mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 20:42 
Cytuj  
Nie powinni rozdzielać tak drastycznie zon do questowania, więcej zon wspołnych dla obu stron konfliktu, dawać bonusy na core.

Troszeczke nie rozumiem czemu jakoś z góry założyła większość z Was że 'core rvr' to jest kewl, w wowie pamiętam jak wszyscy ogarnięci ludzie cisneli na pvp serwy, ludzie z pve często byli obiektami kpin ;) A core to właśnie takie wowowe pve. Zresztą to wszystko mało ważne bo i tak questów się nie opłaca ni cholery robić, więc 'pve' zony świecą pustkami.

Nie rozumiem też jednej rzeczy : większośc z Was kpi z instancjonowanego pvp jednak zamknięcie PvP w WAR-ze praktycznie w SC i RvR zone (tak to też jest zamknięcie) przyjeliście na klate z uśmiechem.

Dla mnie spontaniczne pvp w plenerze, bez żadnych objectives, bez keepa to chyba najfajniejsza jego forma, dlatego brakuje mi tego w WAR.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 21:05 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Nie rozumiem też jednej rzeczy : większośc z Was kpi z instancjonowanego pvp jednak zamknięcie PvP w WAR-ze praktycznie w SC i RvR zone (tak to też jest zamknięcie) przyjeliście na klate z uśmiechem.

.


Wiekszosc z nas krytykuje SC. Dla mnie mogloby ich nie byc, choc niektore sa dosc pomyslowe.

RvR zony to jednak nie instancje, kazdy tam moze wejsc w dowolnym momencie. Zamkniecie tez nie do konca, bo nawet jak wybiegniesz z zony to jestes rvr przez jakis czas i mozna cie zabic na pve terenie.


Ostatnio edytowano 27 paź 2008, 21:13 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 21:07 
Cytuj  
shadhun prosze cie.
a w zonach rvr t3 to niby co masz? pvp kurwa w klatce?
albo mylimy pojecia albo gramy w rozne gry.
chociaz w sumie zawsze mozna sie do czegos przyczepic.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 21:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
albo mylimy pojecia albo gramy w rozne gry.

To ze gracie w rozne gry to nie ulega watpliwosci.

Inna sprawa, ze faktycznie zony RvR to nic innego jak klatki, z ktorych mozna wyjsc i poczuc sie bezpiecznym.
W WoWie rzeczywiscie bylo "War is everywhere". Tutaj sie tego nie czuje, pomimo, ze zajebiscie zrobione jest tlo, wszedzie elfiki walcza z orkami i innym talatajstwem to PvP w warsze jest ograniczone do SC czyli instancji i RvR zone czyli klatki


_________________
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 23:01 
Cytuj  
Generalnie to jestem fanboyem WARa ale chlopaki maja racje. RvR lake, SC i Keepy to walka w klatce. Gram na servie open RvR, a czuje sie jakbym siedzial na PvE rodem z WoWa. Wiecej questow powinno byc na tych samych obszarach, tak aby caly czas spotykac przeciwna strone konfliktu.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 23:07 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
Wiecej questow powinno byc na tych samych obszarach, tak aby caly czas spotykac przeciwna strone konfliktu.


Kto tobie każe levelować poprzez questy? Od t2 nie musisz wychodzić z rvr żeby grać. Więc argument z dupy


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 23:14 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Kto tobie każe levelować poprzez questy? Od t2 nie musisz wychodzić z rvr żeby grać. Więc argument z dupy


Chyba nie zrozumiales. Chodzi o to, zeby 'wojna byla wszedzie', a nie w tej przyslowiowej klatce. IMHO argumenty, ze nie musze wychodzic z RvR czy z SC zeby levelowac sa z dupy! Bo ja wlasnie bym chcial walczyc na calej mapie, a nie na jej malutkim skrawku pokolorowanym na pomaranczowo.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 23:25 
Cytuj  
no kazdy by tak chcial. ciekawe tylko czy serwer by pociagnal 20k populacji zeby zapelnic kazdy tier w kazdym miejscu zeby was zadowolic.
nikt nie mowi, ze to idealne rozwiazanie ale wedlug mnie sie sprawdza.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2008, 23:32 
Cytuj  
Ej, zony rvr klatki ? Ile czasu trzeba żeby skończył się status rvr po wyjściu z zony ? Spokojnie tyle, że można się na upartego po całym tierze ganiać.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 08:41 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Kto tobie każe levelować poprzez questy? Od t2 nie musisz wychodzić z rvr żeby grać. Więc argument z dupy

