mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 17:41 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-11 14:01, *Lame* napisał:
Stary nox = zwisy clienta , bug z bs , bug inneg typu nie chce mi sie pisac , fencer tam rospiera all . Majac 80% fenca bylem nie wypadkowanego gmsword zabic :smile:


Jasne, przestan za przeproszeniem pierdoolic glupoty bo mi sie juz rzygac chce jak taki mlotek udaje ze jest madry :/

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 17:44 
Cytuj  
A juz szerszen gratulowac i dziekowal ze mozna grac jak kto chce... A jak widac kroi sie ZS - second edition u yerpa w umysle....

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 17:52 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-11 18:44, bloob napisał:
A juz szerszen gratulowac i dziekowal ze mozna grac jak kto chce... A jak widac kroi sie ZS - second edition u yerpa w umysle....



Co masz na mysli?

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 19:15 
Cytuj  
Tak bloob, idz sobie graczom tlumaczyc jak wyglada real pk >;) - Tutaj jest kilka roznych odnosnikow do tematow... a ja tak wlasciwe od tygodnia czasu nie mam by cos robic... a sie tak kloce na forum, bo mozna argumentacje sobie potrenowac. Tutaj mowilem co ja bym wolal i mnie juz prawde wkurzaja na maxa brak JAKIEGOKOLWIEK klimatu - nawet sie questow nie chce robic jakis integracjnych, bo gracze tylko oszukac jakas chca ( zabic npc by sie nie narobic ) i co chwila lolami wala. Gdybym gral graczem od razu bym zrezygnowal, bo ja rozumiem ze bicie sie fajna zabawa, ale u nas to wyglada tak: zaatakowal pana x morderca y, x leci do helaera i wrzeszczy: "oddawaj regi!!" morderca znow kill bo widac chlopak jakis ulomny i po co ma sie meczyc, no ale pan x znow leci i "oddawaj regi". No to czekamy 5 min przez restime'a. Idziemy po miescie i "kurwami" wyrazamy nasza opinie na temat pana y. Potem wchodzimy napakowana postacia i sie mscimy. I jak tu nie gadac ze sie zle gra??


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 21:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-11 14:01, *Lame* napisał:
Stary nox = zwisy clienta , bug z bs , bug inneg typu nie chce mi sie pisac , fencer tam rospiera all . Majac 80% fenca bylem nie wypadkowanego gmsword zabic :smile:

Co ty pierdolisz -na nox bylo pelno bugow i dziwnych zeczy ale ten z fencem to pierwsze slysze.
Ale za to na nox byl KLIMAT spceficzny dla SC
Spotkania kolo CM Brit itd ...
Gunlaf
Taunis
Raistlin
Profian
Wilk
Aplegatt
i wielu innych weslolych ludzi pakujacyh po calych dniach skille zeby byc da best a potem wyglupiac sie


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 22:05 
Cytuj  
blah... ile to ja juz razy slyszalem te brednie z nox == klimat... wtedy grali ci goscie, graliby tez gdyby to byl UOX, Sphere itp itd, a sytuacja jaka wtedy zaisntala zrobila z noxa majacego kilka ciekawszych rozwiazan jakies bostwo emu... nieslusznie zreszta, bo teraz nikt nie pamieta bugow takich, ze wlosy spadaly z glowy... mi spadaly jak oddawalem 50 raz w weeken statsy/skille/bank itp itd..


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 02:00 
Cytuj  
@ Yerpen
Ty to najwiecej wiesz o NOX...:[

@ Karanira
Zrobil sie u was taki sam burdel jak u nas w momencie gdy sie ekipa posypala:D

@ All
A ja bym tam sobie zrobil serwer na Sphere... dla wybranych ludzi i tych, ktorzy by zasluzyli na gre na tym shardzie. Samo PvP, all chwyty dozwolone. Zadnych bugow (usuniete wszystkie poza dwoma, ktore sa, ze tak to nazwe "wrodzone" i nie da sie ich usunac), zadnych padow (Sphere ma mega stabilnosc + podnosi sie w razie padu - no moze pasc czasami - z predkoscia swiatla) i innego pierdolenia. Hue hue a ludzie by sie zabijali zeby moc pograc na tym shardzie:D A graliby tylko nieliczni...
To tak na marginesie:]

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 07:15 
Cytuj  
Ja mam kilka pomyslow jak zrobyc aby all bylo pieknie przectawie je jak wruce :razz:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !


Posty: 15
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 07:44 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-12 03:00, Oyci3C napisał:
@ Yerpen
Ty to najwiecej wiesz o NOX...:[

@ Karanira
Zrobil sie u was taki sam burdel jak u nas w momencie gdy sie ekipa posypala:D

@ All
A ja bym tam sobie zrobil serwer na Sphere... dla wybranych ludzi i tych, ktorzy by zasluzyli na gre na tym shardzie. Samo PvP, all chwyty dozwolone. Zadnych bugow (usuniete wszystkie poza dwoma, ktore sa, ze tak to nazwe "wrodzone" i nie da sie ich usunac), zadnych padow (Sphere ma mega stabilnosc + podnosi sie w razie padu - no moze pasc czasami - z predkoscia swiatla) i innego pierdolenia. Hue hue a ludzie by sie zabijali zeby moc pograc na tym shardzie:D A graliby tylko nieliczni...
To tak na marginesie:]


Czolem kufa gdzie te czasy z sphere siedzenie po noca by poprawic stfirki a i fak dphere wywalic bylo ciezko

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 08:23 
Cytuj  
Oyci3c tym razem przegiales :smile:

(spojrzcie na jego profil :smile: )

Arghh juz to widze :smile: 'Wszystkie chwyty dozwolone' ... Juz widze te nowe skrypty, nowe grafiki... muahah :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 09:17 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-11 23:05, Yerpen napisał:
blah... ile to ja juz razy slyszalem te brednie z nox == klimat... wtedy grali ci goscie, graliby tez gdyby to byl UOX, Sphere itp itd, a sytuacja jaka wtedy zaisntala zrobila z noxa majacego kilka ciekawszych rozwiazan jakies bostwo emu... nieslusznie zreszta, bo teraz nikt nie pamieta bugow takich, ze wlosy spadaly z glowy... mi spadaly jak oddawalem 50 raz w weeken statsy/skille/bank itp itd..


Po pierwsze nie mowie ze niebylo bugow - bylo od zajebania
Po drugie mowie ze byl klimat SC == nie KLIMAT tylko klimat SC
Po trzecie sa juz nowe NOX majace poprawione niektore bledy od strony servera np poisoning itd ....
Po czwarte od kiedy zmieniliscie skill/stat gain na Nox bylo wiecej utraty bank box i wlosow
Po piate - utracie bank box mozna bylo przeciwdzialac samemu do czasu jak nie wprowadzono limitu i glupiej skrytki - poprostu trzeba bylo ograniczyc ilosc przedmiotow w glownym boxie - a suma nie miala znaczenia
Po 6 Nox stal ok 3-4 miesiecy( w miare normalnego grania) - to ciupenke za malo zeby poprawic wiekszosc baboli i zrobic dobre skrypty
Po 7 w pewnej chwili na Nox zlazlo sie kupa bydla z CL i skonczyl sie czesciowo klimat
Po 8 - ci co chcieli grali klimatycznie (RPG) i zaczynalo sie robic fajnie gdyby nie pkt 7
Nox nie jest zadnym cudem emu - POPROSTU - ludzie ktorzy grali na nim od poczatku znali sie i lubili ( w wiekszosci) a jakie byly poczatki to sam wiesz i po ile razy sie kroilo te same ryby i jak sie kase zarabialo
Powiem wiecej - na NOx byla kupa spawnow i byly skile ktore nie rosly i zjebane skille i inne rzeczy ale bylo fajnie


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 09:49 
Cytuj  
Nox taki byl... ale juz raczej nie jest :/
Tzn na nowym noxie oczywiscie sa bugi ale nie BABOLE, i jest naprawde niezle, a co do bugow statowych to na naszym wspanialym POL bylo tego juz o wiele wiecej :smile:
(Jak zlapalem goscia ze 160 str zaczely sie spazmy.)
I ja jestem zdania ze pol ma bugow wiecej niz nox :smile: mowie o nowych wersjach, w obu przypadkach.
A klimat byl bo umozliwila to stabilnosc... Tzn nie padal co 30 minut wiec gracze sie zdazyli wczuc...

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 14:46 
Cytuj  
mam propozycje prawdo podobne nawet zaden z adminow jej nie przeczyta ale itak napisze (co mi tam:P) mysle ze wiele ludzi chcialo by aby...

[...]

  • Pliki przeniesc na nowy serwer na Windowsie i zobaczyc jak tam wszystko bedzie sie sprawowac/wrazie czego zawsze jest nasz Dobro Duszny Szary :wink:
  • Mapa zostala zmieniona na standardowa (Brit,Min,itd..)
  • Kasacj ulegly w/w mapa, banki, plecaki, (w sprawie plecakow kazdy mag napewno by sie zloscil wiec proponuje aby magowie ktorzy wczesniej do wyznaczonego jakiegos GM'a zglosza sie jesli im zalezy i pokaza ksiege [chodz prawie kazdy ma full] wtedy by je odzyskali)
  • Aby odpuscic sobie pomysl z tym calym handlem miedzy graczami, bo jezeli on ma byc itak bedzie (nie robmy jakiejs epoki kamienia lupanego)
  • Wtedy by mozna naprawde zajac sie fajna zabawa/gra a nie ciagle swiatem GM'i by znalezli wiecej czasu dla graczy ponewaz mieli bysmy pieknie ustawione RESPY bo nie urazajac nikogo to gowno co bylo jest wrrrr...
  • Byl problem z paroma zbugowanymi postaciam i niewiem naczym to polega ale przeciez mozna je poprawic w prosty sposub *odtwozyc*


