mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 21:50 
Cytuj  
Raist, No ja juz nie pierwszy raz stracilem postac... i to mnie boli, a kosztowalo mnie wiele godzin pracy zeby wytrenowac te postacie..ehhh
Scorpio, Wiec uwazaj na siebie :razz:PPPPP


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 21:50 
Cytuj  
Jest jeszcze jedno w miare uczciwe wyjscie. Uwazam ze jest ono gorsze ale jako takie to ono jest. Mozna by przeniesc postacie te co byly na Noxie na Pola. Oczywiscie jesli zostal by Pol. Ja tam cala dusza jestem za Noxem. Chodzi tylko o uczciwosc odnosnie wszystkich graczy. Pozdro Ogr moj ty meski CIASTECZKOWY POTWORZE :smile: .

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 21:53 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-23 22:50, Ogr napisał:
Raist, No ja juz nie pierwszy raz stracilem postac... i to mnie boli, a kosztowalo mnie wiele godzin pracy zeby wytrenowac te postacie..ehhh
Scorpio, Wiec uwazaj na siebie :razz:PPPPP


Spoko wodza - Scorpiony slyna z umiejetnosci .......... unikania naloanych ogrzyc :razz: :razz: ... ew z radzenia sobie z ich napaleniem :razz: :grin:

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 21:57 
Cytuj  
Aha jeszcze jedno. Tak mi chodzi zajebiste porownanie NOX-a do POL-a. Oyci3c je wypowiedzial o ile mnie pamiec nie myli. To jak porownywac linuxa z windowsem. Fakt linux ciezszy ale wydajniejszy. A na takim laczu jakie ma SC liczy sie wydajnosc. Wazne zeby gracze mogli sobie pograc i zeby ich duzo bylo. Na Pol-u duza liczba graczy=lag. A z biegiem czasu napewno bedzie sie dalo robic cudenka takie jak na polu jak i rowniez inne.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 22:05 
Cytuj  
Patrze i widze ze 12 osob jest za Polem. Ciekawe kto to ?? Mozecie sie wypowiedziec ?? Jakos podczas komentarzy z 90% bylo za noxem. A tu widze az 12 za polem. Dziwne no nie ?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 22:08 
Cytuj  
Raistlin jak wrocimy na pola... i mnie stukniesz zza wegla to sie zemszcze, jak boga kocham sie zemszcze :smile:

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 22:44 
Cytuj  
Mialam dluugi i ciezki dzien wiec powiem krotko (za to w trzech osobach).
1. Jako dawny gracz -> Inaczej sie gralo na Noxie inaczej na Polu, wiec przenoszenie postaci w jedna lub druga strone byloby nie fair.
2. Jako, wykpiwana przez niektorych, ale jednak adminka -> Strefa przezyla dosc eksperymentow z emu i moim zdaniem powinnismy zostac przy POL-u w wersji 094.
3. Jako ja -> Oyci3c, co ty k... wiesz o wylizywaniu muszelki ?

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 22:47 
Cytuj  
Powim krotko jestem za NOXEM moze to mnie zmotywuje i poram z wami :smile: ale widze zesporo ludzi chce NOXa wiec tylko sie cieszyc :grin:


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 22:57 
Cytuj  
Cytuj:
Na nowym beda lodki, moze expy (fidor wlasnie, sa expy?)


ze skill cpp:
if (skill == BLACKSMITHING // let's see if we can make exceptional quality
&& SrvParms->rank_system==0) // this would interfer with the rank system

Sa dwa systemy expow - jeden klsyczny (tylko do kowalstwa) a frugi rankingowy (cos ja plynne expy czyli wspolczynniki przedmiotow sa przenazane przez skill (z mofykatorami oczywiscie) - dzialac moze tylko jeden.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: fidor dnia 2002-04-24 00:01 ]</font>

