mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:02 
 
Cytuj:
2002-02-11 22:00, Lcv napisał:

P.S. Dziekuje IcE'owi za wyjasnienie graczom, dlaczego nie jest juz GM. Rozumiem, ze od teraz zaczniecie czytac jego posty z przymruzeniem oka.
Lcv


ENJOY :grin:

ROTFL


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:07 
 
Ice zapomniales dodac ze rowniez dlatego przestales byc GM'em na SC :wink: hihihihi.

Nigdy Ci nie ufalem... teraz moge to powiedziec i zawsze bralem Twoje posty z przymruzeniem oka :wink:

A na serio, to chyba jedank musze zablokowac to konto, skoro tak sie domagaja.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:08 
 
I jeszcze raz - JA NIE MAM POSTACI NA SC ANI DZ! Zostala mi tylko na CL SE, ale i nia nie gram. Pomysl ze zmiana admina SC nie jest moj. Nie napisze wiecej ze wzgledu na interes innych ludzi z SC. Wiem po prostu, jaka jest sytuacja i jak pomocna bylaby niewielka zmiana w ekipie (Szerszen + ewentualnie Toll out, albo po prostu pogodzenie sie Harmonium i Szaraka ^_-). ja proponuje, zeby Szerszen pogadal po prostu z graczem Atreidesem. Nie mam absolutnie nic przeciwko zawarciu porozumienia, jezeli zalezec na nim bedzie obu stronom.

A wypowiedz Niny jest naprawde zenujaca. NIE JA KIERUJE KROLEM ARKANEM RAVENLORDEM II!!! Jezu, ile razy mozna to powtarzac??? Szerszen powinien zrozumiec, ze nie wolno mu wyokrzystywac faktu, ze sprawuje kontrole nad serwerem. Ani GM, ani graczom nie wolno wszystkiego. Istnieja zasady wspolpracy miedzy obu grupami wypracowywane miedzy innymi przeze mnie (CL). GM nie ingeruja, a jedynie pomagaja w sprawach technicznych i dbaja o serwer. Gracze szanuja GM i sprawuja wladze na ziemi. GM nie mieszaja sie w polityke, a gracze w konfiguracje serwerka. Tyle, ze gracze moga skladac wspolnie postulaty - ciesze sie, ze Szerszen probuje badac opinie i wyciagac z tego wnioski. Ankiety musza byc anonimowe, bo mnostwo ludzi boi sie konfliktu z GM.

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:11 
 
Cytuj:
2002-02-11 22:07, Szerszen napisał:
Ice zapomniales dodac ze rowniez dlatego przestales byc GM'em na SC :wink: hihihihi.


Natura ciągnie wilka do lasu :grin: :grin:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:11 
 
Lcv przekaz sewmu panu ze nie rozmawiam z wladcami przez (p)oslow.

Zbyt czesto mnie tu obrazales, jak ma ochote niech sie kontaktuje ze mna, byc moze odpisze jesli uznam to za stosowne a list od niego za wystarczajaco grzeczny ;->

A out, to mozesz pojsc Ty i atryda za dalszy ciag tej gadki. Zaczynasz mnie znow z rozbawienia wprowadzac w stan enrwowy a wtedy jakw iesz staje sie niepoczytalnie chaotyczny...

dla mnie EOT.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:16 
 
Rekomendowalbym jednak herbate ziolowa :P.

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:21 
 
Cytuj:


Zaczynasz mnie znow z rozbawienia wprowadzac w stan enrwowy a wtedy jakw iesz staje sie niepoczytalnie chaotyczny...



ło kurde - a własnie miałem sobie wejsc po poczytaniu forum i pograc a tu strach :smile:.
czy słowo chaotyczny ma w tym przypadku jakiś głębszy podtekst :wink:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:21 
 
Lcv mial byc EOT ale odpowiem - kiepskie lekarstwo, zwazywszy na obserwacje jego skutkow u Ciebie.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:43 
 
Lcv czy ty tego nie rozumiesz?????
SPIERDALAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:49 
 
Lvc nie wiem czy wiesz ale ten tfoj panicz nie umial znalesc ankha ktory stal na pustyni niedaleko waszego domku. Klucza nikt nie zabral poniewaz byl blessed zostal w plecaku Arkana i gdyby sie wskrzesil(umial 2x kliknac na ankh) to by mogl sobie otwierac drzwi. A co do chamstwa i debilizmu to ty/wy zaczeliscie. I niech Arkan sam sie tlumaczy a nie zatrudnia prawnika. Co do DZ to wpadne do was chlopaki. Jeden z GM gral kiedys na SC i byl moim kumplem(pozdrufka RON :grin:) wiec przekaze mu jak sie ma wasza sprawa. Co do ingerencji. Powtarzam n-ty raz. GM(a w szczegulnosci admin) ma prawo do wszystkiego.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:49 
 
Lith na krola brit :grin:. To tylko tyle z mej strony. No a ja z Tauniskiem mianujemy sie samozwanczymi krolami reszty miast i bedzie milo co nie Taun ?? :grin:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 22:53 
 
Raczej nie...


