mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 10:40 
Cytuj  
hmmm tu nie trzeba laczyc chaos tu polowa ludzi to chaos a pozostala polowa to cieniaki co jeszcze nie sa dosc silni aby zostac pk :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Volo dnia 2002-08-17 11:42 ]</font>

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 10:58 
Cytuj  
Hmm a omnie nikt nie pomyslal psyche jestes beee chlip

JA znam jedna ladna nazwe dla trzeciej gildi :smile: pamiec o przeszlosci, i setymety to piekna rzecz :lol:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 11:16 
Cytuj  
ehh Eldorn, po pierwsze to ty sobie z SoA o ile dobrze pamietam polazls gdzies a po drogie jak chcesz sie w to bawic to "be my guest" jak uda ci sie ich zebrac to bedziesz dobry... ja wymiekam juz :/

_________________
"Ten naród się podniesie, zwycięży i zginie,
miecze na wrogach połamie
A potem wroga myślą zabije"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-08-17 12:16 ]</font>

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 11:21 
Cytuj  
TAk polazlem sobie na wakacje.


EEeee myslalem ze juz macie wszystko :smile: ja chcialem sie tylko dolaczyc, nie mam nerwow do prowadzenia calej gildi, przynajmniej narazie :/


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 13:03 
Cytuj  
i tak order wygra :lol:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 13:26 
Cytuj  
Aheron ten wasz order moze posackac ja sam bez lagow pewnie wybil bym to cale wsze gowno ;p


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 23:35 
Cytuj  
-Macie zapałki?
-Nie!!
-TO NICI Z CHAOSU!!!!!!


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 23:38 
Cytuj  
Jesli pozwolicie, to chcialbym cos powiedziec.
Chcielismy(przynajmniej ja) dac wam troche zabawy, poprzez stworzenie 2 rownych sobie frakcji. Chaosu i Orderu. Tak aby ludzie mogli sie bawic i miec z kim walczyc a nie tylko bezsensownie lazic do EB i PKowac bez celu. Niestetu nie udalo sie to. Pierwszego dnia wszyscy na wszystko sie zgadzaja, nie ma dyskusji i wogole jest git. Z nadzieja mozna bylo patrzec na dzien nastepny. Teraz niestety okazlo sie, ze kazdy ma swoja koncepcje, kazdy ma swoje zastrzezenia i widzi to inaczej(w mysl zasady gdzie 2 polakow tam 3 zdania). Niestety wszystkiego pogodzic sie nie da. Tak wiec oglaszam ze pierdole to i nie mam zamiaru lazic i sie uzreac z nikim. Robcie sobie co chcecie. Potraficie tylko krytykowac lub w najlepszym wypadku olewac sprawe. "Chaos to nie tak", "Chaos to inaczej powinien wygladac", "To sie kluci z definicja Chaosu", "Ja o niczym nie wiem"... Mam tego dosc. Jak sie zorganizujecie, wasza sprawa na mnie nie liczcie.
Chcialbym jeszcze tylko podziekowac Cyanowi i Jaschoowi, ktorzy jako jedyni starali sie jakos pomoc... :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 23:56 
Cytuj  
bylem 3 min szybszy :razz: tylko innaczej to ujelem bardziej zwiezle :razz:

Nie dziwie sie psyche ale on sie szybko podal gildie nalezy budowac powoli i z ludzmi z ktorymi sie zazwyczaj gra z kumplami a nie z kazdym kto sie napatoczy taka gildia nie ma szans przetrwania, gdyrz kieruje nia jedna osoba, ktora za wszystko odpowiada a z doswiatczenia wiem z musi miec duzo charyzmy zeby to utrzymac w kupie i musi duzo grac (odbja sie to na zyciu osobistym), lepsze sa gildie zlozone z kumpli w ktorych nie ma jednego wodza jest tylko koles ktory zarzadza kamieniem.
Pomysl byl nie uda z powodu braku zgrania, osoby tworzace gildie powiny sie dobrze znac i rozumiec kazdy powinien wiedziec kto jaki ma styl walki, powini umiec wspolpracowac, tylko taka gildia bedzie mogla przetrwac i sie rozwijac.

