mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 22:12 
 
Wtracaj sie Broneck... wtracaj sie, ja sie u Was o zdanie nie pytam a predzej czy pozniej z tego co wiem i widze, to bedizecie mili ten sam "problem"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 22:19 
 
mozesz sie wtracac :smile:
to wolny kraj
kazdy kazdemu moze przyjebac :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 22:20 
 
No ja mam juz pierwsze dwa IP pod obserwacja a jeden na blackliscie :wink:
W sumie 3... nastepny prosze

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 22:21 
 
Szerszen wyslalem ci maila z konsoli - tam tez znajdziesz byc moze kandydatow :wink:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 22:26 
 
Wielki Brat patrzy :wink:

_________________
Oto jest moje słowo

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Yerpen dnia 2001-12-25 22:30 ]</font>

*

Posty: 96
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 22:29 
 
Szerszen, to we trzech zostaniecie. Cala pyskowka, inaczej tego nie okresle, powstala dlatego, ze wine za zwiechy ponasza podobno nieuczciwi gracze. Teoria zostala potem "dopracowana" i powiedziano ze to nowi. Potem zostalo to "udoskonalone" i powiedziano, ze to nowi z CL. Nikt mnie, ani nikomu uzywania niedozwolonego softu nie udownil, ale komentarze "starzy" gracze daja. Dziekuje, spodziwalem sie od "starych" graczy nieco wiecej wiedzy i praktyki, tymczasem dominuje jakies chore przewrazliwienie. Ktos powie - zbastuj >Roth jakistam<, a ja mowie - nie zbastuje, bo nie mozecie tak lekce sobie wazyc slow i tyle. Na to sie obruszam. A jak mi kros po LOGACH udowodni, ze mam soft illegal (w ogole mi udowodni, pal licho jak), to sam odejde, nie trzeba mi zaraz bana na IP dawac. Ale jezeli wiem, ze ja i cala reszta jedzie na SC bez jaj, to jak mam reagowac? Nie moge spokojnie czytac, jak ktos glupoty pisze. Przypominasz o banie - prosze, nic nie poradze, ale czy droga tedy wlasnie prowadzi?

_________________
Outrun the fight, I use to hide in quiet places.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Rothon dnia 2001-12-25 22:33 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 22:40 
 
Rothon... a moze bys poczytal..., poczytaj dokladnie moje posty... ze spokojnym odprezonym umyslem.

Teoria jak to nazywasz nie wziela sie z nikad, przeprowadzilismy testy, stwierdzilismy bez zadnej watpliwosci ze dane oprogramowanie powoduje zwisy, podjelismy decyzje.

Nie jest banowany przypadkowy IP ale kolejne jego wystapienie podczas zwisu. i potwierdzenie w logach, zacytuje:
client didn't use Ignition... i tak 4 - 5 razy logowania sie na slepo a potem pad.

Masz jeszcze jakeis pytania?

A teraz jeszcze raz... poczytaj moje posty... spokojnie, wyraznie i bez nadinterpretacji jak tu robisz.

A i jescze jedno - jesli jestes w porzadku, to nie powinienes sie czuc zagrozony... absolutnie. Wiadomo gdzie drwa rabia tam wiory leca... - ma prawo zdarzyc sie pomylka ale jesli na skutek tego wyeliminujemy czeste pady, to bedzie dorbze czyz nie?

Ci co grali dzis w nocy moga potwierdzic wzgledny spokoj i mala padliwosc.
_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2001-12-25 22:43 ]</font>

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 22:41 
 
Mala riposta---> Roth jakis tam nie mialo cie obrazic tylko poprotu nie chcialem wstawic nicka typu rothuj (za przeproszeniem) a nie chcialo mi sie wychodzic z posta, zobaczyc jakiego masznicka i wracac do pisania, mam nadzieje ze to cie nie obrazilo, bo mysle ze inne nicki jakie moglbym wymyslic bylyby gorsze, fakt ze jestem leniwy, ale chcialem to zrobic tak zeby Cie nie obrazic, wiec sorx jezeli stweirziles ze specjalnie dalem "roth jakistam"
W sumie to ty te mnie obraziles, to po co ja cie przepraszam ? :wink:

Kto ma miekkie serce musi miec warda p(d)upe :wink:

*

Posty: 96
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 23:02 
 
Drizzt Do'Urden, bron boze, zadnych obraz nie ma, nie znasz mnie, ale zapewniam - uraz nie chowam, wierz mi :smile:
Szerszen, czytalem dobrze, rozumiem, ze bywa roznie, ale Stalin tez mowil, ze jezeli wsrod stu ludzi jest jeden zdrajca, to warto zabic 100, choc 99 bedzie niewinnych, ale zdrajca bedzie w tej setce. Cel uswieci srodki i ofiary. Wolno Ci tak myslec. Ludzie, jestem po Waszej stronie, jak wielu innych, naprawde!