Posty: 40
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:06 
 
Za 'wpadniecie' na DZ i mszczenie sie za poprzednie wcielenia grozi ban. Ron de Witte to dobry gracz, znam go takze (SG) i nie wydaje mi sie, by udalo ci sie go przekabacic na swoja strone. Ron gral z anarchistami z SG. To taka gildia z Ksiestwa Minoc. Ron jest w porzadku i nie dopusci, by ludzie nie odrozniajacy gracza od jego postaci zaczeli psuc DZ.

Lcv


_________________
Królestwo Brytanii, Domena Cywilizacji Harmonium w świecie Strefy Cienia

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:15 
 
Alez Lcv kto mowil o psuciu DZ. To ty probujesz przekupic ludzi zeby pszeszli na DZ. Ja juz dawno mam tam konto i bede sobie wpadal od czasu do czasu i knul spisek przeciw krolowi(i nie mow mi ze to nie RPG).


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:16 
 
Lcv ale juz idz


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:17 
 
Cytuj:
2002-02-11 20:58, Lcv napisał:
Pograzam sie w cieniu i blokuje te tematy, nie sa na tyle wazne aby nadal pozostawac "na topie"
---------

Moze jednak troche odwagi? Powiemy graczom, dlaczego tak naprawde Szerszen woli, by zapomnieli oni o sprawie?

IcE - nie goraczkuj sie. Na DZ sa normalni GM. Podobnie, jak wiekszosc na SC i wszyscy na CL SE. Tylko stary CL i SC maja pecha - z lepszym adminem serwer moglby przyciagnac porzadnych graczy. Kto wie, dlaczego Chaos jest tak zastanawiajaco potezny na SC? Domyslcie sie albo spytajcie samego Szerszenia.

Jezeli IcE (ktory jest znany z tego, ze na CL bawil sie kosztem graczy - dlatego wlasnie tak teraz atakuje Harmonium, ktore zaczelo glosno o tym mowic) sadzi, ze jest w stanie popsuc zabawe takze na DZ, to jest w bledzie. Na DZ nie ma gry nie-RPG (ban) ani atakowania postaci za ich poprzednie wcielenia (ban). Ten, kto bedzie nieuczciwie szkodzil Ravelordom na DZ po prostu wyleci na zbity pysk. Dlatego zapraszamy tylko uczciwych graczy w przeciwienstwie do Szerszenia odrozniajacych graczy od ich postaci. Gwarantujemy znacznie lepsze warunki, niz na SC. Gra 100% RPG - bez chamstwa i ingerencji GM, co powinno byc oczywiste dla kazdego GM, jednak Szerszen uparcie nazywa siebie Bogiem SC, ktory ma prawo zabijac postaci graczy. Przykro mi, ale naprawde nie wiesz, jakie jest prawdziwe zdanie o tobie, Szerszenku. Proponuje jednak zrobic eksperyment i oddac komus na tydzien serwerek. Gwarantuje, ze juz nigdy do ciebie nie wroci.

Lcv

Lcv



doszedlem narazie do tąd i nie wytrzymalem...
1) myslalem ze Lvc to dziewczyna (nie wiem dlaczego ale skojarzylo mi sie z Sylwią :razz:)
2) o bogowie!!! toz to wola o pomste do... piekla; "spytajcie szerszania dlaczego chaos jest taki potezny..." ROTFL, jest potezny, fakt... ale co to ma do Szarego? on nie lubi murdererow jakbys nie wiedziala (qrde, zostalo mi :wink:)... a to ze cie order nie obronil... hm, moze dlatego ze chetnie by cie zabili tylko nie chcieli walczyc przy naszym ramieniu? ehh, szkoda slow...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:21 
 
Cytuj:
2002-02-11 21:05, Lcv napisał:
Moje konto nie zostalo skasowane, poniewaz takowego na SC nie posiadam. Admin skasowal konto innego gracza, poniewaz poczul sie urazony oskarzeniami o stronniczosc. Zaczelismy przygotowania do przeniesienia SC na inny serwer i to wkurzylo Szerszenia na dobre. Zapraszamy GM i graczy grajacych RPG do odejscia.

