mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 17:51 
 
Scorpio, tylko mi wlasnie chodzilo o to, zesmy zorbili zeby nie mozna bylo zamykac w miescie drzwi magic lockiem, bo tak to praktycznie drzwi do wymiany, a za field'a sie dostaje crime tak jak na sphere ( czy noxie :/, juz nie pamietam za bardzo... hmm na sphere ktoryms wydaniu w ogole nie mozna chyba bylo rzucac ofensywnych czarow w miescie )... no coz na sposby sa sposby, wy wrzeszczycie ze trzeba cos zmienic - nic w ty mkeirunku nie robicie, no to my technicznie utrudnioamy - a magow to ja juz mam na czarnej liscie, a to ze wzgledu na robienie sobie jaj z guardami i stone wallami :razz:

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 17:54 
 
e nie o tym mowilem :razz: przeciwko ludzia cizko bo da sie przeniesc
chodzilo mi o ustawieniu takiej barykady przed healerem - stoja za drzwiami bedziesz mial klopot z wyjsciem (nawiazuje do bezsensu zakazu zamykania drzwi lockiem)
chcialem dobrze ale widze ze litosc nie poplaca - teraz zalaczam logowanie, jakis noob mnie obkurwi to bede chuja kilowal az mi sie znudzi


_________________
THC RULES

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 17:59 
 
a nie prosciej byloby postawic lifegate pozabudynkiem i najlepiej za miastem
to ze w czasie battle shitow nie dalo sie zywym wyjsc z miasta a wrecz od healera (zginolem okolo 500 razy w ciagu paru godzin)
to nikogo nie obchodzilo


_________________
THC RULES

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 18:03 
 
Tu chodzi o to, ze sobie ludziska w miescie zamykaja tym lockiem drzwi do roznych obiektow publicznych i tym samym ktos niezoreintowany w magii nie wejdzie juz do takiego sklepu. I to nie jest bezsens, bo jak ktos sie wycwanil, zamknal healera lockiem i zwial, a potem np ty wchodzisz do srodka duszkiem, zostajesz wskrzeszony a tu ci taka niespodzianka - drzwi sa zakminiete a twoje cialo za kilka chwil zniknie...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 18:41 
 
wiem yerp ale ja sobie jaj nie robie a o mnie jest ten topic

pokazalem wam kilka zastosowac tego czaru (pozytecznych)
a od czasu do czasu troche jaj tez sie przydaje bo troche u nas smutno

czy jako ze znikam vendorkow to wywalicie czar invisible?
jak wysle jakiegos ludka na bezludna wyspe to zlikwidujecie travel gate?
bez przesady

naprawde jak sa drzwi zamkniete to mozna zagadac z jakims magiem a nawet byle noobem zeby poszedl po scrola i otworzyl (scrol unlock dziala przy 0 magery) jak ktos jest oferma to juz nia pozostanie

btw: co do bugow wczoraj uzylem poly zamienilem sie w zombiego skilowal mnie straznik, jako duch bylem zombem przez kilka chwil :smile: , cialo bylo zomba, a co najlepsze juz jako duch duch nie moglem przejsc przez drzwi u healer (pomysl z gate poza budynkiem chyba nie jest zly) - ale nie musialem wolac gm, jakos sobie poradzilem - jestem masta :smile:

a co do noobow to oni sami sobie utrudniaja zycie

1.jakis nb wpieprzyl nam sie w portal do tatarow, zginol, przez niego takze ja chcac zbierac jego rzeczy - i co powinniesmy go olac zostawic na zadupiu jako trupka

2. nastepny noob ledwo zaczal juz sie wpakowal do "dandzona" kolo adel, przylatuje zbierz mi rzeczy, luz wlaze wyciolem jakies monsterki zagladam w cialo a tam z 30 wiader z woda, ledwo sie ruszyc moglem a co dopiero on-pytam na chuj mu to no i mi pokazal lol
wylal wode z wiadra pod mojego konia i text "twoj kon ma chyba slaby pecherz, zlal sie" no kurwa odpadlem, ale chociaz wiem kto najebal w adel tyle kaluz
3."jaka jest komenda do wyjecia rzeczy z ciala zwierzecia bo kon mu zjadl regi" lol
itd.

moze zrobimy na naszej stronce dzial imnewbie
oraz dzial how to be nb :smile:


_________________
THC RULES

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 18:52 
 
Cytuj:
2002-07-08 19:03, Yerpen napisał:
I to nie jest bezsens, bo jak ktos sie wycwanil, zamknal healera lockiem i zwial, a potem np ty wchodzisz do srodka duszkiem, zostajesz wskrzeszony a tu ci taka niespodzianka - drzwi sa zakminiete a twoje cialo za kilka chwil zniknie...

i tak zanim zniknie cialko znikna rzeczy z cialka :razz:
a i kolejne pytanie czy pk to jakas nizsza kategoria?
wiesz teraz jak sie wskrzeszasz, zaraz leci na ciebie straznik, biega bestia poki nie zginiesz i jak nie masz hiding to nie masz szans wyjsc
PORAZ 3 WNIOSKUJE O POSTAWIENIE GATOW POZA BUDYNKIEM A JUZ MIODZIA JAK BY TO BYLO ZA MIASTEM
i jeszcze raz przemyslcie tego magic locka (healer rozumiem, taverna jeszcze jeszcze ale reszte powinno sie dac zaykac)


_________________
THC RULES

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 19:07 
 
punkt 2 rulez :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 19:25 
 
Cytuj:
2002-07-08 20:07, Sqwa napisał:
punkt 2 rulez :razz:



chyba popelnilem blad :smile:
zaraz cale miasto bedzie w kauzach wody


_________________
THC RULES

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 23:44 
 
Jash ja raz ginac w wielkim lagu stalem sie duchem konia nie czlowieka tylko konia, mam screna jak biegam po Adel koniem, speeda mialem jak bym siedzial na koniu ale to byl sam kon. kiedys tego screan gdzies wzuce.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.