Ty Pies, wez sie zastanow.
Gosciu mowi, ze powinno byc wiecej questow wspolnych, bo bez tego troche jest lipa, a tym, mu mowisz, ze moze nie levelowac przez questy. WTF? Kazdy robi to co lubi, na tym polega gra w MMO, tylko czasem to co lubie jest kiepsko zrobione i mam prawo twierdzic, ze mi sie nie podoba i powinno byc inne. A z dupy porada jest 'leveluj w inny sposob', bo jak chce wlasnie w ten sposob, a ten jest chujowy, to quitne a nie bede levelowal inaczej.

Cytuj:
Ej, zony rvr klatki ? Ile czasu trzeba żeby skończył się status rvr po wyjściu z zony ? Spokojnie tyle, że można się na upartego po całym tierze ganiać.

No, jak wyjdziesz to sie mozesz ganiac, ale dopoki nie wejdziesz to nie ma WARa, a nawet na serwerze open rvr, open rvr nie istnieje, bo za malo wspolnego pve.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 paź 2008, 08:43 przez Zychoo, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 08:42 
Cytuj  
WAR to jest gra rvr... W ciągu kilkunastu minut w t3 zonie nakręciliśmy we 4 sporą zadymę pod keepem - zabicie 2 destro zmieniło się najpierw w kampienie orderu pod warcampem,(gram po stronie order) później odbiliśmy destro keema żeby na końcu kampić ich pod warcampem:) ponad 2 godziny swietnej zabawy:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 08:52 
Cytuj  
kampienie kogos pod warcampem jest fajne za 1-2 razem ,pozniej staje sie komplenie bez sensu ,npc oneshot'uja ,heady za 30k dmg wtf ?od pvp sa wyznaczone miejsca tak to przewiduje gra, szukanie na sile pvp w safe zonach jest bez sensu


Posty: 46
Dołączył(a): 23.10.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 08:55 
Cytuj  
trochę mnie to zasmuca że gra która miała być stricte pvp lub rvr okazuję się być klonem wow bez pve....

a obiecane pvp to jakieś instanty/klatki...

trzeba mieć nadzieję na poprawki jakieś bo klimat ma zajebisty

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 10:27 
Cytuj  
Po tym watku widac jak ostatnie produkcje spaczyly ludziom osad.
Z jednej strony narzekanie na walki w klatce i instancowane scenariusze pvp, z drugiej jak ktos musi ruszyc dupe i poswiecic 5-10 min na dojscie do terenu przeciwnika to jest placz, ze "sztucznie ogranicza sie RvR".
LOL

IMO jesli na terenie przeciwnika zyskujemy
a) element zaskoczenia
b) bezpieczenstwo (sporo mobow jest tam dla nas neutralnych a wrogich dla przeciwnika)
a jako "koszt" mamy te 5-10 min na dojscie do tych terenow to jest to moim zdaniem bardzo uczciwa wymiana.

Jesli ktos chce "czystego" i "uczciwego" PvP (pisze w zawiasach bo to raczej umowne okreslenie) to niech idzie na obszar keepow - dojscie tam nie zabiera praktycznie czasu, przeciwnik bedzie przygotowany i boostowany (wyrownanie do levelu jak na scenariuszach).
A jesli ktos chce ownowac ludzie tlukacych questy i majacych na sobie xxx mobow to niech nie jeczy ze nie ma fligh mastera ktory by go dostarczyl od razu pod chapter przeciwnika tylko ruszy dupe i tam dojdzie.

