mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 18:39 
Cytuj  
jasch licz sie z tym ze jak zobacze kogos uzywajacego buga na magery to z miejsca ban.

1. serwerem zarzadzamy my wiec jezeli bedziemy chcieli zostawic te bugi to zostawimy
2. to ze sa bugi ktore zglosiliscie kiedys nie znaczy ze nad tym nie pracuja skrypterzy, po prostu niektore bugi mozna naprawic w kilka minut a nad innym trzeba sie troche napracowac
3. nie wiem jak innym ale mi na duzej ilosci graczy niezalezy, wolalem te 10-20 osob na SC niz te 50 co jest teraz


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 19:45 
Cytuj  
a banuj sobie :] nie bedziesz i tak wiedzial kto to ja
wogole olac
ty madry bo napierdalasz sobie skille jakie chcesz i na ile chcesz
jestes gm ty tu rzadzisz ale nie oczekuj aplauzu za nic


_________________
THC RULES

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 20:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-18 17:38, jashchoor napisał:
chyba nadszedl czas na malego :grin: posta
troche w nim sprostuje, zdementuje, zkomentuje, pouzalam nad losem, poszydze, zjebe coniektorych :]

a wiec tak
odnosnie postow aeorotha
skille staty rosna szybko - wrecz za szybko - z pewnymi wyjatkami oczywiscie alw wiekszosc
nie uwazam takze ze 7 gm daje ci dobra zabawe
na beta moj wspanialy mag :grin:, ktory nawet jakos zamiatal i sie dobrze bawil mial 1 gm - tailoring :]

ad baroo i bugow

{bug [bag] (ang. ‘pluskwa’) infor. błąd w programie. - taka oto madra definicje znalazlem na onecie :grin:}

prawda lezy gdzies po srodku
nie tyle co shin mnie olal ale ogolnie ekipa
tobie tez podoalem te bugi, ty podales komus dalej, minely 2 tygi i wiekszosc nadal funkcjonuje, winnych nie ja powinienem szukac, po prostu wszyscy gm dostaja zjeby :grin:, kto wieksze kto mniejsze ustalcie miedzy soba

ad bugow wg yerpena i shina

tak tak gracze zglaszaja bugi te co im przeszkadzaja, a wy tylko sluchacie i naprawiacie bugi, ktore pomagaja gracza :]
(jak pisze ze mam buga to mordka gm sie usmiecha, a jak chce cos zapytac to cisza, albo CHYBA TAK i kazdy z gm ma inna odpowiedz na pytanie)
na regi czkekalismy kolo miecha, to samo z skrolami 1-3, runami itd(mam nadzieje ze decado nie polecial za ta akcje z runami, swoja droga wielkie dzieki za to, pare osob dostalo runy, zaszumialo na ircu, hokus pokus i juz runy robi carp)

swoja droga byla soa-beta po to zeby usunac bugi, zreszta zostalo to w wiekszosci zrobione, pojawia sie soa final i tu nagle pol rzeczy niema, drugie pol dziala zupelnie inaczej, a trzecie pol :razz: zbugowane jak chuj - moze jakis kurna wirus

robicie nowe skrypty (skrypterzy) - czy wy wogole sprawdzacie jak to dziala w praktyce?
tak trudno zalogowac sie na soa i 15 min potestowac czy to dziala i jak dziala?
przyklad :grin:
pojawil sie niusik na stronce ze postac z umiejetnoscia zebrania moze dac lapowe potworkowie zeby go nie zabil, no to testing - po kilkunastu probach gain i komunikat ze udalo sie przekupic potworka :grin: - coz z tego skoro dalej mnie napierdala a kasa z plecaka nie ubyla
no po prostu lol
(gadalem sobie wczoraj z shiem i w godzinke znalazlem kilka bugow pierdolowatych ale zawsze wiec mozna tez poswiecic troche czasu i samemu poszukac-shin i gunaf pogrywaja sobie jako gracze wiec powinni troche bugow znalezc i drugie tyle uslyszec)
kiedys byla wojna mag-woj o poty reflecta, bloob zrobil tescik i wszystko bylo jasne
to samo chcialem zrobic z shinem woj-lucznik, niestety shin mial lagi itd, przekladalismy test (chodzilo o to ze lucznik ma mniejsze szanse od woja) a tu nieoczekiwanie lucznik zostal poprawiony :grin: - ze juz nie strzela w zwarciu, faktycznie to poprawilo jego szanse haha
teraz proponuje walke gm z elfim lukiem vs moj nobek 50 fenca, taktki, anatomi i heala
jestem w stanie postawic bardzo duzo ze nie zgine :grin:

