mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość

Posty: 20
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 17:06 
 
Skoro juz jest po fakcie, wiec czy juz jest bezpiecznie trzymac cos w domku ?
No i ile mozna nie odwiedzac domku zeby nie znikl ?

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 19:04 
 
1) no ja juz zaczynam sie rozkrecac... tzn jeszcze nic nie wykulem ale kopac pokopalem i wracam (chociaz baaaaaaardzo powolutku) do wczesniejszej swietnosc...

2) no wlasnie nie wiem... tesh mnie nachodzi to pytanie


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2002, 19:47 
 
A ja nie mam nic, jestem duchem i mam to w dupie :grin:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2002, 15:23 
 
Ja mam male pytanie dotyczace domkow, czy na SC istnieje cos takiego jak "Przyjaciel domu"(na wzor tego na CL) a jesli tak to jakie ten przyjaciel ma uprawnienia(czy dostanie klucz do takiego domku, moze zabezpieczasc skrzynie itp)?

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 09:04 
 
ehhhh co mi po nowej chatce skoro nie mam w niej niczego przeciez ja w banku mialem 1armora i jakiegos robe wiec nie moge zaczac grac od nowa poprostu nie mam za co a Moo-Zoon wie ile i czego mialem w domku wiec to jest kompletna masakra stracilem ponad 1000 regow z kazdego 20-30 armorow kamnienie zloto i wuuuchte stuffu lacznie z runami ....i kto mi to odda ???? nikt no to jak ja mam grac niby ???? to ze mi oddacie mojego towera to jest najmniej wazne

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2002, 09:39 
 
Teraz bardzo duzo ludzi chce sprzedawac swoje domy (tak zauwazylem) bo bez tego co bylo w srodku sa dla nich bez wartosciowe... Aha nieradze teraz kupowac niczego ani zbierac za duzo bo jest nowy NOX chyba... tak mi sie wydaje bo client wiesza sie raz na jakies 10 min... mala historja z gry: Stoje sobie na cmentarzu w brittani i gadam, wywala mi clienta, za chwile wchodze i co widze? Te 5 osob z ktorymi rozmawialem wlasnie sie laczy :smile: wywalilo wszystkich... Potem sobie przywoluje vortexa i zaczynamy wszyscy tluc, rzucam in noxa -vortex do mnie idzie- rzucam corp por i juz mam strzelic a tu masz [program wykonal...] na szczescie ktos go odciagnal. I tak sie gra :sad:
"o wywalilo mnie"
"heh, a mnie wywali za chwile" [jeb! error] :grin:

_________________
"CHO DICOM BICOW. CHAWABARAH DAHZOO"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-02-15 09:40 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.