mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 14:12 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-17 11:50, Quinndil napisał:
Nawet smierc nie pomogla ,nadal jest tak jak bylo.
Prosze o pomoc.




Zamknij Ignitiona i uruchom jeszcze raz, a jak nie pomoże t zrób restart kompa.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 15:15 
Cytuj  
Butcher mi zniklo 10dex po padzie. mam nawet screena ze stamina 36/27(bylo 37/27 ale sie ruszylem i spadlo)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 15:38 
Cytuj  
to odda ktos ten dex? bo inaczej nie ma sensu grac jak po padzie bedzie dex co chwila spadal.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 18:56 
Cytuj  
taka mala prosba do GM. obnizcie mi magery do 0 bo mam 3% i nie moge sie nauczyc u vendorka


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 19:37 
Cytuj  
Mala prosba do GM.
Prosze was o zrobienie czegos zeby szlo zrobic zeby zablokowac SKILL ktory nie chcemy by rosnal.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 15:05 
Cytuj  
Nie wiem czy tak powinno byc czy nie ale nie moge sprzedaz nic z drewna, ani tarczy, ani nic, nawet samego drewna nie moge sprzedac chociaz wczesniej mozna bylo. Troche glupio bo wczesniej niezla kase na tym zbijalam:)

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 15:08 
Cytuj  
Sorry za pwotorki ale to przez przypadek:)

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 16:07 
Cytuj  
Nabilas sobie postow. A łuki idzie sprzedac domek na d kowalem. I tarcze chyba tez trojkatne ale ni jestem pewien.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*

Posty: 139
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 23:20 
Cytuj  
EJ witam all panowie GM-owie gram juz dzuo w UO i dexa mnialem duzo a tu nagle z 31 dexa zrobilo mi sie 19 stracilem tyle dexa mozna to jakoś naprawić bo no teraz nie bede STAMA mnial i tyle to możecie nprawić to czy to nie możliwe napracowałmesie na tego dexa i tak poprostu ma on sobie zaniknąć? e szkoda prosze jakiegoś GM-a od tych spra do wypowiedzi na ten temat no ot nara!!!!

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 23:22 
Cytuj  
hehe. tez to mialem. juz 3 raz :grin:. tylko tym razem zabralo mi 2 dexa.


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 23:29 
Cytuj  
A moze poza mowieniem spadlo mi... opowiedzieli troche co robiliscie przed wylogowaniem... bo jakt estuje to za cholere mi nic nie spada... logowanie i wylogowywanie nic nie daje - moze bedzie jaks wspolna cecha... tego spadania - tylko wtedy mozemy znalezc przyczyne.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 23:32 
Cytuj  
zawsze spada po padzie serwera. regoly na to, ile spada, chyba nie ma. na poczatku spadlo mi chyba 10, po paru dniach 6, a teraz tylko 2. szarynie denerwuj sie tak. jak chcesz cos dokladniejszego, znajdz mnie w grze, to pogadamy, oki?


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 23:46 
Cytuj  
Co do dexa to mi spadl tylko o 1 ale to cos bo od poczatku wstania serva na polu jestem tailorem i straaaasznie wolno na tym rosnie wrzystko (w sumie to tylko dex mi wzroscl).
I jeszczwe jedno wyslalem to przez stronke ale powiem tu aby ktos odpowiedzial :>

Gdyz z nici (tych nei na szpuli) nie da sie zrobic materialu i nie wiem jak teraz ale z cotton tez sie ni edalo zrobic. Ekhm moglibyscie tez poobnizac potworob troche statow skillow i ar bo nie da sie z nimi walczyc :| jest straaasznie trudno : nawet w ringlail sie trudze a co dopiero ze jestem lucznikiem 1 strzal w zbroi skurzanej i padam (kicha)


_________________
My Silent Enigma...

*

Posty: 139
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 06:37 
Cytuj  
Ej mi spadlo dex o 11 a mnie w czasie pada to praiwe wogule nie grałem poszedłes tylko se chleb kupić a włączyłem se potem i ptarze nie mam 11 dexa i nikt mi nie zwruci napisałem CZY BEDE MNIAŁ tego dexa uratowanego ? a mi nikt nie odpowiedział bo ja wiem ze wam znika ale pytanie brzmaiło czy odrauje mi ise ten dex jakoś :sad: (płacz) i teraz mam stama 8 bo jak zaloze zbroje i inne mam 8 i co pujde se pare kroków i STAM 0 kolpleten qrwa mać zero i co czy wrto dalej grać na ten dex pracowałem dzień ii noc to poco ja to ewszystko robiłem zeby mi zniknęło oka skzoda pozdro all !!!!!

*

Posty: 139
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 06:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-18 23:46, Mennel napisał:
Co do dexa to mi spadl tylko o 1 ale to cos bo od poczatku wstania serva na polu jestem tailorem i straaaasznie wolno na tym rosnie wrzystko (w sumie to tylko dex mi wzroscl).
I jeszczwe jedno wyslalem to przez stronke ale powiem tu aby ktos odpowiedzial :>

Gdyz z nici (tych nei na szpuli) nie da sie zrobic materialu i nie wiem jak teraz ale z cotton tez sie ni edalo zrobic. Ekhm moglibyscie tez poobnizac potworob troche statow skillow i ar bo nie da sie z nimi walczyc :| jest straaasznie trudno : nawet w ringlail sie trudze a co dopiero ze jestem lucznikiem 1 strzal w zbroi skurzanej i padam (kicha)


TY no tobie tylko spadło o 1 dexa to w sekunde se naprawisz a teraz ja wogule 11 dexa juz mnie zniechęciło do ponownego nabijania dexa :sad:

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 07:05 
Cytuj  
W sekunde?! Jestes tailorem ze wiesz jak rosnie w jakim tempie dex?! mowie w te kilka tygodni zdobylem tylko 2 dex a wy juz 11 macie to jest niesprawiedliwe chcialbym aby przy fachu roboczym tez szybko roslo :

Aha BTW to chce sie pochwalic wyczynom takiego malego wilczka dire wolfa:

WLASNIE MI ZABIL 2 NIEDZWIEDZIE I KONIA A PRZY OKAZJI MNIE! CO DO CHOLERY ONI MAJA ZA LAPY!? zrobcie cos prosze w tym to nei jest trudne na moim lanowym servie juz to robilem tylko przecie pozmieniac wartosci cech i tyle : PLZ PLZ PLZ


_________________
My Silent Enigma...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 3.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 07:43 
Cytuj  
Mennel tw wilczki to jeszcze pestki, najlepsze kosy to dzikie ostardy te to maja powera, no ale juz mi sie udalo zabic jednego :smile:


_________________
Każda droga, która ogranicza warianty przyszłości, może okazac się śmiertelną pułapką.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 07:47 
Cytuj  
A co ja mam powiedziec?! mam sie obawiac KAZDEGO potwora?! Bo nawet jak bym chcial zaczac walczyc to nie bede mogl nawet psa zabic jak tak dalej pojdzie...


_________________
My Silent Enigma...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 3.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 07:54 
Cytuj  
Swoja droga juz widzialam pana jednego newbie jak przybiegl z placzem ze go kot zaatakowal i mu rzeczy ukradl:)


_________________
Każda droga, która ogranicza warianty przyszłości, może okazac się śmiertelną pułapką.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 08:02 
Cytuj  
No to super kot morderca :
Ale ja mam nadzieje ze GMowie przeczytali to co wczesniej napisalem (BTW ja nie schylam sie do takiego poziomu aby kot mnie zabijal :smile:)


_________________
My Silent Enigma...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.