Nie ma mowy o 'wykradzeniu' plikow, lecz o przeniesieniu ich za zgoda wszystkich GM oprocz Tolla (kumpel Szerszenia) i samego Szerszenia. Teraz juz pomysl zostal zawieszony ze wzgledu na ewakuacje Harmonium (ingerencja jednego z GM nie pozwala na budowe czegokolwiek zwiazanego z Orderem).



kretactwo na maxa...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:23 
 
Co do wykradzenia plikow. Mowisz ze to nie kradziez. Czlowieku, jak twoim zdaniem nazwac zabieranie czegos z serwer bez zgody administratora?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:25 
 
Cytuj:
2002-02-11 21:13, Lcv napisał:
Opanuj sie Taunis, Chaos na SC na ogromne wsparcie ze strony admina. I temu nie zaprzeczysz. Nawet, jezeli wedlug Ciebie Szerszen nie pomagal dotychczas Chaosowi, teraz wsparl go az nadto - gracze Orderu stracili duzy budynek - ponad 200k zostalo praktycznie przejete przez Szerszenia. Na forum zamieszcza on stronnicze wypowiedzi. Poza nim robi to tylko IcE, czemu (jak juz napisalem) wcale sie nie dziwie, poniewaz wsrod starej gwardii praworzadnych z CL ma on takze nedzna reputacje. Niewielu gralo na CL wczesniej, niz Harmonium. Ale Szerszen z oczywistych wzgledow nie moze tego pamietac :razz:.

Caly czas czekamy na zgloszenia od graczy chcacych zaczac wszystko od nowa na porzadnym shardzie z bezstronnymi GM. Info u Atreidesa: [email protected]. Powstanie cos w rodzaju drugiej AH - inicjatywe wespra GM. Graczy urazonych moim atakiem na Szerszenia przepraszam. Po prostu nie wytrzymalem po tym, jak uslyszalem, co nawyprawial od dzisiaj w Domenie.

Szerszenia wezwala postac Arkan Ravenlord II, poniewaz trzech ludzi utknelo pod budynkiem (stuck). Wezwanie bylo w pelni uzasadnione. Postaci Harmonium nigdy nie obrazaja Valarow. A wrecz przeciwnie - uczymy inne postaci szacunku dla GM i ich ciezkiej pracy. Wyjatkiem sa ci, ktorzy bawia sie KOSZTEM graczy. Na CL juz takich nie ma - porzadki juz dawno zostaly zrobione. Na SC na razie to niemozliwe. Jesli ktos znajdzie serwerek, niech da znac GM (innym, niz Toll i Szerszen). My juz wycofujemy sie z interesu z powodu nadmiernej ingerencji admina w swiat gry.

Lcv



wiekszego debila w zyciu nie slyszalem... przeż to pomowienie - to raz... dwa - chaos stracil zamek (jezeli uznac to za strate bo deedy odzyskamy :smile: - 2mln gp, czyli twoich dwadziescia dni zbierania :lol:), w nim natomiast byly tyle rzeczy ze jakbys zobaczyl to prawdopodobnie umarl bys na miejscu, bo twoj maly mozdzek w ciagu trzystu lat nie zdazylby obliczyc ile to moze byc warte... bo w koncu wszystko jak widze przeliczamy na gp

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Moo-Zoon dnia 2002-02-11 23:38 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 23:34 
 
Cytuj:
<i>Pierdolniety w dekiel LCV napisal:</i>
Nie ma mowy o 'wykradzeniu' plikow, lecz o przeniesieniu ich za zgoda wszystkich GM oprocz Tolla (kumpel Szerszenia) i samego Szerszenia. Teraz juz pomysl zostal zawieszony ze wzgledu na ewakuacje Harmonium (ingerencja jednego z GM nie pozwala na budowe czegokolwiek zwiazanego z Orderem).


Sluchaj no kutasi lbie, nie wiem w jakim celu to robisz... moze zeby nas podkurwic maksymalnie, wowczas brawa, bo jestem wkurwiony jakich malo. idioto skonczony O CZYM TY PIERDOLISZ?! Do chuja pana, czy ty wogole myslisz co piszesz? Czy ty kurwa wogole myslisz?! Przeniesienie plikow BEZ zgody Szerszenia!? Toll OUT!? To kruwa JEGO pliki, JEGO SC i chuj ci do tego. Zapomnij o jakich kolwiek plikach, zapomnij o jakich kolwiek ukladach, jestes skonczonym idiota...
Dekiel ludzie, dekieeeeel. Zalujcie, ze nie widzieliscie co wypisywal na GG, ale to pozostanie nasza slodka tajemnica... a tak zeby dodac pikanterii:D
Uczcijmy jego wielkosc umyslu minuta ciszy.... dziekuje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.