mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 15:18 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To, ze sa bugi nie przeszkadza sie dobrze bawic w war.


This.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 15:20 
Cytuj  
Podzielam te opinie Ojcze, bo chcialbym miec przy czym odpoczac po pracy nie muszac znowu odpalac wowa i zasypiac podczas raidu, walczac z bossem ktory ciagle i cagle robi dokladnie to samo.
No ale wszystko z umiarem ;/ nie ma sie co napalac jak szczerbaty na suchary.

Ps. a mi jak najbardziej przeszkadza sie dobrze bawic fakt ze co chwila cos nie dziala tak jak dzialac w zamierzeniu tworcow mialo. Wam za jakis czas tez zacznie - zgaduje.

Edit:
Chyba, ze wczesniej poprawia, czego wam i sobie zycze ;]

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 15:41 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
"Pokaż mi grę ( MMO) która przed premierą ( 18.09.2008) a nawet po była dopracowana w 100%"

a Ty mi pokaz trojkolowy pojazd o napedzie atomowym zdolnym przyspieszyc od zera do dwoch w ciagu trzech.

Nigdy nie twierdzilem, ze taka gra istnieje lub istniala - wiec niczego nie bede pokazywac.

Ja tylko zaznaczam, ze wasze slodzenie tej grze jest wielce przesadzone. Co macie ludzi w blad wprowadzac.

Oczywiscie mozecie po raz kolejny mylic mnie z altem jakiegos maniaka WoWa, ktory na sile torpeduje wasza cudna gre - tyle, ze ja gram teraz wlasnie w who, wowa jeszcze w tym tygodniu nie wlaczylem. I to jest plus who: jest inne od l2, wow, lordsa, etc, -Inne, ale to nie znaczy ze obiektywnie "lepsze".


Nie przesadzaj, te błędy, które są, to nic w porównaniu z tym, co nadal jest w AoC (premiera miała miejsce z 4 miechy temu!). I akurat tej grze warto słodzić.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 18:41 
Cytuj  
Jak dla mnie błedy w grze sa do zniesienia.
Klimacik orków rozbawił mnie do łez i głośnego śmiechu.
Wreszcie gra, która wygląda dokładnie tak, jak chciałem by gra wyglądała.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 19:08 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
"Pokaż mi grę ( MMO) która przed premierą ( 18.09.2008) a nawet po była dopracowana w 100%"

a Ty mi pokaz trojkolowy pojazd o napedzie atomowym zdolnym przyspieszyc od zera do dwoch w ciagu trzech.

Nigdy nie twierdzilem, ze taka gra istnieje lub istniala - wiec niczego nie bede pokazywac.

Ja tylko zaznaczam, ze wasze slodzenie tej grze jest wielce przesadzone. Co macie ludzi w blad wprowadzac.

Oczywiscie mozecie po raz kolejny mylic mnie z altem jakiegos maniaka WoWa, ktory na sile torpeduje wasza cudna gre - tyle, ze ja gram teraz wlasnie w who, wowa jeszcze w tym tygodniu nie wlaczylem. I to jest plus who: jest inne od l2, wow, lordsa, etc, -Inne, ale to nie znaczy ze obiektywnie "lepsze".


Nie przesadzaj, te błędy, które są, to nic w porównaniu z tym, co nadal jest w AoC (premiera miała miejsce z 4 miechy temu!). I akurat tej grze warto słodzić.

Daj spokoj. To WoW-Troll nie ma sensu z nim gadac wogole.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 20:38 
Cytuj  
Toll: z moich doswiadczen wynika, ze znacznie lepiej-latwiej gra sie casterami (bugi nie sa tak dokuczliwe).
Grajac melee - co chwila spotykam sie z sytuacja - ze mob jest gdzie indziej niz client go wyswietla - tak w 50% walk sa z tym mniejsze lub wieksze klopty, no czasem sa na tyle duze, ze biegam w kolko i macham packa gdzie popadnie, majac nadzieje, ze w koncu go namierze ;] Strasznie to upierdliwe, upierdliwe bo nagminne.
Na koncu sa klasy z petami (przynajmniej ten moj kot chodzacy wlasnymi sciezkami) - w pvp kota uzywam jak strzaly do luku. Namierzam kogos - wysylam/wystrzeliwuje kota i z gory wiem, ze bede musial go przeladowac bo zaginie w akcji.

