mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 09:34 
Cytuj  
Taltos a ja to co ?? to ja finansowalem wuchte rzeczy...Castle moja kasa 3 small towere moja kasa....regipotyiron moja kasa... :smile: a jakos nic nie mowie *klaniac sie*


_________________
"Computer games don't affect children. If Pac-man had affected us when we were kids, we would all be running around in dark rooms, swallowing magic pills and listening to repetitive electronic music nowadays..."

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 10:04 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-08 07:50, Moo-Zoon napisał:
kto chce demka z q3 (ja v psyche :wink:)
rozne mapy, wyniki rzedu 23:0 23:1 48:-18 (ale to bylo nie fair bo mial qmpla do pomocy :grin: :grin: :grin:)


Grrrr, przypomnij moze publicznosci jak to przejebales ze mna i bloobem 7:4 ??

A pozatym nie przesadzaj takie wyniki to byly jak dopiero zaczynalem :razz:

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-05-08 11:13 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 10:11 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-08 08:27, bestia napisał:

(pierdoli glupoty)



Wiesz zalosny jestes shardu UO nie ocenia sie po tym ile ma bugow, tylko ile radosci daje graczom. Wytlumasz mi dlaczego wiekszosc ludzi z SC najlepiej wspomina Sphere, pomimo tego ze on ma najwiecej bugow. Jesli ci sie tu nie podoba to wypieprzaj na CL lub SC. Nikt plakac po tobie nie bedzie.

Kirot--> No dobshe. Panie i Panowie przedstawiam wam zalozyciela chaosu, ktory praktycznie sam cala ta impreze zfinansowal: KIROTA :grin:

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-05-08 11:11 ]</font>

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 12:43 
Cytuj  
Kirot powiadasz :grin: , niech ja go dorwę w swoję łapska :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!


Posty: 18
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 10:44 
Cytuj  
Psyche Sc sprawailo tyle radosci takim burakom jak ty, bo wchodziles z rana a tu str o 10 i sie cieszyles. Sc to byla shard dla dzieci, na nim mozna bylo grac tylko dla jaj zeby powkurzac Gm'ow i pooswajac zwierzatka.Malo kto traktowl go powaznie, bo wlasnie prze te bugi odbieralo checi do gry.Wlasnie dzieki bugom wileu graczy w ciagu tygodnia byla napakowana i mogla spokojnie zabijac innych ktorzy probowali w normalny sposob sie wyszkolic.Radze ci Psyche zastanow sie najpierw dokladnie a potem oceniaj.Ja nie wiem jak to z toba jest jesli cos jest zle zrobione jest do dupy.

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 10:54 
Cytuj  
bestia(co za beznadziejny nick :razz: ) powiem ci pare slow
CHUJ CI W DUPE JEBANY PEDERASTO
jak niegrales na sc to poco gadasz takie zeczy i co ty muwisz ze sc ejst dla dzieci sam jestes dzieciak na sc jest najleprzy moim zdaniem klimat nie tam cl czy jakes guwna sc rulez i SoA bedzie rulez a ty siedz w swojej noze i sie nieodzywaj


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 10:58 
Cytuj  
bestia jak uwazasz ze SC bylo dla dzieci to czemu grales, a jak nie grales to po chuj sie wpierdalasz? idz na swoj shard a nie wyskakujesz z takimi tekstami.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 11:01 
Cytuj  
hehehe. a pomyslec, ze w temacie jest napisane "pare cieplych slow" :razz:


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 12:33 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-10 11:44, bestia napisał:
pierdoli bez sensu