next
chcecie pomocy hmm - oferowalem swoja skromna osobe na gm ale olewka, zamiast koksowac swoich pupilkow, bawie cie 10 postaciami naraz testujac rozne rzeczy, zglaszam bugi olewka, jedyne co slysze to jak ci sie nie podaba sa inne servy - yerpen ja ci odpowiem nie marnuj swojego cennego czasu tylko znajdz sobie jakas laske i poruchaj, bo narazie im bardziej sie staracie tym gorzej wam wychodzi

a co do zegnania to widze ze coraz mniej tutaj "vetow" :grin:, coraz wiecej lamasow co nie maja pojecia co to wogole ultima, wlaza na irca i zadaja glupawe pytania typu co to jest KEGA? (nawet kurwa odmieniac nie potafia analfabeci) jaki skill do szycia?, co lepsze fence czy sword? jaka komenda na to czy na tamto, od ilu sie kuje katany (swoja droga stoi kurwa przy kowadle to niech sie w grze zapyta kowala) itd
jedyna odpowiedz na to to RTFM (read the fucking manual) w koncu kazdy w pudelku z gra dostal piekna instrukcje :grin:, rozumiem ze kogos mogli oszukac w sklepie i mu nie dac :grin: to jest http://www.uo.com, uo.stratisc.com, byla stronka soa, jest kilka innych polskich stronek z info o ultimie, na dipolu chyba jest manual skanowany - coz najprosciej truc dupe gmom lub co gorsza biednemu jashowi

to troche sie pouzalam nad soba teraz :grin:
robie sobie lucznika - ciezko idzie w koncu trzeba scinac sobie drewno pozniej zabijac i patroszyc ptaszki, bowcrafta - to juz masakra
przemielilem ponad 100k drewna (stracilem duzo czasu na scinanie podobnie jak kumple ktorzy pomagali, w chuj pieniedzy na kupowanie desek, zajebalem setki drwali)i nawet nie mam 95% (minimum do elfich expow - tyle ze jeden z gm testowal kiedys i mu sie nie udalo zrobic expa :grin:) i nagle po 2 miechach ciezkiej pracy lucznik zostaje spierdolony bo biedne pickowate wojaki dostawaly w dupe, w weekend wpadlem do adel i 5 wojow nie dawalo mi nadal padajac jak muchy wiec czekam na kolejne poprawki lucznika :grin: - moze niech strzela tylko w lini prostej przed siebie :grin:
no ale co tam niech sobie jashchoor i z 3 innych lucznikow placze w koncu dobro 50 wojow wazniejsze
teraz woje wala 2recznymi broniami 2 pola - moim zdaniem nie powinni w takim ukladnie walic z bliska :grin: - no co wala halka z nadgarstka? albo 2metrowa dzida kuja mnie w stopy? :] - ale tego nikt nie ruszy przeciez bo tych 50 wojow by was tak obkurwilo ze nie wiedzielibyscie jak sie nazywacie
to samo z waleniem przez plotki - ktos narzekal ze strzela sie z luku przez plotki ale to ze mozna walic dzida przez plotek to nikomu nie przeszkadza przeciez
zrobicie ze poty trzeba pic majac wolna reke :grin: - pewnie ze nie zrobicie

styka
ad harwel - no przydalyby sie takie rzeczy ale kto tu zwraca uwage na kolory czy pierdoly - najwazniejsze w zbrojach ar, kolor by mogly miec ten sam, ciuchy tez olac bo polowa ma zjebane pliki i widza popierdolone kolorki

co do ekonomii to po prostu ludzie sa plami i nie potrafia zarabiac
w koncu nie ma skad zbroi zdobyc jak od kowala a ten daje za free wiec niech nie placze, co do regow to bardzo kurwa chetnie bym kupil regi bo wcale mi sie nie chce zrywac, tylko ze nikt nie sprzedaje

