mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:11 
 
Ehhh cos mi sie wydaje ze to GMowie chca POLa i ta rozterka nie wynikla z powodu marudzenia luda tylko z powodu zachcianek odgornych i tyle, a wiec skoro tak jest to i tak bedzie NOX a dalej idac to po h*j glosowac?
Po ostatniej zmianie EMU polowa luda stad odeszla. Po tej obawiam sie ze nastepna grupka odejdzie. Brawo, zostanie moze 10 osob, zajebiscie ku*wa :smile:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:15 
 
Cytuj:
2002-03-29 12:10, bloob napisał:
Wiesz ze ja nawet nie potrafie dobrze tego "podobania sie" okreslic :smile:
Moze tak: Interfejs - niewiem co w nim innego bylo ale cos jednak przekonywalo (np. to appertice mage, expert swordsman itd. tutaj to jest ale nie zawsze), jak pisalem to widzialem co pisze... i nie jest to wina mojego clienta/kompa/uo/ignition :smile:
Ladnie porozmieszczane potworki, ladny przyrost skilli, statsy moze za szybko ale skile doskonale niemal (chociaz healing, meditation to malutka przesada), bylo jakos tak jasniej (nie potrafie tego okreslic) mielismy kilka fajnych ludzi na serwie, fajnyklimacik sie zdazyl zbudowal(zanim to zrobimy na POLu to mina wieki) bylo kilka znanych ludzi (raistlin, dartmoor, taunis, mlotek z minoc :smile: :smile: ) wszyscy o nich slyszeli, prawie wszyscy sie bali :smile: przyjemne questy, ladniejsi GMowie, Trinsic chaos vs order, kliimmaaaatt! ktorego tutaj nie odbudujemy....



AAA i tu Cię mam! :grin: :grin: :grin:
Myślisz ze zmiana emulatora spowoduje, ze umarli wstana, klimat powroci?!? Questy? Przeciez na kazdym emu mozna je robic tak samo - pamietacie ostatni quest z lordem wamiprow? Fajny? Nie? Jak to nie? Wywalanie co 20 sec, utrata przedmiotow? Zacytuje jednego z graczy "fajny pomysl skopany przez bugi" . Wiem bo wywalalo pod koniec co 30 sec i to wkurzalo na maxa. Klimat i tu sie zbuduje jak juz udziska sie podpakuja - wtedy tez ciekno byl oz tym na noxie. A przeciez nagle nikt nie powie "O SC jest na noxie, to sluchajcie wracamy!". Postaci przeciez jak szary powiedizal nie przywrocimy z noxa, tylko moze perzenisimy z 3 skillami z pola. Wiec to torche... marne argumanety...

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:18 
 
ok Yerpen, przeniesiecie z POLa, czyli teraz zaluje ze na POLu nie robilem maga bo wojownik na NOXie jest duuuzo gorszy niz mag. Na starym NOXie mialem juz naprawde dobrego maga. Wolalbym jednak postac z NOXa przeniesc

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:19 
 
Marne tlumaczenia - na NOXie wyszly INNE sytuacje, nagla fala graczy wplynela na SC, bo SIE DZIALO. Kazdy wie o co loto. A ze teraz na POL`u nie bylo jeszcze AFERY to i wydaje sie co niektorym ze do dupy jest.
Przedstawie pozniej jakies konkretne argumenty ale mimo ze nie udzielam sie jakby tego niektorzy chcieli to swoje zaobserwowalem. Nie chodzi o emu ale o polityke.

POL - to z mojej strony.