Kurwa wypierdalaj stad i nie wracaj huj ci do tego jakie jest SC i jakie bylo. Jak ci sie nie podoba to won na jakis LC gdzie narzucaja ci co masz robic i mowia jak masz mowic nikt cie tu nie zapraszal i nie prosil cie o twoje zasrane zdanie.
A tak z innej beczki to ty pewnie masz ze 35 lat jak mowisz ze tu dzieci graja, albo jeszcze lepiej to ty hardcore pewnie uwielbiasz . buahahahah
A co do topicu o pozegnaniu Sc nie mam co pisac bo dla mnie on zawsze bedzie SC to nie zadna nazwa Sc to ten chory klimat i Ci zjebani gracze, kur... ja ja ich kocham !!! :grin: :grin: :grin:
_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bayu dnia 2002-05-10 13:35 ]</font>

**

Posty: 218
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 12:40 
Cytuj  
bestia lamusie ja ci sie sc niepodobalo wt wypierdalam i wiencej na forum tu niewracaj :sad:


_________________
DAWO

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 12:50 
Cytuj  
w sumie to na SC jest hardcore skoro wszyscy w tydzien moga byc na max wypasieni to trzeba umiec wyzyc wsrod samych PK :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 13:08 
Cytuj  
Ale zjechali bestię aż żal się go robi :lol:

Racja Bayu chory klimat i zjebani gracze :razz:

_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-05-10 14:09 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 13:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-10 11:44, bestia napisał:
(pierdoli glupoty jak potrzaskany)


Sluchaj mnie ty zajechany w dupe gowniarzu. Jesli nie grasz na SC to KURWO NIE MASZ PRAWA SIE WYPOWIADAC!!! :evil: Jestes lamuch do potegi N-tej, krytykujesz cos o czym nie masz zielonego pojecia. A na dodatek przedstawiasz zalosne argumenty. Jesli jestes dupa i nie umiesz sobie ustawic parametrow, to nie dziw sie ze jak wchodzisz do gry to masz 10 str!!! :evil:


Przepraszam wszystkich, ale mam dzisiaj wyjatkowo zly dzien, a ten kutas jszcze mi z takim tekstem wyskakuje. No poprostu zajebac mozna...

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-05-10 14:46 ]</font>

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 15:39 
Cytuj  
ale pojechali chlopczyka pewnie na forum sie juz niepokarze a na servie bedzie gral pod ksywa paker bestia zaraz wszystkich zajebie ;P


_________________
_-=[k]=-_
kryzys


Posty: 18
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 17:31 
Cytuj  
Witam ponownie moich fanow, cos wam ostro sie zebralo na przeklinanie.A co do gry w SC to mialem bardzo duzo do czynienia z tym serwerem moja postac byla w czolowce i to bez pomocy bugow, rzadko ktos mi podskoczyl napewno mnie nie raz widzieliscie w grze i przez mnie kilku graczy (tych zbugowanych) zrezygnowalo z gry na sc a nawet jeden z niech nic do niego nie mam ale zostal GM.Nawet w trojke z kolegami rozwalilismy pare razy chaos niechwalac sie (MiJeNa napewno wam sie ten skrot z czyms kojarzy).A co do lamera to nawet nie wiesz pewnie co to znaczy wiec juz nie uzywaj takich trudnych slow. A klimat na SC to naprawde byl zjebany przez te bugi zeby nie one to moze SC bylo by warte kilku nieprzespanych nocy.


Posty: 29
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 17:35 
Cytuj  
WTF? Az tak dlugo mnie na serverze niebylo? :razz:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 17:39 
Cytuj  
Widzisz dla mnie to ty wciaz idealnie wrecz podpadasz pod definicje slowa: lama. Wypowiadasz sie na temat o ktorym gowno wiesz... Pochwal sie zatem kim byl ten wielki bochater, przed ktorym drzal caly chaos i ktory jednym kiwnieciem palcxa roznosil cale hordy "zbugowanych" przeiwnikow?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 17:40 
Cytuj  
hmm tak mnie zastanawia ktos ty jest, Nessi, Yetti? wszystkich graczy w czolowce znam a ciebie na oczy nie widzialem ani nic nie wiem o jakims kolesiu rozwalajacym chaos.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 17:41 
Cytuj  
To ja :lol:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 18:08 
Cytuj  
Dobra przyznam się , to ja :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.