To jest pare moich pomyslow mysle ze sa wmiare logiczne i wiem ze wiekszosc graczy by sie spodobal ;p

btw: sorry za bledy ktore sie tu napewno czaja ;p
_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BaroO dnia 2002-09-12 15:48 ]</font>


Posty: 2
Dołączył(a): 12.09.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 15:00 
Cytuj  
Jeżeli ma być i tak kasacja postaci na koniec wersji beta to lepiej ją teraz zrobić teraz (jeżeli w ten sposób by się unikneło jej puźniej) CZEKAM NA ODPOWIEDZ OD JAKIEGOŚ GM'a oraz na opinie graczy


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Apollo dnia 2002-09-12 16:40 ]</font>

*

Posty: 68
Dołączył(a): 30.08.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 15:02 
Cytuj  
Co jak co ... ale po co mamy stawiac spawny jak od dluzeszego czasu byla mozliwa zmiana mapy :wink:

*

Posty: 96
Dołączył(a): 3.08.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 15:24 
Cytuj  
Yerpen ma w 100% racje . Powiedzmy se szczeże ludzie chcą władze . No sory ale nie wyobrzazam sobie jak TEDE sprzedaje mi plony kture cieszko wychodował . Uo to nie tylko zabijanie , lotowanie i markowanie . Po co ja to wogule pisze i tak wszyscy bendoł robic swoje . SoA była servem dla wyrzotków co tyklo markują i zabijajol ale takie nie bendzie !! . "Wszystkim skrytorzercom mówimy NIE !!! " :grin:


_________________
Gdy człowiek jest podniecony, kocha własne podniecenie, podnieca się nim i wszystko poza tym już nie jest dla niego życiem.


Posty: 26
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 15:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-12 16:24, hounsi napisał:
Yerpen ma w 100% racje . Powiedzmy se szczeże ludzie chcą władze . No sory ale nie wyobrzazam sobie jak TEDE sprzedaje mi plony kture cieszko wychodował . Uo to nie tylko zabijanie , lotowanie i markowanie . Po co ja to wogule pisze i tak wszyscy bendoł robic swoje . SoA była servem dla wyrzotków co tyklo markują i zabijajol ale takie nie bendzie !! . "Wszystkim skrytorzercom mówimy NIE !!! " :grin:


no i ja mysle ze to niezly plan tylko zeby jeszcze mapka byla normalna (britt,moon...)to juz wtedy byloby fajnie.


Posty: 2
Dołączył(a): 12.09.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 16:05 
Cytuj  
Jeżeli ma być i tak kasacja postaci na koniec wersji beta to lepiej ją teraz zrobić teraz (jeżeli w ten sposób by się unikneło jej puźniej) CZEKAM NA ODPOWIEDZ OD JAKIEGOŚ GM'a oraz na opinie graczy

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 16:15 
Cytuj  
Gambit ten avatar niezabardzo pasuje do maga :razz: pozatym niepamiętam cie z SOA ;P

Chyba ze ty jestes ten Gambit z AW??


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 16:25 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-12 10:49, bloob napisał:
Nox taki byl... ale juz raczej nie jest :/
Tzn na nowym noxie oczywiscie sa bugi ale nie BABOLE, i jest naprawde niezle, a co do bugow statowych to na naszym wspanialym POL bylo tego juz o wiele wiecej :)
(Jak zlapalem goscia ze 160 str zaczely sie spazmy.)
I ja jestem zdania ze pol ma bugow wiecej niz nox :) mowie o nowych wersjach, w obu przypadkach.
A klimat byl bo umozliwila to stabilnosc... Tzn nie padal co 30 minut wiec gracze sie zdazyli wczuc...


I nie wiem - zgadzasz sie z moja opinia czy nie - bo moge albo flamowac albo potakiwac :P

I jeszcze taka mala dygresja specjalnie dla Yarpena:
Klimat RPG i ogolnie klimat twoza gracze - STARZY GRACZE - ci co juz troche graja nie zoltodzioby i "nowi". Twoza go ci ktorym sie znudzilo zabijanie, makrowanie , gwalcenie itd ... szukaja innej rozrywki i znajduja ja pod postacia swinskich kawalow opowiadachy przy kufelku w tawernie, podrywania barmanki itd(npc - wiem ze to sie nie uda) ...
_Na CL GM i obsada probowala wprowadzic KLIMAT na sile - efekt godny pozalowania - grali rpg tylko ci co chcieli ( w wiekszosci veterani) a noby pakowaly skille - EFEKT ?
Prosze bardzo jak odeszli veterani i zostaly nb klimat szlak trafil bo nie bylo dosc GM do wsadzania do paki !!!!! i wszyscy olali regulamin - przemysl to - czasem warto siegnac do doswiadczen innych ludzi. Na Dz exeryment sie zapewne udal bo TAM WIEKSZOSC GRACZY TO VETERANI DZ !!!! a nie noby
________________
Rishnak Uruk - COY Europa

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-09-12 17:31 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.