i tak ni z chuja :grin:
niby mialy roslinki rosnac na polnocy lepiej, ale cos sie zmienilo i rosna wszedzie tak samo - czyzby woja sie nie chcialo latac do eb i sobie wyzebrali ta zmiane?
swoja droga po chuj wogole to eb, nie ma gory, nie ma zwierzat, cm tylko dla hardcorowcow, przewaga mialy byc regi ale nie sa, moge tylko kusic winkiem i swiniakami rozlozonymi na stole, oraz perpetum mobile :grin: - kukla raz pchnieta buja sie juz 2 tydzien

i to juz koniec moje kochane dzieciaczki

reasumujac dla tych co nie chce im sie czytac

soa sax, woje to pipki, "GM to chuje", ganja rulz, chuj wam w dupe - kazdemu po rowno i wedlug potrzeb



Jestem za a nawet przeciw :]

P.S z dedykacją dla Veganusa ;]


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 21:30 
Cytuj  
to ja pragne pozdrowic mame, tate, siostre, babcie, wojka zbyszka i ciocie ele, ich syna czeska, sasiadke spod 4, pana z gazowni, wogole wszystkich ktorzy mnie znaja
dodatkowo chce przeprosic wsystkie moje ofiary i jasli moge jakos pomoc dajcie znac :grin:


_________________
THC RULES

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 21:39 
Cytuj  
ha..... i o to Lobo chodzi..... nie przekladajmy ilosci nad jakosc..... dlatego tez jestem zwolennikiem powrotu ... przynajmniej czesci funkcjonujacych na becie, powtarzam juz ktorys raz z koleji vendorzy na starych zasadach itd skupuja duzo i duzo sprzedaja.... zeby byla jakas przyjemnosc przy pakowaniu tailoringu np siedzisz spedzasz duzo czasu to i milo bedzie sprzedac... bo jak cos krawiec teraz szyje to wywala... na becie bylo extra.... dlatego tez bylo bardzo chu*** kiedy doszlo do armagedonu.... zadaje pytanie : czy jest mozliwe przywrocenia starych vendorkow. i niektorych zasad panujacych w swiecie ??? kiedy zaczalem grac na soa bylo spoko poszedlem do kuzni w eb i zaczalem kopac szybko nakopalem rude milo sie z ludzmi gadalo potem moglem sprzedac to co zrobilem a robilem katany za pieniadze z katan kupilem konia jucznego ach to byly czasy niestety przylazl TeDe i przyczepil sie do mnie i kumpl gornikow czy nie jestem z cl cos tam popyskowal i poszedl troche mnie to zaskoczylo ale ok nastepnie zabil mnie veganus pamietam wtedy zacza sie ten wielki pojedynek kiedy szukalem go pozniej i zabilem to bylo mile :smile: zniechecilem sie troszke do soa gdyz nigdzie na zadnym serwerze uo na jakim gralem nie bylo czegos takiego jak lootowanie... serio a jak juz zdarzalo sie bardzo zadko nikt nikogo nie kilowal bez powodu ale soa ma to cos, jednak to cos zostalo przysnute i pozostalo malo tego "dobrego" ale chamuwa i looterow nie brakuje plzzz przywroccie dawne soa wprowadzcie to co tam bylo to co bylo na becie... pozdrawiam......

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 22:30 
Cytuj  
jak dla mnie jedyna zmiana na plus to brak vendorkow


_________________
THC RULES

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 22:53 
Cytuj  
jak dla mnie to najwiekszy minus :smile:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 01:17 
Cytuj  
Niech wroci stare, dobre SC... :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 11:16 
Cytuj  
i stary dobry komunizm takze niech powroci


Posty: 1
Dołączył(a): 19.12.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 11:27 
Cytuj  
Jestem nowy na SoA i nie chce sie madrzyc ale wedlug mnie spor o vendorkow mozna rozwiazac w ten sposob, ze nawet mogloby ich nie byc ale musi byc jakies alternatywne rozwiazanie co do sprzedazy wyprodukowanych rzeczy kanal #targ czy cos takiego bo jesli jest cos na tablicy ogloszen to i tak przeczyta to pare osob i nikt sie nei odezwie. Uwazam tez zepowinny byc jakies ograniczenia co do ilosci postaci na koncie wtedy ludzie n ie beda sami sobie robic wszystkiego tylko beda zmuszeni do kupwanii wymieniania sie towarami. Na koncie moglyby byc dwie postacie jeden rzemieslnika drugi powiedzmy mag/woj/lucznik (w zaleznosci co sobie wybierzey).
To tyle dzieki.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 11:27 
Cytuj  
a z komunizmem "powrot Yerpa" i jego parti :wink:

Chcemy zapchane pulki sklepowe jak to kiedys :wink:.......