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:01 
Cytuj  
Ja tez mialem ciezki dzien wiec powiem rowniez krutko. Ciezko to mieli gracze ktorzy byli na SC od poczatku. Na polu wiekszosc graczy jest nowa. Wiec najlepiej porzucic rdzennych graczy a zajmowac sie nowymi ? A czemu przeniesienie statow z pola na noxa bylo by nie fair ? Pewnie Fair bylo skasowanie starym graczom postaci. I to kasowanie ich wiele razy :sad: . Jak widac wiekszosc jest za noxem wiec czemu pani adminka sie nie chce zgodzic ? Moze dla tego ze jest adminkom a nie graczem jak kiedys. Jestem pewny ze gdyby byla graczem byla by za noxem bo pamietam ze bardzo ciezko pracowala nad swoja postacia jak i wszyscy.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Raistlin Majere dnia 2002-04-24 00:20 ]</font>


Posty: 29
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:08 
Cytuj  
Dobrze mowi nalac mu wodki :smile: Niechaj ruscy ida do Irkucka! Eee... to chyba nie to forum...
A juz wiem tutaj trzeba krzyczec NOX NOX NOX :smile: (tak mi kazali, nie wiem tylko co to znaczy :smile:))))))
Wasz milutki
Profianik z JS (Jedyni Sprawiedliwi) Pozdrowienia odemnie i Keleborna!

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:19 
Cytuj  
Jejku Raistlin, grales na NOX-ie, grales na POL-u i nie musze ci tlumaczyc, ze inaczej zdobywa sie skille i statsy na tych emu.
Samo wgranie starych postaci z NOX-a stworzyloby grupe ok. 10-20 polbogow w stosunku do tych zaczynajacych od nowa.
W konwersje postaci POl -> NoX nie bardzo wieze, i dlatego uwazam, ze byloby nie fair.
A co do starej gwardii -> opusciliscie Strefe sami.
Ciekawe co powiedzielibyscie na taki wariant: NOX, ale wszyscy zaczynaja od poczatku ? (juz slysze te krzyki)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:23 
Cytuj  
Ja uważam że....... jebać ich :smile: (albo je :razz: )

Zobaczymy kto zostanie jeśli trza będzie robić postacie na nowym SC????

Jeśli nowe SC będzie bezlagowe i bezpadowe :grin:

To opłaca się poświęcić veteranów , i tak połowa zostanie a miejsce starych zajmą nowi , jedyne co się straci to przyjaciół :grin:

Wybór należy do Adminki a nie do was :smile:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:24 
Cytuj  
Latwo CI mowic. Naprawde latwo. A szkoda. Moze Ci sprawia przyjemnosc syzyfowa praca ale mi nie. Za duzo w zyciu przezylem kasacji postaci. A na Noxie magia rosnie o WIELE wolniej niz na POLU. A jesli chcesz byc naprawde fair powinnas isc za glosem wiekszosci nieprawdaz ?

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:26 
Cytuj  
Karanira my nadajemy chyba na tych samych falach :razz: , kończę pisać posta a tu takie zaskocznie , no no no :grin:

Może porozmawiamy na piFku albo Winku (wytrawne oczywiście za 8.90 :grin:)


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:26 
Cytuj  
Raistlin -> a od kiedy to wiekszosc ma racje???

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:32 
Cytuj  
Jesli naprawde macie starych graczy gdzies wiec zegnam was. Jedynymi nie poszkodowanymi osobami ze starej ekipy zostana GM-owie i Adminka . W sumie to teraz do nich nalezy zabawa. A odnosnie zostawania polbogiem to chyba po to sie zapieprza na to no nie ? Ciekawe czy jak jakis z nowych gm-ow albo nawet nasza Adminka zechce grac na SC to czy pomoga swoim postacia osiagnac poziom do takieggo jakie mialy na NOX-ie. Moze niewieze w ludzi ale zawiodlem sie na nich za wiele razy.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:34 
Cytuj  
A od kiedy mniejszosc ma racje ? Powinno sie podejmowac taka decyzje za ktora jest wiekszosc i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-24 00:26, Karanira napisał:
Raistlin -> a od kiedy to wiekszosc ma racje???


Ten points:]

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:38 
Cytuj  
DObra ostatnie wypowiedz ( chyba). O ile dobrze pamietam na Noxie skille rosly wolniej niz na Polu. Wiec co za problem z przeniesieniem graczy z pola na noxa? Na noxie trudniej wiec gracze co teraz sa na polu tylko zyskaja

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.