mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 11:17 
Cytuj  
OMG ŻAL.PL


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 11:19 
Cytuj  
Wlasnie w tej chwili sie zalamalem i stracilem nadzieje ze ten projekt bedzie Elo, ZAAL jak napisal kolega wyzej...

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 11:23 
Cytuj  
Za klasy niemogą udupic ale chodzi tu o Świat !!!!!!!!!! i o obrazki skili !!! o to moga sie dojeb.. a Cipsoft o uzywanie ich silnika jesli ktoś was z dupy wywali


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 11:25 
Cytuj  
Postal albo zrobił ktoś all za ciebie w tym projekcie albo ty to tylko reklamujesz albo masz 10 lat... i nie rozumiesz prostych pojęć...


Bym ci wytłumaczył jeszcze raz ale mi już się nie chce

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plagiat

Powyższy link specjalnie dla ciebie ... i tak pewnie nie zrozumiesz


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 13:05 
Cytuj  
No powiem tak... prywatne serwery WOW'a są i sie nikt nie czepia.
OTS'y są i tez nikt sie nie czepia...


zmiencie nazwe na np. World of Tibja (nie Tibia) lub cos bardziej przykrego i bedziecie ieli spokoj...

Jest wiele gier podobnych do Tibii i World Of Warcraft... jakoś blizz i cipy sie nie czepiaja.

Zobaczymy co z tym projektem będzie. Ja wole pograc w normalnego WoW'a, ale jak to wyjdzie i bedzie dobrze prosperowac to zobacze co tam jest zrobione.


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?


Posty: 18
Dołączył(a): 10.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 13:12 
Cytuj  
To jest wow2d czyli jest zmienione ; ddd :wink:

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 13:28 
Cytuj  
Synku posłuchaj. Za górami, za lasami mieszkali sobie kiedyś Panowie z Blizza. Pewnego pięknego dnia postanowili ze stworzą świat według swoich własnych upodobań i nazwa go Azeroth. Wsadzili do tego świata różne potwory, rasy itp. Od tego momentu to jest ich własność i mogą sie do ciebie przypierdolić za to co przedstawiasz w swoim projekcie tylko dlatego ze sam tego nie wymyśliłeś a zrobili to oni.

Za ewentualne błędy przepraszam.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 13:47 
Cytuj  
Ja pierdole olejcie kolesia.
Pewnego pieknego dnia zablokuja mu strone, dostanie pare maili od prawnikow Blizzarda i wtedy zobaczy co to znaczy plagiat.

Dotego czasu mozecie sie produkowac do woli bo widze ze mamy do czynienia z powaznym betonem i niedorozwojem.

PS. A gra to niezly syf. :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 13:52 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
...


Powinno być:

Za górami, za lasami mieszkali sobie kiedyś Panowie z Blizza. Pewnego pięknego dnia postanowili że zerżną świat z Warhammera, pozmieniają trochę według swoich własnych upodobań i nazwa go Azeroth. Wsadzili do tego świata różne potwory, rasy itp. Od tego momentu to jest ich własność i mogą sie do ciebie przypierdolić za to co przedstawiasz w swoim projekcie tylko dlatego ze sam tego nie wymyśliłeś a zrobili to oni.

;)


Ostatnio edytowano 5 maja 2007, 13:52 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 18
Dołączył(a): 10.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 13:52 
Cytuj  
Sam jestes syf. Po pierwsze to nie moja gra ani strona. A OTS sa prywatne servy WoWa sa a nikt zapewne nie wykupowal praw autorskich.