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 11:31 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-18 18:39, lobo_17 napisał:
jasch licz sie z tym ze jak zobacze kogos uzywajacego buga na magery to z miejsca ban.


a za inne nie ban? :grin: rasisto
moze banuj kazdego kto ma magery haha

swoja droga uzywaja go pod twoim nosem haha no ale nic milej zabawy detectywie


_________________
THC RULES

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: jashchoor dnia 2002-12-19 11:36 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 11:54 
Cytuj  
Lobo dam ci dobra rade - Zrobcie czystke - za duzo ludzi kozysta z bugow kazdy nob ktory zacznie grac bedzie w 100 razy gorszej sytulacji niz ktos kto zaczynal grac miesiac wczesniej i mial mugl uzyc bugow. Zablokujcie server na kilka dni poproawcie spokojnie najgorsze bugi i czystka albo obnizenie skillow / statystyk

PS: A teraz szanowna spolecznosc SoA moze mnie flamowac ale nie tu tylko na Flames :grin:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 12:40 
Cytuj  
hawarel niestety zginlem przez poty reflecta a ty miales 60 archery bodajze :smile:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 12:44 
Cytuj  
scorpio rozsadnie mowisz... zrobcie nastempny armagedon i dajcie vendorkow :]

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 13:40 
Cytuj  
good idea
zrobcie kasacje, nowa mape, z 2 miech przerwy znowu, moze tak co miesciac armagedonik :grin:

a akurat noby sa w tej dobrej sytuacji ze moga zrobic to co ja meczylem w 2 miechy przez 2 dni
w koncu po chuj mam korzystac z bugow skoro mam juz dopakowana postac (znaczy skillcap i statcap, bo w praktyce dzieki zmiana trol jest dla mnie mega wyzwaniem :grin:)
_________________
THC RULES



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: jashchoor dnia 2002-12-19 13:49 ]</font>

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 15:49 
Cytuj  
Mathayus wszystko fajnie brzmi ale hm cos takiego nie wypali.. po co kombinowac skoro gm-i znaja stare zasady... znaja system starych vendorkow itd... nie ma sesu wprowadzac tu wielkich innowacji i jeszcze bardziej komplikowac sprawe... (cos takiego o czym mowisz jest mozliwe do wprowadzenia ale nie na soa nie przy tej organizacji)... ( veg fakt mialem mikstury .. a lucznicstwa 33 :wink: bo ledwo sie nauczylem i poszedlem cie zabic ;P ale tu juz nie warzne :wink:) niech wroca stare zasady stary swiat soa itd.... nie zmieniajac juz mapy nic nie kombinujac poprostu przywroccie mpc tak jak to kiedys..... pozdrawiam

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 20:06 
Cytuj  
Jak widze nic sie nie zmienia bylo jak bylo jest jak bylo :grin:
jJAsh dalej wali wypracowanka moze inni maja wiecej postow ale zato on ma najwiecej wprowadzonych znakow :cool: , do tego marudzi na nobów hehe.
Juz slychac glosy o nastempnej kasaci jak milo :lol:
Veg znowu sie z kim kluci typowe.
ehhh łezka w oku.

Wszytko jet tak jak bylo a jednak innaczej. A szkoda. Jak bym mial chwile pokazal bym wam jak sie gra :razz:

Pozdrowienia dla całej ganksty wszytkich co mnie znaja i nie znaja. yo


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 20:29 
Cytuj  
znalazles dupke czy szkola postawila przed taba nowe wyzwania?

wracaj jest po prostu zajebiscie :grin:


_________________
THC RULES

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2002, 20:55 
Cytuj  
eldorn kto sie kluci :wink: ? ja przyznaje hawarelowi racje ... a o zmianach takich jak dodanie wszystkich vendorkow mozemy pmazyc ja w srodku gry tak bym nie chcial niewiem jak inni :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.