EDIT: a co do walki w zonach to moja ulubiona jest ostatnio isle od dead. 2-3 min na przeplyniecie z jednej plazy na druga, zabicie kolesia powoduje ze musi wracac tutaj z innej zony (wiec szybko sie nie pojawi) a do tego dobrze uksztaltowanie terenu (jest gdzie sie schowac i wyskoczyc nagle nawet na cala grupe klepiaca moby).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 10:51 
Cytuj  
i słusznie Karolu prawisz.
Zresztą zauważyłem, że większość marudzących pochodzi z serwerów carebearsowych.
Całe gildie poszły na serwery PvE z niewiadomych mi przyczyn, a potem zaczął się płacz.
Sam zrobiłem postac na Karak8Peaks, ale jak trafiłem na przeciwników we wspólnym PQ i okazało się iż nie mogę ich zaatakować, to szybciutko skasowałem postacie i wróciłem na Open RvR.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 10:59 
Cytuj  
Ja gram na Core, bo mi ten podzial odpowiada: na strefy do questowania (gdzie w sumie bywam coraz rzadziej) i strefy do RvR, ale ja sie ktos z przeciwnej frakcji pojawi na terenie pve to go zawsze atakuje, czasem przegrywam, bo sie okazuje, ze z tylu byli koledzy.
inna sprawa to, ze rzadko sie ktos pojawia, ale ja sam tez na tereny destro nie chodze, szkoda mi czasu - wole ganianie pod keepami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 11:22 
Cytuj  
Core RvR na spora zalete, ma to co gra oferuje najlepsze czyli RvR, ludzie nie ganiaja sie po calym swiecie solo by gankowac jakies sieroty na pve tylko skupiaja sie na czystym pvp.
Dobry serwer core ma caly czas RvR i dlatego logujac sie do gry nie musze sie zastanawiac gdzie szukac order tylko lece do talabecland czy do Avelorn i mam od paru do kliku godzin zabawy w naprawde zarabiste RvR.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 11:41 
Cytuj  
up - tylko że Eltharion (open rvr ) jest teraz chyba najbardziej zaludnionym serwerem i też gwarantuje bardzo duża ilość dobrej zabawy nie tylko w strefach rvr ale i poza nimi, nie tylko jeśli chodzi o gankowanie. Zdarzają się naprawdę bardzo fajne walki na terenach order i dest :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 13:52 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
up - tylko że Eltharion (open rvr ) jest teraz chyba najbardziej zaludnionym serwerem i też gwarantuje bardzo duża ilość dobrej zabawy nie tylko w strefach rvr ale i poza nimi, nie tylko jeśli chodzi o gankowanie. Zdarzają się naprawdę bardzo fajne walki na terenach order i dest :)




Też najlepiej wspominam walki z destro ktorzy przychodzili na nasze obszary i nasze wypady do nich.

Wtedy tez dochodzilo do najbardziej komicznych sytuacji.



Kolege WP zaatakował ork jak klepaly go 4 moby. Po pierwszym ciosie AE orka moby przeskoczyly na niego i to diametralnie zmienilo sytuacje :)



Albo pamietam jak czatowałem na gosci na isle od dead i jakos z rozpedu zaatakowalem marudera 38 lev (majac wtedy 30 lev).

Szybko zauwazylem pomylke i zaczalem spieprzac ale gdy gosc mnie po raz drugi zesnarowal stwierdzilem ze szanse mam niewielkie i postanowailem skoczyc w przepasc zeby mu nie dac satysfakcji dobicia mnie. Podbiegajac do krawedzi urwiska zauwazylem maly wystep skalny i zeslizgnalem sie na niego majac tak cos ok 25% HP. A dzielny maruder twardo skoczyl za mna, minal polke skalna na ktorej ja stalem i radosnie polecial w przepasc :)

Zeby bylo smieszniej dostalem za niego "pelne" RP i XP choc trafilem go moze ze 3x. Nie pamietam ile to liczbowo bylo ale jakos tak jak za questa ^^


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2008, 13:52 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
Chyba nie zrozumiales. Chodzi o to, zeby 'wojna byla wszedzie', a nie w tej przyslowiowej klatce.


Ale tam jest wojna. Po prostu nie odrozniasz wojny od frontu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.