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:22 
 
A zauwalzyliscie jedna rzecz - tutaj jestesmy dosc blisko naprawienia najwazniejszych i najbardziej utrudniajacych gre bugow - w przeciwenstwie do reki do ich zliczenia potrzebuje TYLKO jednej reki - wiem, bugi byly, sa i beda, ale na Noxie raczje nie widzielismy opcji ze takei bugi, by mozna bylo grac nie bojac sie o wlasna postac.
Jeszcze jednak adnotacja do skilli i spawnow - lepsza mozliwsoc konfiguracji, mozliwosc robienia spawnow itemow i skrzyn itp. (wprowadzona niedawno wiec jeszcze nei wszystke skrzynei w dunageonach maja jakies skarby). A spawny npc to przeciez sa nawet lepsze niz na noxie, a i tak za bardzo jeszcze sie za nie nie wzielismy by bylo juz ful lux :smile:.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:23 
 
Cytuj:
2002-03-29 12:15, Yerpen napisał:

Myślisz ze zmiana emulatora spowoduje, ze umarli wstana, klimat powroci

Jezeli postacie jakie tam byly beda dalej (nie "od nowa") co zapewniam ze klimat bedzie po 2 dniach taki sam jaki byl...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:23 
 
Ehhhh .. .NOX byl fajny bo dalo sie robic postac i normlanie grac. Wqzaly tylko znikajace przedmioty chociaz mnie nie znikla skrzynka bankowa. Mag na NOx- byl potezny i slusznie. Wojownik byl sprawny tylko te rozpadajace sie blyskawicznie pancerze :grin:
O obecnym Pol nic nie powiem :sad: bo niegralem na SC

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:26 
 
Kogo tylko tutaj widze nie glosuje na Noxa bo sie boi stracic postac... niemozna by walnac postaci ze starego sc?

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:27 
 
Yerpen a głosowales juz za POLem ? :razz:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:28 
 
Jezu ludzie, stoicie za NOXem, bo macie mile wspomnienia kiedy dzialal tamten emu, dajcie szanse lepszemu POL`owi.
Zebyscie widzieli jak wygodnie sie spawnuje.
No i zwierzeta jakby inteligentniejsze... :smile:


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:29 
 
Cytuj:
2002-03-29 12:23, bloob napisał:
Cytuj:
2002-03-29 12:15, Yerpen napisał:

Myślisz ze zmiana emulatora spowoduje, ze umarli wstana, klimat powroci

Jezeli postacie jakie tam byly beda dalej (nie "od nowa") co zapewniam ze klimat bedzie po 2 dniach taki sam jaki byl...



Klimat tworzytcie wy. To, ze nie ma juz Arkana, nie ma zatrzesienie pk, wymagajacych powstania oredru itd., to na pewno nie przez zmiane emu. Eh.. tak trudno pojąć, że jeżli wy go nie stowrzycie to sam sie z siebie nie zrobi ?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:30 
 
No i jak niedlugo przyjdzie zaglada bo wyjdzie nowy Nox... i juz postacie nie przejda z Pol'a... Ale to tylko domysl... mowie wam ze na Polu sc nie dojdzie do sprawnosci....

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:31 
 
Cytuj:
2002-03-29 12:28, ROKKYU napisał:
Jezu ludzie, stoicie za NOXem, bo macie mile wspomnienia kiedy dzialal tamten emu, dajcie szanse lepszemu POL`owi.
Zebyscie widzieli jak wygodnie sie spawnuje.
No i zwierzeta jakby inteligentniejsze... :smile:



Hehe no, biegają plynnie, czaruja jak nalezy, a nie jak wypadnie, lecza sie (lecznie sie stworow na noxie jakos nie najlepiej dzialalo ). A te spany to teraz sa naprawde super :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:31 
 
Hehe, wpierw rasy, potem Arkan... co by tu jeszcze wymyslic :wink: .
Wiekszy problem imho to dobre łącze a nie emulator.
Tym sie martwcie. (GMowie)
A reszta niech gra jak umie najlepiej.


