mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 12:39 
Cytuj  
Ale czemu ty wyskoczyles tu z RPG? Przeciez MMORPG to nie RPG, przeczytaj ze zrozumieniem pelne rozwiniecie skrotu. To sa zupelnie inne gatunki gier. A tu rozmawiamy o MMORPG a nie o RPG.

X.

PS. Tylko prosze, nie probuj teraz udowadniac, ze w mmorpgu nie wcielam sie w swoja role i jej nie gram (to odnoscie rozwiniecia 'role playing game' w skrocie mmorpg). Pisalem juz wczesniej, idea mmorpgow jest swoboda wyboru stylu gry. Co nie znaczy, ze sie nie gra tam swoich rol. Chyba, ze dla ciebie granie jakiejs roli, to jest "klimacenie" na sile. Ale wtedy polecam zapoznac sie z definicja slowa "rola" odnoszaca sie do gier typu rpg.

PS2. Za http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=53638:
Rola: "udział i znaczenie kogoś, czegoś w jakichś okolicznościach, w jakimś przedsięwzięciu; stanowisko zajmowane przez kogoś w jakiejś sprawie; zadanie do spełnienia; pozycja zajmowana w czymś, występowanie w jakimś charakterze"


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 13:17 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Ale czemu ty wyskoczyles tu z RPG? Przeciez MMORPG to nie RPG, przeczytaj ze zrozumieniem pelne rozwiniecie skrotu. To sa zupelnie inne gatunki gier. A tu rozmawiamy o MMORPG a nie o RPG.

X.

PS. Tylko prosze, nie probuj teraz udowadniac, ze w mmorpgu nie wcielam sie w swoja role i jej nie gram (to odnoscie rozwiniecia 'role playing game' w skrocie mmorpg). Pisalem juz wczesniej, idea mmorpgow jest swoboda wyboru stylu gry. Co nie znaczy, ze sie nie gra tam swoich rol. Chyba, ze dla ciebie granie jakiejs roli, to jest "klimacenie" na sile. Ale wtedy polecam zapoznac sie z definicja slowa "rola".

PS2. Za http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=53638:
Rola: "udział i znaczenie kogoś, czegoś w jakichś okolicznościach, w jakimś przedsięwzięciu; stanowisko zajmowane przez kogoś w jakiejś sprawie; zadanie do spełnienia; pozycja zajmowana w czymś, występowanie w jakimś charakterze"


W sumie to rolę odgrywa się prawie zawsze, bo jak ktoś jest np. w prawdziwym życiu chamski, to w grze zazwyczaj też taki jest, tak samo, jak jest uprzejmy i miły. Więc jest jakby sobą. A klimat to już raczej inna historia...


_________________
Obrazek

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2004, 15:06 
Cytuj  
Przeciez juz pisalem ze nie mam racji.
Chyba ciezko nam sie zrozumiec, pewnie z mojej winy.
Macie racje.
Zostalem przekonany.


Posty: 2
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 12:38 
Cytuj  
zassalem, zainstalowalem. czas na rejestracje - ok. cieszylem sie, ze w minute przyszedl klucz, menu calkiem calkiem. wlaczam. i nie wiem czy mam plakac ze smiechu, czy dlatego, ze grafika poraza - w strone odwrotna niz powinna... moze gra ma klimat. moi kumple grali w Tibie - myslalem, ze gorszej grafiki w mmorpg'u nie moze byc... :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har: :har:

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 15:18 
Cytuj  
Gra wygląda obiecująco ( :lol: ) - jak Tibia (do piachu z takimi grami!).


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 18:49 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Ale czemu ty wyskoczyles tu z RPG? Przeciez MMORPG to nie RPG, przeczytaj ze zrozumieniem pelne rozwiniecie skrotu. To sa zupelnie inne gatunki gier. A tu rozmawiamy o MMORPG a nie o RPG.

X.

PS. Tylko prosze, nie probuj teraz udowadniac, ze w mmorpgu nie wcielam sie w swoja role i jej nie gram (to odnoscie rozwiniecia 'role playing game' w skrocie mmorpg). Pisalem juz wczesniej, idea mmorpgow jest swoboda wyboru stylu gry. Co nie znaczy, ze sie nie gra tam swoich rol. Chyba, ze dla ciebie granie jakiejs roli, to jest "klimacenie" na sile. Ale wtedy polecam zapoznac sie z definicja slowa "rola" odnoszaca sie do gier typu rpg.

