mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:11 
 
Ja zakladalem postac aby nia grac dluzszy czas. Ale wtedy bylem jeszcze troche noobem wiec moze robilem zle.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:15 
 
GeFunk napisał(a):
a mam jeszcze pytankmo np. w Ko zakladajac 1 postac tworze ja po to by nia grac dłuzszy okres czasu czy np woja dla itemów dla innej profesji??
bo tak tez w niektorych grach jest ....


Nie za bardzo kojarzę :)
Generalnie można założyc 3 postacie na koncie i wymieniać między nimi itemy i kasę przez skrzynię (Hostess Inn), o to chodziło?

A itemki się zdobywa każdą rasą podobnie, no, z wyjątkiem Abyss może, gdzie chodzenie kapłanem jest bez sensu (na 1 level przynajmniej) a nnajlepiej to wychodzi magowi gdy ma już czar obszarowy :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:19 
 
A co do abbys, jakie tam byly jazdy!!! A tak przy okazji. Lordbolo, pod jakim grales wtedy nickiem??? Co do abbys, wtedy pamietam ze chyba 4 pietro bylo zajmowane przez orkow. To byly czasy :D

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 20:24 
 
Na malezyjskim grałem magiem lordbolo, trochę później kapłanką Jyhad.
W Abyss było super :D
Grałem na Adonisie 2, w Abyss na 4 piętrze widziałem w życiu chyba ze 3 orki ;), tatałajstwo się szlajało zwykle na 1 i 2. Zwykle grzeczni byli :)


Ostatnio edytowano 24 sie 2004, 22:38 przez lordbolo, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 21:04 
 
ah to cos jak w Mu .a i nie powiedzialiscie mi kim najlep się gra .. najlepiej lvluje (szybko lvluje) i jaka rasa najlepiej wyglada :D bo estetyka tez się liczy :)

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 22:09 
 
najłatwiej ma chyba rouge... potem mage. Ja osobiście lubię cleric, warrior ma przesrane przed 60 lvl :)

Powiem tak: magom i klerykom najłatwiej znaleźć party - przez co można powiedzieć że najłatwiej im levelować :)

A co do estetyki - zdecydowanie ElMorad :]

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 22:09 
 
dobra słuchac znawcy:
1. czym ten cały KOW rozni sie od zwyklego KO?
2. czy to przypadkiem nie bedzie server-krolik doswiadczalny bez zadnych GM i adminow, ktory ma tylko dzialac (spotkalem sie z czym takim)?
3. o co wam do cholery chodzi z tym malezyjskim servem/clientem?
4. kiedy zacznie (zaczela sie) beta, ile potrwa i czemu ma sluzyc?

nie cytowac mnie zyby post nie zajmowal pol strony, tylko odpowiedziec - dzieki


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 22:17 
 
Czytaj i ucz się znawco ;)

1. To po prostu inny serwer. Malezyjski jest już płatny, KOW to open beta. Ile potrwa - niewiadomo, może miesiąc, może dwa. Może krócej?
2. Nie, z tego co wiem to żaden królik, są gm, są admini. Wersja serwa też ta sama co na malezyjskim.
3. Nie wiem, nie gram na malezyjskim (jest już płatny). Chyba o problemy z instalacją czy ściąganiem klienta. Aha, bo do KO i KOW nie pasuje ten sam. Pewnie by można pliki konf. edytować, ale nikomu się nie chce :)
4. Zaczeła się kilka godzin temu (open beta, wcześniej preopen). A czemu ma służyć? Raczej nie testom, ale po to, by zwabić graczy. Część z nich w końcu kupi abonament, nie?

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 22:25 
 
http://www.knight-online.com.my/ - czyli to jest ten płatny, malezyjski serverek KO? - razem z tym całym trialem o nazwie Cormac czy jakos tam ( :wink: ).
Jesli clienty sie roznia to gra czyms tez sie musi roznic - sa jakies dodatkowe krainy, itemy czy cus?
I jednego jeszcze tez nie rozumiem - po co malezyjczycy mieli by odsprzedac czesc praw komus tam by ten ktos zalozyl im konkurencyjny server - przecie oni na tym kase "trzepia"?
i ile potrwa ta cale beta, duzo ludzi tam juz gra?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 22:31 
 
Clienty różnią się niewiele, krainy te same, jakieś pojedyncze eventy może inne (a i to nie dam sobie głowy uciąć), inny droprate (zauważyłem juz w przypadku niektórych potworków)

Nie wiem po co sprzedali. I czy to faktycznie sprzedaż, czy dzierżawa, czy co tam jeszcze. Ale warto nadmienić, że istnieje jeszcze 3 serwer (najstarszy) w korei, czyli gramy z tymi wszystkimi krzaczkami, tamten PODOBNO jest najbardziej rozwijany (chodzi plota że mają wprowadzac mounty)

Ludzi gra dość dużo już, ale jeszcze nie ma tłoku (kto grał pod koniec malezyjskiej bety na Adonisie wie co mówie - naprawdę niefajnie jest biegać przez pół krainy żeby sobie slocik do levelowania znaleźć :/ ) W Moradonie (główne miasto) tłok - handlarzy jak psów :/

