatrzec... Mowisz ze duzo slyszysz ze WOW sie znudzil, a ultima nie... hmm no tak ale suche fakty przedstawiaja sie w ten sposob ze graczy w wowa wciaz przybywa aktualnie chyba kolo 5 milionow, czy ultima moze liczyc chociaz na 1/10 tego?? Szczerze watpie, taka jest prawda, wiadomo ze wow juz co poniektorym sie znudzil, ale wg. mnie UO znudzilo sie duzo wiekszej rzeszy graczy...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 23:09 
Cytuj  
To ja dorzuce swoje 3 grosze, choc watek jest juz idiotyczny i jakby nie na ten dzial forum... Piszesz caly czas o ilosci ludzi grajacych - widac gra Cie zafascynowala, albo poprostu idziesz za moda, niezaleznie jak nic w tym zlego.

Ale prosze, o ilosci grajacych w WoWa a grajacych w UO pogadamy jak WoW bedzie mial 8 lat i przetrwa 8 lat... A cos mnie sie tez widzi ze nawet starzy wyjadacze tego typu gier widza juz braki WoWa wzgledem UO. Tak wiec poczekamy, poczekamy az ten swietny WoW przejdzie tyle co UO, lacznie ze niemal z maniakalnym dzialaniem tworcow i programistow by te gre zepsuc... a jednak dalej gra.... duzo osob i mimo wszystko poswiecaja jej sporo czasu.

Poczekamy, bo dzis wszyscy graja w WoWa, bo to modne, cool, trendy czy jak tam sie to jeszcze okresla, zobaczymy za pare lat i wtedy bedziesz mogl prownywac UO do WoWa... gdy zachwyt w sumie nie wiadomo czym bo kazdy zachwyca sie czym innym, minie... okaze sie jakie i czy WoW ma mocne strony...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 23:41 
Cytuj  
Masz racje krogulec, ale mimo wszystko wg. mnie za te 8 lat (UO juz 8 lat :D, nawet mi sie to zagubilo ze az tyle:P) bedzie porownywalna ilosc graczy co teraz w UO, no chyba ze: Blizzardowi to bedzie za malo, i stworzy nowa lepsza gierke niz wow na innym forum toczy sie dyskusja nad D3 i world of starcraft :D, to by bylo cos ;), niekoniecznie blizzard musi wydac lepsza gre ja im nie daje patentu na wymyslanie super cooltowych gierek (choc wydaje mi sie tak owy maja, bo zawsze ich gry to wielkie Hiciory nie wiem jak to robia :P), chcciaz mysle ze nastepce wowa i tak stworzy stara gwardia blizzarda, bo jak powszechcnie wiadomo blizzarda nie ma:), ale... jezeli nie bedzie nowej lepszej gierki ludzie beda grac w wowa. Pomysl UO nigdy nie mialo tylu graczy co teraz wow, co tez daje do myslenia co moze byc za te 8 lat, z czasem jak pojawialy si enowe gierki, typu diablo itd. W UO gralo coraz mnie i mniej ludzi, wg mnie tak naprawde konkurencja dla Wielkiego UO pojawila sie dopiero rok temu i jest nim wlasnie WOW. Takie jest moje zdanie...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:02 
Cytuj  
Cytuj:
muzyke, miodnosc, grywalnosc, swiat jest wiekszy... wiecej roznorakich stworzen i swiat jest o wiele wiekszy, wiecej klas do stworzenia i profesji

Odniose sie tylko do tego. Muzyka, jest porownywalna, tak samo milo wpada w ucho jak w WoWie. Sciagnij sobie UO:ML i posluchaj mp3. Swiat w WoWie wiekszy nie jest. Wrecz jest mniejszy, porownaj sobie mapy empirycznie. Nie zapominaj, ze UO mialo pare dodatkow, a co byl dodatek, to i byl dodatkowy (dosc spory) kawalek mapy... Co do klas, to rotfl, UO jest skill base, nie class base. Masz ponad 50 skilli (profesji po twojemu), malo ci jeszcze? Ile ich jest w WoW? Grywalnosc i miodnosc pomine milczeniem (n/c)... jak znajdziesz ludzi ktorzy graja w WoWa pare lat to pogadamy. Bo zareczam ci, ze tacy gracze w UO sa do dzisiaj. W UO, nie pirackie emulatorki.
Chcesz jeszcze sie policytowac?

X.

PS. Yyy, jaki "real life do gry"? Ty grales w te UO, czy tylko na pirackich glupawych serwerkach z pseudo-klimatem?


