mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 23:33 
Cytuj  
Gepard napisał(a):
A tu kup na sprzedaz wysylkowa jak niema sie 18 lat :evil: :x

Prawo się w Polsce zmieniło, czy co ? Bo jakoś w wieku 16 lat się rozleniwiłem i wszystkie planszówki, rpg, karcianki i gry komputerowe od tego czasu przynoszą mi mili listonosze i kurierzy pod drzwi. Pamiętaj dla chcącego nic trudnego, ludzie jakoś mieli GW jak w Polsce CD-Projekt jeszcze się zaklinał że nie będzie rozprowadzał.
Zaś co do konta, szanse że ktokolwiek konto ci da na jakiś czas są całkowicie zerowe. Po prostu. Jeśli gra cię interesuje to kup, jeśli nie, to nie kup. Jeśli chcesz sprawdzić to poczekaj na betę. Jak zapomnisz o becie i stracisz zainteresowanie, to nikt nie będzie płakał.


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 12:48 
Cytuj  
Wiem ze troche pie***** smuty ale kto zna jakis sklep ze sprzedaza wysykowa co ma na skladzie Guild Warsa ?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 18:14 
Cytuj  
"Nie musisz miec 18 lat, zeby zamowic gre z Allegro lub gram.pl."

Wystarczy czytac posty...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 18:20 
Cytuj  
Cóż, zawsze bawili mnie ludzie, którzy są tak leniwi, że nie raczą nawet sprawdzić na stronie dystrybutora...
http://www.gram.pl/gra.asp?id=246


_________________
Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 19:19 
Cytuj  
jak dla mnie to on po prostu tego konta nie chce kupić... zależy mu po prostu na cudzej "dobroci"... :roll:
leniwy i to nie tylko w tej sprawie... :roll:


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 10:30 
Cytuj  
Nie jestem leniwy :evil: !! A ja niewiedzialem kto jest dystybotorem bo niemam gry wiec niepisze mi kto ja wydal !! I niedlugo ide ja kupic tylko jak dostane kieszonkowe to ja kupie :D :] A jagby sie znalazl ktos dobrotliwy to by niezaszkodzilo ale nie zerowalbym na jego dobroci tylko jak mowilem zagralbym godzine i tyle ale tgeraz juz mi go niepotrzeba bo wytrzymam do kieszenca :)

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 11:07 
Cytuj  
jesteś leniwy, bo dowiedzieć się kto jest dystrybutorem gry to nie problem... use google... :roll:


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:11 
Cytuj  
A po co mi to bylo jak niemam narazie kasy zeby ja kupic a jak bede mial to bym zaczal szukac ! Spytac sie o cos to same problemy :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 18:58 
Cytuj  
Gepard napisał(a):
A po co mi to bylo jak niemam narazie kasy zeby ja kupic a jak bede mial to bym zaczal szukac ! Spytac sie o cos to same problemy :har:

To po ch*j zadajesz pytania jak nie masz kasy zeby kupic?


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 19:11 
Cytuj  
Tak na moje czerwone oko, to ty sam stwarzasz sobie jakies dziwne problemy. Cytuje wczesniejsze posty:

"Jakbym mieszkal w wiekszym miesie to juz bym poszedl do empiku albo inne go sklepu i kupil !! A tu kup na sprzedaz wysylkowa jak niema sie 18 lat"

"Wiem ze troche pie***** smuty ale kto zna jakis sklep ze sprzedaza wysykowa co ma na skladzie Guild Warsa ?"


A teraz piszesz:

"A po co mi to bylo jak niemam narazie kasy zeby ja kupic a jak bede mial to bym zaczal szukac !"

I w tym momencie musze sie z toba zgodzic, rzeczywiscie "pie******* smuty".