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 22:37 
 
dobra chyba mnie przekonaliscie..ale nie jestem ciagle pewien.....
ciagle nie dostalem odp. ILE POTRWA i czy jest to open czy closed beta?
ile zajmuje client do KOW'a moze tez sobie pogierze :)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 22:42 
 
Powiem Ci tak:

OPEN BETA od dziś. Nikt nie wie ile potrwa. Może miesiąc, moze dwa, na więcej bym nie liczył. Ja tą gierkę polubiłem więc pewnie będę płacił (coś koło 12 dolców za miesiąc)

Tylko ostrzegam: explorowania tam nie ma (4 czy 5 krainek, do obiegnięcia w kilka-kilkanaście godzin), crafting cholernie ubogi (ulepszanie broni w magicznym czymś za pomocą cholernie drogich scrolli), niewiele questów (zwykle zabij i kawałek trupa zanieś do kogośtam). Gra jest nastawiona na wysokolevelowe eventy - wojna, inwazja itd. Najlepiej poczytać o tym na stronie malezyjskiej www.knight-online.com.my .

Klient waży 280 MB.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 22:54 
 
czyli ten beta-server jest bardziej ubogi niz jego platny odpowiednik?
a nie wiesz czy w trakcie tej bety w zalozeniach jest rozwijanie servera tzn. dodanie wiekszej ilosci questow, wiecej krain itd.?
a jesli w poprzedniego KO grale tylko tydzien to poradze sobie na tym serverze? - bo jak napisales jest on glownie dla high lvl'ow lub dla "starych wyjadaczy"?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2004, 23:47 
 
Dhoro napisał(a):
czyli ten beta-server jest bardziej ubogi niz jego platny odpowiednik?
a nie wiesz czy w trakcie tej bety w zalozeniach jest rozwijanie servera tzn. dodanie wiekszej ilosci questow, wiecej krain itd.?
a jesli w poprzedniego KO grale tylko tydzien to poradze sobie na tym serverze? - bo jak napisales jest on glownie dla high lvl'ow lub dla "starych wyjadaczy"?


Z tego co mi wiadomo jest pełna wersja, nieokrojona. Nie ma czegoś takiego że kto placi ten ma lepsze itemy/charakterystyki itp.
Podejrzewam że jakieś questy będą powoli dodawane - krainy też (klanowe dungeony, zamki itp)
Z tymi hilev eventami chodziło mi o to że wojna jest od 40 lvl. Wcześniej expujesz na mobach. Dasz radę, wprowadzili pomoc dla noobów (do 30 lvl każdy może ich wziąć do party i pomagać)

Spróbuj zagrać. Najwyżej Ci się nie spodoba, nie? ;)

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 00:11 
 
w sumie racja - a ewentualnie moge liczyc na party z toba?? :D bo chyba jush masz sporawy lvl?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 06:47 
 
Nie ma problemu :)
Elmorad, kapłanka, imię Leidi ;)
Level nie jest sporawy (33 dopiero) ale chętnie pomogę. Zwykle na Ares 2 w Pianie, PM do mnie w grze i się dogadamy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 09:35 
 
AAAA!!!! Nie wytrzymam. Ja mam problemy z netem i sie bardzo wolno sciaga :( A tak poza tym, to w wersji malezyjskiej bylem fighterem, moj kumpel miaj klan OMEGA ktory pozniej zlaczyl sie z BIALYMI ORLAMI(najwiekszy polski klan). Ale jedno mnie meczy. DLACZEGO TAKA DUZA CENA ZA PELERYNKE??? Ale nie o tym mial byc ten post :) Chodzi mi o to, ze za cholere nigdy sie nie dowiedzialem gdzie jest clan dungeon :( Moze ktos zna odpowiedz??

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 09:48 
 
Ja wiem gdzie jest Clan Dungeon. W planach na przyszłość autorów KO :D

Aaa, wczoraj jeden gość z orłów namawiał mnie do wejścia do klanu :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 09:50 
 
LoL!!!! Widac ze gostek to "HARDKOROWIEC" :D

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 11:05 
 
dobra jestem totalnym n00b'em w KO wiec moze dacie jakis podstawowe komendy, wytlumaczycie krainy, jak wyslac PM itd.? - bylbym bardzo wdzieczny. mam zamiar grac czlowiekiem, magiem o specjalnosci lod-piorony lub piorony-lod, a tak przy okazji jakie sa jeszcze szkoly magi bo wiem o ogniu i czyms tam jeszcze - poza tym slyszalem ze powyzej jakiegos tam lvl jest klasa czrujaca prestizowa czy jakos tak :) i czy jako nisko lvl mozemy brac udzial w walkach na Middle-Ground (czy jakos tak :P )? serio w tej chwili sciogam tego clienta i bardzo potrzebuje wszystkich info. o grze (lub prawie wszystkich :roll: ) bo chcem wiedziec jak najwiecej. gdzoe mozna szybko nabic lvl?, a co do party to zglosze sie na pewno :D


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.