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 13:56 
Cytuj  
Pięknie ładnie ale skoro potrafią przerobić grę, dlaczego sami nie zrobią swojej od zera? Niekoniecznie musi się nazywać WoW 2D, zamiast korzystać częściowo z 2 pomysłów niech sami coś stworzą od zera. Pograłbym to chętnie, ale samo skojarzenie z Tibią powoduje że żygać mi się chce

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 13:57 
Cytuj  
hmm...musze powiedziec, ze projek wydaje sie calkiem ciekawy. Chetnie sprobuje, gdy dojdzie do finalnej wersji :)
jak juz wszystko wyjdzie ladnie, pieknie to daj znac :)

Edit: o ile nie zje Cie blizz albo Cip xD


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 14:01 
Cytuj  
Hehe i tak ten projekt skończy jak naruto online:
" ojej psieplasiam ale przypier*olili się do mnie z jetixa o jakieś prawa autorskie i nie wiem o co im chodzi i muszę zamknąć grę"
@down
No pewnie, a grafika skille itp. to przecież nic.


Ostatnio edytowano 10 maja 2007, 14:28 przez Sucre, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 18
Dołączył(a): 10.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 14:02 
Cytuj  
Ja chyba wybuchne. Koles to jest wszystko od nowa. Wszystko jest pisane od nowa tylko niektore sa rzeczy z WoWa a z Tibii tylko grafika. Z WoWa sa skille, rasy, horda alliance itp.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 14:10 
Cytuj  
Jaaa!!
wezcie naprawde nie tlumaczcie temu czlowiekowi bo to i tak jest (jak napisal ktos wyzej) niezly beton... Mu nie wmowisz BO PRZECIEZ O JEEEJKU W TEJ GRZE SA TYLKKO NIEKTORE RZECZY Z WOOOWAA OO JAA, nawet nie wiecie jak glupota Pana Postala2 mnie drazni:D

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 14:29 
Cytuj  
No więc porozmawiałem troche z twórcami tego Fakea i wychodzi na to,że owy Postal wprowadził nas w błąd...

po pierwsze

Ta gra nigdy nie ma trafić na rynek ma być to jedynie ots (A bardziej coś w tym stylu)


po drugie

Gry jeszcze nie ma narazie prowadzone są co jakiś czas Beta Testy (kilku godzinne)

Po trzecie

Postal2 nigdy nie miał niczyje zgody (i prawdemówiąc nie potrzebował jej) na Reklamowanie owego systemu.

Po czwarte

Gra jest na mocno przerobionym silniku Cip Softu.
-Mają pojawić się dźwięki (nareszcie :D )
-Podział na rasy
-Talenty,Skille i wszytkie staty z WOW
-Podział na Horde i Alliance
-Niestety narazie istnieje tylko Wschodni Kontynent
-Więcej info jak się dowiem więcej

Po piąte

Zaraz po pierwszym up-serva (czyli w kilka dni po) ma być wydany patch poprawiający ewentualne błędy

I na koniec

Postal2 Nie jest związany w żaden sposób z tworzeniem gry,nie jest lubiany na tamtejszym shout Boxie... I jest tępiony przez adminów...


MAM NADZIEJE,ŻE TO CO NAPISAŁEM PRZYNAJMNIEJ W PEWNYM STOPNIU ODSŁONI WAM WOW2d I NIE ZRAZICIE SIĘ AMATORSTWEM POSTALA 2



http://img293.imageshack.us/img293/2891/banrenj6.gif
A POWYŻEJ LINK DO BANERKA MOJEJ ROBOTY


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 10.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 14:34 
Cytuj  
my przepraszamy za Pana Postala2 ze tu spamuje i piszę posty bez sensu.
On nawet nie ma prawa reklamować tej gry bo do holery ona miała byc reklamowana za tydzień a może później, A tak pan Postal2 opublikował i jak nie ma gry, nikt nie zobaczy,zagra i do holery połowa people z mmorpg.pl mysli że to gówno

Więc prosze o niewinienie nas za pana Postala!

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 14:37 
Cytuj  
Najlepiej zrobicie wchodząc na stronke gry i tam pytać na forum bądź SB


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 15:05 
Cytuj  
Czy wy naprawde myslicie ze ktos bedzie sie przyczepial do jakiegos malego projektu z Polski?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2007, 15:24 
Cytuj  
adamos_w napisał(a):
Czy wy naprawde myslicie ze ktos bedzie sie przyczepial do jakiegos malego projektu z Polski?

ofc.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.