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 22:19 
Cytuj  
To po ch*j zadajesz pytania jak nie masz kasy zeby kupic?[/quote]
Wiem ze sam sobie tworze problemy troche sie zamotalem :oops:
I po to zadaje pytania zeby jak miec kase to wiedziec co i jak


Ostatnio edytowano 17 lut 2006, 22:44 przez Gepard, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 22:40 
Cytuj  
http://tinyurl.com/d6zvw

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 22:47 
Cytuj  
Gepard napisał(a):
I po to zadaje pytania zeby jak miec kase to wiedziec co i jak


jak będziesz miał grę, to sobie sam wejdziesz i poradzisz.. jak większość graczy. ja zaczynałem grać w dniu premiery w Polsce i mało było osób, które mogłyby mi pomóc... i jakoś sobie poradziłem - jak większość graczy...


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 23:03 
Cytuj  
Ale ja niezaczyna w dniu premiery bo wtedy wszyscy byli na poczatku na rowni a teraz wszyscy 20 lvl zarabiste przedmioty i trzeba wiedziec co i jak zeby niedac sie zabic przez byle moba ! Trzeba tez wiedziec co kupic i za ile zeby niedac sie naciagnac jakie zadania sa najbardziej oplacalne itp. itd. :wink:

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 11:33 
Cytuj  
Gepard, razem z tobą grę zaczyna postaciami zazwyczaj multum osoób. Jeszcze nie widziałem aby pre-searing było puste. Zresztą co do tych 20 poziomów i sprzętu, to w grze na instance ma to zerowe znaczenie. Zaś w tej grze robi się wszystkie zadania, bo każde jest opłacalne, skoro daje exp porównywalny z zabiciem setki mobów :lol: .

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 14:36 
Cytuj  
zaplątałeś się w tym co mówisz i nie usprawiedliwiaj się bardziej, bo pogarszasz tylko swoją sytuację... jak dla mnie eot. bo dalsza dyskusja jest już zwykłym OT, a obecnie schodzi na flame...


Posty: 47
Dołączył(a): 7.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 18:36 
Cytuj  
W instance moze tak ale pozniej ?! Nazaal to ty sam pogarszasz swoja sytuacje bo ja niegralem i niewiem co i jak wiec sie pytam i ty mi niemow ze sie zaplatalem !! Wejdziesz i poradzisz a po co sa fora ? Zeby sie pytac doswiadczonych graczy co robic . No juz wiem ze lepiej wykonywac zadania niz wyzynac potwory przynajmniej na poczatku gry .

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 19:26 
Cytuj  
Jakim poźniej ? W grze sa tylko instance, dopóki nie udasz się na arenę pvp nie zaistnieje możliwość walki z innymi graczami. Czyli grę pvp wybierzesz kiedy będziesz na to gotowy i na takich zasadach jaką arenę wybierzesz.
Na poczatku gry wykonuje się zadania. W środku gry wykonuje się zadania i na końcu gry wykonuje się zadania. Moby zabija się po drodze.
Podkrełśam jednak że jeżeli chcesz gry w której będziesz zbierał złoto, itemy, walczył z mobami, zdobywał poziomy, to poszukaj innej gry, powyższe czynności istnieję ale wyczerpują ię po góra miesiącu gry.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 21:43 
Cytuj  
Gepard napisał(a):
W instance moze tak ale pozniej ?! Nazaal to ty sam pogarszasz swoja sytuacje bo ja niegralem i niewiem co i jak wiec sie pytam i ty mi niemow ze sie zaplatalem !! Wejdziesz i poradzisz a po co sa fora ? Zeby sie pytac doswiadczonych graczy co robic . No juz wiem ze lepiej wykonywac zadania niz wyzynac potwory przynajmniej na poczatku gry .


fora są od tego, żeby z nich korzystać. korzystać != się spamować postami, na które odp. już były. korzystać = sprawdzać wcześniejsze topici i tam na początku szukać odpowiedzi

Gepard napisał(a):
Wiem ze sam sobie tworze problemy troche sie zamotalem

Gepard napisał(a):
i ty mi niemow ze sie zaplatalem

:roll: ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 00:10 
Cytuj  
Gepard a moze WoW bedzie leprzy dla ciebie?:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.