mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 20:35 
Cytuj  
Eh.. niektorzy to mnie rozbijaja... Spotykam Therena, pogadalismy, pytam sie czy sie bijemy... po krotkiej rozmowie doszedl do wniosku ze nie. Spoko. Podczas rozmowy pojawil sie kolejny pret. Juz mialem z tamtad spadac, ale chcialem pokazac Thertenowi pewien czar, wiedzialem ze jedenym go nie zabije. Powiedzialem ze mu cos pokaze, stanalem obok niego zeby nie myslal ze chce go ubic i rzucilem czar. W tym momecie doszli do wniosku ze jednak trzeba mnie zabic jak jestem kompletnie nie przygotowany do walki. W ten sposob moja lista ludzi ktorych bije bez ostrzezenia powiekszyla sie o 2 osoby. Tak na marginesie gratulacje Therten a moze to twoj kolega mnie ubil, zabiliscie mnie, jestescie wielcy. Jak proponowalem walke nie chciales sie bic. Tak jakos chwile wczesniej czytalem tablice z zasadami obowiazujacymi w gildi, szkoda ze ty jej nie czytales a jak czytales to szkoda ze ominales miejsca w ktorzych byla mowa o honorze. Nastepnym razem sie nie przywitam. No i jak tu starac sie postepowac wedlug jakisch zasad?

*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 20:50 
Cytuj  
West 2? :grin: Bez komentarza...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 08:12 
Cytuj  
Kamikaze prawde mowiac ta katana to moja najslabsza bron... Nosze ja na spacery po lesie bo nie chce stacic tego co lezy w kuferku bakowym :smile: ale jak zauwazyles daje sobie rade :smile:

Dying Stars

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 09:08 
Cytuj  
hehe to widze ze tak samo dzialamy hehe widze ze obaj mamy cos o czym drugie nie wie :wink:

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 09:11 
Cytuj  
moze kiedys zawalczymy fair play z tym co najlepsze :smile:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 11:26 
Cytuj  
Hitman jesli mowisz o tym co ci sprzedalem za 70tys to ekhmm.. sorry Kamikadze ale na ciebie nie bede obstawial podczas walki :smile:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 11:34 
Cytuj  
hehe Nysh ty wiesz tylko o zbrojach i broni nie :smile: czyli nie o wszystkim ale chetnie chetnie ale to dopiero po bitwie z pretorianami :smile:

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 12:42 
Cytuj  
Vici a pamietasz akcje w banku nujelm? Wyzywalas mnie na pojedynek zapominajac o poinformowaniu mnie o dwoch pulapkach na drzwiach i stojac z naladowanym czarem :razz:PP
Pominmy wiec moze sprawe 'honoru' jesli sie da... :smile:)) Bo to w koncu jest 'ten prawdziwy klimat', ale nie robcie z siebie na sile swietoszkow bo to zenujace...

BTW nie wiem jak ten straznik wlazl do srodka nie detunujac zadnej z pulapek???

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fizban dnia 2002-04-29 13:45 ]</font>

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 13:13 
Cytuj  
Nyshu oczywiscie ze o tym :smile:))) o zbroi tez :smile:)) zreszta sam wiesz co za potega w niej drzemie :smile:)) + moje zdolnosci alchemiczne :smile: to iscie mordercze polaczenie :smile:

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 13:13 
Cytuj  
Tym pretem bylem ja!Wychodze z portalu patrze w wierzy siedzisz!okrazylem wieze i widze ze gadasz z Therenem wygodnie sobie siedzac i nie masz zamiaru oposcic wierzy a jak wszyszcy wieza lubisz sobie pozyczyc co nieco od nas.Wiec sie wrocilem.wchodze na gore i mowie zebys odeszedl a Ty w tym momencie zucilas jakis wybuchowy czar na Therena!Uzanlem ze go atakujesz wiec tez Cie zaatakowalem.Przychoadzac na wieze zdajesz sobie sprawe ze prety beda probowali Cie zabic a nie siadzecie sobie i gatka szmatka!Wiec nie mow o honorze!


_________________
Peace and love :P

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-29 13:42, Fizban napisał:
Vici a pamietasz akcje w banku nujelm? Wyzywalas mnie na pojedynek zapominajac o poinformowaniu mnie o dwoch pulapkach na drzwiach i stojac z naladowanym czarem :razz:PP
Pominmy wiec moze sprawe 'honoru' jesli sie da... :smile:)) Bo to w koncu jest 'ten prawdziwy klimat', ale nie robcie z siebie na sile swietoszkow bo to zenujace...

BTW nie wiem jak ten straznik wlazl do srodka nie detunujac zadnej z pulapek???