Takie pierdoly jak stojace trupy, lezace nietrupy, migajace trawki, max bonus za udzial w public quescie(500) + roll (1) = ostatnie miejsce, zablokowany quest ktory sie nie chce abandonowac ani finalizowac, Inside na forum mmorpg, machanie lapami i ignorowanie toporu na plecach. Fakt da sie przezyc.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 20:46 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
Toll: z moich doswiadczen wynika, ze znacznie lepiej-latwiej gra sie casterami (bugi nie sa tak dokuczliwe).
Grajac melee - co chwila spotykam sie z sytuacja - ze mob jest gdzie indziej niz client go wyswietla - tak w 50% walk sa z tym mniejsze lub wieksze klopty, no czasem sa na tyle duze, ze biegam w kolko i macham packa gdzie popadnie, majac nadzieje, ze w koncu go namierze ;] Strasznie to upierdliwe, upierdliwe bo nagminne.
Na koncu sa klasy z petami (przynajmniej ten moj kot chodzacy wlasnymi sciezkami) - w pvp kota uzywam jak strzaly do luku. Namierzam kogos - wysylam/wystrzeliwuje kota i z gory wiem, ze bede musial go przeladowac bo zaginie w akcji.

Takie pierdoly jak stojace trupy, lezace nietrupy, migajace trawki, max bonus za udzial w public quescie(500) + roll (1) = ostatnie miejsce, zablokowany quest ktory sie nie chce abandonowac ani finalizowac, Inside na forum mmorpg, machanie lapami i ignorowanie toporu na plecach. Fakt da sie przezyc.


LOL, a może to Ty masz lagi po swojej stronie? Gram Black Orckiem i nie spotkałem się jeszcze z takimi błędami jak je opisujesz. A, dobra rada - nie podoba się - NIE GRAJ! Szkoda Twojej kasy. Idź pograć w AoC.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 21:03 
Cytuj  
tobie szkoda mojej kasy ? :) wydaje ci sie, ze masz dla mnie dobre rady?
warto tu sie pokazac, gdy kabarety nie leca w Tv. Naprawde.

to fajnie, ze sie nie natknales na bugi - dobrze dla ciebie. Jakbys jeszcze nie zauwazyl to opisuje bugi na jakie ja sie natknalem a nie ty. Co do polaczen, chocby w tej chwili mam dostep do lacz roznych(4) dostawcow o przeroznych parametrach i sytuacja sie powtarza.

Pozatym podejrzewam, ze nasza znajomosc protokolow wykorzystywanych w (szczegolnie) grach, jest diametralnie rozna :> Spora czesc z was zdaje sie byc szpecami od wszystkiego, bez mrugniecia okiem stwierdzacie ze to wina lagow ;] Mnie nie stac jest na tak doglebna diagnoze problemu - dlatego przychodze tu po rady.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 23:36 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
Toll: z moich doswiadczen wynika, ze znacznie lepiej-latwiej gra sie casterami (bugi nie sa tak dokuczliwe).
Grajac melee - co chwila spotykam sie z sytuacja - ze mob jest gdzie indziej niz client go wyswietla - tak w 50% walk sa z tym mniejsze lub wieksze klopty, no czasem sa na tyle duze, ze biegam w kolko i macham packa gdzie popadnie, majac nadzieje, ze w koncu go namierze ;] Strasznie to upierdliwe, upierdliwe bo nagminne.
Na koncu sa klasy z petami (przynajmniej ten moj kot chodzacy wlasnymi sciezkami) - w pvp kota uzywam jak strzaly do luku. Namierzam kogos - wysylam/wystrzeliwuje kota i z gory wiem, ze bede musial go przeladowac bo zaginie w akcji.

Takie pierdoly jak stojace trupy, lezace nietrupy, migajace trawki, max bonus za udzial w public quescie(500) + roll (1) = ostatnie miejsce, zablokowany quest ktory sie nie chce abandonowac ani finalizowac, Inside na forum mmorpg, machanie lapami i ignorowanie toporu na plecach. Fakt da sie przezyc.


LOL, a może to Ty masz lagi po swojej stronie? Gram Black Orckiem i nie spotkałem się jeszcze z takimi błędami jak je opisujesz. A, dobra rada - nie podoba się - NIE GRAJ! Szkoda Twojej kasy. Idź pograć w AoC.


On pisze prawde, takie bugi sa i jest ich sporo. Przy niektorych klasach to zupelnie psuje rozgrywke, np. Shadow Warrior nie bedzie mogl stzelac z luku jesli mob bedzie pokazany ze jest kolo niego, mimo ze faktycznie mob stoi duzo dalej.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 01:45 
Cytuj  
Tu sie muszę zgodzić. Np. grając White Lionem często (i pisząc "często" ma mam na myśli "BARDZO często" :P) jest tak, iż lew bije sobie spokojnie moba a my mamy go out of range... albo nie można spokojnie odpalić positionala. Na Forum WA tez o tym pisali. Remedium w przypadku mojej klasy jest aggrowanie mobow pierw samemu a potem pozwolenie petowi na odebranie aggro (ew. stanięcie w lwie i bicie moba tudzież spamowanie throw axe'a). Nie wiem jak u reszty.

Z tymi trupami to również true.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 02:20 
Cytuj  
Moje pierwsze wrażenia z gry w WAR'a.

