mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 11:12 
Cytuj  
Ja mam ( może dziś poprawili ) problem ze skillami peta , obojetnie czy w nie klikam , czy mam podbindowane na keybordzie jest zawsze to samo , lecę z petem na destro dobiegamy razem , wciskam snare u peta skill dostaje cd ale target nigdy nie ma snare to samo z armor debuffem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 12:05 
Cytuj  
Nie wiem czy jest sens bindowac skille peta. Po dwoch/trzech sekundach na targecie i tak pet sam zaklada wszystkie debuffy. Wchodza wszystkie automatycznie i all dzialaja.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 12:32 
Cytuj  
No właśnie tu jest problem że w TTT na skillach peta mi się CD włącza ale nie działają debuffy, wczoraj przez pare godzin snare zadziałało tylko raz a armor debuff ani razu mimo tego że pet był w zasiegu bo bił autoattackiem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 17:27 
Cytuj  
wlaczaja sie si jest kitowanie maraudera ktory usilnie mnie proboje zlapac z petem na dupie :)

im dalej w lvl tym bardziej sie uwidacznia do czego WL jest stworzony: ruchania szmat , przerobilem sobie buildzik na str , syfne hp ale za to cioram damage konkret , ciekawa postac i duzo mozliwosci stylu gry


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 18:37 
Cytuj  
Zastanawialem sie ostatnio nad buildem pod AoE huntera. Wyszło coś takiego...

http://www.wardb.com/career.aspx?id=19# ... 25:629:630

Slashing blade z taktyka od dot robi kosmiczny dps. Reszty taktyk tłumaczyć chyba nie muszę. Nie dalem 50% do auto-attack bo to syf jakich mało. Na razie zostaje axeman bo uwielbiam duże liczby i szmaty padające od 3 do 5u sekund po tym jak na nich siadam ale hunter wydaje sie bardzo ciekawy. Zachodzimy z boku, odpalamy fury i hulaj dusza. Pounce, Slash, Roar etc. Healera raczej sie nie zbaije w takim buildzie ale przeca tu chodzi o nabijanie cyferek na końcowych statsach :P.
Guardiana na razie odradzałbym... niech pierw naprawią peta (+ jest w ostatnim drzewku pare bezsensownych skilli i taktyk imo).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 06:59 
Cytuj  
Wczoraj znów miałem to samo , włączał sie cd na skillach peta w TTT ale snary ani debuff nie wchodziły na target , w TTK skille wchodzą bez problemu tak samo w TTH, jest to strasznie denerwujące.

Alda ty się ciesz że dopiero wchodzisz na T3 i fixują Pounce nie będziesz musiał skakać po tych debilnych wysepkach ;)



Mam nadzieję że dziś będzie patch i AI peta zostanie naprawdę poprawione.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 13:33 
Cytuj  
AI peta teraz jest kompletnie zje.... zamiast poprawić zepsuli jeszcze bardziej , myślę nad odstawieniem mojego WL na półkę do czasu aż coś z tym zrobią , teraz blokuje sie /znika jeszcze częściej niż poprzednio nie licząc tego że agressive/defensive/passive są kompletnie pomieszane i nie reaguje na komendę attack 80% czasu.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 15:34 
Cytuj  
Toś mnie pocieszył :P. A właśnie wróciłem do domu i myślałem, ze sobie trochę pogram (trza wbić to głupie 40 :P). Chyba pooglądam sobie jednak anime lub poleczę szamanem :) (genialna klasa swoją drogą, polecam).
Wieczorem przekonam się na własnej skórze co znowu spieprzyli. Warto zerknąć, czy whine'ują też coś na forum WA.

