mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 15.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 17:56 
 
dlaczego nie można zarejestrować się na serwie?
Nie dociera mail z potwierdzeniem rejestracji.
Już na 2 maile sprawdzałem i nic :sad:

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 21:11 
 
LoL do h**a wacalwa niewim czy wiesz ale takie problemy sie zglasza na forum servera a nie tutaj.


Posty: 5
Dołączył(a): 15.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 22:45 
 
gdyby można buło postować na forum serwera BEZ ZAŁOŻONEGO KONTA ŁOSIU to bym tam postował!
a tak an serio, to miał już ktoś taki problem?

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 07:06 
 
BOSHE!!! Flamaster ty nie masz sie na kim wyrzyć ? Musisz to robić na userach tego forum ? Jezeli jeszcze nie masz brata lub siostry do bicia to poproś o to rodziców :razz:PP Słyszałem ze teraz jest promocja na dzieci. Sam wgrywam MIR'a Adarq i juz cie nie musze prosic o to zebys mi go wysylal na 4 plytach :razz:


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 15.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 13:32 
 
każdy lamer ze stałką stuga wielkiego ważniaka na forum !!
myślałem, że wstrymali rejestrację lub coś w tym stylu.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 16:24 
 
Widze, ze im tansza neostrada tym wiecej gowniarzy z niej korzysta:/ To mile, jednakze wszystkie strony typu "forum" traca na tym...
Dlatego tez kilka cennych uwag dla mlodych, poczatkujacych 'forumowiczow':
- sprawdzaj post przed wyslaniem ( przeczytaj go ponownie po napisaniu,czy nie ma bledow ort., literowych itp. Pamietaj ze nie piszesz posta na czas!
- zastanow sie czy to co napisales ma sens, czy jest tym o co chciales zapytac, wyrazic swoja opinie, sprostowac itp.
- uzywaj edycji posta zamiast pisac kolejnego ( np. z poprawionymi bledami, dodanym linkiem itp.)
- dopiero teraz wcisnij 'wyslij"

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 16:44 
 
A teraz juz cos w temacie tego topic'u:
- zgadza sie, aby sciagnac mir3 bezproblemowo najlepiej miec najnowszego service pack1aPL dla winXP
- nabilem 14lvl wizardem jednakrze kilka detali tej gry mnie zniechecilo ( miejmy nadzieje ze tymczasowo), mianowicie
* male info co do charakteru spellu (tzn. jakie sa jego obrazenia, ile many zuzywa)
* wypadanie przedmiotow (kupilem super kask- dodawal do obrazen magii, dodawal do obrony, itp.- sami wiecie. Wydalem na niego kupie szmalu, w dodatku ostatniego centa:) i gdy splukany poszedlem na mooby by sianko nabic zabito mnie i... kask mi wypadl! Nie mialem szans go odzyskac...)
* ta gra to "pozeracz czasu" :smile: Zeby dojsc do naprawde ciekawych itemkow i pozomu to zajmie kilkanascie miechow ( wiem, ze zara sie znajdzie ktos kto powie ze ma postac na 40lvl w 3miesiace, jednakze ja nie jestem inwalida przykutym do luzka, ktorego jedyna rozrywka jest laptop na kolanach;) tylko czlowekiem uczacym sie i pracujacym:) )
POZDRAWIAM


Ostatnio edytowano 6 wrz 2004, 22:12 przez PEYTHON, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2004, 20:36 
 
bravo , bravo stary wkońcu ktoś normalny :smile:
też tak uważam choć gra może się niektórym spodobać , to nie jest warta tych 2GB , i tych godzin czekania :/
lepiej zagrajcie sobie w inne mmorpgi --> są lepsze i mniej zajmują :smile:
np. Conquer- też klimaty wschodu :smile: a tylko 500mb i transfer idzie nieźle. Według mnie conquer jest 100 razy lepszy od mir3 ...
aha i link do conquera : http://www.conqueronline.com

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 01:21 
 
tak latam od topic`u do topic`u i szukam ciekawej pozycji gdzie bym "przysiadl" na kilka dobrych tygodni. Niestety jest dość dużo gier mmorpg darmowych na dzień dzisiejszy ale ja znaleść tego jedynego jakoś nie potrafie. O to kolejna pozycja ktora bedzie przeze mnie testowana właczam update i leci nawet po 30 kilo. :grin:

gra ktoś jeszcze w to czy to już całkiem zapomniana pozycja ?