_________________
Non nobis, domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 23:08 
 
Rothon no to uwazaj.
Thou
venomed common-kissing julthead
peevish ill-nurtured whey-faoe
surly elay-brained mammet
weedy flap-mouthed pumpion
warped toad-spotted miscreant
cockered bat-fowling measle
distempered elf-skinned pumpion
goatish motley-minded lout
grizzled idle-deaded maggot-pie
vain fly-bitten mumble-news

i patrz. nie nazwalem cie debilem.
cwaniak ze mnie, co ? :wink:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 23:10 
 
Jest drobna roznica... nie robimy akcji Stalinowskiej... "banujemy wszystko i puszczamy pojedynczo", tylko czekamy, patrzymy, jesli dany IP sie powtarza i iles tam razy widac ze wywala serw po jego PROBIE wejscia a nie wejsciu, to do k.. nedzy jest to czyms spowodowane zgodzisz sie? - Wierze ze tak.

Nie mam zwyczaju rozrozniac graczy na lepszych i gorszych, co widac chocby po "regulaminie" obowiazujacym u nas, ale po to aby moglo sie bawic te 20-30 osob (jeee ostatnio zaobserwowalismy 40) - wiem to smieszne liczby, ale tez lacze na nic szybszego nie pozwoli :sad:, to sadze ze warto zaryzykowac odciecie tego, ktory robi dym, a nie wykluczone ze robi go specjalnie - wiadomo, glupich nie siaja, sami sie rodza.

Moim zadaniem jest zrobienie dobrej zabawy i zalozenie kont rowniez waszym kolegom i znajomym, jednak za cholere nie zrobie tego jesli co 10 minut bedzie pad przez jakiegos kretyna, bo wtedy ani pracowac ani bawic sie nie da - Tak, tak nie tylko was krew przez pady zalewa.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 23:16 
 
Popatrz Toll, ja Ciebie tez. Mam dystans nie? :smile:


_________________
Non nobis, domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 23:52 
 
A co z posiadaczami modemow - oni maja zmienne IP?

I co z tymi kolczykami - naszczescie był pad i nie musialem sie męczyć ze zsejmowaniem. pytam z ciekawosci.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2001, 23:59 
 
Coz, UO ma to dos iebie ze stosunkowo malo osob dlugo wytrzymuje "na modemie".

Problem co najwyzej beda mieli - faktyczny - posiadacze neostrady, no ale tez... patrz topic - zglaszanie problemow z polaczeniem.

Skorygowanie czy dany IP wywoluje problem czy nie to juz stosunkowo male piwo. - Zwlaszcza ze nie zamierzam szafowac "ot tak" banowaniem IP, jak coponiektorzy probuja zasugerowac. No i posiadacz modemu sie rozlaczy i polaczy znow, co powinno zaowocowac zmiana IP czyz nie?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 00:03 
 
Niewiem czy ktoś zauważył ale wiekszość padów występuje w czasie kiedy pokazuje się napis że za 30 sek. nastapi save.Ja w tym momencie modle się żeby poszło dalej.Może tu trzeba się dopatrywać problemu.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 00:07 
 
Ja to zauwazyle i napisałem trozche wczesnie, a jest to moment mniej wiecej wlasnie 30 sek po tym napisie czyli tak jakby w momencie sejwu.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 00:10 
 
Co Wy mowicie, przeciez to wina tych z Clu :grin: :grin: :grin:
Oni sa odpowiedzialni takze za koklusz, sniezyce i gradobicie hehehehehe :grin: :grin: :grin:


_________________
Non nobis, domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 00:11 
 
tyle ze sejwy byly sprawdzano i nie wykladaja serwa, pozatym iels sejwow przechodzi a pewne IP sie powtarzaja przy padach... ile razy to do k... nedzy powtarzac

Mam prosbe w sprawach technicznych, jesli ktos sie zna na necie niech sie odzywa, jesli nie, albo mu sie wydaje ze sie zna, to - prosba druga niech nie maci.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 00:19 
 
ale do rothona to trzeba wyraznie powiedziec

spierdalaj glupku jeden na drzewo

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2001, 00:23 
 
LOL :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.