EDIT:

http://www.warhammeralliance.com/forums ... p?t=129813
http://www.warhammeralliance.com/forums ... p?t=127877
http://www.warhammeralliance.com/forums ... p?t=127548

PS. Hahaha! http://www.youtube.com/watch?v=jN2qZrUfiic OWNED! New Pounce > all.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 15:46 
Cytuj  
OT:

Bloodleaf bardzo fajnie, ze pokazujesz wszystkim w co grales, w co grasz i co jest twoim mainem, ale 50% obszaru na tej stronie to Twoj sig.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 17:04 
Cytuj  
mi dziala wszystko ok , pecik reaguje jak reagowal , mniej tez tego buga z range ale to wiekszosc klas ma , nawet mi sie nie chce grac czyms innym , wygodna pve farma , dobry soloing ogolnie da sie przezyc , nie liczac magusa na Montana Negra , ale tam farmie espaniol bardziej niz chara :wink:

generalnie najciekawszy char jaki gralem w War , deklasuje mozliwosciami BW SWM czy IB moim zdaniem

ps: nowe pounce to jest win of the day w tej grze :) , przypomina mi sie granie barbem w D2 :D


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 20:46 
Cytuj  
No pograłem z 2 godziny i w sumie NIC sie nie zmieniło. Co plusem raczej nie jest bo pozostaje tak samo ujowo jak było :D.
Ewentualnie nie widzę niektórych różnic bo jestem zbyt zmęczony dzisiaj :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 22:17 
Cytuj  
A mi się coś zdaje, że lew się bardziej buguje po patchu o0`.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 23:57 
Cytuj  
Poprawili, poprawili
Mozna teraz wyslac kota przodem zeby zebral agro i potem wejsc na plecy (w pve ofc) - bez ryzykowania ze straci sie godzine czasu na "out of range" bug.
To co sie sknocilo, to znikanie kota razem z jego barem. Wczesniej wyparowywal przy przejsciach pomiedzy (..) - teraz potrafi wyparowac kiedy sobie bierzesz questy lub merchantujesz.

Tak swoja droga, wam tez ten kot za kazdym razem inny layout przybiera? Raz jest w kreski, raz w kropki, czasem caly w jakims kolorze. Troche to z dupy idea jak na gre mmorpg, szczegolnie biorac pod uwage, ze to cala jedna zmienna wiecej do zapamietania.

Z drugiej strony, czego ja narzekam, powinienem sie cieszyc ze moj char raz nie jest baba raz facetem a raz konikiem polnym - biorac pod uwage dopracowanie gry.

OT: ojciec@
te ich sigi to chyba jakas namiastka trofea z gry ;] Naobwieszaja sie tym jak ruski general na defiladzie w moskwie. Rownie idiotycznie przy tym "wygladajac"

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 21:50 
Cytuj  
Bug "out of range" był chyba najbardziej denerwujacy i zdaje sie że został całkowicie naprawiony (jak do tej pory ani razu mi sie niepokazał).

-The Pet window should no longer disappear when its master is zoning or entering the game.
Po części dotrzymali słowa :) , teraz nieuświadczysz znikania pet bara bo zniknie pet i bar (wcześniej dla przypomnienia nasz kociak biegał bardzo często bez bara). Może dlatego teraz jakby częściej znika (tam gdzie miał zniknąć tylko bar znika wszystko :P )

Co do futra lwa to pomysł jak dla mnie fajny, sh maja też inne kolory stworków co przyzwanie, mara inne łapy itd. (ofc mówię o tych samych ability tylko z losowymi skinami). Do pełnego szczęścia zdała by się opcja typu lock na danej skórce i pojawiał by się tylko w tej która sobie wybraliśmy.

OT: Jeśli chodzi o sig to wiadomo nigdy nienależy przesadzać (kilka postów osoby z jebanym sigiem na 1 stronie troche denerwuje) ale po to jest opcja siga żeby każdy sobie tam napisał co chce i niemusiał czytać inteligentnych inaczej komentów od ludków typu srodkowy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 23:52 
Cytuj  
Mnie out of range w pve nie bolał bo wystepywal tylko i wylacznie gdy pet pierwszy łapał aggro. Jesli pullowalismy my nigdy przenigdy nie było problemow. Za to, teraz pet znika po 2-3 minutach gry i albo trzeba go przywolac ponownie albo lata na okolo nas.... tylko niewidzialny :P. Dodatkowo gdy na kogos go posylam to potrfi stanac w polowie drogi... i stac. Widze cyferki od tego jak bije, widze cooldowny na jego skillach... ale stoi pol kilometra od swojego celu. Imo patch pzoa pouncem = porazka.

