mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 19:22 
Cytuj  
bo jestes niepociągający.Guarda podniecała moja dzikosc, te dlugie unoszące sie na wietrze włosy i moj dziki charakter...ale ogoliłem sie na łysą pałe i guard odwrócil sie do mnie dupą...co za szczęscie, ze juz mnie nie podrywa :grin:


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 20:01 
Cytuj  
Eh...... za mną nie biegają strażnicy :sad:

Tylko chaos , muszę się chaosniakom podobać :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 20:04 
Cytuj  
Bo to zli ludzie sa... i wogole :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 44
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 20:04 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-08 04:41, Martre napisał:
Lol, panowie jestem pod wrazeniem;-P
Taki popis przed Iskra?:-P helhlehlehlehlehlehlehlelehl
A tak na marginesie, Iskra - napewno nie jestes nimfomanka?:-)
ihihihil-P


wiesz, malo sie wypowiadam na forum, ale teraz nie napisze juz nic !

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 20:12 
Cytuj  
widziesz Merte? jestes baran i tyle. przez ciebie obrazila sie jedna z nielicznego grona kobiet. wstydz sie i popelnij harakiri, albo nie chaos cie ukatrupi bo harakiri przysloguje tylko panom z wysokiego rodu i zwykly krawiec nie moze tego zrobic :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 20:16 
Cytuj  
No wiesz, byc zakatrupionym przeze mnie to zasczyt..
btw czy tutaj naprawde niema zadnego pozadnego mordercy? tylko ja chodze z murderem bozabijam masowo, a ty jaks ie starasz? :grin:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 20:19 
Cytuj  
Iskiero easy, pomecze go w grze:]

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 20:19 
Cytuj  
Bloob zabija masowo króliki przed cmentarzem......
A murdera dostał za napastowanie trażników pewnie :grin:


_________________
..Fear of the dark...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 20:28 
Cytuj  
bloob wlasnie takie cos jak ty robisz jest troche glupie. ostatnio do tego doszedlem :grin: straz cie goni i jak masz lagi to giniesz. ja po prostu zabijam raz na jakis czas. jak dostane cryminala to czekam, a jak spadnie to znow zabije. tak przynajmniej moge dowolnie zabijac i chodzic do miasta :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 20:36 
Cytuj  
Eeee tam, jeszcze jak bieglem np. do banku to mnie straz nie zabila. Jak jestem na wyprawie i biegne bez staminy, konia, zbroji to wtedy zasieka ale tak to nie jest to duzy problm. Poza tym jak stoi 4 kolesi w banku t nie bede po zabiciu jednego czekal az mi crim minie....

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 20:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-08 21:19, Toma$$us napisał:
Bloob zabija masowo króliki przed cmentarzem......
A murdera dostał za napastowanie trażników pewnie :grin:

Hihi i ty tak mowisz, a jak dzisiaj w banku padales? Juz miales logouta zrobic, przyznaj :smile: Ale chyba cie powstrzymalem komentarzem co do tego co tak z zrobil przed momentem, hehe :grin:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 20:56 
Cytuj  
ja pamietam jak zabijalem Fundina. jak byl bliski zgonu dawal logout i tak chyba z 6 razy. ale ja cierpliwie czekalem na jego zalogowanie sie i wkoncu mial laga przy logowaniu i go usieklem. pozniej chyba z 2 razy wylogowywal sie jako duch. ciekawe czego sie bal :grin:
dobre tez bylo dzisiaj w kopalni. Eldorn wpada i sie rzucamy na niego a ten mowi ze pojedynczo, jakos mi kufa nie chcieli dac szansy w pojedynku 1v1 i mnie ujebali wiec niech nie licza na wspolczucie z naszej strony ze ktos z nich jest sam a nas 5.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 21:46 
Cytuj  
Iskra wybacz nieokrzesanemu krawcowi;-P
To tylko glod (hmmm nie powiem jaki :wink: i dziki poped KAZAL mi zadac te pytanie;-P
ale moze faktycznie hihihihi mnie pomecz w grze;-P
Lobo ja nie jestem prostym krawcem;-)
Ja jestem krawcem pochadzacym z wielkiego rodu krawcow :wink:
powiedzialbym nawet, ze jestem szlachetnie urodzonym krawcem i jako takiemu przysluguje mi wszystko co bede chcial;-)
howgh