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 4 lut 2006, 00:07 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:05 
Cytuj  
Ludzie ktorzy proboją dyskutować o grze w ktorą nie grali : priceless.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:12 
Cytuj  
Grali, przynajmniej probowali pare misiecy ale nic ciekawego tam nie znalezli:P, Xanth wlasnie o to chodzi ze UO mialo pare dodatkow a wow jeszcze nie, po drugie nie moge ci pokazac ludzi ktorzy grali pare lat bo wow tyle nie ma, ale zareczam ci ze za pare lat o ile blizzard bedzie wydawal dodatki itd. Wow bedzie mial wieksza rzesze fanow niz teraz UO... a co do licytacji moge policytowac ale to jutro dzisiaj musze uciekac nie powstrzymalem sie przed napisaniem krotkiego posta:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:30 
Cytuj  
kkkkkkkkkk - krotko, grales kiedykolwiek w UO? Nie licze oczywiscie free-triali i darmowego miesiaca?:)
Bo jezeli nie zadna dyskusja nie ma jakiekiegokolwiek sensu.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:32 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Grali, przynajmniej probowali pare misiecy ale nic ciekawego tam nie znalezli
.

Jak widać ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:51 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
kkkkkkkkkk - krotko, grales kiedykolwiek w UO?

Przeciez to widac, ze kolo UO to on nawet nie stal. Pisze jakies bzdury, choc nie ma pojecia o temacie, na ktory sie wypowiada.

Podsumowujac, jesli chodzi o content, swiat, grywalnosc, rozwiazania i mozliwosci, to WoW, chociaz graficznie ladny, do UO nie dorasta nawet do piet. Tak jak wiele innych mmogow, w ktore mialem okazje pograc. To wszystko, co mam w tym temacie do powiedzenia.

X.

PS. Gdzies juz pisalem, nastepny po UO pojawil sie EQ, prosta levelowka dla kazdego dzieciaka, a ze licencja EQ byla bardziej otwarta, to i wszyscy zaczeli malpowac z niego. No i mamy teraz milion levelowo/klasowych EQ-podobnych mmogow. Z WoWem na czele.

PS2. A najwieksze larum bylo, jak sie okazalo, ze UX:O (Ultima X) ma byc kolejnym eq klonem. Na szczescie projekt upadl.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 01:09 
Cytuj  
Dokładnie jak Hergar pisał, został zmolestowany przez jakichś GM'ów i myśli, że UO na OSI jest takie samo,

REAL LIFE do UO to wnoszą freeshardy, nie OSI (póki co)

k, thx, die.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 01:24 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Pomysl UO nigdy nie mialo tylu graczy co teraz wow, co tez daje do myslenia co moze byc za te 8 lat, z czasem jak pojawialy si enowe gierki, typu diablo itd. W UO gralo coraz mnie i mniej ludzi, wg mnie tak naprawde konkurencja dla Wielkiego UO pojawila sie dopiero rok temu i jest nim wlasnie WOW. Takie jest moje zdanie...


Powody dlaczego nie mialo tylu graczy moga byc rozne. Pozatym co oddaje liczba garczy, to ze jest dobrze rozreklamowana i jest na topie? Pozatym chyba zapominasz ze (tak mi sie wydaje, nie sledze historii gier) UO bylo pierwsza gra tego typu, to dzieki UO wlasnie moim zdaniem nastapila eskalacja popularnosci MMORPG. Pozatym jakby popularnosc byla wyznacznikiem... eeh kto nie gra w Pasjansa :) Ktora gra pobije pasjansa? ;) To zaden argument dla mnie, podobnie jak grafika...

A konkurencja pojawila sie, ale nie jako pierwsza. Wiele gier probowalo konkurowac z UO, chcac odebrac jej fanow... Pojawila sie teraz silna i to z niezlym tytulem, kto nie gral w Warcrafta... ja mialem stycznosc tylko z jedynka i to byl jak dla mnie pomysl na piatke z plusem. Jednak jak dla mnie WoW jedzie i na tytule i na nowosci w swiecie gier tego typu, ale nie wroze mu takiej kariery jak UO, niestety... ale swoja opinie opieram na obserwacji tego co sie wokol WoW dzieje i jakie wywoluje nastroje. Grac nie mam zamiaru... Mam swoje UO ;-)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 17:13 
Cytuj  
Dobra ta dyskusja nie ma sensu... gdybym wogole nie gral w UO nawet bym tu nie napisal... ze malo wiem w porownaniu do was maniakow, to oczywiste ale ze ktos ma inne zdanie oczywiscie musi byc nobkie, jak ktos mniej gral oczywiscie wogole sie nie zna i nie ma prawa powiedziec swojego zdania... a wy ile graliscie w wowa ze wypowiadacie sie w ten sposob bo z tego co widze tez niewiele... Do xantha czy krogulca kieruje to pytanie ale do reszty znawcow takze...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 17:37 
Cytuj  
W jakie UO grales? Bo jesli w pirackie, to nie grales w zadne UO. I wyobraz sobie, ze gralem w WoWa duzo dluzej, niz ci sie wydaje.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 18:11 
Cytuj  
Dobra ta dyskusja nie ma sensu...

Zeby o czyms dyskutowac trzeba miec na dany temat jakas wiedze, ty jak do tej pory takowa sie nie wykazales, powtarzasz tylko w kolko te same banaly. Jednym slowem - trollujesz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.