A co do lwygladu peta to norma, ze za kazdym przyzwaniem jest inny. Obiecywali custromizacje i to daje na nią nadzieję... Narazie lepsze to niz wszyscy mieli by latac z tym asamym (Ale do ciezkiej cholery, niech wywal;a ten rozowy armor! :D Jak sie czasem to przyzwie to... masakra :P).

PS. A sigi sa ok o ile trzyma się człowiek jednej zasady... "Pisz na forum więcej niz masz w podpisie" :).
PS.2. Wbilem przed wyjsciem dzisiaj 36 i zalozylem ten epicki topor... 77 dps robi swoje :D. Ot, tak chcialem sie pochwalic ;) :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 08:20 
Cytuj  
@Bierzgal: w walce nie znika po 1-2 minucie, dopoki ma co robic, zdaje sie byc tam gdzie trzeba. Problem pojawia sie gdy dac mu wolne, przynajmniej w moim przypadku.

Reczna(wlasno) customizacja bylaby idealna, no ale, biorac pod uwage ile innych problemow maja (via synchro) - to pewnie sobie na to poczekamy.


@sonoman widzisz jeszcze w okolicach 1996roku (co by nie siegac pamiecia dalej - bo mozliwe, ze nie siegales wtedy lapa do klawiatury) za takie kretynizmy - "zbanowano" by jego za tego siga, Ciebie za sama mysl, ze taki sig moze byc w porzadku, pozniej zjedlibysmy wam psy i koty, zeby nie pozostawic zadnych watpliwosci co o tym myslimy. Dzis w erze gdy nkid robal moderuje forum dla swoich pobratyncow - takie rzeczy moga uchodzic za "normalne" ;]

----------------------------------
Active:
Ela (3ka)
Jola (5tka)
Ewa (180cm)

Retired:
Malgosia
Magda
Iwona
Karolina
Sylwia
Monika
Iza
Paulina
Angela
Justyna
(...)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 13:47 
Cytuj  
Najbardziej komiczne jest to, ze jest tak jakby każdy miał inne bugi... Jedni dostrzegają te... inni akurat tych nie maja, za to znaleźli jeszcze inne ( których co ciekawe nie maja ci pierwsi). Kabaret jednym słowem. Zupełnie jakby ludzie grali na rożnych klientach.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 13:58 
Cytuj  
moze po czesci tak wlasnie jest, biorac pod uwage porady typu "zainstaluj retail clienta"

choc patche powinny obie wersje "wyrownac" - to wiesc niesie ze jednak sie roznia.
Niestety, nie mam jak tego sprawdzic.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 10:03 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Najbardziej komiczne jest to, ze jest tak jakby każdy miał inne bugi... Jedni dostrzegają te... inni akurat tych nie maja, za to znaleźli jeszcze inne ( których co ciekawe nie maja ci pierwsi). Kabaret jednym słowem. Zupełnie jakby ludzie grali na rożnych klientach.


Co więcej w wersji US np Pounce działa na 65 feet w wersji EU działa jak stare na 20 feet , bez targetu i nie zadaje damage.

Jakby poprawili tu i tam , naprawili skille bo 90% nie działa jak powinno to WL byłby świetną klasą , ja swojego na razie odstawiłem na półkę bo nie chcę grać zepsutą klasą przez następny rok zanim cokolwiek poprawią, tylko Alda dalej tam lata z axem i mu się podoba ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:50 
Cytuj  
Odpowiedź Marka nt,petów i ich zjeb... http://vnboards.ign.com/Message.aspx?to ... =108863299


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.