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:31 
 
tak jak to przedemna napisano...
wiekszosc rzeczy z noxa do pola da sie przeniesc
w inna strone.. trudno...
zato zaleta noxa jest open source...
nie wiem czy ktos z Was gral na ZS, jesli tak to moze widzial magie albo kowalstwo...
system anuki czarow jest zrobiony od zera... i wyglada zupelnie inaczej niz gdziekolwiek...
tak samo kowalstwo... jesli ktos widzial to moze sie wypowiedziec, choc jeszcze ludzie nie znalezli 1/10 ciekawostek z tego kowalstwa...
na wszystko trzeba czasu i cierpliwosci
ograniczenia jakie naklada emulator mozna obejsc...
wszystko jest kwestia czasu checi i umiejetnosci.... przede wszystkim checi... i jeszcze motywacji...
tak jak ja juz pisalem testowalismy ostro noxa przez miesiac... znalezlismy wiele rzeczy, ktorych nie daloby sie w prosty spsob obejsc skryptami... to wlasnie nas zrazilo.
jesli Szerszen poradzi sobie z tym, a ma w pracach na noxie o wiele wieksze doswiadczenie niz my... to prosze bardzo...
w kazdym razie u nas pierwszy dzien testow NOXa byl: wielkie oooo jakie fajne mniam przenosimy sie .. po tygodniu bylo.. noo faaaajne.. aleeeee.. po miesiacu zrezygnowalismy.. nikomu nie chcialo sie nad tym siedziec... do pol'a 094 podeszlismy troche inaczej, popatrzylismy jak dziala... i okazalo sie ze nie jest ani lepszy ani gorszy...
jest inny
i mimo wszuystko ma spore moozliwosci...
ponadto pol 094 ma o wiele wiecej mozliwosci niz pol092 ktorego macie u siebie, i na ktorym stal DZ... powiem nawet ze w niektorych miejscach roznica jest jak miedzy polem a noxem :smile:
a teraz z innej beczki... kazdy serwer jest inny.. wiec i inny emulator wymusza zmiane sposobu gry.. wiec juz miedzy innymi dlatego kazdy serwer, kazdy emu jest dobry...
a co do klimatu i dobrej zabawy... to zdaje sie nie zalezy od emulatora...
moze kilka osob pamieta co to arkadia i studnia dusz... tez byly dyskusje ktore lepsze...
a one byly po prostu inne..
i jeszcze westia dopracowania w nich :smile:
tak jak w pol'u i nox'ie ...
powodzenia
wesolych jajek
Gadget

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:36 
 
Wiesz gadget chetnie bym zobaczyl te wasze kowalstwo i magie... ale cos trudno u was o konto :smile:
Dalej wole Noxa....
aha.. serwer lezy :smile:

_________________
"CHO DICOM BICOW. CHAWABARAH DAHZOO"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-03-29 12:45 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:49 
 
gadget - gracze UO czy u nas czy u Ciebie powinni przejsc szkole Arki, wtedy docenili by to ile daje im graficzny interfejs. Przeciez tam wizowie trzymaja graczy tak ostro w rydzach, ze reguly CLowe to doslownie nic w porownaniu z twardymi zasadami Arkadii. Chodzi mi o to, ze gracze nie wiedza co maja dane - vide np. wymieniona gdzie indziej gildia Shadow Orcs na OSI - dano im piekny graficzny interfejs, reszta zajeli sie sami, a nie burczeli non stop, ze to im sie nie podoba czy tamto. Zeby bylo cycus trzeba miesiecy.. lat pracy samych graczy. GMowie to kwestia techniczna.

O czym to ja ? Gdzie moj honeybear... *siurrrp*

Milych swiat i mokrych jajek zyczy

ROKKYU

_________________
Yoha ake, nuedori naku,
Tookamiemitame
Jutrzenka wstaje, drozdy wywodzą trele,
Błogosławione przez oddalających sie bogów



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ROKKYU dnia 2002-03-29 12:51 ]</font>

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:53 
 
No na arkadii troche gralem... I interfejs graficzny widze, a ludzie powinni doceniac interfejs... nie, gdyby tego interfejsu to powiedz ile ludzi z tych ktorych tutaj widzimy by w to gralo? Ludzie graja w to co im sie podoba i niczego nie musza doceniac :smile: Doceniac to musza wasza prace nad shardem (ale intefrejs tez doceniam :grin: )

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:56 
 
Podajcie strone skad sciagnac nowego NOXa.

Sa na NOXie EXPY??? Bo mi sie zdaje ze nie ma :sad:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:57 
 
Aha jeszce co do bugow to dzisiaj mi sie poszly walic dwa expy, z banku...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.