PS2. Za http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=53638:
Rola: "udział i znaczenie kogoś, czegoś w jakichś okolicznościach, w jakimś przedsięwzięciu; stanowisko zajmowane przez kogoś w jakiejś sprawie; zadanie do spełnienia; pozycja zajmowana w czymś, występowanie w jakimś charakterze"


muahaha
A teraz idź poczytać co pisałeś, o ludziach w grze i tych co siedzą na IRC'u w temacie o Nelderim ROTFL

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2005, 19:34 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
A teraz idź poczytać co pisałeś, o ludziach w grze i tych co siedzą na IRC'u w temacie o Nelderim ROTFL

:o
W ktorym miejscu? Mozesz pokazac palcem?
Chodzi ci o "rozdwojenie jazni"? Czyli grajac w jakas gre jestes kims innym niz w rzeczywistosci? :o
Jesli ktos mi bluzga personalnie, to bluzga gracz, a nie jego postac, czujesz roznice? Czy nadal nie?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 01:10 
Cytuj  
sciaglem giere ale nie wie, jak sie zarejstrowac Pomocyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!


_________________
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 16:31 
Cytuj  
ale macie zabawe czytam to i nie wiem co napisac, zalosnie to wyglada jak cholera :har:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 20:18 
Cytuj  
UWAGA!

Prosze o powrot do tematu dyskusji.
Przypominam: "Terra world online"


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 14:26 
Cytuj  
:-? :-? mam pytanko jak sie zalogowac/zalozyc konto bo mam gre ale za cholere nie wime jak zalozyc konto jak robie se postac pisze ze mam podac maila i czekac na haslo ale juz czekam z tydzien i nic mi nie przychodzi ???? POMCY!!!!!!!!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 14:49 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
No, chyba, ze widziales gdzies papierowego massively i to multiplayer online RPGa?
X.


Sa papierowe massivy jak najbardziej, jako przyklad mozna chociaz podac sesje w AD&D organizowane w stanach dla np. 2000 graczy naraz.

NIe jest to "online" (bo to niemozliwe) ale papierowe i massive jak najbardziej.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 14:58 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
NIe jest to "online" (bo to niemozliwe) ale papierowe i massive jak najbardziej.

On-line, on-line. Jak najbardziej :) tyle ze nie w pojeciu internetowym.


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 16:24 
Cytuj  
:evil: to co pomoze mi ktos czy nie ma sensu sie pytac jak cos moje gg 1747900 bede wdzieczny za pomoc :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 16:28 
Cytuj  
Pewnie jak ktos bedzie wiedzial, to Ci odpowie tutaj.


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 16:36 
Cytuj  
wiem ale ja juz nie moge wytrzymac strasznie mi sie ta gra podoba a nie wiem jak sie zarejestrowac padaka zawsze to nie stwarzaomi problemu a teraz............. :har:


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 21:38 
Cytuj  
Xanth ale ty przynudzasz.


Posty: 2
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 21:09 
Cytuj  
jak grac w przestarzala 2d gierke to moze w polska?
pozatym gierka dopiero co zaczyna (-: nawet jeszcze chyba nic nie zrobil :( podobno bety do tego wyjda za 1-2 tygodnie wiec czemu nie?
ma przebijac two iloscia itemow i czarami ,a pozatym nie bendzie krysztalkow tylko rodowite mp. wiec czemu by z polakami nie pograc?
gra sie nazywa darkages (chyba on-line) i wedlog mnie bendzie fajna no nic wrzucam linka :
www.dages.prv.pl

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 00:38 
Cytuj  
przecie ten gm na stronie wygląda jak Butz na Hiryu!!! ylko.. gdzie smok :o
no ale nie mozna mieć wszystkiego :cry: ta gra rulez, zaraz ją pociągne i zOwned`uje ten światek :lol: zresztą mi to nie wygląda na MMORPG, tylko na MMOG a to różnica :lol:


offtop:
ma ktoś konto do MapleStory do oddania? :cry:

-----------------------------------------------------------
GG:7593295


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.