mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 09:35 
Cytuj  
Glownie przez to ze ktos lub kilka osob robily sobie unban fest kolegow, albo poprostu bawily sie paleczka Beasta HEHE
Tak czy siak, albo wogole nie bedzie juz tej opcji, tak podejzewam, albo dostana ja nieliczni moderatorzy - poczekamy, zobaczymy.

PS. Mi tam do szczescia panel nie potrzebny, uzylem moze ze 3x to.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 13:56 
Cytuj  
Mnie też nie. Ale w końcu do forum modów mógłby mnie ktoś wpisać. O ile dobrze pamiętam prosiłem kilka miechów temu ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 14:20 
Cytuj  
Beast napisał(a):
Xanth napisał(a):
Zniknal.
Pewnie dlatego, ze jakis moderator, ktorego nie ma w grupie newsmen (i nie ma tu dostepu) pozdejmowal wiekszosc banow.

Jeszcze raz prosba do Beasta albo Fergeroda, udostepnijcie ten dzial dla moderatorow z poza grupy newsmen:

Admin panel -> fora -> zezwolenia -> wybierz forum -> moderator board -> moderatorzy [ukryte]

X.


X. tak jest ustawione od pewnego czasu.

Anyway, planuje teraz przeprowadzic rewizje statusu moderatorow oraz nieuzywanych for. W kazdym badz razie nie kazdy bedzie mial mozliwosc uzywania ban panelu, bo widze ze doszlo do wielu naduzyc.

Pozdrawiam.


Cytat z moderator board. Bijcie do Beasta, zeby poprawil access.

X.

PS. Podejrzewam, ze osoby bedace moderatorami nie maja ustawionych zezwolen moderatorskich.

admin panel -> uzytkownicy -> zezwolenia -> wybierz uzytkownika -> zezwolenia -> moderator.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 14:24 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Beast napisał(a):
Xanth napisał(a):
Zniknal.
Pewnie dlatego, ze jakis moderator, ktorego nie ma w grupie newsmen (i nie ma tu dostepu) pozdejmowal wiekszosc banow.

Jeszcze raz prosba do Beasta albo Fergeroda, udostepnijcie ten dzial dla moderatorow z poza grupy newsmen:

Admin panel -> fora -> zezwolenia -> wybierz forum -> moderator board -> moderatorzy [ukryte]

X.


X. tak jest ustawione od pewnego czasu.

Anyway, planuje teraz przeprowadzic rewizje statusu moderatorow oraz nieuzywanych for. W kazdym badz razie nie kazdy bedzie mial mozliwosc uzywania ban panelu, bo widze ze doszlo do wielu naduzyc.

Pozdrawiam.


Cytat z moderator board. Bijcie do Beasta, zeby poprawil access.

X.


Obecnie reorganizuje liste moderatorow, dlatego zamiast dodawac wszystkich do open access, zdecydowanie zmniejsze liczbe nieaktywnych osob.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.