Posty: 13
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2004, 14:43 
 
Gevaar a moze bys tak wrocil na RoE ???


Posty: 2
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 13:21 
 
PEYTHON napisał(a):
A teraz juz cos w temacie tego topic'u:
- zgadza sie, aby sciagnac mir3 bezproblemowo najlepiej miec najnowszego service pack1aPL dla winXP


Co masz na myśli mówiąc - bezproblemowo? Też prubuje pobrać gre. Wyskakuje int. error (zapchana ilość slotów - 10/10 z tego co czytałem na PL forum mir-a). Ten SP1a powoduje, że nie musisz czekać tylko odrazu Ci się ściąga? Jak możesz wytłumaczyć to dokładniej.

Jeśli można wiedzieć - w których godiznach sasysałeś gre? :)

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 15:52 
 
ja przez ostatnie 2tyg. ściągałem gre 3 razy :]
udało się , lecz raz musiałęm formata zrobić a drugi raz się wqrzyłem bo jakieś błędy miałem --> najlepiej ściągać od 17-18 :) przynajmniej ja o tej godzinie zaczynałem :)
aha a jak ci wyskoczy error to całyczas próbój aż do skutku . :)


Posty: 2
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 16:35 
 
Aż do skutku?? Tzn ? Ile czasu ty czekałeś/kilkałeś, żeby zaskoczyło? Bo nie mam ochoty 1h siedzieć przy tym :P .

A o co chodzi z tym Service Packiem?? Bo się nie dowiedziałem :)

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 18:15 
 
więc ja czekałem chwile jak mi powiedzmy za 10razem niezaskakiwało to olewka na 1h aż do skutku :)


a service pack:) jeśli masz win XP to często mir3 niewyświetla polskich znaków :), najczęściej jeśli masz zainst. OFFICE . więc podobno gdy się service pack zainst. to wtedy polskie znaki są :]
więc jeśli niemasz office na dysku a chcesz mieć polskie znaki w grze to nieinst.
a jak masz to też niekoniec świata bo da się lightownie grać :)

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2004, 19:01 
 
Qrcze albo mi się zadaje albo maksymalny transfer to 10kb/s. Dochodzi do 10 i ni chuja nie idzie dalej a ściągam już drugi dzień. Jeszcze jakies 25h mi zostało i sobie wreszcie pogram :)

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2004, 19:20 
 
Nie wiem jak wam ale mi sevice pack ostro "krzaczyl" system, tzn. po zainstalowaniu tego packa 2 tyg. i reinstala systemu... ale podobno service pack no.2 jush tak nie robi.... ja tam wole nie probowac system jush mam miecha, co w moim przypadku to CUD! :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2004, 19:22 
 
Tylko że ten service pack 2 to jeszcze beta jest.
A tak apropo to ja mam zainstalowanego packa 1 i jest berdzo dobrze jak na razie i mam nadzieje że tak już zostanie.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2004, 19:25 
 
peruial napisał(a):
Tylko że ten service pack 2 to jeszcze beta jest.(...)


Nie to jush podobno oficjalna wersja wyszla (ja tak slyszalem od znajomego informatyka), ale i tak pewnie na tego packa jescze w ch**j łatek wypuszcza - jak zawsze z reszta :]


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 10:00 
 
No od wczoraj jush sobie gram w MIR`a.
Wywarł na mnie pozytywne wrażenie.
Ciekawe kiedy mi się znudzi?? :P

Czt ktoś stąd w to jeszcze gra?

Pozdrawiam
PER

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2004, 18:53 
 
heh to macie pecha bo qmpel zrobiol w 1,5 miecha wakacji 31 lvl wojem , w tej chwili zgrywa mi na rw te 2 gb a jutro juz bede gral :P
(pewnie krotko bo zaden mmo mnie jeszcze nie przykul na wiecej niz 2 tyg)heh no i qmpel mnie wezmien na expa 20 lvl w 1-2 godziny :P

a wy sie męczcie ( bo niektorzy) zaduzo pyskujecie tutaj

a jak ktos sie dpierdoli do ortografii to hooj mu w dupe(taki przez samo h)
jebie mnie ortografia tak samo jak polski jezyk .... dalbym duzo zeby urodzic sie ustawiony w USA i miec polskie ( niemieszane) korzenie :P

jak nawet cos napiszecie na mnie to i tak tu juz wiecej nie bende bo 30% ludzi na forum to zjebane oszołomy co sie podnosza robiac bydlo tutaj

I MAM WSZYSTKOW DUPIE :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.