chodzi o to ze pad pomysl zrobmy sobie chaos wszyscy o fajnie ale prawie nikt nic nie robil, bo nie zalezalo mu na gildi tylko na tym zeby miec chaos w statusie :/


Czuje sie troche winy bo sam troche namieszalem ale moje pomysly byly bardzo dobre :cool:

_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Eldorn dnia 2002-08-18 00:59 ]</font>

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 00:51 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-17 14:26, BaroO napisał:
Aheron ten wasz order moze posackac ja sam bez lagow pewnie wybil bym to cale wsze gowno ;p

Ta napewno, bo jak mowil volo "a pozostala polowa to cieniaki co jeszcze nie sa dosc silni aby zostac pk" to order sklada sie w wiekszosci z nb lub graczy takich jak ja:P ktorzy prubuja dojsc do doskonalosci droga dobra:D i ktorym przeszkadzaja tak zwani pk zabijajac orderowcow tylko dla wlasnej przyjemnosci.....
A co do zjednoczenia chaosu to wlasnie dlatego ze order jest o wiele slabszy to nie ma sensu. Juz lepiej organizowac turnieje (bo po jaka holere gm'i stworzyli te cala hale w podziemiach?) lub wymyslac jakies questy, uprzyjemnic sobie gre a nie myslec tylko o sobie, bo jak narazie na soa tylko makruja i cwicza staty....
Przeciez rpg powinno rozwijac wyobraznie a nie ja zawezac.


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 01:05 
Cytuj  
i tak oto padl chaos by psyche zanim nawet powstal :razz:


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 06:46 
Cytuj  
psyche glowa do gory to po pierwsze

moze zrobimy order? :smile:]

"Chcielismy(przynajmniej ja) dac wam troche zabawy, poprzez stworzenie 2 rownych sobie frakcji. Chaosu i Orderu." [psyche]

wlasnie po pierwsze w tym momencie order to sie nadaje do bicia niedzwiedzi w lesie
po drugie 30osobowy chaos na dodatek przez chwile "zorganizowany" wycina caly server w pien i jedynie gm mogliby nam cos zrobic

mysle ze troche za szybko wpadlismy na ten pomysl z chaosem, ale za jakis czas jak order sie podpakuje to wrocimy do tego, sadze wrecz ze nie bedziemy mieli innego wyjscia jak 20 chlopa(a i moze jakies kobitki) pod dowodztwem shinijiego (cos nie wierze w charyzme rycerza) bedzie nas scigac i wyciynac pojedynczo

pozyjemy zobaczymy

a i ktos zajebal ze lejemy rzemisnikow, a co to oni maja jakis imunitet (napisalem w innym topicu krotka historyjke swojego zycia, moze malo wiem o tym swiecie, ale ciagle slysze z innych servow o wjazdach do kopalni i wyrzynaniu gornikow itd, w koncu trzeba jakos zdobywac sprzet :smile: ) po to chyba jest order zeby bronic uciskanych :razz:

i przy okazji prozba do gmow podpakujcie troche te lepsze potworki bo to co teraz jest to profanacja
mag[noob] jest w stanie zabic wszystko
woj[noob] po 5 godzinach idzie zabic lisza, lisz lorda tez by zasiekal tylko ze nie ma takowych
woj w miare dobry sam zabija ice frienda albo smoka rotfl (nawet male dziecko wie ze smok jest wyjebany w kosmos i sam niszczy cale miasto, a woj jedyne co mu moze zrobic zlego to stanac w gardle albo doprowadzic do niestrawnosci :smile: )
mag z vortexem wpada do smokow 5 minut i 5 smokow lezy a mag ma 40k w plecaczku