Obrazek

"Kolorowa gra dla dzieci, a gdzie mrok świata Warhammera ?"

*

Posty: 88
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 05:37 
Cytuj  
Jaka kolorowa zalezy gdzie jestes mi tam WAR bardzo sie podoba na poczatku mialem pare bugow jak gralem orkiem pozniej przeszedlem na Shadow Warriora i odziwo bugi zniknely i gram z duza przyjemnoscia dawno nie gralem tak zeby nie miec czasu isc sie wylac gdyby nie robota to gral bym calymi dniami chyba.... A wogole cos ty za zdjecie dal haha karte grafiki to masz chyba przedpotopowa skoro tak ci wyswietla

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 05:53 
Cytuj  
Troszke doluje to, ze zdarza sie iz quest ktory w becie dzialal teraz nie dziala, to samo z npc - w ob dzialali a po starcie juz nie. kau

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 07:49 
Cytuj  
jesli chodzi o bledy z mobami to zauwazylem prosta rzecz.
wystarczy ruszyc dupe i odbiec od moba kawalek i sie fixuje.
i fakt, ze czasami to wkurwia ale daje sie przezyc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 07:50 
Cytuj  
Nie jest tak zle jak w becie przynajmniej :) Teraz 2-3 kroki i dziala, a czasem trzeba bylo odbiec naprawde spory kawalem, przy okazji agrujac 3 inne moby :D

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 07:55 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Nie przesadzaj, te błędy, które są, to nic w porównaniu z tym, co nadal jest w AoC (premiera miała miejsce z 4 miechy temu!). I akurat tej grze warto słodzić.


Ja szczerze moiwac wiecej irytujacych bledow widzialem w who niz w aoc'u (nie liczac durnych problemow z grafa), fakt, ze gralem tylko w ob, a w aoc'u doszedelmem tylko do 40 lvl, ale takie odnioslem wrazenie. Te moby to mnie lekko irytowaly :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 07:58 
Cytuj  
tak na dobra sprawe jeden blad dziala mi tylko na nerwy - out of range w pvp. zdaza sie co jakis czas i niestety nie do konca wiem z czego on wynika, a powoduje, ze trace cenne sekundy chcac zabic kogos kto wedlug gry jest out of range, a na monitorze stoi jeden krok przede mna.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 08:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tak na dobra sprawe jeden blad dziala mi tylko na nerwy - out of range w pvp. zdaza sie co jakis czas i niestety nie do konca wiem z czego on wynika, a powoduje, ze trace cenne sekundy chcac zabic kogos kto wedlug gry jest out of range, a na monitorze stoi jeden krok przede mna.


True, wczoraj w ekstremalnym przypadku tego bledu przez 1/3 mapy gonilem zesnarowanego typa okladajac go toporem po plecach i non-stop "out of range", nawet 1hp mu nie zdjalem ...

Ale ogolnie te bledy nie sa w stanie przyslonic mi niesamowitej radosci, jaka daje mi ta gra :)


_________________
L2, WoW, DDO, LotRO, AoC, WAR - retired

Rift (EU-Firesand)
Cersei - lvl 20 Cleric

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 08:17 
Cytuj  
Moje pierwsze wrazena sa jak najbardziej pozytywne.
Nie bede tutaj powtarzac po innych co mi sie w grze podoba, natomiast powtorze to co Nestor napisal. Optymalizacja gry kuleje. Ok moze nie jest az tak zle lecz po 2ch godzinach gry mam nieodparte wrazenie, ze ta uporczywie zwalnia i pojawia sie coraz wiecej momentow, w ktorych postanawia cos doczytac.
Scenario chodza jak marzenie- tutaj do niczego nie mozna sie doczepic. Inaczej sprawa wyglada w przypadku world rvr. Nie dosc ze doczytywanie irytuje to jeszcze framerate potrafi poleciec na leb na szyje i nie mowie tutaj o walkach wiekszych niz przypuscmy 15 vs 15.
Na szczescie motywow z bugujacymmi sie mobami czy out of range zbyt duzo nie uswiadczylem ale nie powiem, ze sie nie zdarzyly co przy grze inzynierem rowniez wkurza.
Na szczescie wiekszosc tych bugow nie psuje radosci z gry wiec nalezy poczekac a z czasem (mam nadzieje) zostana one usuniete.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2008, 08:35 
Cytuj  
Cytuj:
nieodparte wrazenie, ze ta uporczywie zwalnia i pojawia sie coraz wiecej momentow, w ktorych postanawia cos doczytac.

Nie masz wrazenia. U mnie co prawda zaczyna sie po jakis 3h, ale gra zaczyna stopniowo zwalaniac az wkoncu u mnie sie wykrashowala (przypuszczam bylo Memory Overflow, albo inny podobny wyjątek).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.