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fizban dnia 2002-04-29 13:45 ]</font>


Smieszny jestes. W banku nikogo nie wyzywalem na pojedynek. Jedyne co w banku mowia do mnie to "straz" albo "zginiesz" czasami "zabije cie". Jezeli mowisz o tej sytuacji gdzie byles z Ziemnim i chyba Khranem, to wogole pomylka bo ziemi mial mniej niz 1/2 zycia i ktos go zaczal leczyc. T po 1. Po 2 jak juz jestem w banku to zakladam pulapki, fakt ale powiedz mi ile ci wziela? Mi bierze ok 5 hp. Malo resow chyba masz. Juz zauwazylem wczesniej (nie tylko u ciebie) ze niektorzy za mistrzami w przinaczaniu faktow i w mowieni pol-prawd. Jak wyzywam kogos na pojedynek to mam na mysli 1 vs 1 na placu boju bez wsparcia. Fakt jak poruszam sie po miescie to najczesciej z zaladowanym czarem... to chyba normalne? Widzisz cos w tym nie uzciwego?


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:40 
Cytuj  
Jazon za bardzo jazgotasz muhehehee

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:41 
Cytuj  
IMO forum nie powinno byc przedluzeniem gry, gdzie kazdy sie potem zali, ze cos tam sie udalo/nie udalo itp. Choc z drugiej strony, cos trzeba robic, jak jest DOWN :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:46 
Cytuj  
Kamikaze nie umiesz nic ciekawszego na moj post napisac to przynajmniej nie przedzezniaj!


_________________
Peace and love :P

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:48 
Cytuj  
och wzryszlem sie do lez kochanie

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:48 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-29 14:13, Jazon napisał:
Tym pretem bylem ja!Wychodze z portalu patrze w wierzy siedzisz!okrazylem wieze i widze ze gadasz z Therenem wygodnie sobie siedzac i nie masz zamiaru oposcic wierzy a jak wszyszcy wieza lubisz sobie pozyczyc co nieco od nas.Wiec sie wrocilem.wchodze na gore i mowie zebys odeszedl a Ty w tym momencie zucilas jakis wybuchowy czar na Therena!Uzanlem ze go atakujesz wiec tez Cie zaatakowalem.Przychoadzac na wieze zdajesz sobie sprawe ze prety beda probowali Cie zabic a nie siadzecie sobie i gatka szmatka!Wiec nie mow o honorze!



OOOOOOOOO KURRRWWWWWWWAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
Ale ty jestes TEPY!!! Nie no do tej pory myslalem ze jest tu naprawde sporo ludzi z ktorymi mozna normalnie pogadac ale.... Nic nie mowiles zeby ktokolwiek odchodzil! Co prawda gdybys to zrobil to pewno bym nie posluchal ale fakt ze nic takiego nie mowiles. Albo masz klapki na oczach albo nie nadazasz czytac tego co jest na ekranie. Najlepiej wpasc i zaczac rabac. Widzisz dzisiaj rozmawialem z Vis i Walkerem na wiezy, wpadlbys i zaczal mnie atakowac? Ciekawe wielki mistrzu czy dalo ci do myslenia jak juz skonczyles sie klucic o to kto mnie zabil i jak zobaczyles ze nie mialem WOGOLE zbroji. Mialem 1 AC dzieki plaszczykowi. Teraz bedzie tak: wchodzisz to uo i zdajesz sobie sprawe ze jak tylko cie spotkam to ci leb urwe. Wiesz co mu pokazywalem... to ze moge rzucic czar po ktorym spadnie mu 2 razy wiecej energi. Przypomne ci ze spadlo mu ponad 1/2. Zreszta zobaczysz jak to dziala.


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:52 
Cytuj  
Widocznie masz oczy w dupie!wchodzac powiedzialem zebys odeszedl zeby nie bylo zadnych nieporozumien ze nie ostrzegalem!a to ze qrwa nie masz zbroi to h*j mnie to obchodzi!NIe trzeba przychodzic na wieze!


_________________
Peace and love :P

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:53 
Cytuj  
Myslalem ze pulapki magow sa lepsze.
Ja jak sprawdzalem te tinkera to zabieraly srednio 45hp. No ale nawet jak sobie ule zaminowalem i ktos to zdetonowal t oi tak mi crim dawalo wiec przestalem. Teraz nie mam jak juz swoich uli chronic :sad:


A tak przy okazji to chyba nie powinno byc crim za pulapi skoro nawet jak mnie nie ma w grze ktos to wysadzi to i tak moze mi murdera dac. Troche to dziwne.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:53 
Cytuj  
A zreszta jestes magiem i nie nosisz zbroi!wiec sie nie czepiaj


_________________
Peace and love :P

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:58 
Cytuj  
Zbroja to nie tylko metal..


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.