najwazniejsze zeby potworki sie mogly same leczyc a juz wypas by byl jakby leczyly sie nawzajem [lisz leczasy bande otaczajachy go zambie to by byly jazdy] (teraz lecza ale atakujacego i zwyklym healem), przyzywac demonki :razz:
zmodyfikujcie troche staty potworkow (teraz lisz to 3strzalowiec nawet nie zdarzy rzucic czary a juz kwiczy)
czy nie urozmaiciloby to rozgrywki gdyby na smoka szla cala guldia, walka trwala 15 min i w miedzyczasie polowa robila OoOOoooO a druga polowa miala polamane miecze :razz:
nieraz jak przejezdzam kolo obozowiska ogrow i widze jak noobek gromi lorda to mnie cos sciska w sercu, przystane i lecze biedaka [ogra oczywiscie] zeby nie padl za szybko, przy okazji slysze wiazke "kurwa spierdalaj chuju" itd. ale wtedy mam pretekst zeby poscic w niego 2 corpy :smile:

a i jeszcze jedno zeby drodzy gm nie wzieli sobie tego za bardzo do serca i nie porobili niepokonanych potworkow (cos jak kiedys lisz mroku :razz:) zeby smok nie zabijal woja po 1 strzale w super zbroi i nie wyczarowywal 20 demonow - rownowaga, wyczucie czy jakby tego nienazwac (jak narazie tego na tym servie brakuje, przechodzimy z jednej skrajnosci w druga [guardy, luki, medytacji itd] )

jak sie spiszecie moge wam nawet postawic lody (wylaczajac karanire)

i tym milym akcentem zakoncze postowanie na dzis, czas isc spac sija


_________________
THC RULES

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 12:16 
Cytuj  
offtopic

A co z ta medytacja zmienili bo na stronie nie pisze?


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 12:23 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-18 13:16, Eldorn napisał:
offtopic

A co z ta medytacja zmienili bo na stronie nie pisze?



kiedys wystarczylo miec skilla zeby mana rosla szybciej (i bylo to chyba 10% +1/s, mi przy 45 roslo 5/s) teraz szybciej rosnie tylko podczas medytacji (przy gm +3/s) wiec dosc wolno


_________________
THC RULES

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 12:28 
Cytuj  
Bierna nie dziala ale wal, ja pierdole moze czarowac jeszcze zabronia w zbrojach a tak juz to zrobili. mam pomysl po co nam medytacja wogle moze magery odrazu wykasujemy, alnbo pozmieniajmy czary, np demona na dobrego duszka, a cor pora na totalne wzmocnienie albo inne bzdury.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 12:39 
Cytuj  
eldi nie jest zle zycie ratuje na zbrojka z ice daje dodatkowe +3/s wiec mozna olac medytacje i wziasc innego skilla
pozatym lekko zwiekszyli dmg czarow ale juz sie szykuja do obnizenia :razz: i w koncu dziala mind blast


_________________
THC RULES

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 12:56 
Cytuj  
NIE robmy tu czata zajzyj na irc !!!!!


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 13:05 
Cytuj  
magia nie bedzie obnizona, beda zmiany w za mocnych czarach(vide ms gdzie smok byl jedostrzalowcem) ale zostanie taka sama
btw. oslabilismy medytacje to magowie nazekaja, jak oslabilismy luki - lucznicy nazekaja, zmienilismy healing - wojowie nazekali czyli jest po rowno i nikt nie ma co nazekac


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 13:09 
Cytuj  
tylko ze wojowie i lucznicy dostali potionki a maga zabraliscie czarna magie wiec mozemy narzekac :smile: a raczej :sad:


_________________
THC RULES

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 18:11 
Cytuj  
Jash wy ta czarna magie macie pochowana w skrzynkach w radzie magow , pomyszkowalem troszke wiec nie marudzcie :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.