mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 19:06 
Cytuj  
Panie Lowca, przeciez to wlasnie zabawa jest. Tak, bawimy sie doskonale :smile: Inaczej juz dawno by nas w zakladach zamknietych pozamykali.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 20:04 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-16 20:04, Xanth napisał:
Hmmm.. Krol... powiem wam tak: byl taki moment, ze sie zastanawialem, skad jeden koles ma 2 szaty Lorda Brit. Polazlem do palacu a tam ani Krola, ani Barona :grin:

Wiec teraz sa 1. bardzo silni, 2. niesmiertelni :razz:

X.



Szkoda ze healerow na Occolo juz nie ma od dwoch dni albo trzech... Moze dawajcie chociaz tym w miastach niesmiertelnosc co? Bo teraz jest beka szczegolnie jak smok sobie stanie kolo portalu...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 20:13 
Cytuj  
ja protestuje!!! czemu król i baron są nieśmiertelni?!?!?! nawiasem mówiąc i tak nawet gdyby nie byli to bym nie był w stanie ich zabić ale miałbym jakiś cel :smile:
a tak mogę tylko zrobić jakąś demonstrację pod pałacem :razz: są jacyś chętni??? stawiam każdemu po miksturze wybuchowej mołotowa :grin:


Posty: 10
Dołączył(a): 7.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 11:07 
Cytuj  
NIe bylo zle gralem wczoraj przez cole 2 godz.A dzisiaj juz mam zablokowane konto hmm
to chyba dozobaczenia za dwa miesiace moze mi znow odblokuja konto!!!!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 12:49 
Cytuj  
Elan Morin wiesz co ci powiem??? mowisz ze co za idiota klepie gm-a?
a wiesz ze banici maja glowe jednego :smile: po tym jak pomogli mu spasc z konia ? :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 14:40 
Cytuj  
Mowisz o Shaonie? To ona jest GMem? A to nowina... Bo mi sie wydawalo, ze to normalna postac NPC wraz ze standardowymi statami i skillami... I przypomnij sobie jak bencki dostawaliscie od niej, zanim w kilku naraz udalo sie wam ja zalatwic. Nie wiedzialem ze mozna az tak szybko biegac... ale sie dowiedzialem widzac jak szybko przed Shaona zmiataliscie :grin:

Gwarantuje ci, ze jesli to by byl GM to bys nie mial jego glowy... a wrecz na odwrot by bylo. Chcesz sie zalozyc? :grin:

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 14:46 
Cytuj  
Standardowe skille i staty nie przyzywaja demona za pierwszym razem, nie przejmuja czyjegos blada (wtedy nie mozna bylo), nie wyczarowuja smoka, no i many nie maja tyle :smile:
A pamietasz Xanth jak chciala mnie zabic Flamestrikiem, a ja mialem na sobie Reflecta? Obrazek


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 16:08 
Cytuj  
Blade Spirita mozna przejac taka ladna komenda .tame :]


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 09:37 
Cytuj  
wcale nie mowie ze idiota, tylko ze to oryginalny pomysl atakowac GM'a niezbyt madry ale oryginalny i tyle. GM'i maja jakies statsy i skille? jak sie ich zabije to maja skill losta? i jak czesto jest respawn GM'ów? :razz:


Posty: 49
Dołączył(a): 12.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 15:00 
Cytuj  
Co do Sheony niewydaje mi sie zeby to byla normalna postac npc bo z nia rozmawialem i na pierwszym spotkaniu z nia zamienila sie w bloodlicza albo licza niewiem juz.Powiedzialem jej tak, cytuje: Nie wieze ze jestes zwyklym mieszkancem tego swiata.Ona odparla nie musisz wiezyc,a ja i niewieze :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.