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 21:01 
Cytuj  
Coz, wrocmy do tematu. Domyslnie miala tu byc lista zawierajaca imiona frajerow i lamerow(oraz tym podobnych). Chcialbym dopisac na ta liste pana o jakze dzwiecznym imieniu: "Death"
Czym sobie zasluzyl na to? Otoz zabilem go pewnego pieknego dnia(tak dla checy :smile:, a kiedy nastepnym razem go spotkalem zaczal mnie wyzywaz od ciot itp. chowajac sie oczywiscie w banku(za straznikiem). Coz mialem zrobic poscilem go wolno i po chwili ruszylem za nim. Gdy go juz mialem zabic, wylogowal sie...
Nie wiem jak wy, ale ja z wiekszym lamerem na Sc sie jeszcze nie spotkalem. Strzezcie sie!


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 21:04 
Cytuj  
Psyche to samo mialem. lama chowa sie za straza i wyzywa a jak ma zginac logout


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 21:22 
Cytuj  
hmm... dzisiaj mam wazniejsze zeczy do roboty, ale jutro sobie na niego zapoluje :evil:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 22:01 
Cytuj  
NO a wiec nie miałem nic do nikogo do tej pory ale taki typ jak DARK KREDA ogolnie znay, narpiew powiedział mi ze nie wylogowal sie ani razu, a potem zrobił to trzy razy pod rzad, pozaty nie umie sie bic sam zwiewa wtedy jak glupi, dopiero z pomoca niejakiego tygrysiatko( głupi nick ) ktory wkurza ludzi ale przynajmniej ten sie nie wylogował, I jeszcze jeden logautowicz Squa umie tylko z baku czary walic a sam juz nic nie potrafi zrobic na własna reke. Dark Kreda jeste poprostu lama ja zginolem jak mnie we dwóch biliscie nie uciekałem, tak nawiasem ledwo wam sie udało juz prawie obydwaj padliscie, ale ja zginołem, kurwa ale ty to juz jestes masakryczny: "JA SIE NIGDY NIE WYLOGOWAŁEM" ŚMIESZNE!!!!!

_________________
MIeczu, mój przyjacielu, gdzie jesteś, potrzebóje Cię!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Eldorn dnia 2002-04-11 09:56 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Eldorn dnia 2002-04-11 09:57 ]</font>

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 22:07 
Cytuj  
Tak oto przed państwem Eldorn pokazał prawdę :grin:

Więc chaos który NIGDY SIĘ NIE LOGUTUJE jednak się logutną , i to najbardziej chaosiasty chaosnik w chaosie :grin:

No no no , to po co ja zakładam tą gildię jak chaos już na psy zszedł?????

Buhahahahahahahahahah

:grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 22:08 
Cytuj  
Sytuacja jest taka:
Kredy juz nie ruszam
a) z nudow
b) juz mu sie oberwalo i chyba nie bedzie sie na mnie w banku porywal :grin:
Tygrysiatko faktycznie strasznie denerwuje, druga postac to DAWO, bic ile wlezie po to lamy, stalem jakies 15min a on tylko login, logout, login, logout... Zrobice cos z tym logoutem... Nawet 30 sec... Zreszta teraz nawet nie podejdde blisko bo koles albo robi z iejsca logout jak widzi moje imie albo po prostu w tyl zwrot i galop :lol:
Do listy shitow dodam tez Surgeona, ktory stwierdzil ze pelne wykorzystanie umiejetnosci mojej postaci to lamerstwo :grin:
Juz mi sie odechcialo go ganiac jak po 10 raz mnie pd guarda sciagal i robil hidena (a moze logut? :smile: prawdopodobnie hidena..) No po prostu mnie to nudzi.
Zrob cos z tym logoutem szerszen, plz...

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 22:10 
Cytuj  
Cytuj:
Hihi i ty tak mowisz, a jak dzisiaj w banku padales? Juz miales logouta zrobic, przyznaj :smile: Ale chyba cie powstrzymalem komentarzem co do tego co tak z zrobil przed momentem, hehe :grin:


Jeszcze nigdy w życiu logouta nie dałem < no może raz jak tłukłem licza, ale to inna historia >. Ktoś musi w końcu reprezentować godnie ten order co nie:)

Hehehe a jednak widze że chaos też z lamerów się składa:) Niech potem nie mówią że są honorowi:) Jak niebezpieczeństwo to spieprzają że aż się za nimi kurzy.


_________________
..Fear of the dark...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.